Geplaatst op 29 juli 2017 in Dressuur & Para
Op het EK pony´s in Hongarije is Marten Luiten op een knappe vijfde plaats geëindigd in de individuele proef die gisteren en vandaag voor de dressuurruiters op het programma stond. Luiten reed zijn pony Movie Star naar de fraaie score van 73.268%.
Niet alleen Luiten deed het goed in de individuele proef, ook de drie Nederlandse amazones lieten zich super zien. Sam Oudhof reed Bodethal´s Kosima met 72.00% naar plaats 10, Brandy Bos werd met Charming Foret 11e met 71.463%. Benjamin Micky Schelstraete reed Elin´s Noncisdador naar plaats 14 met 69.488%. Het goud ging vandaag naar de Duitse Lucie Anouk Baumgurtel met de fraaie score van 77.366%.
Morgen staat voor de ponyruiters de afsluitende kür op het programma. Daarin mogen de beste 18 combinaties van start met een maximum van drie per land. Voor Nederland zullen Marten Luiten, Sam Oudhof en Brandy Bos van start gaan. “We hebben vandaag al lekker getraind, de pony´s zijn in vorm en we gaan er morgen weer voor”, vertelt bondscoach Monique Peutz.
De wedstrijd begint morgenochtend om 8 uur, de loting voor de startvolgorde vindt later vanmiddag plaats.
Kijk hier voor de volledige uitslag
Foto Marten Luiten met Movie Star door eventingphoto.com