Deelnemers internationale wedstrijden 31 juli 2017 t/m 6 augustus 2017

Geplaatst op 01 augustus 2017

Donderdag begint op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo het wereldkampioenschappen voor vijf-, zes- en zevenjarige dressuurpaarden. Voor Nederland komt een sterke delegatie aan de start. De voltigeurs hebben een EK in het Oostenrijkse Ebreichsdorf. Naast de senioren heeft Nederland ook een junioren equipe afgevaardigd. De springruiters zijn de komende dagen te gast op de terreinen van de familie Schuttert in Ommen waar de 4* wedstrijd Jumping de Driehoek plaatsvindt. Een ander groot evenement in Nederland is de internationale menwedstrijd op de terreinen van Riant Equestrian Centre in Beekbergen.

Ermelo CH-M-YH-D/ CDI1* Nederland - 3 t/m 6 augustus 2017 dressuur
Tel: 0031-624449575
E-mail: j.kemperman@ermeloyh.com
Website: www.ermeloyh.com
CH-M-YH-D Wereldkampioenschappen jonge dressuurpaarden
Kirsten Brouwer (Riel) - Ferdeaux
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian, Governor-STR, Henkie
Joyce Heuitink (Arnhem) - Gaudi Vita
Marije van Kersbergen (Dronten) - Tarpania's Hollywood
Dinja van Liere (Werkendam) - For Gribaldi, Haute Couture
Dana van Lierop (Helmond) - Gunner KS
Lynne Maas (Schiedam) - Fantastique
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - President's First Apple
Kim v.d. Velden - v.d. Muren (Rijsbergen) - Guadeloupe-Beau
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Genua TC, Great Lady TC
Ainhoa Prada Ortiz (Liessel) - Hannelinde GLN
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Hero
Mara de Vries (Poederoijen) - Farzana G, Habibi DVB
CDI1*
Sanne Beijerman (Nederhorst Den Berg) - Charming Norel
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore
Wendy van Diessen - van den Boogaard (Volkel) - Evanel's Blackie W
Wendy Fokker (Breukelen Ut) - Black Pearl
José van Haaren (Oirschot) - Romik's Atomie Dance
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Robin van Lierop (Groesbeek) - Finja
Lynne Maas (Schiedam) - Electra
Chantal Nijpjes (Middelburg) - Checavara
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Jenneke Overduin (Bergen Op Zoom) - Candreo
Marieke van der Putten (Apeldoorn) - Emporio MB
Jennifer Sekreve (Elspeet) - San Siro
Jaron Verheij (Lieren) - S.H.'s Dutch D-Day
Renate van Vliet (Maasdijk) - Axia's Victory U.S.
Wilma Wernsen (Nijkerk Gld) – Estupendo


London CSI2*/ CSI5* Groot-Brittannië - 3 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Kevin Jochems (Sevenum) - Alcazar Sitte, Captain Cooper
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep IDI Utopia, VDL Groep Quatro


Ommen CSI4*/ CSI1* Nederland - 3 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0031-342440100
E-mail: nataly@eqi.nl
Website: www.csiommen.nl
CSI4*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci
Remco Been (Wierden) - Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, WBS Denver
Bart Bles (Babberich) - El Divo, Lord Sandro Ddh, Waylotte DDH Z
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Baroud de Libersart
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Sterrehof's Rivegauche, VDL Edgar M
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, El Greco
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chanyon
Daan van Geel (Gees) - Djam
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Emir R
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Elke Maria, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Bart Haselbekke (Wierden) - Ivan R
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Silverado, Urlando des Forets
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Finesse van Sappenleen
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Quidaro
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Caapverdi, Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Don Diego, Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Tiopepe des Champs, Winchester HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Exception HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Dimitri
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X, Quinlan
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Dyango VDL, Silverstras
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Balou Z, Cartoon HL
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Remco Been (Wierden) - Mine That Bird!
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton, Guinniss
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Caapverdi, Forlan van de Sprengenberg
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G., Frederiek, Freetown WV
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Durano V, Giancara VDL
Tom Brinkman (Albergen) - Fairytale
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Fritzie
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné, Golddigger, Zaza
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Hilandra De La Vie, Quilon
Manon Damhuis (Tilligte) - Dollards Zelrite
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Freestyle
Imke Frankena (Utrecht) - Fiorentina
Henk Frederiks (Tollebeek) - Florence
Sander Geerink (Gelselaar) - Jazzy D, Lord Quality
Michael Greeve (Veeningen) - Mighty Max
Willem Greve (Markelo) - Faro
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Ever So Clever, Tinka's Hope
Nick van Grunsven (Erp) - Amaretto
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Expo
Bart Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Qualif De Thurin
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Coup de Foudre, Dyantha V
Irene van den Hof (Slagharen) - Estelle
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Dai La Vie, Goldwin
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Priscilla Klink (Gorredijk) - As Cute As Me, Banagro
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Edwin Klokman (Lochem) - Elia, Feinschnitt
Glenn Knoester (Assendelft) - Gigybalia
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Diabolo
Lianne Mars (Dalmsholte) - Dinamy, Estaban
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Karina R, Odina del Pas
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Electric, Fadoretto
Pim Mulder (Zwolle) - BCO Milton Z, Cambiato, Gino
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cavanta, El Torro VDP, First Lady VDP
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Janneke van Noord (Nagele) - Faust van Weltevreden, Ginny van het Duvelsbos, Goldstar
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Ferdinand, Frascati
Maxim Peeters (Diever) - Facebook, Moneypenny
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, Elkograaf
Miranda Spronk - Rienties ('s-heerenbroek) - Golden Christien, Wezenberg`s Ella
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Sorrento
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Layton
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Castello
Maud Roosendaal (Heelweg) - Benshouf, Dundee
Marco Sas (Enkhuizen) - Carina FZ, Eastbourne, Galileo van de Hagenhorst
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R, Vayrenta
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Lord Al Bahar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Atoukeur Dorcel, Expensive
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Enjoy, Esmee
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Double Dutch
Henri Stegeman (Daarle) - Fastday VDL, Fivanta
Maurice Stevens (Zeijen) - Espoir D' Usance, Gypsy d'Usance
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Kartouche v/d Brouwershoeve
Wendy Timmers (Stegeren) - Carniska
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton, Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, D. Hollandian Toltien, Horses2fly Beverly
Judith Vetker (Wierden) - Butterscotch
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni Reuvekamps
Annet Willems - Vos (Wierden) - E-Blue
Anouk Vos (Dalerveen) - Electra F, Zevenster
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Scotch
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL
Francine Wartena (Bathmen) - Diva
Annet Wassink (Wierden) - Toronto Dingeshof Z
Roy Weel (Rouveen) - For the Best
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian


