Overzicht hippische kaders juni 2017

Geplaatst op 02 juni 2017

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren. De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden. Diederik van Silfhout (Lunteren) is afgelopen maand met Four Seasons opgenomen in het B-kader dressuur senioren.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony's, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.  

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl.

Kijk voor actuele informatie en de mediaguides op www.knhs.nl/kaders. In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

Dressuur

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Gal, Edward

Oosterbeek

Glock's Voice

Heijkoop, Daniëlle

Rotterdam

Siro

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Glock's Flirt

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Glock's Johnson TN N.O.P. 

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Aqiedo

Scholtens, Emmelie

Gorinchem

Apache

Meer, Patrick van der

Naaldwijk

Zippo

Witte-Vrees, Madeleine

Schijndel

Cennin


Dressuur senioren, B-kader


Ruiter

Woonplaats

Paard

Gevers, Katja

Berlicum

Thriller

Haazen, Jeannette

Neeroeteren, België

Dabanos D'04

Heijkoop, Daniëlle

Rotterdam

Badari

Visser, Tommie

Vijfhuizen

Vario Hippqiue's Vingino

Silfhout, Diederik

Lunteren

Four Seasons

 

Dressuur U25, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Meulendijks, Anne

Heeze

MDH Avanti

Nekeman, Denise 

Hasselt

Boston STH

Vlist, Maxime van der

Baarle-Nassau

Bailey


Dressuur U25, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Huijbregts, Jill

Drunen

Eventz Zamacho Z

Nieuwenhuis, Jeanine 

Serooskerke

TC Athene

Pijpers, Debora 

Abcoude

Bluf


Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Groenhart, Julia

Middelie

First Barrichello LH

Koeyer, Jasmien de

Sint Jansteen

Esperanza

Nekeman, Jeanine

Hasselt

Vlingh

Rockx, Thalia

Essen

Verdi de la Fazenda

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Ringo Star

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Watteau


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bos, Skylar

Naarden

Black Boy

Donkers, Esmée 

Venhorst

Zaffier

Donkers, Esmée 

Venhorst

Chaina

Bo Oudhof

Nijeberkoop

Colt Sollenburg

Febe van Zwambagt

Bergharen

FS Las Vegas


Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Peperstraten, Daphne van

Oude-Tonge

Greenpoint’s Cupido

 

Dressuur Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dalsen, Josephine van

Woerden

Di Negro

Peters, Joëlle  

Helmond

Dacar's Dream

Felix, Annelotte  

IJsselmuiden

Amos

Siemer, Florence

Rekem

Zidane

Spaak, Mylene

Hierden

Ziteldo

Stiemer, Sem

‘s-Graveland

Waldemar

 

Dressuur pony’s, A-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bos, Brandy

Naarden

Charming Foret

Luiten, Marten

Winschoten

Movie Star

Oudhof, Sam  

Nijeberkoop

Bodethal's Kosima

Romney, Kiki 

Poortugaal

Reedborger Amazing

Schelstraete, Micky 

Gemonde

Elin's Noncisdador

Verweij, Romy

Wijdenes

Brouwershaven Nairobi

 

Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baars, Shanna  

Nieuw-Vennep

Don Camillo du Bois

Gilbers, Thessa  

Varsseveld

Baumann's Despino

Graaf, Fleur van de

Benschop

Rhyfedd Spike

Huisman, Anna-Sophie

Ruinerwold

Spoekedammetje's Nikos

Pols, Sanne van der  

Abbenbroek (gem. Nissewaard))

TC Syria


Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dulk, Nicole den

Elen, België

Faust

Dulk, Nicole den

Elen, België

Wallace N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Apeldoorn

Alphaville N.O.P.

Voets, Sanne

Berghem

Demantur


Para- dressuur, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Uniek N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Apeldoorn

Wallace N.O.P.

Krijnsen, Lotte

Enschede

Rosenstolz

Krijnsen, Lotte

Enschede

Zarienta

Roling-Nobel, Annemarieke

Kropswolde

Doo Schufro

 

Springen

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Asten, Leopold van

Duizel

VDL Groep Zidane N.O.P.

Dubbeldam, Jeroen

Weerselo

SFN Zenith

Hendrix, Michel 

Kessel

Baileys

Greve, Willem

Markelo

Carambole N.O.P.

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Don VHP Z

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Emerald N.O.P.

Vleuten, Maikel van der

Someren

VDL Groep Arera C

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof's Calimero

 

Springen senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Romp, Ruben

Goirle

Audi’s Teavanta II C Z

 

Springen Young Riders,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Erp, Jarno van

Oss

Al Capone

Grunsven, Jens van

Erp

Cika

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Sabech d'Ha

Thijssen, Sanne

Baarlo

Con Quidam

 

Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Megan Laseur

Soest

Blue-Bayou

Hoogenraat, Kim

Lijnden

Caesar

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Centora de Wallyro

Rijt, Teddy van de

Nuenen

Zazou

Roosendaal, Maud  

Heelweg

Universo

 

Springen Junioren,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kersten, Lars

Egchel

Dobbey

Kersten, Niels

Egchel

Carefull

 

Springen Junioren,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hakvoort, Iris

De Bult, Steenwijk

Don't Tell Me What To Do

Sven Peters

Enschede

Channel

Laurie Touw

Biddinghuizen

Carel van Donderen

 

Springen pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Engelsman, Julia

Berkhout

Blackwoodland Rock

Kuijpers, Charlotte

Oirlo

Kosmo van Orchid's

Mheen, Elize van de

Hoevelaken

Ensilla


Springen pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Zeppe van de IJsseldijk

 

Springen Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Athene

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Vendorlux V

 




Eventing

 

Eventing senioren, Olympisch kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Blom, Merel

Aalten

Rumour Has It N.O.P.

