Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 januari 2018

Geplaatst op 02 januari 2018

De eerste week van januari staat in het teken van IICH Groningen. Voor de jaarwisseling zijn daar al de nodige nationale wedstrijden gehouden. Deze week komen de internationale springruiters naar de 2* en 1* wedstrijd in Zuidbroek. Verder zijn de komende dagen twee wedstrijden in de Verenigde Arabische Emiraten. In Abu Dhabi rijdt Henk van de Pol mee op de 4* wereldbekerwedstrijd. Endurance-amazone Angela Jonkman reist naar Dubai voor een wedstrijd over 160km.

Zuidbroek CSI2*/ CSI1* Nederland - 4 t/m 6 januari 2018 springen
Tel: 0031-6502501
E-mail: info@iichgroningen.nl
Website: www.iichgroningen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Davinci, Eros, Goldfeyer
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Remco Been (Wierden) - Dymendy, Esminka, Mine That Bird!
Renate Beuving (Odoorn) - Fellow, Francis
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton, First Impression
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Sterrehof's Rivegauche, VDL Edgar M
Marianne Boerema (Zuidhorn) - Efrera
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Maureen Bonder (Schoonoord) - Come together, Havinga's Barco van der Valckenborg, Isabeau de Laubry
Lynn Bulthuis (Uithuizermeeden) - Dollards Cracker Jack
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Centurio
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Horses2fly Falcao, Sanchez
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro’s Winston-Jumper R
Thomas Gangl (Uithuizen) - Aron's Hoeve Déjá-vu
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Evito
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson, Something Special
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don't Tell Me What To Do
Roos Hansman (Darp) - Easter Boy
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Luimstra's Excel, Wimphof's Hinde De La Vie
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Guapa
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny, Captain Cooper, Evita
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Erunella D
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Buckup, Codermie Z, Duchesse De Pomme
Astrid Lageveen (Groningen) - Gijs
Sjaak van der Lei (Sint-Michielsgestel) - Zambuca Z
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Dajutha, Diabolo, Finesse van Sappenleen
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM
Amber Meijer (Muntendam) - KM Carrera, KM Chalcedon, KM Fajah
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Efosa D
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, Positano, VDL Groep Urane de Talma
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne, Eusebio Ricci
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, So It Be
Marloes Postema (Rotterdam) - Kirly the Music
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Sabrina Van Rijswijk (Pijnacker) - Evita W, Joris Vd Bisschop
Sven Roze (Nieuwleusen) - Harlando SRK, Lamaz SRK
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia, Que Bueno de Hus Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Enjoy, Flying Echo, Gerdinieke
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Espéranto, Expensive
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Astakkato, Dento, Ivan R
Martin Sterk (De Hoeve) - Beauwaniki WH, Cetaldine WH
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
Suzanne Tepper (Holwierde) - Graceland, Kasper van het Hellehof
Leon Thijssen (Sevenum) - Diablo Z, Donique, Famous H
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Figaro M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Carinja, Celine M Z
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Horses2fly Beverly
Rianne Visscher (Meeden) - Cudame P.
Anouk Vos (Dalerveen) - Donalineke
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Etoulon VDL, Silverstras
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Fugon
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette, Florian, Formidable
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Renate Beuving (Odoorn) - G. Eleven
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Cheveyo Pinu'u
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Grand Field
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Eiger B
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Nuri Dijks (Gronau) - Jarko
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Christoff Gangl (Uithuizen) - Florencio
Thomas Gangl (Uithuizen) - Gyonneke
Sander Geerink (Gelselaar) - Granblue-F
Djairo de Glee (Biddinghuizen) - Guss BB
Milena de Glee (Biddinghuizen) - Cinderella BB Z
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone
Roos Hansman (Darp) - Davanti
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Germeta W
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Fanatic
Kevin Jochems (Sevenum) - Marij van't Vliegenhof Z
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Flabbergasted
Vivian van der Maat (Houten) - D'avo's Ducarlos
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Gabylanda VDM
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, De Nance
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee, Good luck
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Elkograaf
Chantal Regter (Assen) - Haskal
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Lely vd Bisschop
Sven Roze (Nieuwleusen) - Hilda SRK
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Hendrik-jan Schuttert (Ommen) - Guru
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Amanda Slagter (Groningen) - GoGo
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ferrero
Arjen Slik (Uithuizen) - Cash Flow
Martin Sterk (De Hoeve) - Home Run Fortuna
Suzanne Tepper (Holwierde) - Foxynula N, VDL Latina van 't Merelsnest
Leon Thijssen (Sevenum) - Care For Love
Mel Thijssen (Sevenum) - Falina E
Sanne Thijssen (Sevenum) - Kartouche v/d Brouwershoeve, Stippel
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Rianne Visscher (Meeden) - Galerno, Gymolga
Anouk Vos (Dalerveen) - Electra F
Jur Vrieling (Holwierde) - Brantzau VDL, Fiumicino van de Kalevallei
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Geert
Sylvana Wezeman (Oude Pekela) - Gogotender SB
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Annette Wolf (Polsbroek) - Father's son
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom


Abu Dhabi CSIY-A/ CSIJ-A/ CSI4*-W/ CSIYH1*/ CSICh-A Verenigde Arabische Emiraten - 4 t/m 6 januari 2018 springen
Tel: 0097-124455500
E-mail: adec@eim.ae
Website: www.adec-web.com
CSI4*-W wereldbeker
Henk van de Pol (Eindhoven) - Dilithyia VLS, Dimitrie, Looyman Z


Dubai CEI3* 160 Verenigde Arabische Emiraten - 6 t/m 6 januari 2018 endurance
Tel: 0097-14327 00 77
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae, endurance@equafed.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI3* 160
Angela Jonkman (Scharmer) – Bilhal de Piboul

Ander nieuws

  • CHIO Aken 2018: Maikel van der Vleuten achtste in Grote Prijs
    CHIO Aken 2018: Maikel van der Vleuten achtste in Grote Prijs
  • KNHS-Divoza Kampioenschap Jonge dressuurpony’s in volle gang
    KNHS-Divoza Kampioenschap Jonge dressuurpony’s in volle gang
  • Blom en Naber derde bij Eventing Emmeloord
    Blom en Naber derde bij Eventing Emmeloord
Wij maken gebruik van cookies Ok