Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 juni 2018

Geplaatst op 13 juni 2018

Toppers uit de internationale springsport komen dit weekend naar Geesteren voor de 44e editie van CSI Twente. Ook Nederlandse springruiters zijn in grote getale aanwezig op de viersterren wedstrijd op het Erve Maathuis. Op vijfsterren-niveau wordt er gesprongen op de Global Champions Tour in Cascais, Portugal, met Leopold van Asten, Wout Jan van der Schans, Gerco Schröder en Eric van der Vleuten. Verder zijn de Oranje springruiters actief in Duitsland, België, Luxemburg en Italië. In het Duitse Hagen zijn er internationale wedstrijden voor de dressuur- en springjeugd met Nederlandse deelname. Daarnaast wordt in Duitsland, in Luhmühlen, het CCI4* gehouden met Tim Lips en Bayro, en in de 3* Renske Kroeze. Ook in Duitsland de 3* endurancewedstrijd in Babenhausen en Krumke de internationale voltigewedstrijd. Ook op deze wedstrijden zijn Nederlandse sporters actief.

Brno CDI3*/ CDI-W/ CDIJ/ CDIP/ CDIY/ CDICh-A Tsjechië - 15 t/m 17 juni 2018 dressuur
Tel: 00420-603268628
E-mail: info@panskalicha.cz
Website: www.panskalicha.cz
CDI3*
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD
Dominique D'Hoore - Van der Horst (Hoogerheide) - Wolfshoeve's Excel


Hagen CDICh-A/ CDIJ/ CDIOCh/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDIP/ Duitsland - 12 t/m 17 juni 2018 dressuur
Tel: 0049-540189200
E-mail: info@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de
CDIJ junioren
Maud de Bruijn (Linde Dr) - Don-Tango B
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba
CDIOJ junioren landenwedstrijd
Amber de Groot (Harmelen) - R Banderas
Aimée Meddens (Haarlem) - Equitop Torricelli LS
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
CDIOP pony’s landenwedstrijd
Nina Jansen (Haelen) - BJ`s Tanzbär T
Michelle Kramer (Westerhoven) - Campsterhoven's Baldato
Noa van Rijbroek (Sint-Michielsgestel) - Bugatti
CDIOY young riders landenwedstrijd
Rachelle Buining (Ter Apelkanaal) - Rhythm And Blues
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Mieke Naberink (Vragender) – Chesspoint
CDIY young riders
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Da Vinci Sollenburg
CDIP pony’s
Liz Bouman (Holwierde) - Ruby
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Golden Power Boy
Estelle Knook (Noordbeemster) - Waldemar H&C
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Rianne Ashley Ubels (Barsingerhorn) - First Hummer


Cascais, Estoril CSI5* Portugal - 14 t/m 16 juni 2018 springen
Tel: 00351-214643872
E-mail: info@csi-estoril.com
Website: www.csi-cascaisestoril.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elexia
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali


Geesteren CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Nederland - 14 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl
CSI4*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Allegro, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fadde, Farezzo du Lys
Bart Bles (Babberich) - Donner IK, Evabellie W, Gran Canyon van HD
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Colocinni
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Fiolita, Happy
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bugatty Go, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Donna Corra, Elco van hof ter Naillen
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Donatella L'espoir
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Dante
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Daegen Lalan, Freestyle
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Eline-Maria M, Ideaal
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Callida 2, VDL Groep Sabech D'Ha
Johnny Pals (As) - Fernando BH, Wesselina BH
Aniek Poels (Swolgen) - Coocanusa, Evivera, Quick Hamlet
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Be Special, Ekimov
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre, Ezra Van W, Lu Lu 11
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti's Champion, La Fille Rouge, Lord Al Bahar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Expensive
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Davall, Zypern III
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Eros W
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Don Diego, Ivan R
Nicole Botma (Zuidbroek) - Let It Be VDV Z
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Tom Brinkman (Tubbergen) - Ela K
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - AutoBas Dairone TC, ECW Blue Sky, Lacoste
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hilandra De La Vie, Quilon
Arjen van Diepen (De Weere) - Goddess Taonga, Guan GJB, Very Well Semilly
Berber Dijkman (Wesepe) - Gorbatsjov OMHG
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Centurio, Fiancé
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Flying-Sam, Hummer K, Jamaica van ‘t Heike
Sander Geerink (Gelselaar) - Eligius
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Daro H, Ewinita
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Chaperon, Fido Dido HDH
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example
Noa Jansen (Amsterdam) - Blue-Bayou, Escape
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Carkoretto
Edwin Klokman (Lochem) - Elia, Fairytale, Quidor Rose
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Cooper, Grace Van De Werf
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z
Bart Lips (Biest-houtakker) - Bent, Feddebezi SW
Iris Looymans (Vught) - Evogue
Peggy Looymans (Vught) - Panamera Z
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Finesse van Sappenleen
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther
Geert Moerings (Roosendaal) - Fosther
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur, Faithfull
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey
Peter Olthof (Langeveen) - Diablo Blue HS, Dokyra Fortuna
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Canto Bruno
Maud Roosendaal (Doetinchem) - El Divo, Lord Sandro DDH, Zelano DDH
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Rob Schipper (Enschede) - Carollo, Sangris Boy
Mareille Van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Amanda Slagter (Groningen) - Imre van het Claeyssenhof, Royal Blue
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Calanta, Ficardi B
Liza Tiebot (Wanssum) - Circle of Love, Winchester
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen, Faran
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Anouk Vos (Dalerveen) - Donalineke, Zevenster
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye
Koen Westendorp (Kampen) - Comme Prévu
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Rob Wiefferink (Denekamp) - Chrysler B
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
Iris Zwienenberg (Markelo) - Be Impressed
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Boeve's Cointreau, Boncetto, Etcetera
Iris Zwijnenburg (Nijkerkerveen) - Valentino's Fakatosa z
CSI1*
Jildou Agricola (Reahus) - Eksie- Perfeksie
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur
Kevin Beerse (Wergea) - Fenise
Inge Biemolt (Nijverdal) - Fabian B
Ivo Biessen (Budel) - E- Touch M
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Foudre F
Robin Bril (Westendorp) - Dera B
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Hirolka Blue Ryal K.
Arjen van Diepen (De Weere) - Pompidou
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm
Dayenne Diks (Isselburg) - Atkinson
Michel van Eck (Heijen) - Helm
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gemini
Jarno van Erp (Oss) - Zadonis
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Halla
Daan van Geel (Gees) - Evito
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Woodfield Winnetoe
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Camelot DB, Valenzo
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Gentle, Qstar
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Fernando ES, Rubio Monocoat's Wonderland
Noa Jansen (Amsterdam) - Esperance
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Fivepack
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Carioca de Riverland, Elégance de Pessel
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Forever
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Couleur Queen
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cukuta
Patrick Lemmen (Grashoek) - Alberto
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D.
Marleen Meijer (Emmen) - Gin-Tonic
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Bas Moerings (Roosendaal) - Hervesther
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Geert Moerings (Roosendaal) - Hastha
Enola Mulder (Enschede) - Lulu van het Drienerwolde
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM
Merel Murris (Wanneperveen) - Django Beer M
Sander Naber (Holsloot) - Global vdl, Goldina v, Hasall
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee, Good Luck
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z
Celeste van der Poel (Den Horn) - Eolita K
Aniek Poels (Swolgen) - Can Do It
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Haskal
Stijn Roelink (Lattrop-breklenkamp) - Souplesse
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Layton
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Waylotte DDH Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Amanda Slagter (Groningen) - Eclipse, Hugo Z
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K, What A Woopy KZ
Liza Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH, Spring Key SR Z
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Anouk Vos (Dalerveen) - Del La Viega
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Freeman VDL
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Numero's Diamond
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina
Koen Westendorp (Kampen) - Dyango VDL, Helsinki
Sylvana Wezeman (Oude Pekela) - Gogotender SB
Britt Wiefferink (Wierden) - Esminka
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, My lady
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Don Willemsen (Nijverdal) - Hercules, Tinkerbell Z
Jose Woldring (Loppersum) - Chella
Denise Woudenberg (Maarsbergen) - Woudenbergs Capello
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Hotze
Iris Zwienenberg (Markelo) - Gravin B.Z.
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Faban van Beek


