Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 februari 2017

Geplaatst op 07 februari 2017

Donderdag 9 februari begint op Den Goubergh in Roosendaal het 2* CSI 'Après-ski Jumping' met veel Nederlandse deelname. Ook zijn er springruiters vertrokken naar de verschillende voorjaars-toeren in Spanje. Jeroen Dubbeldam start met Zenith SFN op de 5*-wedstrijd in Wellington. In Florida is het ook Global Dressage Festival met Nederlandse deelname. Verder zijn dit weekend internationale endurancewedstrijden.

Wellington FL CDI5*/ CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDIAm/ CDICh-A/ USA - 8 t/m 12 februari 2017
Tel: 001-5617935897
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.globaldressagefestival.com
CDI3*
Yvonne de Haan (Maitland) - ZNP Winter


Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA - 7 t/m 12 februari 2017 springen
Tel: 001-5617985867
E-mail: MICHAELSTONE2811@HOTMAIL.COM
Website: pbiec.coth.com
CSI5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - SFN Zenith
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Delansa


Roosendaal CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 9 t/m 12 februari 2017 springen
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CSI2*
Jack Ansems (Roosendaal) - Delia B, Edition Uno H
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Beauty, VDL Groep Cassanova Z
Kevin Beerse (Wergea) - Burlington, Camelot, Heldia
Lucille Billet (Rijsbergen) - Ciolga
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Nickoletta E
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Diábolo, Doreusa, El Greco
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Atiche, Double Bee
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Delvaux
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bugatty Go
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) - Eduard
Tim Franssen (Gilze) - Deauville
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Eranta
Michael Grijmans (Erp) - Bepomein
Demi van Grunsven (Handel) - Querida
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, La Calido
Bart Haselbekke (Wierden) - Dijkgraaf, Endeavour, Ivan R
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou, Navajo 233, Quincy 126
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska, Baileys, Don Diablo HX
Hessel Hoekstra (Markelo) - Elien, Qstar
Hans van Kalsbeek (Assendelft) - Chelsea Royalty
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Igor F
Tamara Klop (Oudenbosch) - Amaranthos, Vicky
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Empire, Febo's Zamiro
Michael Korompis (Malle) - Cetric van Beek, Derona Van Beek, Gatoucha van 't Roosakker
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Icarus, Zizi Donaldson BH
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Buckup, Codermie Z, Euphoria
Joy Lammers (Achel) - Taura van de Broekkant, Winny, Zomerfee Van De Broekkant
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Quisas Diamant
Mitch Laseur (Soest) - Dermie, Escape
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Bent
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Con Cara
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Europe
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Waronetta BH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Cadell, Chintorelio, Duvelke
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Dannuco, Escalade, Gin D
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Eyad D 10
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Whisperfield
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Enjoy, Quilando
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Grison Van Den Bisschop, Joris Vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo Z, Walter V
Sjaak Sleiderink (Tubbergen) - Complemento, Dexter R, Esmee
Zöi Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN, Starpower TN
Lotte Teuns (Hoogerheide) - La Vida Loca 9
Leon Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Captain Cooper, No Fear Vd Tichelrij Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, It's Me, Stippel
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Bukato, Quasila Fleur Z
Sylvana Wezeman (Grolloo) - Elmo
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Edorette, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve, VDL Groep Quinthago Z
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W, Hudson III
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Donna Karla
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane
Arjen van Diepen (De Weere) - Goddess Taonga
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - Don Diablo
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Gikke
Jarno van Erp (Oss) - Zadonis
Vincent Geerink (Gelselaar) - Edentia Blue
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Nut Specials Ecantos, Nut Specials Flinston
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever
Nick van Grunsven (Erp) - Amaretto
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana, Qualif De Thurin
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Diva HX
Hessel Hoekstra (Markelo) - Faro
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness, Giwana
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Tamara Klop (Oudenbosch) - Bitcoin, Carpe Diem
Glenn Knoester (Assendelft) - Edokitoo
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Ellemeta, Eric jr
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Nerono Z
Joy Lammers (Achel) - Fellie
Megan Laseur (Soest) - Eriana, Especially for You
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Celine Z, Freeswing
Jens van der Meer (Tilburg) - Cassanova
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther
Johnny Pals (As) - Captain Cooper
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Kalix
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Kruella DV
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Sorrento
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Homer de Muze, Zomodo P
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Extreme
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - Grace Kelly B, Peu Blanche B
Sjaak Sleiderink (Tubbergen) - Enjoy, Enorm B.
Zöi Snels (Geesteren Gld) - El Clarimo
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Alzu Ohio
Leon Thijssen (Sevenum) - Evita
Mel Thijssen (Sevenum) - Quiro des Brumes
Sanne Thijssen (Sevenum) - Esprit, Punjab
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Faran
Annette Wolf (Polsbroek) - Falbert SB
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable
CSIYH1*
Jack Ansems (Roosendaal) - Gameboy
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Geronada B
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Floyd
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Gerlaine
Christy Dictus (Achtmaal) - Flugel
Arjen van Diepen (De Weere) - Guan GJB
Kim Emmen (Raamsdonk) - Flock
Vincent Geerink (Gelselaar) - Granblue-F
Michael Grijmans (Erp) - Fox SW
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Jeroen Heijmans (Bodegraven) - Gladstone
Hessel Hoekstra (Markelo) - Formidable
Lars Kersten (Egchel) - First One
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Fellow jumper
Joy Lammers (Achel) - Giovanta
Mitch Laseur (Soest) - Cinderella z
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Feddebezi SW
Emmelie Melssen (Blokker) - Goodbye
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow up
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Bram Van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Flash
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman Z
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Kirly the Music
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Global Champion TN
Leon Thijssen (Sevenum) - Famous H
Mel Thijssen (Sevenum) - Falanda
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Faithless
Sylvana Wezeman (Grolloo) - C.I.A


