­ Programma Europese kampioenschappen Gothenburg 2017 - KNHS

Programma Europese kampioenschappen Gothenburg 2017

Geplaatst op 17 augustus 2017 in Dressuur & Para , Springen , Mennen & para

Vanaf maandag 21 augustus barst de strijd los in Zweden met het EK Para-dressuur, EK Dressuur, EK Springen en EK Vierspannen. Blijf op de hoogte van onder andere uitzendtijden via de social mediakanalen van Ruiters In Oranje!

Volg onze Ruiters in Oranje op Facebook (https://www.facebook.com/ruitersinoranje/), Instagram (https://www.instagram.com/ruitersinoranje/) en Twitter (https://twitter.com/ruitersinoranje). 

Programma

Zaterdag 19 augustus:
13.00 uur Para-dressuur veterinaire keuring

Zondag 20 augustus:   
14.30 uur Dressuur veterinaire keuring

Maandag 21 augustus:
09.00 – 16.45 uur Para dressuur individueel Grade IV en V - Heden Arena 1
09.00 – 17.45 uur Para dressuur individueel Grade I, II en III - Heden Arena 2
12.00 – Springen veterinaire keuring
18.30 – 19.45 uur Opening - Ullevi Stadion

Dinsdag 22 augustus:  
09.00 – 16.45 uur Para-dressuur team Grade IV en V - Heden Arena 1
09.00 – 18.45 uur Para-dressuur team Grade I, II en III - Heden Arena 2
15.00 – 22.15 uur Dressuur Grand Prix team deel 1-  Ullevi Stadion
17.30 – Medailleceremonie para-dressuur team en individueel

Woensdag 23 augustus:
08.45 – 13.30 uur Springen 1ronde individueel en team - Ullevi Stadion                      
09.00 – 15.30 uur Para-dressuur Kür op muziek - Heden Arena
15.00 – 23.00 uur Dressuur Grand Prix team deel 2 - Ullevi Stadion
14.45 – Medailleceremonie para-dressuur kür

Donderdag 24 augustus:
08.00 – Mennen veterinaire keuring
13.30 – 18.00 uur Springen 1ronde team - Ullevi Stadion

Vrijdag 25 augustus:    
11.45 – 18.00 uur Dressuur Grand Prix Special - Ullevi Stadion
20.30 – 00.00 uur Springen 2ronde team - Ullevi Stadion
10.00 – 17.00 uur Mennen dressuur - Heden Arena

Zaterdag 26 augustus: 
09.15 – 14.15 uur Mennen marathon - Slottskogen
14.30 – 18.00 uur Dressuur Kür op muziek - Ullevi Stadion

Zondag 27 augustus:   
10.00 – 14.00 uur Mennen vaardigheid - Arena Stadion
14.00 – 17.00 uur Springen individuele finale, 2 manches - Ullevi Stadion
17.00 uur Medaille ceremonie en sluiting

Officiële website: www.gothenburg2017.com

(Live) resultaten op ww.longinestiming.com

 

Wie komen er voor Nederland aan start?

Springen:
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof’s Calimero
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z
Harrie Smolders (Grobbendonk, Bel.) - Don VHP Z
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Glasgow vh Merelsnest
Aniek Poels (Swolgen) - Athene (reserve) 

Dressuur:
Edward Gal
 (Oosterbeek) – GLOCK'S Voice
Madeleine Witte-Vrees (Schijndel) – Cennin
Diederik van Silfhout (Lunteren) – Four Seasons
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Zippo

Vierspannen: 
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Winston E, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Palero, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Dakota, Esprit, Mister

Para-dressuur:
Nicole den Dulk (Elen B) – Wallace N.O.P. (Grade 2)
Frank Hosmar (Haarle) – Alphaville N.O.P. (Grade 5)
Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz (Grade 4)
Sanne Voets (Berghem) – Demantur (Grade 4)
Rixt van der Horst (Nistelrode) – Uniek N.O.P. (Grade 3) (reserve)

Volg ons!

Foto: Digishots

Categorie: EK Dressuur, EK Springen, EK Vierspannen, EK Para-dressuur

Ander Nieuws

  • Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
    Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
  • Verslag dressuurforum 14 september 2021
    Verslag dressuurforum 14 september 2021
  • Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start
    Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start