Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 augustus 2017

Geplaatst op 08 augustus 2017

De komende dagen worden verschillende kampioenschappen verreden. In Roosendaal zijn op Den Gouberg de Europese kampioenschappen dressuur voor de Young Riders, Junioren en Children. Voor dezelfde leeftijdsgroepen in het springen zijn de Europese kampioenschappen in Samorin. In het Zwitserse Givrins zijn de wereldkampioenschappen voor de reining-jeugd en daar hebben tegelijkertijd de senioren hun EK. Belangrijk voor de springruiters is verder de Nations Cup in Dublin waar weer punten te vergaren zijn. Ook is in de achtertuin van Jan Tops in Valkenswaard de 5* Longines Global Champions Tour. De Nederlandse eventingruiters zijn met een team in Le Pin au Haras voor de Nations Cup.

Roosendaal CH-EU-Y-D/ CH-EU-J-D/ CH-EU-Ch-D Nederland - 9 t/m 13 augustus 2017 dressuur
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CH-EU-Y-D EK Young Riders
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
CH-EU-J-D EK Junioren
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Essen) - Verdi de La Fazenda
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
Sem Stiemer ('s-Graveland) - Waldemar
CH-EU-Ch-D EK Children
Chiel van Bedaf (Etten-Leur) - Bond's Painting
Sanne Buijs (Heusden Gem Heusden) - Happy Feet
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie


Nice CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIAm/ CDIYH/ CD Frankrijk - 12 t/m 15 augustus 2017 dressuur
Tel: 0033-493831504
E-mail: cdi@nicecheval.com
Website: www.nicecheval.com
CDI3*
Dominique Van der Horst (Hoogerheide) - Bones
CDIP pony’s
Denise Hulsebos (Katwoude) - JMH Painted For Gold
Jessica Leenders (Overasselt) - Boldermans Boston
CDIYH jonge paarden
Annemieke van der Horst - Meeus (Huijbergen) - Guinness v/d Wolfshoeve


Samorin CH-EU-Y-S/ CH-EU-J-S/ CH-EU-Ch-S.Slowakije - 8 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0042-1903027013
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com
CH-EU-Y-S EK Young Riders
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Jens van Grunsven (Erp) - Cika
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB
CH-EU-J-S EK Junioren
Lars Kersten (Egchel) - H-Cassino
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Sven Peters (Enschede) - Channel
Tom Schellekens (Esbeek) - Dena-Sienne
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler
CH-EU-Ch-S EK Children
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol


Dublin CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* incl. 8yo Ierland - 9 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0035-316680866
E-mail: csiodublin@rds.ie
Website: www.dublinhorseshow.com
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Michael Greeve (Veeningen) - Turbo Z, Whitney B B
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Charley, Theoreme Du Desier
Joy Lammers (Achel) - Taura van de Broekkant, Winny
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti's Champion, Winchester HS
CSIYH1* incl. 8yo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Very Chic du Tillard
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red


Valkenswaard CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 10 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Charmeur
Kevin Jochems (Sevenum) - Alcazar Sitte, Captain Cooper
Johnny Pals (As) - Vignet BH, Wesselina BH
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Emerald N.O.P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN
Albert Zoer (Echten Dr) - Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Sirocco
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Fritzie, Primeval Extase
Thom van Dijck (Sint-oedenrode) - Don Diablo
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Delvaux, Eclips
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Eranta
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Qwina
Kevin Jochems (Sevenum) - Estoril, Evita, Fireball
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Celena, Diabolo
Mark Martens (Baexem) - Carrelo
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH
Aniek Poels (Swolgen) - Evivera
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Condor Z, Eyad D 10
Henk van de Pol (Eindhoven) - Audi's Dutch Design, Don't Touch It M
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Quidaro
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Corrada
Niels Tacken (Meterik) - Argentina Z, Chennaz
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cupido V, Dana Blue
CSI1*
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto
Kim Jacobs (Rucphen) - Belena du Sud Z
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D, Double Joy
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Max van de Rijt (Nuenen) - Choco White
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R, Vayrenta
Sanne Udink (Eindhoven) - Freak Out
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR
Kelly Jochems (Achtmaal) - Levado van het Molenrietven
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Cassius Clay VDV Z
Mark Martens (Baexem) - Centana
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman Z
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Wout Jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - G.As-Bombay
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom


Münster CSI4*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 10 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0049-25169645
E-mail: abochmann@ratio.de
Website: www.turnierdersieger.de
CSI4*
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Carrera, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Expensive
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Elien
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Exception HS