Gross Viegeln CSI4*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 14 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 0049-1514633043
E-mail: info@wulschner.de
Website: www.wulschner.de
CSI4*
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Formidable
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Faro, Grandorado TN


Moorsele CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 14 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI3*
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur, Vivald'Ick
Yves Houtackers (Weert) - Chiara Blue Diamond, Contendra 22, Dancing Queen VK
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Djoost Again, Zo Special
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Warnike
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Yves Houtackers (Weert) - Ginger-ale, Gracieuza H
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger, Happy Meta


Roeser CSI2*/ CSIYH1* Luxemburg - 14 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 00352-62273965
E-mail: showoffice@jumping.lu
Website: www.jumping.lu
CSI2*
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci, Granito Noordenhoek
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Freestyle Reuvekamps, Pilothago TN
Marlies Van Soest (Evertsoord) - Corvette, Quirados Z
Paul van Wylick (Velden) - Chicago, Clintender, Slytherin


San Remo CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* Italië - 14 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: www.societaippicasanremo.it
CSI2*
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Gicero van het Lemmenshof, Icarus
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam
CSI1*
Melissa Van Pelt (Stramproy) - Winding CH
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) - Hilton


Hagen CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOY Duitsland - 12 t/m 17 juni 2018 springen
Tel: 0049-540189200 /9430
E-mail: info@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de
CSIOCh children landenwedstrijd
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini, Gucci
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski, Whipped Cream
Senna Everse (Waddinxveen) - Bouly V/h Heerenhuys, Everto
Laurene Groot (Aalsmeer) - VDL Groep Italia
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
CSIOJ junioren landenwedstrijd
Julia Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Checker
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z, Casander
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino, Fugon
CSIOP pony’s landenwedstrijd
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-bora, Dante
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Flame
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk


Luhmühlen CIC3*/ CCI4* Duitsland - 14 t/m 17 juni 2018 eventing
Tel: 0049-4172961764
E-mail: tgl@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CCI4*
Tim Lips (Made) – Bayro
CIC3*
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Jane Z


Babenhausen CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120/ CEIYJ Duitsland - 15 t/m 17 juni 2018 endurance
Tel: 0049-1714227212
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI3* 160
Joyce van den Berg (Leiden) - Volcan de Begue
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Tarzan d'Isa
CEI1* 80
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA


Krumke CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVI3*/ CVICh1* Duitsland - 14 t/m 17 juni 2018 voltige
Tel: 0049-1737777759
E-mail: mr.schulze@gmx.de
Website: www.cvi-krumke.jimdo.com
CVIJ2* Team
Voltigeur Anouk Arachchige (Bunschoten-spakenburg) - Brune, Iolet
Voltigeur Manon van der Veer (Dronten) -
Voltigeur Emma Veggelers (Driel) -
Voltigeur Quinn Wonneberg (Zevenaar)
Voltigeur Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterbant)
Voltigeur Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)
Voltigeur Lut Oltmans (Heesch)
Longeur Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Lolet
CVIJ2* Solo
Voltigeur Lotte Geelhoed (Amersfoort)
Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) – Kjeld
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord)
Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) - Smaragd
Longeur Arthur Seidel (Nieuweroord)
Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) – Smaragd
Voltigeur Annebeth Kubbe (Jelling)
Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) Klintholms Ramstein
CVI3*
Voltigeur Claire de Ridder (Leidschendam)
Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout) – Pasca
Voltigeur Joske van Koelen (Hoogland) – Kjeld
Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) – Kjeld

 

Ander nieuws

  • Eventingteam WEG Tryon bekend
    Eventingteam WEG Tryon bekend
  • Vierde NK-titel en een goed gevoel voor Koos de Ronde
    Vierde NK-titel en een goed gevoel voor Koos de Ronde
  • Kevin Jochems wint vijfsterren Grote Prijs van Dublin
    Kevin Jochems wint vijfsterren Grote Prijs van Dublin
Wij maken gebruik van cookies Ok