Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 januari 2017

Geplaatst op 10 januari 2017

Na het IICH Groningen blijven de springruiters in het noorden van het land en vervolgen de wedstrijden in de eerste week van Indoor Drachten. In Bazel is het eerste 5* springconcours van dit jaar, voor Nederland komt daar Maikel van der Vleuten aan de start. De enduranceruiters zijn al enkele weken actief op de verschillende wedstrijden in de Arabische Emiraten. Dit weekend is de Al Reef Cup over 120 km.

Basel, St. Jakobshalle CSI5*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Zwitserland - 12 t/m 15 januari 2017 springen
Tel: 0041-614037868
E-mail: info@csi-basel.ch
Website: www.csi-basel.ch
CSI5*
Maikel van der Vleuten (Someren) - Exit of Ice Z, Salomon, VDL Groep Verdi TN N.O.P.


Drachten CSI2*/ CSI1* Nederland - 12 t/m 15 januari 2017 springen
Tel: 0031-622451991
E-mail: info@indoordrachten.nl
Website: www.indoordrachten.nl
CSI2*
Remco Been (Wierden) - C-Valentijn, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, Electric
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Bonea Field, Ewinita, VDL Edgar M
Nicole Botma (Zuidbroek) - Dollard's Abu Dhabi CJS
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Diábolo, Doreusa
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Merida, Smockelaer's Eldorado P, Unex Omega Star
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Sanchez
Kim Emmen (Dinteloord) - Boevee, Cibalia, Delvaux
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan
Henk Frederiks (Tollebeek) - Ben B, Example
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Discovery, Robinson
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Eranta
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Emir R, Eurohill's Africa
Willem Greve (Markelo) - Dorinda, Elien, Zypria S
Demi van Grunsven (Handel) - Querida, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, La Calido
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Endeavour, Ivan R
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska, Don Diablo HX, Entertainer
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Janou, Jewel LVP
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eat My Dust, Everglade
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Mr. Europe, Sterrehof's Bylou
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Niels Knape (Baarlo Lb) - Dustin, Suárez
Joy Lammers (Achel) - Athena, Taura van de Broekkant, Winny
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM
Nathalie Van der Mei (Makkinga) - Acodora
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42, It's Easy
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Urane de Talma
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Vignet BH
Marlies Pepping (Zweeloo) - Downing Street
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne
Max van de Poll (Leusden) - Charlotte
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Gioia van het Neerenbosch, Quidaro
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Eldorado S
Ruben Romp (Goirle) - Audi's Dutch Design, Evita, Happy
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, Broere Extase
Wout Jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Broere Canada, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O
Frank Schuttert (Ommen) - Bugatti, Chianti's Champion, Important de Muze
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Cuba-libre, Evander HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dexter R, Esmee
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Calgary
Zöi Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN, Starpower TB, Zacharov TN
Marijn Soetekouw (Heeten) - Cianne
Suzanne Tepper (Holwierde) - Acascia, Dollards Fabian HBC, Dyango VDL
Leon Thijssen (Sevenum) - Calvino, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, It's Me, Stippel
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL
Robert Vos (Wierden) - Contessa, Count Dooku, Dempseys
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Dallas VDL, Zypern III
Roy Weel (Rouveen) - Flow, Sterrehof´s Eddie Blue
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Anne Bakker (Tollebeek) - Floris, Zaniek
Remco Been (Wierden) - Casper
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Espepiance, Sterrehof's Felisimo
Nella Bijlsma (Gytsjerk) - Foklahoma VDL
Ester Blekkink (Aalten) - Chelsea, Enzo SL
Rommy Veenstra - Boelens (Kollumerzwaag) - Ealba
Iris de Boer (Wommels) - Damasco Di Villa Lori
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Formidable
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Gigant, Zen
Nicole Botma (Zuidbroek) - Foxynula N
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Danturano Sb, El Greco
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Celine 245
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Pogba
Kim Emmen (Dinteloord) - Farah, Flock
Lisa Everts (Enschede) - Archem B
Age Flapper (Langezwaag) - Fayettelataire
Henk Frederiks (Tollebeek) - Casual, Jeronimo-Hilton
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z, Finn Mcloud
Vincent Geerink (Gelselaar) - Edentia Blue, Francesco
Michael Greeve (Veeningen) - Flash-Somara
Willem Greve (Markelo) - Faro, First Diamond
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Farmgraaf, Federer
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone, Athena
Ruben Halman (Heerenveen) - Enjoy R
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana, Qualif De Thurin
Marriet Hoekstra (Mildam) - First Buresco, Wadro's Gerina
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Freegonda Z
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Firebridge TAG, Guesssina
Niels Knape (Baarlo Lb) - Assira, Flanagan
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Comte de Chombord, Gillenia
Suze Kroon (Rheden) - Zsa Zsa D
Joy Lammers (Achel) - Giovanta
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Jessie Meijering (Veendam) - Elimaria
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio
Raoul Mulder (Langezwaag) - Pruso
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cavanta, El Torro VDP
Martine Nienhuis (Beetsterzwaag) - Empire N., Zilverbea N.
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Grespo
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z, Waronetta BH
Maxim Peeters (Diever) - Facebook
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Eusebio Ricci
Max van de Poll (Leusden) - Carnegie
Miranda Spronk - Rienties ('s-Heerenbroek) - Golden Christien, Wezenberg`s Ella
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Robbin Robijn (De Kiel) - Gorlitz, Twin Twin RV, Utah
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Dante
Ruben Romp (Goirle) - Dakar TN
Marijke Rosier (Marsum) - Gucci Ella
Marco Sas (Enkhuizen) - Colorado, Djetske, Galileo van de Hagenhorst
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Eagle, Enzo DH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Extreme
Frank Schuttert (Ommen) - Tiopepe des champs
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Erlinda
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Amanda Slagter (Slochteren) - Galiandra, GoGo
Lars Slagter (Slochteren) - Anouk S.H., Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Enjoy, Folinda
Arjen Slik (Uithuizen) - Cash Flow, Veraleen
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Florence
Marijn Soetekouw (Heeten) - Four Roses CMS
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dorina, Euphoria
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Esprit
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Faran, First Lady
Romielle van Tuyl (Surhuisterveen) - Estarina, Exel
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Equina-S, Gilana Maria
Robert Vos (Wierden) - Dinky Boy
Jur Vrieling (Holwierde) - Apatshe B, Fenise, Fiumicino van de Kalevallei
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye
Anna-Froukje de Vries (Jubbega) - Fleedwood mac
Roxin Van Weeghel (Wijhe) - Temple Moon
Roy Weel (Rouveen) - Fino SL, For the best
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Hilde Woudstra (Daarle) - Ficardi B, Fivanta


Abu Dhabi, Al Wathba CEI2* 120 Verenigde Arabische Emiraten - 14 t/m 14 januari 2017 endurance
Tel: +97124455500
E-mail: m.zyoud@eef.ae
Website: www.adec-web.com
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Volcan de Begue
Harmke Westervelt (Dubai) - Syrcan

Ander Nieuws

  • Verzorging: Wedstrijdknotjes maken met naald en draad *video*
    Verzorging: Wedstrijdknotjes maken met naald en draad *video*
  • Inschrijving KNHS Bixiedag 2019 opent maandag 25 februari om 7.00 uur
    Inschrijving KNHS Bixiedag 2019 opent maandag 25 februari om 7.00 uur
  • Hippische Leergang: Kijken door de ogen van het dressuurpaard met Annemarie van der Toorn
    Hippische Leergang: Kijken door de ogen van het dressuurpaard met Annemarie van der Toorn