Beervelde CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 2 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0032-478219985
E-mail: caroline@flanders-horse-event.be
Website: www.flanders-horse-event.com
CSI3*
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur, Cloney's Pleasure
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Donbalian
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Delvaux, Eclips
Tim Franssen (Gilze) - Deauville, Defender
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Ilatina
Ruben Romp (Goirle) - Ascatano Z, Dakar, Happy
CSI2*
Josee de Vetter (Heikant) - Casanova, Fulisina
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Gikke
Tim Franssen (Gilze) - Gambler Z, Just on Time Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z
Ruben Romp (Goirle) - Fiolita, Flair


San Giovanni in Marignano CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2*/ CSI3* Italië - 31 juli 2017 t/m 6 augustus 2017
Tel: 0039-541826611 springen
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Whisperfield
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Quaretino 2
CSIYH1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S, Levin 33
Piet Raijmakers jr. (Asten) - G-Orchidee


Herlufmagle CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Denemarken - 2 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0045-40852147
E-mail: info@riderscup.dk
Website: www.riderscup.dk
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Come Together, CSF Mr Kroon, Easy Again
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Frieso


Verden CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 2 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0049-4231673768
E-mail: turnier@verden-turnier.de
Website: www.verden-turnier.de
CSI2*
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Twister De La Pomme


Dagobertshausen CSIV-B Duitsland - 4 t/m 6 augustus 2017 springen
Tel: 0049-64211655953
E-mail: s.kugler@reitsportanlage-dagobertshausen.com
Website: www.reitsportanlage-dagobertshausen.com
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma, Mercurio II
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


Beekbergen CAI2*-H4/ CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2 Nederland - 3 t/m 6 augustus 2017 mennen
Tel: 0031-653839996
E-mail: info@caibeekbergen.nl
Website: www.caibeekbergen.nl
CAI3*-H4 WCupQ vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Dreef Beheer Banjo, Floriano, Pandur, Vulcano
Edwin van der Graaf (Monster) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Calle, Donald, Flux, Vince, Vurst
Rob Lommers (Bergeijk) - Carino, Fillip Spudalshoej, Nemo, Rolex, Yk Topspeed Long Beach
Peter de Ronde (Zwartewaal) - Chiron, Dominand, Egeran, First Lady, Zamoro Olt
Piet de Ronde (Zwartewaal) - Comedyant, Emir Morocco, Fadet, Tommy, Zandor
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Xander, YK Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve, YK Twan
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One
CAI3*-H2 tweespannen
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Carrero-Star, BurgtBeheer Fiella, BurgtBeheer Zazou
Erik Couwenberg (Veulen) - Amigo, Tibor Z
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
Tom Engbers (Vasse) - Don Juan, Dynamo, MTT Diamond
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Bacardi, Foppe, Zardonis
Saskia van Heesch (Boxtel) - Collonella I, Siglavy Linada, Sir Dartano
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Enique, Guus GS
Tristan Verheijen (Weert) - Andrew Star, Basilia, Blits
Harrie Verstappen (Eersel) - Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos
Ben Voets (Sint-Oedenrode) - Totally Shrek, Zephyr, Zorro


Ebreichsdorf CH-EU-V Oostenrijk - 2 t/m 6 augustus 2017 voltige
Tel: 0043-6642819327
E-mail: info@vaulting2017.com
Website: www.vaulting2017.com
CH-EU-V Europese kampioenschappen voltige
Team
Roy Rogers (Bilthoven) - Rubin Royal 20
Solo dames
Claire de Ridder (Leidschendam) – Klintholms Ramstein
Carola Sneekes (Callantsoog) - Safari H
CH-M-J-V junioren
Solo dames
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - C.s.i.
Renske van Schaik (Schalkwijk) - Nolan
Charlotte Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
Solo heren
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Smaragd


Camprieu CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEI1* 80/ CEI3* 90+(2) Frankrijk - 5 t/m 6 augustus 2017 endurance
Tel: 0033-681625035
E-mail: christele.derosch@wanadoo.fr
CEI3* 90+(2)
Marly van Ditzhuyzen (Zutphen) - Eenhoorn's Dahman

 

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen