Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 september 2018

Geplaatst op 11 september 2018

Woensdag start de WEG in Tryon met reining, endurance en het eerste gedeelte van de Grand Prix voor de dressuurruiters. Donderdag beginnen de eventingruiters met hun kampioenschap. De eerste medailles worden al op woensdag uitgereikt aan de kampioenen in het reining en endurance. Maar in Nederland is er ook genoeg te beleven met de eerste editie van de internationale eventingwedstrijd in Geffen, de Brabant Horse Trials. Voor de springruiters is het wereldkampioenschap voor jonge springpaarden in Lanaken belangrijk. Nederland is hier goed vertegenwoordigd. Verder zijn er nog 3*-wedstrijden in Frankrijk en China met Oranje ruiters. In Waregem is het CDI3* met Nederlandse deelname bij de senioren en de jeugd. Verder is naast de Brabant Horse Trials in Geffen nog eventing in Groot Brittannië en Duitsland. En is ook Nederlandse deelname bij de menwedstrijd in Duitsland.

Tryon NC WEG-D USA – 11 t/m 23 september 2018 dressuur
Website: www.Tryon2018.com
WEG-D dressuur
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK’s Zonik N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Apache
Madeleine Witte-Vrees (Schijndel) – Cennin


Tryon NC WEG-C USA – 11 t/m 23 september 2018 eventing
Website: www.Tryon2018.com
WEG-C eventing
Merel Blom (Aalten) –Rumour Has It N.O.P.
Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Harry Belafonte
Raf Kooremans (Turnhout) – Henri Z
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Jane Z
Theo van de Vendel (Ederveen) – Zindane


Tryon NC WEG-E USA – 11 t/m 23 september 2018 endurance
Website: www.Tryon2018.com
WEG-E endurance
Jeanette Wilhelm (Ede) - Chatar F
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince
Marijke Visser (Stavelot, België) - Rouchka de Luc
Carmen Römer (Landgraaf) - MZ Maymoon (meereizende reserve)


Tryon NC WEG-R USA – 11 t/m 23 september 2018 reining
Website: www.Tryon2018.com
WEG-R reining
Hubert Heule (USA) - Lil Juice
Jurgen Pouls (Grathem) - Royal Jac
Michel Sandijck (Canada) - Wimpys Snow Gun
Rieky Young-van Osch (Vorstenbosch) - Hang Ten and Shine
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution (individueel)


Waregem CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 België - 13 t/m 16 september 2018 dressuur
Tel: 0032-495207550
E-mail: info@dressuur-waregem.be
Website: www.dressuur-waregem.be
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson, Go Legend
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Jonna Schelstraete - Van den Ham (Gemonde) - Grand-Charmeur
Danielle Keur (Assendelft) - Dettori
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Painted
Rienke van de Ven - Veeneman (Goch) - Cristall`s Il Divo
Tommie van Puijenbroek - Visser (Retie) - Chuppy Checker Cl, Fanatique Begijnhoeve
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Thamar Zweistra (Schore) - Erina, Hexagons Double Dutch
CDIP pony’s
Liz Bouman (Holwierde) - Ruby
Carmen van Delden (Genderen) - Davida
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - Fs Coco Jambo
Isabelle Jochems (Goor) - Waddenhoek's Merlin
Lieve Krijgsman (Serooskerke Walcheren) - Donna B. R.
Micky Schelstraete (Gemonde) - Jonkers' Pieter
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
CDIJ junioren
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Marie Kleinepier (Rotterdam) - Floret
Charlotte Wensing (Coevorden) - Flash
CDIY Young Riders
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi


Lanaken CH-M-YH-S/ CSI-Sires België - 13 t/m 16 september 2018 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CH-M-YH-S WK jonge springpaarden
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur
Annelies Boer (Wateringen) - Go Go-Nevada
Marco Brinkman (Twello) - It's Easy
Monique van den Broek (Sevenum) - Cita van de Helle, Gullit HBC, Quintera
Nick van den Broek (Sevenum) - HA-Cantos, Hilton
Thijs Derks (Zeeland) - Immer Fortuna, Iscolavsco Fortuna
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - ADSL van www.olland.biz
Kim Emmen (Raamsdonk) - Highway, Ibalou, Indian Gold
Age Flapper (Langezwaag) - Interessant N
Tim Franssen (Gilze) - Ghana FS Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Impian D, Jägerbomb
Jody van Gerwen (Susteren) - Zandro Z
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Ghicka-Molga
Patricia Greeve (Rucphen) - Guilietta
Willem Greve (Markelo) - GoGo, Grandorado TN
Rob Heyligers (Asten) - It's a young Baloubet
Elina de Jong (Franeker) - Hamlet Cooper
Tani Joosten (Zevenaar) - Carioca de Riverland
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon, Important Style VK
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Hokyra Fortuna
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome
Niels Knape (Swalmen) - Indy MBF
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Lil Big Sis
Michael Korompis (Malle) - Vasilios
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Haïro, Liscarrow
Leon Kuypers (Breda) - Cannavaro Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z, Gacarla VDL
Lindsey Lebens (Meerssen) - Neverland Z
Patrick Lemmen (Koningslust) - Contharinia, Hugo Boss
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Ice
Bart van der Maat (Itzehoe) - Quibery
Joost Martens (Helmond) - Hally Berry
Nicole Mestrom (Swalmen) - Idagonda
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Hummertime
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Narthino Z, Zakina Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - La Tendresse van 't Krekenhof
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai
Peter Olthof (Langeveen) - Hummer-N
Jordi van Oosterhout (Rotterdam) - Gladstone
Boy Peels (Eindhoven) - Hannah-Gold, Loksly vd Broekkant, Zao D'Hyrencourt Z
Nadieh Plegt (Langeveen) - Havanna
Anoek van der Pluijm (Made) - Hero, Icen, Iriz
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Marco Sas (Heerhugowaard) - Beau van de Hagenhorst, Happy Linda
Sandra Schmücker (Putten) - Cadeauminka
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Clindoeil a Mormoulin, Just on Time Z
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - I am, Iceman B SFN, Iron man
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Hazelhorst I
Emile Tacken (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z, Incognito
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Indigo Blue VM, Spring Key SR Z
Alexander Vincentius (Heesch) - Glasgow O
Vincent Voorn (Weert) - Conandro 2
Roy Weel (Rouveen) - Habitat BP, Hunter
Don Willemsen (Nijverdal) - Hercules, Tinkerbell Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Herakles
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Hymabalia
CSI-Sires
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Entertainer
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Dallas VDL


Mâcon Chaintré CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-B Frankrijk - 13 t/m 16 september 2018 springen
Tel: 0033-665719570
E-mail: jumpingmacon@gmail.com
Website: www.maconchaintre.com
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Evabellie W, Israel v/d Dennehoeve
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Callida 2, VDL Groep Sabech D'Ha
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Grenoble D.N.


Ju Yong Guan CSI3* China - 14 t/m 16 september 2018 springen
Tel: 0010-68886688
E-mail: chinatour@ceid.vip
Website: www.ceid.vip
CSI3*
Aniek Poels (Swolgen) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Baltic du Ry, Ceylon


Blenheim CCI3*/ CIC3* 8+9yo horses Groot-Brittannië - 13 t/m 16 september 2018 eventing
Tel: 0044-1993813335
E-mail: info@blenheimhorse.co.uk
Website: www.blenheimhorse.co.uk
CCI3*
Althea Bleekman (Devon) - Dasj


Geffen CIC1*/ CIC2* Nederland - 13 t/m 16 september 2018 eventing
Tel: 0031-626776976
E-mail: brabanthorsetrials@gmail.com
Website: www.brabanthorsetrials.eu
CIC2*
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
CIC1*
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Nikie Bos (Beuningen Gld) - Frodo Gondo
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - Ballyengland Judge
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Florus
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Thomas-Willem van Heel (Oijen) - Udameir
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Zitodina S
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly, Cartouch
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Max Trenning (Amsterdam) - Lord
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry, Valentino


Rheurdt CIC1* Duitsland - 15 t/m 16 september 2018 eventing
Tel: 0049-1736282441
E-mail: andreaswetzels@aol.com
Website: www.igvkleve.de
CIC1*
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Drebkau CAI3*-H2 Duitsland - 13 t/m 16 september 2018 mennen
Tel: 0049-356025191
E-mail: info@ruf-drebkau.de
Website: www.ruf-drebkau.de
CAI3*-H2
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Enola, Zardonis

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen