Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 mei 2017

Geplaatst op 09 mei 2017

Voor de Nederlandse springruiters gaat de FEI Nations Cup dit jaar van start in het Franse La Baule. Maar ook voor springende jeugd zijn er de komende week landenwedstrijden in Opglabbeek. In Drammen komt nog een senioren team in actie in de 3*-landenwedstrijd. Verder zijn er Nederland de internationale springwedstrijden in Valkenswaard en Kronenberg. Voor enduranceruiters is er een grote wedstrijd over verschillende afstanden in Ermelo. De Windsor Horse Show is groots evenement waar op 5*-niveau gesprongen wordt. Ook is hier een World Cup-wedstrijd voor de menners.

La Baule CSIO5*-NC EUD1/ CSIU25-A Frankrijk - 11 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0033-240600280
E-mail: organisation@labaule-cheval.com
Website: www.labaule-cheval.com
CSIO5*-NC EUD1 landenwedstrijd
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep C Tara Z, VDL Groep Zidane N.O.P.
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
Frank Schuttert (Ommen) - Bugatti, Chianti's Champion
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Celine M Z, Con Quidam RB
Maikel van der Vleuten (Someren) - Salomon, VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian


Windsor CSI5* Groot-Brittannië - 10 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0044-1753860633
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou


Drammen CSIO3*-NC EUD2/ CSI1*/ CSIYH1* Noorwegen - 8 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0047-47240481
E-mail: eirik@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com
CSIO3*-NC EUD2 landenwedstrijd
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, WBS Denver
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Cika, La Calido
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Audi's Dutch Design, Flugel Van T Palmenhof, Willink
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Corporal VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSI1*
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Elissimo
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Diamond Quick Heto, Grison Van Den Bisschop
Jur Vrieling (Holwierde) - Gaia Del Laghetto


Lummen CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* BE - 9 t/m 14 mei 2017
Tel: 0032-475261110
E-mail: sportoffice@jumpinglummen.be
Website: www.jumpinglummen.be
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Nickoletta E
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Delvaux, Farah
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Wesselina BH
Leon Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Donique, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Carina FZ, Zimba HL
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W, Pandora 258
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
CSIYH1*
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria, Grand Beau


Redefin CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 11 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0049-5492808251
E-mail: pst@schockemoehle.de,show@reitturnier.de
Website: www.reitturnier-redefin.de
CSI3*
Arne van Heel (Hagen) - Navajo 233, Openheart, Quincy 126
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Eder Van Den Blauwaert, Entertainer
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Diablo F, Zucces
CSIYH1* incl. 8yo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara


Valkenswaard CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 8 t/m 10 mei 2017 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@csivalkenswaard.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur, Sandorado
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Beautiful Red, Chaccofina, Unex Omega Star
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Elke Maria
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Tinka's Hope
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Qwina
Kevin Jochems (Asten) - Touche Pas A Rivereuille, Zanzibar
Joy Lammers (Achel) - Athena, Froukittaire, Winny
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Donanso, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Eline-Maria M
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Diabolo, Finesse van Sappenleen
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Eolita S, Quick Hamlet
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Dahy Lalan, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Freiminka's Blue Diamond, Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Dante, Gioia van het Neerenbosch
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight, Dha Dha, Elmo HDH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dento, Dimitri
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Artois d'Avillon, Hos D'O, Monaco
Niels Tacken (Meterik) - Bernadine, Chennaz
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos, Casper
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cuarta, Dana Blue
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Dylano, Grandeur WP
Claudia Bergers (Valkenswaard) - Areen Z, Diamond Z
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Dermie
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie
Britt Snoeks (Valkenswaard) - Energy
Sanne Udink (Eindhoven) - Freak Out
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - De Uno
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Ivo Biessen (Budel) - Cor-leon vd vlierbeek Z
Willem Greve (Markelo) - Formidable, Garant, Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Hucinta
Rob Heyligers (Asten) - FFw88, Go go
Joy Lammers (Achel) - Giovanta
Megan Laseur (Soest) - Una
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Aniek Poels (Swolgen) - Lyoysko van 't Ravennest
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Lord Quality
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Glamour
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo te Hermelle, Empress EH Z
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Casilias from Second Life Z, Crespo Second Life Z, Grissom Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Cabinet Noir, Helga-Utopia
Maikel van der Vleuten (Someren) - Bisous


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 11 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: wedstrijden@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Dreambrina, Ixy van de Nachtegaele
Nicole Caris (Maria Hoop) - W Diva Rosa MFS
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cranilli
Yves Houtackers (Weert) - Dandy Blue B.
Kristian Houwen (Wanssum) - Daddy Cool JTH, Drop Shot VM, Edinburgh
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Ilatina
Ruben Lamers (Bocholt) - Ariana Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Chello Vh Voorbos Z, Crocodile Dundee, Ideaal
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay
Bart van der Maat (Breitenburg) - Dalton, D'Avo's Ducarlos, Lousiana H
Mark Martens (Kessel Lb) - Excuse Me
Ellis Pex (Sint Joost) - Charlie
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Evita
John Steeghs (Meterik) - Favoriet, Herman Hof Ter Zeedycke
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Liza Tiebot (Wanssum) - At Last, C'est La Vie
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z
Marcel Beukers (Waarland) - Elise, Fifty Fifty, Grace Gammon FH
Gabriel Coumans (Deurne) - F
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci, Lancelot vh Klein Reigaertsvliet
Yves Houtackers (Weert) - Diamantique Royale Z, E.Adermie R54, Ginger-Ale
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, Famelus, Fontanarosso
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - C.Gonda Z, Exclusief Canto`s
Bart van der Maat (Breitenburg) - Camirez FZ, Sea Coast Just the Music
Mark Martens (Kessel Lb) - Excellent
Ellis Pex (Sint Joost) - Evita
John Steeghs (Meterik) - Finesse, Google
Frans Wijlaars (Waalre) - Kitana ter Damme
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Quint vh Maarlo Z
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Taranto van Paal Z
Yves Houtackers (Weert) - Gracieuza H
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15
Mark Martens (Kessel Lb) - Centana
Ellis Pex (Sint Joost) - Gently
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Ruben Romp (Goirle) - Flair
John Steeghs (Meterik) - Gracefully
Frans Wijlaars (Waalre) - Kamilo van de Broekkant


Aachen CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Duitsland - 11 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0049-1632545413
E-mail: info@csiaachen.com
Website: www.csiaachen.com
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Valdelamadre Clooney
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Freebird
Peter Bulthuis (Echt) - Diego
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Est di Palatina, Wilandro 3
Robbert Ehrens (Weert) - Eleganto, HRM Force Haggai
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Silverado
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Dustin, Janou, Jewel LVP
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, Wimphof's Hinde De La Vie
Roel Holthuizen (Goch) - Carpe Diem 81
Marco Jaspers (Swalmen) - Alonso
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Icarus, Zizi Donaldson BH
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dallas Du Domaine Z
Tom Martens (Ospel) - Ebaja O.H.
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Explosion
Harrie Wiering (Reek) - Emil
Kimberley Winsingh (Raalte) - Daimond, Don Cello
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Slytherin
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Conboy
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Greenday
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Diesel
Robbert Ehrens (Weert) - Kien van Koekshof, Lamborghini 98
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Dyantha V
Marriet Hoekstra (Mildam) - Bruna Z
Roel Holthuizen (Goch) - Gertje van het Scheefkasteel
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Clarence, Duke Sion
Marco Jaspers (Swalmen) - Dame, Deka
Jo-Elle Jorissen (Simpelveld) - Wendolien
Suus Kuyten (Laren Nh) - Unicstar de Courcy
Tom Martens (Ospel) - Classic Edition 3, Incaro LS
Harrie Wiering (Reek) - Amalia Z, Folinda
Kimberley Winsingh (Raalte) - Dusty
Paul van Wylick (Velden) - Clintender
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Ghostbuster
Peter Bulthuis (Echt) - Fan
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Freestyle
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - First Lady G
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fay
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Fellow Jumper, Geronimo DDH
Suus Kuyten (Laren Nh) - Oberon
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni Reuvekamps


Opglabbeek CSIOP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY België - 11 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOP landenwedstrijd pony’s
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Cooper, Kosmo Van Orchid's
Enrico van Manen (Stroe) - Brinky's Bo, Elegance, Emilinda
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Gregory, Quaprice D'Astree
Elike Morsink (De Lutte) - Flame
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De Ijsseldijk
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Lexius E van het Juxshot
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Grangewood Dolly, Malforin Mac Popsicale CH
CSIOCh landenwedstrijd children
Nikita Cheung (Zundert) - Incredible v/d Laarse Heide Z, Quintina v/d Laarse Heide Z, Tina v/d Laarse Heide Z
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski, Whipped Cream
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Vendorlux V
CSIOJ landenwedstrijd junioren
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Catherina F
Hessel Hoekstra (Markelo) - Elien, Qstar
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, Carefull
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Action P, Ferdinand B., Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Adidetje
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Audi ’s Contento, Excellent III
CSIOY landenwedstrijd Young Riders
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Why Not
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Donatella L'espoir
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Eriana
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Sterre Vroomans (Gemert) - Cezaro M


Lier CSIV-B België - 12 t/m 14 mei 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma, Mercurio II
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


