Actueel overzicht hippische kaders per 1 juli 2018

Geplaatst op 03 juli 2018 in Dressuur & para , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining en KNHS

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren. De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony's, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.  

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl.

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Gal, Edward

Oosterbeek

GLOCK's Voice

Gal, Edward

Oosterbeek

GLOCK's Zonik N.O.P.

Meer, Patrick van der

Naaldwijk

Zippo

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

GLOCK’s Dream Boy

Scholtens, Emmelie

Gorinchem

Apache

Silfhout, Diederik van

Lunteren

Four Seasons

Witte-Vrees, Madeleine

Schijndel

Cennin


Dressuur senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Aqiedo

Gevers, Katja

Berlicum

Thriller

Heijkoop, Danielle

Rotterdam

Badari

Meulendijks, Anne

Heeze

MDH Avanti N.O.P.

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Zanardi

Silfhout, Diederik van  

Lunteren

Expression

Zweistra, Thamar

Schore

Hexagon's Double Dutch

Dressuur U25, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nekeman, Denise 

Hasselt

Boston STH

Nieuwenhuis, Jeanine 

Serooskerke

TC Athene

Vlist, Maxime van der

Baarle-Nassau

Bailey

Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Donkers, Esmée 

Venhorst

Chaina

Quint, Laura

Heerde

Edison


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bernoski, Robin

Bleiswijk

Velazquez

Bovenkamp, Diana van de

Voorthuizen

Evita Ronia

Donkers, Esmée 

Venhorst

Zaffier Tosha

Groenhart, Julia

Middelie

First Barrichello LH

Jongen, Febienne

Gemert-Bakel

Boticelli

Oudhof, Bo

Nijeberkoop

Colt Sollenburg

Rockx, Thalia

Roosendaal

Verdi de la Fazenda

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Ringo Star

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Zilverstar

Zwambagt, Febe van

Bergharen

FS Las Vegas

Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dees, Milou

Berkenwoude

Francesco

Pap, Kimberly

Nunspeet

Vloet Victory

Kuintjes, Zoë  

Aalsmeer

Primeval Brittsion

Peperstraten, Daphne van

Oude-Tonge

Greenpoint’s Cupido

Dressuur Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rockx, Thalia

Roosendaal

Golden Dancer de la Fazenda

Rockx, Thalia

Roosendaal

Gerna Nova de la Fazenda

Siemer, Florence

Rekem

Zidane

Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baars, Shanna  

Nieuw-Vennep

Don Camillo du Bois

Pols, Sanne van der  

Abbenbroek (gem. Nissewaard)

TC Syria

Prinsen, Fleur 

Achterveld

Next Black Magic

Schelstraete, Micky 

Gemonde

Elin's Noncisdador


Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Everse, Senna

Grootebroek

Majos Cannon

Gilbers, Thessa  

Varsseveld

Baumann's Despino

Jansen, Nina

Haelen

BJ’s Tanzbar T

Hoogen, Lilly van den

De Meern

Martinez Candyman

Romney, Kiki

Poortugaal

Reedborger Amazing

Rooij, Evi van

Sint Michielsgestel

King Stayerhof’s Jango

Rooij, Evi van

Sint Michielsgestel

Den Ostriks Macho

Verbeek, Pem

Waalre

Matcho D van Prinsenhof

Zwaagstra, Esmee 

Dedemsvaart

Desperado

Dressuur children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Buijs, Sanne

Heusden (gem. Heusden)

Happy Feet

Nek, Lara van

Wijdewormer

Fariska

Pols, Sanne van der

Abbenbroek (gem. Nissewaard)

Excellentie

Dressuur Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hoogen, Lilli van den

De Meern

Woodstock

Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dulk, Nicole den

Elen, België

Wallace N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Alphaville N.O.P.

Vermeulen, Demi

Zevenaar

Ciska II

Voets, Sanne

Berghem

Demantur N.O.P.

Para- dressuur, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Krijnsen, Lotte

Enschede

Rosenstolz

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Findsley

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Uniek

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Guetta

 

Springen

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hendrix, Michel 

Kessel

Baileys

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof's Calimero

Schuttert, Frank 

Ommen

Chianti's Champion

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Don VHP Z N.O.P.

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Emerald

Vrieling, Jur  

Holwierde

VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.