Opglabbeek CSI1*/ CSI3* België - 10 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Pandora 258
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado, Flying-Sam
Patrick Lemmen (Grashoek) - Chello Vh Voorbos Z, Dadullah, Ideaal
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Urane de Talma
Vincent Voorn (Weert) - Billy on Ice, Dante, Zambuca Z
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Domino, Evabellie W
Gabriel Coumans (Deurne) - F, Flo
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Assira, Blue Ivy
Bibi van Gehlen (Nuland) - Victoria Secret
Philippe Houtackers (Weert) - Concano, Very Nice
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Ludwig Z
Lisa Nooren (Engis) - Mrs. Ray
Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) - Fiorella EVS, Fire Flash Toltien, Zembla V Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Franko de Kalvarie
Mas van Veenendaal (Sint Jansklooster) - Brandy, Golden Boy B.S.


San Giovanni in Marignano CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 9 t/m 13 augustus 2017 springen
Tel: 0039-541826611
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI2*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Whisperfield
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Quaretino 2
CSIYH1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Levin 33
Piet Raijmakers jr. (Asten) - G-Orchidee


Le Pin au Haras CCI2*/ CCI3*/ CCI1*/ CIC1*/ CICO3*-NC/ CIC1* for P Frankrijk - 11 t/m 15 augustus 2017 eventing
Tel: 0033-607189836
E-mail: valmoulinlegrandcomplet@orange.fr
Website: www.legrandcomplet.com
CICO3*-NC Nations Cup
Jan van Beek (Rijsbergen) - Vamp Du Monselet
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Renske Kroeze (Helvoirt) - Henri Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers, Shady Grey
Jordy Wilken (Eerbeek) - Burry Spirit, Chapeau Spirit
CCI2*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Diamond Lancer
Janou Bleekman (Devon) - Caliari Kiko
CCI1*
Althea Bleekman (Devon) - Granncord, Rival De Villegardin
Janou Bleekman (Devon) - Ballyea Rose, Diamond Louie
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven, Well Well Well
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Hilaire Ter Bunder, Soraya 230
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.e.
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Max Trenning (Amsterdam) - Daingeann Paddy Pride, Highlander van de Puiput


Hartpury CCI1*/ CCI2*/ CIC3* Groot-Brittannië - 10 t/m 13 augustus 2017 eventing
Tel: 0044-1452702397
E-mail: Kathryn.megan@hartpury.ac.uk
Website: www.hartpuryhorsetrials.co.uk
CIC3*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla


Givrins CH-EU-R Zwitserland - 9 t/m 12 augustus 2017 Reining
Tel: 0041-795004886
E-mail: eo@cs-ranch.eu
Website: www.cs-classic.com
CH-EU-R EK senioren
Petra van Ede (Barneveld) - Crome Dont Corrode, Spook So Fly, Wimpys Wound Up
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution
Anne Grether (Boekel) - Wimpys Little Tejano
Roy van der Hoeven (Wijdewormer) - A Chic On Whiskey
Jurgen Pouls (Grathem) - Paula First Gun
Suzanne Scharroo (Woudenberg) - Royal Big Step BB, Walla Whiz N Tari BB


Givrins CH-M-R YJ/ CRIJ3*/ CRIY3*/ CH-M-R YJ Zwitserland - 9 t/m 12 augustus 2017 Reining
Tel: 0041-795004886
E-mail: eo@cs-ranch.eu
Website: www.cs-classic.com
CRIJ3* WK Junioren
Erin Wielsma (Buitenpost) - Big Time Diamond, Gun Ho Chex
CRIY3* WK Young Riders
Fabiënne Cosijnse (Baarn) - Shining San Tari
Jody IJfs (Ter Idzard) - Playalong Joyfully
Tess De Jong ('s-gravenhage) - Navajos Lil Wimp
Casper Tsin (Espel) - Olenas Finest Chic
Donna Valent (Beverwijk) - Hot Peppy Chic
Yessie van der Zwan (Ede Gld) - Pearl

Ander nieuws

  • Partick van der Meer opent wereldbekerseizoen met zesde plaats in Grand Prix
    Partick van der Meer opent wereldbekerseizoen met zesde plaats in Grand Prix
  • Winnaars boeken Gertrud Jetten bekend
    Winnaars boeken Gertrud Jetten bekend
  • Koos de Ronde en vader en zoon Chardon maken zich op voor Wereldbekerseizoen '17/'18
    Koos de Ronde en vader en zoon Chardon maken zich op voor Wereldbekerseizoen '17/'18
Wij maken gebruik van cookies Ok