Aalborg CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDIP Denemarken - 11 t/m 14 mei 2017 dressuur
Tel: 0045-26356474
E-mail: secretariat@aalborgdressageevent.dk
Website: www.aalborgdressageevent.dk
CDI3*
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley


Moscow region CDIYH Rusland - 10 t/m 14 mei 2017 dressuur
Tel: 007-4959951684
E-mail: info@maximaeqiusport.ru
Website: www.maximaequisport.ru
CDIYH
Dominique Filion (Roosendaal) - Digno, Ra Fetti


Windsor CAIO4*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-P4 Groot-Brittannië - 10 t/m 14 mei 2017 mennen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: annabelbw@gmail.com
Website: www.rwhs.co.uk
CAIO4*-H4 WCupQ
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - El Karla, Floyd K, Senna, Zandor, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Palero, Santana, Ulano
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Conversano Congo, Esprit, Mister
CAI3*-H2
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Cantos, Gigolo
Harrie Verstappen (Eersel) - Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos
CAI3*-P4
Jan de Boer (Terwolde) - Matador, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Jumanji, Templedr


Chatsworth CIC1*/ CIC3* Groot-Brittannië - 13 t/m 14 mei 2017 eventing
Tel: 0044-7970776355
E-mail: patricia@chatsworthhorsetrials.co.uk
Website: www.chatsworth.org
CIC3*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Boleybawn Ace N.O.P., Millthyme Corolla
CIC1*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry


Ermelo CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 90 Nederland - 13 t/m 13 mei 2017 endurance
Tel: 0031-653130798
E-mail: endurancealive@gmail.com
Website: www.endurancealive.nl
CEI3* 160
Yara de Boer (Blankenheim) - Frisia Mameluk
Jeroen Flipse (Beekbergen) - Jolie Coeur
Fenne Koppenol (Grathem) - Angel Nashan
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) - Sera
Yannick van Olst - Rademaker (Lieren) - Bint Shahhra
Leonie Schoonderwoert (Gouvy) - Meneer Prince
Michelle Schuijt (Driehuis Nh) - Gyshgun
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Priam des Roches
Eva de Vries (Stompetoren) - Czartowczyk
Jeanette Wilhelm (Ede Gld) - Chatar F
Kirsten van der Woord (Ijmuiden) - Vazal Khan
CEI2* 120
Yvonne Overes (Epe) - Eenhoorn's Yair
Sofie van Aggelen (Diever) - Phara-Diba
Eva van Arem (Hulshorst) - Eenhoorn's Tabal
Laura Bucher (Eerbeek) - Biba
Ruthi Damman (Doorn) - Egua Express
Maud Gerding (Sint Nicolaasga) - Touareg du Florival
Iris van der Horst (Smilde) - Benthe
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Mandragor Madiha
Jorrit Koopmans (Tytsjerk) - Conner
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Sjabeka
Ijjou Mohamed (Leiden) - Paradis Du Braisios
CEI1* 90
Nant Baten (Teteringen) - L.I. Obama
Miranda Beltman (Loenen Gld) - Bellino Deux DZ
Joyce van den Berg (Leiden) - Burnet
Nicky Duin (Beverwijk) - Volna Khan
Esther Groen (Heelsum) - Nib Could Be Star Aa
Dominque Kolling (Deventer) - Edahjes La Basil
Hendriena Ritsema (Amerongen) - Ghengis Khan
Pauline Speelman (Diemen) - Watt Du Colombier
Claudia Speerstra (Heemskerk) - Zolita
Nanette ter Steege (Heerde) - A.F. Aljuscha
Jacqueline Veeninga (Boijl) - Za Myandoura
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Tassili du Florival
Viola Bohemen - Welter (Leiden) - Abbath
Nienke Wildschut (Voorschoten) - Alina
Suzanne van Rijswijk - Van 't Zand (Epe) - M Nehuen
Georgette Zeijen (Meijel) - D-prodigy


Windsor CEI2* 120/ CEI1* 80 Groot-Brittannië - 10 t/m 14 mei 2017 endurance
Tel: 0044-1753860633
E-mail: sophiea@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CEI1* 80
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Vaillant NA

Ander nieuws

  • Springruiterteam vijfde in landenwedstrijd Aken
    Springruiterteam vijfde in landenwedstrijd Aken
  • Nederlandse menners aan kop in Landenwedstrijd Aken
    Nederlandse menners aan kop in Landenwedstrijd Aken
  • Dressuurteam zevende in landenwedstrijd CHIO Aken *UPDATE*
    Dressuurteam zevende in landenwedstrijd CHIO Aken *UPDATE*
Wij maken gebruik van cookies Ok