Springen senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Greeve, Michael

Veeningen

Witney B B

Pals, Johnny  

As (België)

Wesselina

Poels, Aniek

Swolgen

Athene (Berlin)

Schans, Wout-Jan van der 

Nijkerk

Capetown

Springen Young Riders,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Sabech d'Ha

Thijssen, Sanne

Baarlo

Con Quidam

Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bonhof, Kars

Epe

Zentos

Klopper, Delphine

Badhoevedorp

W-Gladdys vd Lindehoeve Z

Marchal, Tristan

Someren-Heide

Sambucca

Morsink, Veronique

De Lutte

Faithfull

Thijssen, Sanne

Baarlo

Expert

Thijssen, Sanne

Baarlo

Celine M Z

Springen Junioren,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hakvoort, Iris

Stegeren

Don’t Tell Me What to Do           

Mheen, Rowen van de 

Hoevelaken

Q Verdi

Springen Junioren,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kersten, Lars  

Egchel

Dobbey

Kersten, Lars  

Egchel

H-Cassino

Kersten, Niels 

Egchel

Can Win

Morssinkhof, Paris  

Hierden

Bayamo

Schuttelaar, Beau

Tegelen

Caretino

Thijssen, Mel 

Baarlo

Cartolana 2

Thijssen, Mel 

Baarlo

Ambler Gambler

Springen Children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Engelsman, Lily

Berkhout

Whipped Cream

 Springen Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bocken, Emma

Weert

Estera van de Vosberg

Boerekamp, Finn

Someren-Heide

Gradini

Everse, Senna

Waddinxveen

Evert

Haar, Sanne ter

Hierden

Wubbo

Joosten, Cejay  

Zevenaar

Sagnol

Zwartjens, Meike

Raalte

Gaillard de la Pomme

Springen pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Zeppe van de IJsseldijk

IJland, Mart

Hengelo Ov.

Fantasia

Springen pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Engelsman, Lily

Berkhout

Blackwoodland Rock

Manen, Enrico van

Stroe

Elegance

IJland, Mart

Hengelo Ov.

Flame

Eventing 

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Lips, Tim

Made

Bayro

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Peter Parker

Eventing senioren, B-kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Beek, Jan van

Rijsbergen

Vamp du Monselet

Blom, Merel

Aalten

Rumour Has It N.O.P.

Hoogenveen, Laura

Weert

Massage Hippique Quibus

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Harry Belafonte

Kroeze, Renske

Prinsenbeek

Jane Z

Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pleysier, Olivia

Bilthoven

Spirit Excalibur

Schoones, Myrle

Neerpelt (BEL)

Dimitri

Soeteman, Mauro

Hoeven

Electra

Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Levi

Esch

Lancero Dancer

Frens, Gerdine

Ermelo

Wishfull Thinking

Haas, Nina de

Hengstdijk

Divine

Haas, Nina de

Hengstdijk

Cocu

Schoones, Myrle

Neerpelt (BEL)

Ravallo van de Smeetshoeve

Eventing Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Posthumus, Beau

Terschuur

Smokie

Reine, Thierry van  

Herveld

Reenmore Alfie

Reine, Thierry van  

Herveld

Piet

Riel, Maartje van

Loon op Zand

Eppo

Venderbosch, Bjinse

Harreveld

Lord Mayor

Ven, Mara van de

Haarsteeg

Lexington van de Vinkenhof

Eventing Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Venderbosch, Bjinse

Harreveld

Espionage

Eventing pony’s, A-kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Otto, Elise 

Schoonhoven

Orchid's Megan

Rijsewijk, Britt van  

Oisterwijk

Orchid's Tigersun

Eventing pony’s, B-kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Laros, Lois  

Langeweg

Sunshine Of Toys

Snepvangers, Kristy 

Bergen op Zoom

Chanel

Snepvangers, Kristy 

Bergen op Zoom

Robin Hood

Snepvangers, Kristy 

Bergen op Zoom

Rathcline Dream

Swinkels, Michelle

Moergestel

Snow

 
Endurance 

Endurance senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Horst, Iris van der

Smilde

 

Huijsman, Melisa

Voorschoten

 

Lakeman, Jarmila

Warnsveld

 

Schoonderwoert, Leonie

Hoogeveen

 

Schuijt, Michelle  

Driehuis

 

Theunissen-Römer, Carmen

Landgraaf

 

Wilhelm, Jeanette

Ede

 

Endurance senioren, B-kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Berg, Joyce van den

Leiden

 

Jonkman, Angela

Scharmer

 

Koppenol, Fenne

Grathem

 

Woord, Kirsten van der 

IJmuiden

 

Endurance Junioren, A-kader 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kok, Anne Marijn

Hendrik Ido Ambacht

 

Lamsma, Imke

Vriezenveen

 

