Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 juli 2017

Geplaatst op 04 juli 2017

Voor de springruiters is dit weekend het CSI Twente van belang. In Geesteren wordt tot en met viersterren niveau gesprongen, met als hoogte punt de Grote Prijs op zondag. Verder zijn er vijfsterren wedstrijden in Knokke en Cascais, Estoril in Portugal met Nederlandse inbreng. De Nederlandse dressuurjeugd komt in het Belgische Diepenbeek in actie.

Diepenbeek CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY BelgIë - 6 t/m 9 juli 2017 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.manegemm.be
CDIP pony’s
Elya Doré (Weert) - Kraneveld's Björn
Isabelle Harbers (Kootwijk) - Don Carino Du Bois
Nina Jansen (Haelen) - Tanzbär T
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Laura Kompier (Zwaagdijk-Oost) - Schermeer’s Hof King Lowie
Michelle Kramer (Westerhoven) - Campsterhoven's Baldato
Jessica Leenders (Overasselt) - Boldermans Boston
Lara van Nek (Wijdewormer) - Haasendonk's Sultan
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Nina Paans (Hardinxveld-Giessendam) - Brummershoeve's Pulsar H
Fleur Prinsen (Achterveld) - Hof Ter Eekter's Jinx, Next Black Magic
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Tess van der Stelt (Hank) - Makoy Van Orchid's
Tess Verkade (Alphen Aan Den Rijn) - Denver
Nina Woerts (Franeker) - Molenhorn's Casanova
CDIJ junioren
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Amber de Groot (Harmelen) - Hexagon's Zodinde, R Banderas
Britney Schut (Papendrecht) - Deco
Romy Vreugdenhil (Odoornerveen) - Patrick
CDIY Young Riders
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Condor, Ecuador VD
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Fenna Roefs (Nistelrode) - Brown Boy RFS
Zoe Schipper (Buinen) - Venice


Hartpury CPEDI3* Groot-Brittannië - 4 t/m 9 juli 2017 para-dressuur
Tel: 0044-1452 702397
E-mail: Kathryn.megan@hartpury.ac.uk
Website: www.hartpuryfestivalofdressage.co.uk
CPEDI3*
Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn


Knokke CSI5*/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIP België - 5 t/m 9 juli 2017 springen
Tel: 003222698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Lisa Nooren (Engis) - Ilusie Q, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hos D'O
CSI3*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Unex Omega Star
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cibalia, Delvaux, Flock
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Happy Girl 42
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther
CSI2*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, Salt'n Peppa, Valdelamadre Clooney
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Fadoretto
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSIYH1*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Giddy up, VDL Fortaleza
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio


Cascais, Estoril CSI5* Portugal - 6 t/m 8 juli 2017 springen
Tel: 0035-1214643872
E-mail: info@csi.estoril.com
Website: www.csi-estoril.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro


Geesteren CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Nederland - 6 t/m 9 juli 2017 springen
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl
CSI4*
Remco Been (Wierden) - Euline DB, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Forlan, Heldia, WBS Denver
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Pandora 258
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Baco, Dizzy Lizzy
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chanyon, Umeunig
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Lord Quidam, Robinson
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Whitney B B
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Eretto
Julian Kraay (Ederveen) - A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Diablo F, Theoreme Du Desier
Joy Lammers (Achel) - Erka, Taura van de Broekkant, Winny
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Dermie
Patrick Lemmen (Grashoek) - Chello Vh Voorbos Z, Dadullah, Ideaal
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Briljant, Wesselina BH
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Joris Vd Bisschop
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Chianti's Champion, Denver de Liebri Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dento, Dexter R
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Dyango VDL, Silverstras, Zypern III
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Goldfeyer
Amke Bekhuis (Langeveen) - Beemdgraaf, Eminence
Renate Beuving (Odoorn) - Daranta
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Carollo, Fozella
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Donbalian
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Cool Clarimo, ECW Blue Sky
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hilandra De La Vie, Quilon
Berber Dijkman (Wesepe) - Quasi Lord Z
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Exclusive
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Einstein, Eranta
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Bart Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Ivan R, Qualif De Thurin
Joyce Haselbekke (Wierden) - Cinnanion, Waterloo
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z, Jarnac v/d Dennehoeve
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cabauw Du Vlist
Jan-Willem IJbema (Taarlo) - Felisa OH
Edwin Klokman (Lochem) - Can Can, Elia, Feinschnitt
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Firebridge TAG
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V
Yo-Ann Kuipers (Hengelo Ov) - Red Bull
Ruben Lamers (Budel) - Ariana Z
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Diabolo
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D
Amber Meijer (Muntendam) - Chalcedon, Feline HBC
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Bas Moerings (Roosendaal) - Fosther
Geert Moerings (Roosendaal) - Fasther
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Niels Nanning (Dalfsen) - Elvaro
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Anjou
Danine Pater (Ederveen) - Dynamic
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Eldorado S
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Pilothago TN
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Casaktie
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Duran Duran
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Top Hero, Zimba Hl
Alexander Vincentius (Heesch) - Coco
Maurice van Vliet (Hoeven) - Vagrant Z
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Renee de Weert (Ossendrecht) - Braveheart
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Brunetti 2
Danny Willems (Oosteind) - Estafette
Iris Zwienenberg (Markelo) - Burbery
Ellen Zwijnenberg (Schaijk) - Boeve's Cointreau, Boncetto, Flux
Iris Zwijnenburg (Gouda) - Valentino's Fakatosa z
CSI1*
Remco Been (Wierden) - C-Valentijn
Amke Bekhuis (Langeveen) - El Condor-Pasa, For Gold
Renate Beuving (Odoorn) - Fellow, G. Eleven
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W, Nickoletta E
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest, Ekirsten S
Lisa Bongers (Wijchen) - Chester Dks
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona BB
Robin Bril (Westendorp) - Cassal
Tom Brinkman (Albergen) - Fairytale, Gio
Faye van Bruggen (Huizen) - Wilson
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Galant
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Golddigger, Zaza
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Grey River, Valentino's Zandor Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Elzgravin
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesaro Delano, James de Muze
Daan van Geel (Gees) - Fee
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Gaia, Nut Specials Ecantos
Kaylee Heijnen (Tholen) - E. Laoise
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cleveland
Jan-Willem IJbema (Taarlo) - Gandhi
Noa Jansen (Amsterdam) - Elvis-Zeldenrust, Escape, Esperance
Edwin Klokman (Lochem) - Juventus
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Etna
Ruben Lamers (Budel) - Enya
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Una
Patrick Lemmen (Grashoek) - Black Jack
Caroline Manders (Valkenswaard) - Balea Forlani Z, Double Joy
Enola Mulder (Enschede) - Lulu van het Drienerwolde
Lonneke Mulder (Sittard) - Fabulous Blue, Werra
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D
Sander Naber (Holsloot) - APG-Faldo, Egarde, Giozetto S
Nikki Nijenkamp (Weerselo) - Gicella, Zoldica
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Dow Jones HX, Gideal de Cantate
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee, Good luck
Lieke Ophof (Vasse) - ECW Entertainer
Cherish van Orsouw (Heesch) - Fomara
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Danine Pater (Ederveen) - Fito R, Gulika
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Eusebio Ricci
Nadieh Plegt (Langeveen) - Fantasy Colada, Gladius
Marloes Postema (Rotterdam) - Kirly the Music
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Evita W, Flicka
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Layton
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Rob Schipper (Enschede) - Corvall
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R, Vayrenta
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Atoukeur Dorcel
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Enjoy, Esmee
Arjen Slik (Uithuizen) - Broker, Cash Flow, Veraleen
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Talmann
Fleur Steringa (Workum) - What A Woopy Kz
Marleen Stoker (Hengelo Ov) - TKS Capri 92
Merle Tasche (Tubbergen) - Gennie
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Freeswing, Just Me D&M
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Carina FZ, Gilana Maria
Alexander Vincentius (Heesch) - Caen
Milou Vlaskamp (Stockholm) - Burberry, Lord K
Anouk Vos (Dalerveen) - Electra F
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Fiumicino van de Kalevallei
Francine Wartena (Bathmen) - Diva
Renee de Weert (Ossendrecht) - Geronimo
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Vida Loca
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Danny Willems (Oosteind) - Ferarie-Zeldenrust, Grand desert, Grizzly van d'Hoeve
Don Willemsen (Nijverdal) - Orange Clover Carlou Balou
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Iris Zwienenberg (Markelo) - Be Impressed, Fever L
Ellen Zwijnenberg (Schaijk) - Faban van beek


Spangenberg CSI3*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 6 t/m 9 juli 2017 springen
Tel: 0049-1717515487
E-mail: mail@pfanzelt-viehhandel.de
Website: www.csi-spangenberg.de
CSI3*
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Vilamoura CSI2* Portugal - 3 t/m 6 juli 2017 springen
Tel: 0035-1917600969
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI2*
Sophia Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is


Vilamoura CSI2* Portugal - 8 t/m 11 juli 2017 springen
Tel: 0035-1917600969
E-mail: alubox@net.vodafone.pt
Website: www.vilamouratour.com
CSI2*
Sophia Loojenga (Sotogrande) - Reraldo


Mons Ghlin CSI2*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* België - 4 t/m 9 juli 2017 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: monsjumpfestival@gmail.com
Website: www.mc-konsulting.fr
CSI1*
Judith Koudijs (Ijhorst) - Empire
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Franko de Kalvarie, Gavanta


Roeser CSI2*/ CSIYH1* Luxemburg - 6 t/m 9 juli 2017 springen
Tel: 0035-2621 273 965
E-mail: rhendel@pt.lu
CSI2*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Hickstead Van Overis, Zizi Donaldson BH
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Clintender, Slytherin
CSIYH1*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold digger

 

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Gebroken lijn
    Leren paardrijden: Gebroken lijn
  • Verkiezing van de Hippisch instructeur/docent van het jaar 2019
    Verkiezing van de Hippisch instructeur/docent van het jaar 2019
  • Paardenspektakel Beekbergen bijna van start
    Paardenspektakel Beekbergen bijna van start