Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 januari 2018

Geplaatst op 17 januari 2018

Het wereldbekercircuit voor de springruiters en de menners doet dit weekend Leipzig aan. Bij de menners zijn IJsbrand Chardon en Koos de Ronde kanshebbers voor een ereplaats. Marc Houtzager, Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten zijn de Nederlandse springruiters die proberen wereldbekerpunten te vergaren. In eigen land gaat de tweede week van Indoor Drachten van start, nu ook op 3*-niveau. Daarnaast is in Kronenberg een 2*-springwedstrijd. Verder wordt er gesprongen in Moorsele, Dubai en is de eerste week van de wintertour in Oliva met Nederlandse deelname.

Leipzig CAI-W Duitsland - 18 t/m 21 januari 2018 mennen
Tel: 0049-34141454042
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Feles, Maestoso X-30 Magus, Pandur
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Bonusz, Halloween, Oosterwijk's Kasper, Tilou de Calou, Tommy


Leipzig CSI5*-W/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 18 t/m 21 januari 2018 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*-W wereldbeker
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald, Monaco, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) - IDI Utopia, Verdi TN
CSIYH1* incl. 8yo
Marc Houtzager (Rouveen) - Hunter
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Empress EH Z


Drachten CSI3*/ CSI1* Nederland - 18 t/m 21 januari 2018 springen
Tel: 0031-622451991
E-mail: info@indoordrachten.nl
Website: www.indoordrachten.com
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Pandora 258
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Sterrehof's Rivegauche, VDL Edgar M
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Havinga's Barco van der Valckenborg, Isabeau de Laubry
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Belledorane, Doreusa
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chabala, Miss Felicia, Primeval Extase
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips, Happy
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson, Something Special
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Eranta
Michael Greeve (Veeningen) - Emir R, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Formidable, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) - Cika
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Entertainer
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Empire N., U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento, Enjoy
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Joy Lammers (Achel) - Erka, Taura van de Broekkant, Winny
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Eline-Maria M, Ideaal
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Vignet BH, Wesselina BH
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Coocanusa, Quick Hamlet
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Mac Laren Z
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight, Dha Dha, Elmo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Chianti's Champion
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Astakkato, Dento, Ivan R
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Stippel
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Sonja van der Berg (Emmeloord) - Gabriel
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Easton, Fernando
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Evabellie W
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér
Nick van den Broek (Boijl) - Dubai HBC
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Conbalou
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gaetano Musterd, Gikke
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy
Henk Frederiks (Tollebeek) - Gweldorado SW, We Impressed K Z
Daan van Geel (Gees) - Evito
Sander Geerink (Gelselaar) - Granblue-F
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ
Willem Greve (Markelo) - Ficardi B
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue, Game Point
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Germeta W
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Luimstra's Excel
Kevin Jochems (Sevenum) - Marij van't Vliegenhof Z
Elina de Jong (Franeker) - Ektor, Ester
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Trend Line H
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Joy Lammers (Achel) - First boy b.b.
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Tybe Z
Janneke van Noord (Nagele) - Gerko, Gladius Eickenrode
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z
Aniek Poels (Swolgen) - Fuata
Chantal Regter (Assen) - Conchacco
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra, Twin Twin RV
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Elixer Blue, Flamant
Ben Schröder (Tubbergen) - Sting 14
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS, Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Glamour
Laura Spekenbrink (Wekerom) - Glossy
Maurice Stevens (Zeijen) - Gypsy d' Usance
Sanne Thijssen (Sevenum) - Kartouche v/d Brouwershoeve
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Tabitha Verburg (Wanneperveen) - Chariot, Hellboy G
Robert Vos (Wierden) - Chappeau
Jur Vrieling (Holwierde) - Brantzau VDL, Freeman VDL
Roy Weel (Rouveen) - Gangster
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Capsheron
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 18 t/m 21 januari 2018 springen
Tel: 0031-777630110
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Arjen van Diepen (De Weere) - Very Well Semilly
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) - Eduard
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cranilli
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf, Tinka's Hope
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Duanda of the Lowlands Z, Euro Star
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton, Donatella L'Espoir
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z, Quitero V Z
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Kastello
Bart van der Maat (Breitenburg) - Cassirano Del Rilate, Iron Man 15, Queen of Lightness
Mark Martens (Baexem) - VDL Another Pleasure
Tom Martens (Ospel) - Classic Edition 3, Diablesse, Fleetwood
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, Positano, VDL Groep Sabech D'Ha
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Ediamo
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Dannuco, Escalade
Ruben Romp (Goirle) - Chapeau, Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Fireball
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Enrique
Liza Tiebot (Wanssum) - Winchester
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind, Zigali
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Explosion
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo
Paul van Wylick (Velden) - Slytherin
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Geoffrey
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert
Richelle Coppelmans (Deurne) - Galaxy Girl
Senna Diks (Overpelt) - Floreth, Lowenherz
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cassina LH Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion es, Rubio Monocoat's Wonderland
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, Famelus, Fontanarosso
Pieter Keunen (Linne) - Footlose HX
Mark Martens (Baexem) - Famariloma
Lisa Nooren (Engis) - Ghost Z
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Kira van 't Nachtegalenhof
Ruben Romp (Goirle) - Challenger de l'Enclos
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Liza Tiebot (Wanssum) - Fybalia
Paul van Wylick (Velden) - Clintender
CSIYH1*
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan
Arjen van Diepen (De Weere) - Goddess Taonga, Guan GJB
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Carmela Z
Megan Laseur (Soest) - Extasy
Mark Martens (Baexem) - Centana
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Going For Gold van de Renger
Vincent Voorn (Weert) - Ginger-Ale


Moorsele CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 18 t/m 21 januari 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Carla, Diégo, Florida JWB
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Europa, Fellow Jumper, Zizi Donaldson BH
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Crime Story
CSIYH1*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Geronimo DDH


Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 16 t/m 21 januari 2018 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Hermes, Vanda Vuitton
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Moet


Dubai CSI5*-W/ CSI2* Verenigde Arabische Emiraten - 18 t/m 20 januari 2018 springen
Tel: 0097-1505587656
E-mail: info@dubaishowjumping.com
Website: www.emiratesequestriancentre.com
CSI2*
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Henk van de Pol (Eindhoven) - Dilithyia VLS, Looyman Z

Ander Nieuws

  • Jeanine Nieuwenhuis prolongeert U-25 titel
    Jeanine Nieuwenhuis prolongeert U-25 titel
  • Thalia Rockx verrassend op herhaling bij de Young Riders
    Thalia Rockx verrassend op herhaling bij de Young Riders
  • Hattrick voor Sanne Voets en Demantur RS2 N.O.P.
    Hattrick voor Sanne Voets en Demantur RS2 N.O.P.