Vejer de la Frontera CSI2* Spanje - 9 t/m 11 februari 2017 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI2*
Kim Bril (Westendorp) - Baco
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X, Explosion, Giovanni Reuvekamps


Mijas CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 7 t/m 12 februari 2017 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Yves Houtackers (Weert) - Convertus 2, Dandy Blue B., Donatella de la Pomme, E.Adermie R54, Mamba Du Buisson Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Cornville, Diablo F, Dickyville, Elan, Etna, Zucces
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Atoukeur Dorcel, Atrevido de Beaufour, Gently Gerdine NJ
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 7 t/m 12 februari 2017springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Hermes
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Moet


Le Mans CSIP/ CSI1*/ CSIAm-B Frankrijk - 10 t/m 12 februari 2017 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: pole-europeen-du-cheval.com
CSIP
Danique Swagemakers (Heumen) - Jack of Hearts


Tilaran CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEIYJ1* 80 Costa Rica - 10 t/m 11 februari 2017 endurance
Tel: 00506-88779901
E-mail: recheverri@gmail.com
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Mareth


Abu Dhabi, Al Wathba CEI3* 160 Verenigde Arabische Emiraten - 11 t/m 11 februari 2017 endurance
Tel: 0097-124455500
E-mail: m.zyoud@eef.ae
Website: www.adec-web.com
CEI3* 160
Angela Jonkman (Scharmer) - Arizona
Harmke Westervelt (Dubai) - Novisaad
Tess de Wijs (Dubai) - Magic Glenn all Dunn

Ander Nieuws

  • HIPPIADE: VOLG ALLE ACTIE!
    HIPPIADE: VOLG ALLE ACTIE!
  • Hippiade 2019; Teamlid in het zonnetje
    Hippiade 2019; Teamlid in het zonnetje
  • EK Rotterdam 2019: Springruiters TeamNL moeten in de achtervolging
    EK Rotterdam 2019: Springruiters TeamNL moeten in de achtervolging