Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 september 2017

Geplaatst op 05 september 2017

In Nederland zijn dit weekeinde twee grote evenementen. In Breda op landgoed de Prinsenhoeve vindt de 32ste editie van Outdoor Brabant plaats. Op de internationale vierspanwedstrijden komen onder meer de toppers van het EK aan de start en wereldkampioen Boyd Exell (AUS). Een groot deel van de Nederlandse springruiters zijn te vinden in Kronenberg voor het CSI2*. Maikel van der Vleuten is de enige Nederlander dit jaar op de beroemde 5*-wedstrijd op Spruce Meadows in Calgary.

Calgary, Spruce Meadows AB CSIO5* Canada - 6 t/m 10 september 2017 springen
Tel: 0014-039744200
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com
CSIO5*
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN


Paderborn CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 7 t/m 10 september 2017 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de,
Website: www.engrade.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Connelly, Primeval Extase
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Gioia van het Neerenbosch
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Baccarat
Gerco Schröder (Tubbergen) - Cenzo, Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Don Diego
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1* incl. 8yo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Colocinni
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Eldorado S
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 7 t/m 10 september 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: wedstrijden@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Patrick Alkema (Baarlo Lb) - Crocodile Dundee
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z, Callgirl, Can Jump 2
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Dora van de Helle
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Freebird, Gicero van het Lemmenshof
Bas van den Burg (Wilp Gld) - Eldora
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui, Flo
Sander Geerink (Gelselaar) - Beasley G., Bentley N., Enorm B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Eranta
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, La Calido
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh, Questa Z
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Kevin Jochems (Sevenum) - Dreamboy, Evita, Quinoa des Riollets
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Ilatina
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral Rbf Z
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Eline-Maria M, Ideaal
Joost Martens (Helmond) - Empire, Quirinal
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Di Carcento, Europe
Pim Mulder (Dalfsen) - Cambiato, Ecanto J
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Eton
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Positano
Tim van den Oetelaar (Veghel) - El Basta, El Clásico
Boy Peels (Eindhoven) - Amando, Centorito
Maud Roosendaal (Heelweg) - Benshouf, Dundee
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Beautiful Red, Tiopepe des Champs
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Braveheart, Elton John TN
John Steeghs (Meterik) - Herman Hof Ter Zeedycke, J&B van de Rollebeek
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Erachelle-S
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz
Liza Tiebot (Wanssum) - C'est La Vie
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Casanova, Slytherin
CSI1*
Patrick Alkema (Baarlo Lb) - Alberto
Massimo Antonioli (Grashoek) - Grandeur WP
Marcel Beukers (Waarland) - Elise
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Gucci Flamingo, S.F. Zendo
Peter Bulthuis (Echt) - Concetta
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Querida
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone, Expo
Paul Janssen (Well Lb) - Famelus, Fontanarosso
Kevin Jochems (Sevenum) - Enzo
Pieter Keunen (Linne) - Cubanita 4
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - Abigaïl
Patrick Lemmen (Grashoek) - Jolie Fleur
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Edelmanfee
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis
Lisa Nooren (Engis) - Mrs. Ray
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Franko de Kalvarie
Zoï Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Anastasia-S
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Everton, Groenendaal's Figo
Paul van Wylick (Velden) - Clintender
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Johan Bergs (Grubbenvorst) - Bibisi, Grandeur B
Marcel Beukers (Waarland) - Fifty Fifty
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Genereux Fortuna
Peter Bulthuis (Echt) - California-Blue
Gabriel Coumans (Deurne) - F
Sander Geerink (Gelselaar) - Grande Dieni, Platon
Vincent Geerink (Gelselaar) - Granblue-F, Guess what's my name
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Nick van Grunsven (Erp) - Amaretto
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - Gigolo
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Gino
Tim van den Oetelaar (Veghel) - Flash G
Boy Peels (Eindhoven) - Loksly vd Broekkant
Maud Roosendaal (Heelweg) - Fancy Roos VDL
Frank Schuttert (Ommen) - Lord Al Bahar
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Global Champion TN
John Steeghs (Meterik) - Favoriet
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Groenendaal's Gartbreaker
Marcel Willems (Koningsbosch) - Apollo Z, Ospa Fleuri
Paul van Wylick (Velden) - DSP Cedric


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 7 t/m 10 september 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, VDL Edgar M
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cibalia, Delvaux, Flock
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Qwina
Ellis Pex (Sint Joost) - Capone T, Charlie, Evita
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Ekimov
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Enjoy, Flying Echo
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Dexter R, Ivan R
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Corrada, Emerald N.O.P.
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Eye of the Tiger
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Crime Story
Ivo Biessen (Budel) - Guarantee JB
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gaetano Musterd
Daan van Geel (Gees) - Evito
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Glamour
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Cloney's Pleasure, Lorenta
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Daan van Geel (Gees) - Fee
Ellis Pex (Sint Joost) - Gently
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gerdinieke


Ising am Chiemsee CSI2*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 5 t/m 10 september 2017 springen
Tel: 0049-15114939316
E-mail: sylvia@gugler-sport-horses.com
Website: www.chiemseepferdefestival.de
CSI2*
Remco Been (Wierden) - Allegro, Durano E., Esminka
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me, Edmond
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca, Happy Girl 42
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
CSIAm-A
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
CSIAm-B
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Donna Perina, El Vigo
CSIYH1*
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio


Sommersted CSI2*/ CSIYH1* Denemarken - 5 t/m 9 september 2017 springen
Tel: 0045-53367891
E-mail: info@absolutehorses.dk / event@absolutehorses.dk
Website: www.absoluteevents.dk
CSI2*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Charly
Bart van der Maat (Breitenburg) - Camirez FZ, Cassirano Del Rilate, Castanea, Iron Man 15
CSIYH1*
Bart van der Maat (Breitenburg) - Quibery


Breda CAIO4*-H4 WCupQ/ CAI2*-P4 Nederland - 7 t/m 10 september 2017 mennen
Tel: 0031-102664180
E-mail: info@outdoorbrabant.nl
Website: www.outdoorbrabant.nl
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Dreef Beheer Banjo, Freddy, Generaal, Pandur
Ijsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Bravour, Danbrozie, Darco, Eddy, Molenkonings Baldun
Edwin van der Graaf (Monster) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Calle, Donald, Flux, Vince, Vurst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Ulano, Zimon
Peter de Ronde (Zwartewaal) - Chiron, Dominand, Egeran, first lady, Zamoro Olt
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Conversano Congo, Dakota, Esprit, Mister
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One


Gatcombe Park CIC1*/ CIC2* Groot-Britannië - 8 t/m 10 september 2017 eventing
Tel: 0044-1453887730
E-mail: pattie-anne@madasafish.com
Website: www.gatcombe-events.co.uk
CIC1*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gloriette TN


Ostbevern CIC1* Duitsland - 9 t/m 10 september 2017 eventing
Tel: 0049-1752896080
E-mail: hugo.lackhove@vossko.de
Website: www.rvostbevern.de
CIC1*
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof


Wimmenau CEI1* 90 Frankrijk - 9 t/m 9 september 2017 endurance
Tel: 0033-610111609
E-mail: shadowarabians@free.fr
CEI1* 90
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Princ Bernes

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
    #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
  • Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
    Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
  • Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019