Mohamed, Ijjou

Leiden

 

Endurance Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Arem, Eva van

Hulshorst

 

Kramer, Nanke

De Veenhoop

 

 

Reining

Reining senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Berg, Olivier van den  

Etables (Frankrijk)

 

Dijk, Roel van

Beets (NH)

 

Ede, Petra van 

Barneveld

 

Freriks, Lia  

Zaandam

 

Geurts, Minou  

Nistelrode

 

Grether, Anne  

Boekel

 

Hagelaars, Aniek

Eersel

 

Heule, Hubert

Aubrey, Texas (USA)

 

Hoeven, Roy van der  

Wijdewormer

 

Pouls, Jurgen  

Grathem

 

Scharroo, Suzanne 

Woudenberg

 

Young-van Osch, Rieky  

Vorstenbosch

 

Reining Young rider, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cosijnse, Fabiënne

Baarn

 

Tsin, Casper  

Espel

 

Valent, Donna 

Beverwijk

 

Verboom, Liselotte  

Hummelo

 

Reining Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Boonstoppel, Pia 

Afferden

 

Verweij, Roos  

Hem

 

Wielsma, Erin Danni  

Buitenpost

 


Voltige


Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Roy Rogers, voltigeteam

Bilthoven

 

Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ridder, Claire de

Leidschendam

 

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

Voltige heren junioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Seidel, Arthur

Nieuweroord

 

Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Geelhoed, Lotte

Amersfoort

 

Kubbe, Annebeth

Noordeloos

 

Schaik, Renske van

Boekel

 

Seidel, Charlotte

Nieuweroord

 

 

Mennen 

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, Bram  

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Chardon, IJsbrand

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ronde, Koos de

Zwartewaal

 

Timmerman, Theo

Varsseveld

 

Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Ronde, Peter de

Zwartewaal

 

Weusthof, Mark  

Rossum (Ov.)

 

Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Boer, Jan de

Terwolde

 

Chardon, Edith

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Hammink, Marijke

Bornerbroek

 

Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Ham, Joey van der

Noordwijk

 

Kinds, Jannes

Balloo

 

Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Verstappen, Harrie

Eersel

 

Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Couwenberg, Erik

Veulen

 

Dijkhof, Geert 

Klarenbeek

 

Eijk, Stan van 

Schinveld

 

Engbers, Tom  

Vasse

 

Harmsel, Antonie ter

Rijssen

 

Letteboer, Raymond

Oud-Ootmarsum

 

Verheijen, Tristan

Weert

 

Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Hendriks, Cas

Zeeland

 

Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Bunt, Melanie van de

Lunteren

 

Kamp-Roozendaal, Woutera van der

Ermelo

 

Kekem, Karel van

Hoogblokland

 

Neerincx, Dirk

Elst, Gelderland

 

Poele, Heidi te

Wolphaartsdijk

 

Rutjens, Rodinde

Weert

 

Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Pestman, Rudolf

Eext

Diesel

Siebers, Saskia

Maarheeze

Axel

Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Gommers, Joop

Dreumel

Bandit

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Vygo

Schuiling, Anniek

Herveld

Aron (Zazou)

Velden-Rijkers, Ans van der

Uden

Ceasar

Vegt, Frank van der

Hoogeloon

Cosmo

Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Schuiling, Marissa

Herveld

Kyra

Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pijl, Tamara

Loosdrecht

Dex

Vissers, Arion

Helvoirt

Quinty

Zaayer, Annegreet

Wadenoijen

Ravel

Para-equestrian mennen, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Bart Blom

Para-equestrian mennen, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Marwijk, Aad van

Hoenderloo

Kyra

Poppen, Jacques

Froombosch

P.P.

Steenkamp, Dinja

Bussum

Balou

Veneman-Fleurke, Ingmar

Tweede Exloërmond

Umpire

Witvoet, Martje

Appelscha

Havehoeve’s Boy

 
Kijk voor actuele informatie en de mediaguides op www.knhs.nl/kaders. Foto: Hippofoto.be

Categorie: nationale kaders

Ander nieuws

  • Tryon 2018: Menstrijd belooft spektakel *Video*
    Tryon 2018: Menstrijd belooft spektakel *Video*
  • Tryon 2018: Paradressuurruiters als eerste van start in tweede week WEG *video*
    Tryon 2018: Paradressuurruiters als eerste van start in tweede week WEG *video*
  • Prachtige finaledag van de Harry’s Horse Zitcompetitie in Houten
    Prachtige finaledag van de Harry’s Horse Zitcompetitie in Houten
Wij maken gebruik van cookies Ok