Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 mei 2018

Geplaatst op 15 mei 2018

Dit weekend staan twee belangrijke landenwedstrijden op het programma. Het Nederlandse team van de springruiters gaat voor de eerste punten in de FEI Nations Cup serie naar La Baule. Bondscoach Rob Ehrens kiest met Marc Houtzager, Frank Schuttert, Harrie Smolders en Jur Vrieling voor een sterk team. Ook het Oranje dressuurteam gaat naar Frankrijk voor hun eerste Nations Cup wedstrijd in Compiègne. Bondscoach Rien van der Schaft heeft gekozen voor Katja Gevers, Diederik van Silfhout, Hans Peter Minderhoud en Patrick van der Meer. Verder zijn in Nederland de CSI's in Valkenswaard en Wierden en gaan springruiters naar Duitsland, België, Polen, Oostenrijk en Zuid Korea. Een aantal dressuurruiters trekken naar Ranshofen en Wiesbaden. Op het Pfingstturnier in Wiesbaden Is naast de 4* spring- en dressuurwedstrijden ook een korte 3* eventing. Hierin komt Tim Lips aan de start.

Compiègne CDI2*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDI3*/ CDIO5*-NC/ CDICh-A Frankrijk - 17 t/m 20 mei 2018 dressuur
Tel: 0033-3621183391
E-mail: contact@compiegne-equestre.com
Website: compiegne-equestre.com
CDIO5*-NC Landenwedstrijd
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Four Seasons
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston Sth
Tommie van Puijenbroek - Visser (Retie) - VarioHippique's Vingino
CDI2*
Marlies van Baalen (Brakel) - Go Legend
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - President's First Apple
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Scenario 2
Tommie van Puijenbroek - Visser (Retie) - Fanatique Begijnhoeve
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
CDIY Young Riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Velazquez
Laura Quint (Heerde) - Edison
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
Febe Van Zwambagt (Bergharen) - Fs Las Vegas
CDIJ junioren
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Aimée Meddens (Haarlem) - Equitop Torricelli LS
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
CDIP Pony’s
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Don Camillo Du Bois
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Ise Kreuger (Woerden) - Salai
Lara van Nek (Wijdewormer) - Haasendonk's Sultan
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Fleur Prinsen (Achterveld) - Next Black Magic
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Pem Verbeek (Waalre) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
CDICh-A Children
Lynn Corts (Nieuwkoop) - Femme Fatale of Wild Rose Stables
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Koosje Visser (Zeist) - Umbra
CDICh-A (E-pony) Children
Amber Schelstraete (Gemonde) - Burberry


Wiesbaden CDI4*/ CDIAm/ CDICh-A/ CDICh-A (E-pony) Duitsland - 17 t/m 21 mei 2018 dressuur
Tel: 0049-611716660
E-mail: bbochmann@hotmail.com
Website: www.pfingstturnier.org
CDI4*
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
CDICh-A Children
Donna van Eden (Rhenen) - Fanou


Ranshofen CDI3*/ CDIYH Oostenrijk - 18 t/m 21 mei 2018 dressuur
Tel: 0043-6644012050
E-mail: cdiranshofen2018@gmx.at
Website: www.rc-hofinger.com
CDI3*
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Wilma Wernsen (Renswoude) - Estupendo
CDIYH
Krista Kolijn (Weert) - Buster, Ivy
Samantha van der Lof (Haaksbergen) - Scott Eastwood
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Hero-K


La Baule CSIO5*-NC EUD1/ CSI1* Frankrijk - 17 t/m 20 mei 2018 springen
Tel: 0033-240600280
E-mail: organisation@labaule-cheval.com
Website: labaule-cheval.com
CSIO5*-NC EUD1 Landenwedstrijd
Michael Greeve (Veeningen) - Turbo Z, Whitney B B
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento, Evita
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Chianti's Champion
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Monaco, Zinius
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Etoulon VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.


Wiesbaden CSI4*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 17 t/m 21 mei 2018 springen
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org
CSI4*
Willem Greve (Markelo) - Carewicz, Formidable, Zypria S
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Ernest, VDL Groep Sabech D'Ha


Valkenswaard CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 14 t/m 16 mei 2018 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Fiesta, Zizi Donaldson BH
Megan Laseur (Soest) - Dena-Sienne, Kastello
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Aniek Poels (Swolgen) - Coocanusa, Fuata, Quick Hamlet
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Kruella DV
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X
CSI1*
Kim Hendriks (Waalre) - Tino
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Greace H
Megan Laseur (Soest) - Happy Girl
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Fabulous
Nadieh Plegt (Langeveen) - Fantasy Colada, Hauri Blue M
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Martin van het Molenhof
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino
Niels Tacken (Meterik) - Greatfull
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Hangover
CSIYH1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Hantano
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Happy Meta
Megan Laseur (Soest) - Extasy, Hipica
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Gigi-Carmen, Ikigai
Nadieh Plegt (Langeveen) - Havanna, Isanne
Aniek Poels (Swolgen) - Diserta
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Cantunaro, Carlos
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hermantico, Sildouch Z
Vincent Voorn (Weert) - Ginger-ale


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 16 t/m 19 mei 2018 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.outdoorwierden.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Calgary, Cassilia, Davinci
Remco Been (Hoge Hexel) - Allegro, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, Electric, It's Easy
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Comino, Donner IK
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Astakkato, Dento, Don Diego
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar, Zentos
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Doreusa, Frasiér
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - ECW Blue Sky, Lacoste
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Centurio
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Romeo 88
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Eurohill
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Diábolo
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Contessa, Fido Dido HDH
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Empire N., Gomez, U-Bresco Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Edwin Klokman (Lochem) - Elia, Fairytale
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cukuta, F. Termie R 12, Jarisca van het Hagenhof
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z
Joey Lansink (Haaksbergen) - Fitou Eurocool's Apple
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Cooper, Grace Van De Werf
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) - Djoost Again, Zo Special
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Peter Olthof (Langeveen) - Diablo Blue HS, Dokyra Fortuna, Flying Dream H
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Sven Roze (Nieuwleusen) - Lamaz SRK
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Enzo DH
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre, Eristoff Blue, Lu Lu 11
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Adinus, Elton John TN
Leon Thijssen (Sevenum) - Diablo Z, Eligius, For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Fhilavska
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Celine M Z, Kyamant van 't Spieveld
Liza Tiebot (Wanssum) - Circle of Love
Robert Vos (Wierden) - Dempseys, Diabeau, Scotch
Roy Weel (Rouveen) - Cosmic Love, Sterrehof´s Eddie Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Folinda
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo, Centana
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella V.
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Remco Been (Hoge Hexel) - Gouverneur
Ester Blekkink (Aalten) - Enzo SL, Hollywood
Bart Bles (Babberich) - Eggcelent, Everton
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Gandhi
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Foudre F
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Follow, For Joy V/h Akenhof
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de postbaan, Stoertebeker 20
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Robin Bril (Westendorp) - Hazelton
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Freestyler
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Nuri Dijks (Gronau) - Fiancé, Jarko
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dutsboy
Daan van Geel (Gees) - Evito, Grace Kellygräfin
Vincent Geerink (Gelselaar) - Castello Z
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Estella W, Gaia
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hertog
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero Elvis
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Gentle, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL, Oberon
Joey Lansink (Haaksbergen) - Chakira Z, Eurocool's Apple, Eurocool's Farmers Apple
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Goldstar
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, La Tendresse van 't Krekenhof, Mylady Carthago WM
Niels Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Janneke van Noord (Nagele) - Faust van Weltevreden, Gladius Eickenrode, Goldwin
Peter Olthof (Langeveen) - Gesina SR
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Chantal Regter (Assen) - Conchacco
Kirsten Rikkert (Enter) - Entertainer, Gross R.A.G.
Sven Roze (Nieuwleusen) - Cayenne
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Freestyle Reuvekamps, Pilothago TN
Leon Thijssen (Sevenum) - Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z
Liza Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Robert Vos (Wierden) - Gino
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Esminka
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, My lady
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Hercules, Tinkerbell Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Gouveneur, Herakles
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Grand Canyon VL
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 19 t/m 21 mei 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Cica Z, El Corrado, Jamaica van ‘t Heike
Yves Houtackers (Weert) - Chiara Blue Diamond, Dandy Blue B.
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Trend Line H
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Europa, Mr. Pancake BH
Dave Maarse (Wellerlooi) - Eagle Go, Engelien, Falco
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Double Bee, Van Schijndel's Dominus
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - El Chapo, Zamora
CSI1*
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Haresco, Highlight
Dave Maarse (Wellerlooi) - Duc de Kerihuel
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Gucci
Yves Houtackers (Weert) - Gracieuza H
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger
Noëlle Van der Velde (Hoogstraten) - Tylientje Z


Ciekocinko CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Polen - 15 t/m 20 mei 2018 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Moet


Ebreichsdorf CSI2*/ CSIYH1*/ CSICh-B/ CSI1* Oostenrijk - 16 t/m 20 mei 2018 springen
Tel: 0043-225490001601
E-mail: horseshows@magnaracino.at
Website: www.magnaracino.at
CSI2*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond, Eiger B
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me


Hongcheon CSI3* Zuid Korea - 18 t/m 20 mei 2018 springen
Tel: 0033-4394581
E-mail: kef@sports.or.kr
Website: www.sonofeliceeclub.com/
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Leenpaard


Moorsele CSIP/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A België - 19 t/m 21 mei 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSIP Pony's
Bo Dictus (Achtmaal) - Kelvin
Emmy Hermsen (Elst Gld) - Bill Mc Killian
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Anouk, Fantasia, Flame
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Tamara van Manen (Stroe) - Dinky Toy, El Vita, Top Dominique
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Breitling
Thijmen Vos (Wierden) - Jacodis Aziel, Kantje's Boston, My Garrybrit Girl
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Starbucks
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Jerry-Lee
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIJ-A junioren
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Dalida van de Zuuthoeve
Enrico Van Manen (Stroe) - Farina
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna


Lamprechtshausen CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIU25-A Oostenrijk - 18 t/m 21 mei 2018 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CSIOJ Junioren
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Cristal Utopia Z, Wishkarla
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Eclips
Stijn Testers (Kruisland) - Wiske
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
CSIOCh Children
Femke Braat (Etten-leur) - Culia, First-Choice
Jada Golsteijn (Roosteren) - London
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme
CSIOP Pony’s
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces, Panfu van de Bisschop
Irene van den Hof (Slagharen) - Orchid's Sarine
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB


Wiesbaden CIC3*/ CIC3* Duitsland - 17 t/m 21 mei 2018 eventing
Tel: 0049-61171666 0
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org
CIC3*
Tim Lips (Made) - Bayro

Ander nieuws

  • Europees zilver voor U25 dressuurteam
    Europees zilver voor U25 dressuurteam
  • #WoensdagWelzijnsWeetje Eikels
    #WoensdagWelzijnsWeetje Eikels
  • EK Dressuur U25 van start
    EK Dressuur U25 van start
Wij maken gebruik van cookies Ok