 

Eventing senioren, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Harry Belafonte

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Peter Parker

 

Eventing Young Riders, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bleekman, Janou

Devon, Engeland

Granntevka Prince

Boonzaaijer, Janneke

Renswoude

Campbelle WS

Ruyter, Aliene

Opheusden

Bomba

 

Eventing Junioren, A-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Reine, Thierry van  

Herveld

Piet (ex: Glybourg)

Scholten, Shirley

Hengelo, Gelderland

The Diamond Queen

Riel, Maartje van

Loon op Zand

Eppo

Tatenhove, Quinty van

Gapinge

Valmont du Batut

Venderbosch, Bjinse

Harreveld

Espionage

Venderbosch, Bjinse

Harreveld

Lord Mayor

 

Eventing Junioren, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Laseroms, Asha

Zundert

Amati

Laseroms, Asha

Zundert

Valcor

 

Eventing pony’s, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Roza

Esch

Qualitat des Bourdons

Georgina Goedee

Utrecht

Madonna van de IJsseldijk

Peemen, Okke

Meerle

Hip Hop

Otto, Elise 

Schoonhoven

Orchid's Megan

Rijsewijk, Britt van  

Oisterwijk

Orchid's Tigersun

 

 

Endurance

 

Endurance senioren, A-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Van den Berg, Joyce

Leiden

 

Horst, Iris van der

Smilde

 

Huijsman, Melisa

Voorschoten

 

Theunissen-Römer, Carmen

Landgraaf

 

 

Endurance senioren, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Schuit, Michelle

Driehuis

 

Koppenol, Fenne

Grathem

 

Jonkman, Angela

Scharmer

 

Woord, Kirsten van der 

IJmuiden

 

 

Endurance Young Riders, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Koopmans, Jorrit

Wirdum

 

 

Endurance Junioren, A-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Lamsma, Imke

Vriezenveen

 

Mohamed, Ijjou

Leiden

 


Endurance Junioren, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bucher, Laura

Eerbeek

 

Kok, Anne Marijn

Hendrik-Ido-Ambacht

 

Kramer, Nanke

De Veenhoop

 

 

 

Reining

Reining senioren, A-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Young-van Osch, Rieky  

Vorstenbosch

 

 

 

Voltige

Voltige seniorenteam, A-kader

 

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Roy Rogers, voltigeteam

Bilthoven

 

 

Voltige dames senioren solo, A-kader

 

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ridder, Claire de

Leidschendam

 

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

 

Voltige dames senioren solo, B-kader

 

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ruigrok, Roxanne

Hillegom

 

 

Voltige dames junioren solo, B-kader

 

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Schaik, Renske van

Boekel

 

 

Voltige duo senioren, A-kader

 

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

Sneekes, Esther

`t Zand

 

 


Mennen

 

Mennen vierspan paarden, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, IJsbrand

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ronde, Koos de

Zwartewaal

 

Timmerman, Theo

Varsseveld

 

 

Mennen vierspan paarden, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Harmsel, Herman ter

Rijssen

 

Heus, Hans

Eerbeek

 

Ronde, Peter de

Zwartewaal

 

 

 

Mennen vierspan pony’s, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Boer, Jan de

Terwolde

 

 

Mennen vierspan pony’s, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, Edith

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ham, Joey van der

Noordwijk

 

Hammink, Marijke

Bornerbroek

 

Kinds, Jannes

Balloo

 

 

Mennen tweespan paarden, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Verstappen, Harrie

Eersel

 


Mennen tweespan paarden, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Couwenberg, Erik

Veulen

 

Harmsel, Antonie ter

Rijssen

 

Letteboer, Raymond

Oud-Ootmarsum

 

Verheijen, Tristan

Weert

 

 

Mennen tweespan pony’s, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Bunt, Melanie van de

Lunteren

 

Hendriks, Cas

Zeeland

 

Kekem, Karel van

Hoogblokland

 

Neerincx, Dirk

Elst, Gelderland

 

Rutjens, Rodinde

Weert

 

 

Mennen enkelspan paard, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Pestman, Rudolf

Eext

Diesel

Siebers, Saskia

Maarheeze

Axel


Mennen enkelspan paard, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Gommers, Joop

Dreumel

Bandit

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Vygo

Schuiling, Anniek

Herveld

Aron (Zazou)

Vegt, Frank van der

Hoogeloon

Cosmo

 

Mennen enkelspan pony, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Pijl, Tamara

Loosdrecht

Qucido

Schuiling, Marissa

Herveld

Kyra

 

Mennen enkelspan pony, B-kader

 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Vissers, Arion

Rucphen

Quinty

Zaayer, Annegreet

Wadenoijen

Ravell

 

Para-equestrian mennen, A-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Bart Blom

Poppen, Jacques

Froombosch

P. P.

 

Para-equestrian mennen, B-kader

 

Menner

Woonplaats

Paard

Marwijk, Aad van

Hoenderloo

Kyra

Steenkamp, Dinja

Bussum

Balou

Veneman-Fleurke, Ingmar

Tweede Exloërmond

Umpire

Wegerif, Corrie

Apeldoorn

Fjenna Fiësta


Foto: Kiki Romey door www.leanjo.com

Categorie: nationale kaders

Ander Nieuws

  • Nationale kaders per 1 november 2018
    Nationale kaders per 1 november 2018
  • Overzicht actuele hippische kaders per 1 oktober 2018
    Overzicht actuele hippische kaders per 1 oktober 2018
  • Maak kennis met paardensport via AH Sportactie
    Maak kennis met paardensport via AH Sportactie