­ Overzicht hippische kaders per 1 april 2017 - KNHS

Overzicht hippische kaders per 1 april 2017

Geplaatst op 04 april 2017

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren. De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony's, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.  

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl. In het overzicht hieronder staat per discipline wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

Dressuur

Dressuur senioren (Olympisch kader)

Ruiter

Woonplaats

Paard

Gal, Edward

Oosterbeek

Glock's Voice

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Glock's Flirt

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Glock's Johnson TN N.O.P. 

Scholtens, Emmelie

Gorinchem

Apache

Witte-Vrees, Madeleine

Schijndel

Cennin

Dressuur senioren (B-kader)

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Aqiedo

Gevers, Katja

Berlicum

Thriller

Haazen, Jeannette

Neeroeteren, België

Dabanos D'04

Heijkoop, Daniëlle

Rotterdam

Siro

Meer, Patrick van der

Naaldwijk

Zippo

Visser, Tommie

Vijfhuizen

Vario Hippqiue's Vingino

Dressuur U25, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Meulendijks, Anne

Heeze

MDH Avanti

Nekeman, Denise 

Hasselt

Boston STH

Vlist, Maxime van der

Baarle-Nassau

Bailey


Dressuur U25, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Huijbregts, Jill

Drunen

Eventz Zamacho Z

Nieuwenhuis, Jeanine 

Serooskerke

TC Athene

Pijpers, Debora 

Abcoude

Bluf

Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Groenhart, Julia

Middelie

First Barrichello LH

Koeyer, Jasmien de

Sint Jansteen

Esperanza

Nekeman, Jeanine

Hasselt

Vlingh

Rockx, Thalia

Essen

Verdi de la Fazenda

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Watteau


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bos, Skylar

Naarden

Black Boy

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Ringo Star

Donkers, Esmée 

Venhorst

Zaffier

Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Peperstraten, Daphne van

Oude-Tonge

Greenpoint’s Cupido

Dressuur Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dalsen, Josephine van

Woerden

Di Negro

Siemer, Florence

Rekem

Zidane

Spaak, Mylene

Hierden

Ziteldo

Stiemer, Sem

‘s-Graveland

Waldemar

Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bos, Brandy

Naarden

Charming Foret

Luiten, Marten

Winschoten

Movie Star

Verweij, Romy

Wijdenes

Brouwershaven Nairobi

Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Graaf, Fleur van de

Benschop

El Marando

Romney, Kiki

Poortugaal

Reedborger Amazing

Gilbers, Thessa  

Varsseveld

Baumann's Despino

Oudhof, Sam  

Nijeberkoop

Bodethal's Kosima

Schelstraete, Micky 

Gemonde

Elin's Noncisdador

Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dulk, Nicole den

Elen, België

Faust

Dulk, Nicole den

Elen, België

Wallace N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Apeldoorn

Alphaville N.O.P.

Krijnsen, Lotte

Enschede

Rosenstolz

Voets, Sanne

Berghem

Demantur

Para-dressuur, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Uniek N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Apeldoorn

Wallace N.O.P.

Roling-Nobel, Annemarieke

Kropswolde

Doo Schufro

Springen

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Asten, Leopold van

Duizel

VDL Groep Zidane N.O.P.

Dubbeldam, Jeroen

Weerselo

SFN Zenith

Greve, Willem

Markelo

Carambole N.O.P.

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Don VHP Z

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Emerald N.O.P.

Vleuten, Maikel van der

Someren

VDL Groep Arera C

Vleuten, Maikel van der

Someren

VDL Groep Verdi TN N.O.P.

Vrieling, Jur

Holwierde

VDL Zirocco Blue N.O.P.

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof's Calimero

Springen senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pals, Johnny

As, België

Fernando BH

Romp, Ruben

Goirle

Audi’s Teavanta II C Z

Springen Young Riders,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Erp, Jarno van

Oss

Al Capone

Grunsven, Jens van

Erp

Cika

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Sabech d'Ha

Thijssen, Sanne

Baarlo

Con Quidam

Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hoogenraat, Kim

Lijnden

Brouwers Top Gun

Hoogenraat, Kim

Lijnden

Caesar

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Centora de Wallyro

Rijt, Teddy van de

Nuenen

Zazou

Thijssen, Sanne

Baarlo

Ulena

Roosendaal, Maud  

Heelweg

Universo

Springen Junioren,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kersten, Lars

Egchel

Dobbey

Kersten, Niels

Egchel

Carefull

Springen Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hakvoort, Iris

De Bult, Steenwijk

Don't Tell Me What To Do

Springen pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Engelsman, Julia

Berkhout

Blackwoodland Rock

Kuijpers, Charlotte

Oirlo

Kosmo van Orchid's

Mheen, Elize van de

Hoevelaken

Ensilla

Springen pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kuijpers, Charlotte

Oirlo

Cooper

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Zeppe van de IJsseldijk

Eventing

Eventing senioren, Olympisch kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Blom, Merel

Aalten

Rumour Has It N.O.P.

Eventing senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Harry Belafonte

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Peter Parker

Vendel, Theo van de

Ederveen

Zindane

Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bleekman, Janou

Devon, Engeland

Granntevka Prince

Boonzaaijer, Janneke

Renswoude

Campbelle WS

Kuilen, Joyce van de

Elst, Gelderland

Izalco

Ruyter, Aliene

Opheusden

Bomba

Eventing Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Scholten, Shirley

Hengelo, Gelderland

The Diamond Queen

Tatenhove, Quinty van

Gapinge

Valmont du Batut

Venderbosch, Bjinse

Varsseveld

Espionage

Venderbosch, Bjinse

Varsseveld

Lord Mayor

Eventing Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Levi

Esch

Shadow Boxer

Laseroms, Asha

Zundert

Amati

Eventing pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Roza

Esch

Qualitat des Bourdons

Peemen, Okke

Meerle

Hip Hop

Endurance

Endurance senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

van den Berg, Joyce

Leiden

 

Horst, Iris van der

Smilde

 

Huijsman, Melisa

Voorschoten

 

Theunissen-Römer, Carmen

Landgraaf

 

Endurance senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Schuit, Michelle

Driehuis

 

Koppenol, Fenne

Grathem

 

Jonkman, Angela

Scharmer

 

Endurance Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Koopmans, Jorrit

Wirdum

 

Endurance Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Lamsma, Imke

Vriezenveen

 

Mohamed, Ijjou

Leiden

 

Endurance Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bucher, Laura

Eerbeek

 

Kok, Anne Marijn

Hendrik-Ido-Ambacht

 

Kramer, Nanke

De Veenhoop

 

Reining

Reining senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Young-van Osch, Rieky

Vorstenbosch

Frozen Tropical

Reining Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Zwol, Lot van

Oud-Turnhout

Alotta Whiskey

Voltige

Voltige senioren, A-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Roy Rogers, voltigeteam

Bilthoven

 

Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ridder, Claire de

Leidschendam

 

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ruigrok, Roxanne

Hillegom

 

Voltige dames junioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Schaik, Renske van

Boekel

 

Voltige duo senioren, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

Sneekes, Esther

`t Zand

 

Mennen

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, IJsbrand

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ronde, Koos de

Zwartewaal

 

Timmerman, Theo

Varsseveld

 

Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Harmsel, Herman ter

Rijssen

 

Heus, Hans

Eerbeek

 

Ronde, Peter de

Zwartewaal

 

Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Boer, Jan de

Terwolde

 

Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, Edith

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ham, Joey van der

Noordwijk

 

Hammink, Marijke

Bornerbroek

 

Kinds, Jannes

Balloo

 

Mennen tweespan paarden, A-kader 

Menner

Woonplaats

Paard

Verstappen, Harrie

Eersel

 

Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Couwenberg, Erik

Veulen

 

Harmsel, Antonie ter

Rijssen

 

Letteboer, Raymond

Oud-Ootmarsum

 

Verheijen, Tristan

Weert

 

Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Bunt, Melanie van de

Lunteren

 

Hendriks, Cas

Zeeland

 

Kekem, Karel van

Hoogblokland

 

Neerincx, Dirk

Elst, Gelderland

 

Rutjens, Rodinde

Weert

 

Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Pestman, Rudolf

Eext

Diesel

Siebers, Saskia

Maarheeze

Axel

Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Gommers, Joop

Dreumel

Bandit

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Vygo

Schuiling, Anniek

Herveld

Aron (Zazou)

Vegt, Frank van der

Hoogeloon

Cosmo

Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Pijl, Tamara

Loosdrecht

Qucido

Schuiling, Marissa

Herveld

Kyra

Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Vissers, Arion

Rucphen

Quinty

Zaayer, Annegreet

Wadenoijen

Ravell

Para-equestrian mennen, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Bart Blom

Poppen, Jacques

Froombosch

P. P.

Para-equestrian mennen, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Marwijk, Aad van

Hoenderloo

Kyra

Steenkamp, Dinja

Bussum

Balou

Veneman-Fleurke, Ingmar

Tweede Exloërmond

Umpire

Wegerif, Corrie

Apeldoorn

Fjenna Fiësta

Kijk voor actuele informatie en de mediaguides op www.knhs.nl/kaders.

Categorie: kaders

Ander Nieuws

  • Nationale kaders per 1 november 2018
    Nationale kaders per 1 november 2018
  • Overzicht actuele hippische kaders per 1 oktober 2018
    Overzicht actuele hippische kaders per 1 oktober 2018
  • Overzicht hippische kaders per 1 september 2018
    Overzicht hippische kaders per 1 september 2018