Deelnemers internationale wedstrijden 30 oktober 2017 t/m 5 november 2017

Geplaatst op 31 oktober 2017

Dit weekend zijn voor de dressuur- en springruiters wereldbekerwedstrijden. In Lyon komen in beide disciplines Nederlanders aan de start om punten binnen te halen. Ook in het Poolse Leszno zijn Nederlandse springruiters om wereldbekerpunten te verzamelen. In ons land is de internationale springwedstrijd Indoor Wierden met veel landgenoten aan de start. Verder wordt er gesprongen in Duitsland, België en op de Spaanse touren in Mijas en Oliva. Op het CSI3* in Oldenburg is er naast het springen ook een CDI4* met twee Nederlandse deelnemers.

Lyon CDI-W Frankrijk - 1 t/m 5 november 2017 dressuur
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.equitalyon.com
CDI-W
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Four Seasons
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin


Oldenburg CDI4* Duitsland - 2 t/m 5 november 2017 dressuur
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CDI4*
Christa Larmoyeur (Winschoten) - Nora
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin


Lyon CSI5*-W/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-A/ CSIP Frankrijk - 1 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.equitalyon.com
CSI5*-W
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti's Champion, Silbermond
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep IDI Utopia
CSIYH1* incl. 8yo
Frank Schuttert (Ommen) - Denver de Liebri Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Gotcha Z


Leszno CSI3*-W/ CSI1* Polen - 3 t/m 6 november 2017 springen
Tel: 0048-655263200
E-mail: admin@jksprzybyszewo.com
Website: www.jksprzybyszewo.com
CSI3*-W
Maureen Bonder (Schoonoord) - Colore, Havinga's Barco van der Valckenborg, Isabeau de Laubry
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Dyango VDL, Etoulon VDL
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Guess VK
Jur Vrieling (Holwierde) - Fenise, Freeman VDL


Liège CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 31 oktober 2017 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0032-475840814
E-mail: info@jumpingdeliege.be
Website: www.jumpingdeliege.be
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Eldorado S, Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Eretto
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Cas 2, Corrada
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere
CSI1*
Moniek Banens (Schimmert) - Wise Guy
Fleur van Lier (Soerendonk) - Gusto van de Elzenhorst
CSIYH1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Empress EH Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Dior P Z


Oldenburg CSI3*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 2 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Primeval Extase, Vampire
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Cika, Doma Sue
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Gerco Schröder (Tubbergen) - Cenzo, Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Don Diego, Sting 14
Robert Vos (Wierden) - Carat
CSIYH1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Felisimo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Que Bueno de Hus Z
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 1 t/m 4 november 2017 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.indoorwierden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Davinci, Eros, Goldfeyer
Remco Been (Wierden) - Allegro, Dymendy, Esminka
Kevin Beerse (Wergea) - florus, Heldia, WBS Denver
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, Electric, It's Easy
Bart Bles (Babberich) - Domino, Donner IK, Pandora 258
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton, Guinniss
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Sterrehof's Rivegauche
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Doreusa, Frasiér
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC, Bosch Blue HBC
Bas van den Burg (Wilp Gld) - Eldora
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - E. Lana, ECW Blue Sky
Berber Dijkman (Wesepe) - Elzgravin
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Horses2fly Falcao, Sanchez
Ellemijn Ensink (Rossum Ov) - Hyperion van Orti
Peter Geerink (Diepenheim) - Ferdinand B., Florijn W
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Enorm B., Feestje B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Cool Design 6, Eranta
Willem Greve (Markelo) - Elisabelle S, Elke Maria, Formidable
Heleen Groeneveld (De Wijk) - Florenzo VH Klavertje Vier
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don't Tell Me What To Do
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Beemdgraaf, Qstar
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Empire N., Wimphof's Hinde De La Vie
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cleveland
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Edwin Klokman (Lochem) - Can Can, Elia
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Donnafugata, Zizi Donaldson BH
Joey Lansink (Haaksbergen) - Fitou Eurocool's Apple
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Uraniet
Amber Meijer (Muntendam) - KM Chalcedon
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Gerben Morsink (Enschede) - Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) - Ecanto J, Fancy Roos VDL
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Flower Power G
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Eton
Sven Peters (Enschede) - Channel
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS, Expensive
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Enjoy, Ivan R
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour, Fivanta
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Erachelle-S
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Dosja, Enrique
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Groenendaal's Figo
Annet Willems - Vos (Wierden) - Darius, Dempseys, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Scotch
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Florian
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Remco Been (Wierden) - Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Nickoletta E
Julian de Boer (Nieuwleusen) - First Impression
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain
Nick van den Broek (Boijl) - Dubai HBC
Berber Dijkman (Wesepe) - Eracantos, Quasi Lord Z
Willem Greve (Markelo) - Ficardi B
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone, Expo
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Corvall, For Gold
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Luimstra's Excel
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cabauw Du Vlist
Edwin Klokman (Lochem) - Fairytale
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Hickstead Van Overis
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar, Eurocool's Farmers Apple
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Cooper
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto
Pim Mulder (Dalfsen) - Espoir WV
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Gigi-Carmen
Lieke Ophof (Vasse) - ECW Entertainer
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Sven Peters (Enschede) - Dolce Vita, Don Diablo, Farishta
Nadieh Plegt (Langeveen) - Fantasy Colada
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Sawyer L Enchante
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Rob Schipper (Enschede) - Eminence
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Amanda Slagter (Groningen) - GoGo
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ferrero
Merle Tasche (Tubbergen) - Gennie
Mel Thijssen (Sevenum) - Enjoy, Falina E
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Groenendaal's Dudok, Groenendaal's Gartbreaker
Robert Vos (Wierden) - Chappeau
Koen Westendorp (Kampen) - Comme Prévu, Gaitling
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Capsheron
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom


Lier CSI2*/ CSIYH1* België - 2 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof-horse-events.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve, VDL Groep Zidane
Lisa Bongers (Wijchen) - Chester, Donbalian
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Delvaux
Nick van der Graaf (Rucphen) - Dream Weaver
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Flying Jackie
Kevin Jochems (Sevenum) - Eberlina, Estoril, Quinoa des Riollets
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Vignet BH
William Schreuder (Polsbroek) - Quint
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Eye of the Tiger, Leadith
Arno Zegers (Apeldoorn) - Nikita
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Flock, Gikke
Nick van der Graaf (Rucphen) - First Lady, Hamlet, Happiness
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny
Johnny Pals (As) - Glamour Girl


Mijas CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 31 oktober 2017 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Daegen Lalan, Dickyville, Etna, Zucces
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Firebridge TAG, Kastello, Una
Sophia Loojenga (Sotogrande) - Reraldo, Vert Bois De l'Is
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fioletta
Daisy Zijl (Maasbracht) - C-Jewel's Classic Dream
CSIYH1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara, Helvetia Moeders W, Ugrant Z
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 31 oktober 2017 t/m 5 november 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Sjaak van der Lei (Sint-michielsgestel) - Zambuca Z
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Ellkenney, Explosion
CSI1*
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR, Victoria Secret
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Cantunaro, Carlos
CSIYH1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
Vincent Voorn (Weert) - Fame DVL, Ginger-Ale


Shanghai CSI2* China - 3 t/m 5 november 2017 springen
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Tom Martens (Ospel) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Ceylon

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 juni 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 juni 2019
  • Europese top springjeugd komt naar Nederland
    Europese top springjeugd komt naar Nederland
  • Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen
    Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen