Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 juli 2018

Geplaatst op 17 juli 2018

Een van de belangrijkste evenementen van het jaar is het prestigieuze CHIO Aken. Nederland is met sterke ruiters vertegenwoordigd in het springen, dressuur, mennen en eventing. Maar ook in eigen land is er genoeg te doen. In Valkenswaard op de terreinen van Jan Tops is de Longines Global Future Champions Week, eerst de jonge springpaarden gevolgd door de springende jeugd. En in Zuidwolde in het CSI op 2* en !8-niveau. Vrijdag begint in Emmeloord de korte 1* en 2* op Eventing Emmeloord, ook hier komen de nodige Oranje ruiters aan de start. Verder reizen Nederlandse dressuurruiters naar Deauville en Diepenbeek. Dan is er een CSI5* in Ascona, 4*-wedstrijden in La Coruña en Samorin en 2*-wedstrijden in Frankrijk en België met Nederlandse deelname.

Deauville CDI3*/ CDI2*/ CDIAm/ CDIJ/ CDIP/ CDIY Frankrijk - 19 t/m 22 juli 2018 dressuur
Tel: 0033-231140404
E-mail: e.chausson@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com
CDI3*
Shanda de Boer (Aalsmeer) - Eastend's Allstar
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
CDI2*
Petri Bax (Zaltbommel) - Esteban
Jos Hogendoorn (Hendrik-Ido-Ambacht) - Convalaria
Danielle Keur (Assendelft) - Dettori
Karen Nijvelt (Hoeven) - Caramba, Elysias
Margo Timmermans (Venhorst) - Ghana
Fleur Verbeek (Herfelingen) - DJ
Wilma Wernsen (Renswoude) - Estupendo
CDIJ junioren
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
Ismay van der Steen ('s-Hertogenbosch) - Calido B
CDIP pony’s
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Sterre Martens (Schijf) - Don't Forget Me
CDIY Young Riders
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg


Diepenbeek CDIP/ CDIJ/ CDIY België - 19 t/m 22 juli 2018 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.manegemm.be
CDIP pony’s
Jill Bogers (Alem) - Zip
Iris Gülcher (Lottum) - Splash
Lieve Krijgsman (Serooskerke Walcheren) - Donna B. R.
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Anjershof Memorie
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
CDIJ junioren
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Fernando, Floris
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba
CDIY Young Riders
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury


Aachen CDI4*/ CDIO5*-NC/ CDIOU25 DUitsland - 17 t/m 22 juli 2018 dressuur
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CDIO5*-NC
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin
CDI4*
Danielle Heijkoop (Rotterdam) – Daula, Badari
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Charmeur
CDIOU25
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey


Aachen CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 17 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CSIO5* Landenwedstrijd
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Edinus
Johnny Pals (As) - Abache HL, Fernando BH, Wesselina BH
Frank Schuttert (Ommen) - Calvino, Chianti's Champion, La Fille Rouge
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Dana Blue, Verdi TN
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z


Aachen CICO3* Duitsland - 17 t/m 22 juli 2018 eventing
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CICO3*
Tim Lips (Made) - Bayro


Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland - 17 t/m 22 juli 2018 mennen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CAIO4*-H4 WCupQ
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Enrico, Floriano, Freddy, Generaal, Pandur
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon


Ascona CSI5*/ CSI2*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Zwitserland - 19 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0041-917910480
E-mail: segretariato@csi-ascona.ch
Website: www.csi-ascona.ch
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Cas 2
CSIAm-B
Ben Agterberg (Utrecht) - Big Ben, Bikkel


La Coruña CSI4* Spanje - 20 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0034-981606499
E-mail: info@csicasasnovas.com
Website: www.csicasasnovas.com
CSI4*
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre V., Davino O
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali


Samorin CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Slovakije - 17 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 00421-313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Evabellie W, Gran Canyon van HD
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Ekimov
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Grenoble D.N., Pandora 258
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Hermes
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Tootsie Brimbelles Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 19 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Calgary, Eros W
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Diégo, Farino, FLIERE FLUITER
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma, Fostara
Renate Beuving (Odoorn) - Fellow
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Areba II, Fernando
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Foudre F, Ivan R
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jillz Z
Jeroen Broek (Veeningen) - Donate, Higher Heights
Monique van den Broek (Sevenum) - Chellano II, Corsari van de Helle, Dantos HBC
Nick van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Dubai HBC, Footloose HBC
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max, Fario
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Quilon
Thijs Derks (Zeeland) - Evithya
Arjen van Diepen (De Weere) - Very Well Semilly
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Felix
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan
Henk Frederiks (Wapserveen) - Carel Van Donderen, Gweldorado SW, Jacoba Stud Gannie
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Peter Geerink (Diepenheim) - Florijn W
Sander Geerink (Gelselaar) - Allegria du Val Henry, Eligius
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Diábolo, Go dence
Michael Greeve (Veeningen) - Easy does it, Eurohill's Fyolieta, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carewicz, Faro
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf
Roos Hansman (Darp) - Easter Boy
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Ewinita, Flambeau
Frank van Helmond (Ommel) - Gemike
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Valenzo
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut H, Warandasj R.
Gert van den Hof (Slagharen) - Eldorado VDL
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Free Willy
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Florida
Elina de Jong (Franeker) - Ester
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Cash Casper, Fatouch S
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Michael Korompis (Malle) - Derona Van Beek, Indezz V
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Mr. Pancake BH, Zizi Donaldson BH
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Erunella D
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Cukuta, F. Termie R 12
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Glamour Betty
Karst van der Laan (Lelystad) - Dancing King Again, Fonia Again
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Mitch Laseur (Soest) - Al Paccio, Calydor
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Patrick Lemmen (Grashoek) - J'Adore, Jolie Fleur
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Daladium, Galileo
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Finesse van Sappenleen, Go for it
Esther Manders (Haaren) - Emary-AS
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Felisa oh
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Europe, Follow up
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Djoost Again, Ferano
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gentleman SIH
Merel Murris (Wanneperveen) - Django Beer M
Niels Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Peter Olthof (Langeveen) - Diablo Blue HS, Dokyra Fortuna, Shakira Z
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Ediamo
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Charlie, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Marco Sas (Andijk) - Eastbourne, Galileo van de Hagenhorst, Nero S vd Hagen Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Quatre Bras VDL
Xanne Sluyter (Groningen) - Guusje
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Pilothago TN
Marijn Soetekouw (Heeten) - Cianne
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour, Fivanta
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone, Zamar
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, For President, Illinois Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Fhilavska
Liza Tiebot (Wanssum) - Circle of Love
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - El Clarimo
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Dallas VDL, Freeman VDL
Roy Weel (Rouveen) - Habitat BP, Mr. Europe
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Folinda
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella V., floris
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Guido van de Marijenhoeve
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Monique van den Broek (Sevenum) - Gullit HBC
Nick van den Broek (Sevenum) - Hilton
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Harold B
Thijs Derks (Zeeland) - Gimondi ckv
Arjen van Diepen (De Weere) - Goddess Taonga
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Higuaín
Lisa Everts (Enschede) - Halifax
Imke Frankena (Utrecht) - Hannajottie VDM
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B
Daan van Geel (Gees) - Golden Boy VL, Guus
Peter Geerink (Diepenheim) - Galdal mé
Rutger Gieske (Nieuwleusen) - Galanda Mara TH
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Gaia, Harina Touch W
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Ghicka-Molga, Garinus
Willem Greve (Markelo) - GoGo, Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Kristian Houwen (Wanssum) - Happy Hour VM
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Goudini
Elina de Jong (Franeker) - Hulde G
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Herma, Hokyra Fortuna
Jolijn Klomp (Zwolle) - Hasta La Vista
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Good Looking, Grande du Pomme
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Geban van Beek
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Happy Meta
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle
Megan Laseur (Soest) - Extasy, Humbertha
Mitch Laseur (Soest) - Highness
Patrick Lemmen (Grashoek) - Giruso H
Esther Manders (Haaren) - Gladiator
Melony van Manen (Ede Gld) - Hurbie
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Holy Moley
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Gycara, Hummertime
Pim Mulder (Dalfsen) - Hertog
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI
Peter Olthof (Langeveen) - HÄKKINEN N
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Going for gold van de Renger
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV
Chantal Regter (Assen) - Haskal
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Layton
Marco Sas (Andijk) - Beau van de Hagenhorst, Happy Linda
Mareille van Geel – Schröder (Gees) - Hope-blue
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guru, Halla
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Hernandez TN, Highway TN
Mel Thijssen (Sevenum) - Go go jumbo-m
Liza Tiebot (Wanssum) - Spring Key SR Z
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Latina van 't Merelsnest
Hans de Vries (Gytsjerk) - Gamble
Roy Weel (Rouveen) - Hunter, Sterrehof's Great Blue
Sylvana Wezeman (Oude Pekela) - Gogotender SB
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Yves Winkelmolen (Son En Breugel) - Gitte S
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - He's Mylord v, Hymabalia
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Anne Bakker (Wapserveen) - High Five
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Renate Beuving (Odoorn) - Gladstone B
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Gagarin
Marianne Boerema (Zuidhorn) - San Siro Z
Maureen Bonder (Schoonoord) - Gavantos, H.Dubai
Monica Borger (IJsselmuiden) - Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Hercules
Anne-Marie Hammers - Bouwman (Zwartsluis) - Hvr's Earth Wind And Fire
Jeroen Broek (Veeningen) - Henri d' Usance
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Hirolka Blue Ryal K.
Thijs Derks (Zeeland) - Gina
Laura Eilander (Ijsselmuiden) - Graaf
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou, Holeva
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab
Cristina Friedrich (Bronneger) - Edinburgh
Peter Geerink (Diepenheim) - Extreme
Rutger Gieske (Nieuwleusen) - Don Harley
Djairo de Glee (Biddinghuizen) - Guss BB
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Nut Specials Ecantos
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Camelot DB
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Naberlinus M
Kristian Houwen (Wanssum) - Taloubest VM Z
Larissa Kleijn (Emst) - Alquin S.T.M
Anna de Koning (Rohel) - What a Star
Judith Koudijs (IJhorst) - Heemgraaf
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - G. CT Ademrie
Seliena Lakenvelt (Lageland Gn) - Woppany A.N.
Megan Laseur (Soest) - Happy Girl
Regina Leeuwen (Arum) - Highway HBC
Patrick Lemmen (Grashoek) - Contharinia
Peter Maat (Balkbrug) - Hippograaf
Esther Manders (Haaren) - Quidannette AS Z
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
Hans Oostindien (Balkbrug) - Eowyn
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Dior
Chantal Regter (Assen) - Conchacco
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin Van De Dreef
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Haminka
Arjen Slik (Uithuizen) - Cash Flow
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Chapeau
Marijn Soetekouw (Heeten) - Happy
Leon Thijssen (Sevenum) - Elvira
Liza Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hummer, Kentucky
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Elisabeth Stables Ghanna
Jur Vrieling (Holwierde) - Davenport VDL
Hans de Vries (Gytsjerk) - Goudmijn
Roy Weel (Rouveen) - Henna S
Yves Winkelmolen (Son En Breugel) - Da Vinci Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Grand Canyon VL
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Hotze


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 20 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta, Vivald'ick
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Gicero van het Lemmenshof
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra, Entertainer
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny, Enjoy, Famous H
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First boy b.b., Taura van de Broekkant
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo, Quirinal
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Cayadix Hero Z, E- Touch M
Peter Bulthuis (Echt) - Fermèlo
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga
Kevin Jochems (Sevenum) - Marij van't Vliegenhof Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Genesis
CSIYH1*
Joy Lammers (Achel) - Hero


Fontainebleau CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIL1* Frankrijk - 19 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: Emilie.Robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI2*
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci
CSIAm-B
Rik Haves (Haelen) - Tiens Key
CSI1*
Marc Beckers (Roggel) - Granito Noordenhoek


Valkenswaard CSIYH2* incl. 8yo/ CSIV-B Nederland - 16 t/m 18 juli 2018 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIYH2* incl. 8yo
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) - Chica du Buisson Z, Fee, It'S Me
Richelle Coppelmans (Deurne) - Hidcote
Steven Daneels (Asten) - Hanna
Senna Everse (Waddinxveen) - Liscarrow
Sanne van Gendt (Nuenen) - Lincom's Illusion, Lincom's Ivory CL
Jody van Gerwen (Limbricht) - Felix, Just on Time Z, Zandro Z
Dominique Greeve (Rucphen) - Gialotti, Maestro BB
Patricia Greeve (Rucphen) - Glenne, Guilietta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, Godyno, Hero Elvis
Rob Heyligers (Asten) - FFw88, Fire, Go go, Hoe heet ie
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano, Ilon, Important Style VK
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Camelot, Checker, Conquality, Freixenet
Pieter Keunen (Linne) - Fair Field, Gaspahr, Hendriek, Quitero V Z
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome
Bas Knijff (Oude-Tonge) - CASSIUS CLAY VDV Z, Irocca Van De Postbaan, IT S ME
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Big Heart Z, Haïro, I-Star, Kerswin van 't Roosakker, Vida Loca della marca
Joost Martens (Helmond) - California-Blue, Go fast, Hally Berry
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther, Hardesther, Hervesther, Ipsthar
Lonneke Mulder (Sittard) - Iness, Ivanhoe
Jordi van Oosterhout (Rotterdam) - Gladstone
Boy Peels (Eindhoven) - Hannah-gold, Happy Boy, Zao D'Hyrencourt Z
Nadieh Plegt (Langeveen) - Havanna, Isanne
Anoek Van der Pluijm (Made) - Google, Heldorado, Hotspot, Icen, Iriz
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Finn NH, Ginette, Inca
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Condor Z, I'm Specialized, Olaya Z
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - Peu Blanche B
Jochem Thijssen (Zuidland) - Hadibalia D.V.
Desiree van der Veek (Lisserbroek) - Hilton
Lieke Vogels (Oirschot) - Nuit D'Api
Danny Willems (Oosteind) - Cornado Z, Heavenley Blue van d'Hoeve, Imaginary, Indy
Marcel Willems (Koningsbosch) - Fleuri L, Incaro LS
Kimberley Winsingh (Raalte) - Herakles
Sacha De Wit (Ossendrecht) - Hugo Boss, Izzy, Millstream's Insperation
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - The Little White Guy


Valkenswaard CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland - 20 t/m 22 juli 2018 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: info@csivalkenswaard.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIY-A Young Riders
Kelly Jochems (Achtmaal) - Flying Jackie, Qwina
Peggy Looymans (Vught) - Panamera Z
Iris Michels (Liessel) - Wishkarla
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Denize van der Poel (Wouwse Plantage) - Wiske
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Vorea Dorcel, Zazou
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Walter V
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
CSIJ-A junioren
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Fleur Caris (Vught) - Cassinha
Vincent Dings (Heeze) - Anastasia HDH, Elmo
Julia Engelsman (Berkhout) - Alaska
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Bibi van Gehlen (Nuland) - Victoria Secret
Rebecca Hellemons (Oudenbosch) - Cupfighter Z
Fleur Holleman (Huissen) - Borlands Coraldino D, Dakota Du Buisson Z
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen, Lily Marlen W
Gijs Kole (Valkenswaard) - Cassina
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Couleur Queen
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V
Max van de Rijt (Nuenen) - Freiminka's Blue Diamond
Floor Rouers (Selkant-Havert) - Chicky Micky
Dominique van Rouwendaal (Putten) - Erroco Blue
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha, Zomodo P
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Zed
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z
Zoë Schipper (Tilburg) - Halla vd Wellington
Margaretha Schirm (Bergen Op Zoom) - Finoula
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fugon
Britt Snoeks (Valkenswaard) - Ganymedes
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K, What A Woopy Kz
Stijn Testers (Kruisland) - Wiske
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Anouk van der Velde (Rijsbergen) - Dienko
Sam van der Venne (Ossendrecht) - Contador Z
Lotte van der Wielen (Den Dolder) - Dakar, Valentine 19
Iris Zwienenberg (Markelo) - Be Impressed, Gravin B.Z.
CSICh-A children
Finn Boerekamp (Someren) - Diamond Lady
Femke Braat (Etten-leur) - Culia, First-Choice
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady, WIENENN III
CSIP pony’s
Geertje van Aarle (Heeswijk-dinther) - Batman
Piet van Aarle (Heeswijk-dinther) - Storm V.d.Laarbeek Hoeve
Rosalin Baan (Lunteren) - Country Baboun
Deene van den Beedijk (Brouwershaven) - Orchid's Wood Nymph
Susan Benedictus (Swifterbant) - Jazz
Fieke Bettink (Wekerom) - Lucky D
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Orchid's Sharla
Finn Boerekamp (Someren) - Galaxy
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Kiki Broekhuijsen (Den Dolder) - Missouri VDK
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Ramon
Linda van Bruxvoort (Bennekom) - Casanova Boy
Roos Dikkerboom (Culemborg) - Contessa's Baileys
Matthieu van Dinteren (Meerle) - Solomon
Pascalle Donders (Mander) - Di Monaco, Nimo
Jinte van Dongen (Waalre) - Geralja's Tommie
Pien Doppenberg (Slootdorp) - Twister
Anne Feenstra (Bontebok) - Jolly
Logan Fiechter (Merksplas) - Kailey Van De Beekerheide, Oscar
Suzy Le Grand (Bergen Op Zoom) - Bleuberry Ice
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Kodiak van Orchid S, Okehurst Little Bow Wow
Sanne ter Haar (Hulshorst) - DEXTERS GROOTED HART
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Golden Delight, Sudden
Maud Hanse (Biddinghuizen) - Countrys Boy
Britt ter Harmsel (Enter) - FC Twente E.B., Gieltje E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces
Julia van der Heijden (Bavel) - Rossena Queen Bee, Stayerhof's Perla Evita
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Flame
Quinty Keur (Heemstede) - Zeus
Lisa Klopman (Ugchelen) - Prodise`s Varro
Lily van der Knaap (Putten) - Fire Fox, Tiësto
Jordi Koopmans (De Wijk) - De Boer-Horsetrucks Quicksilver
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Top Bella Vita
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Tinapatch
Lois Laros (Langeweg) - Hello, It's me!
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Orchid's Lonette
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Everest Albert
Georgina Maas (Sint-oedenrode) - Quinto's OBI DMC
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Tamara van Manen (Stroe) - El Vita
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Milan Morssinkhof (Hierden) - Grandiosa S
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De Ijsseldijk
Florian Schimmelpenningh (Valkenswaard) - Schimmelpenningh's Dior
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Laslo, Tom Boy 8
Sheady Sentges (Achtmaal) - Goldwind Empire's Upperten, Iron F X
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Julia Titulaer (Venlo) - Django, Kanjer
Max Toebosch (Dilsen) - Cap Nord d'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Davino, Hickstead Castanoo
Thijmen Vos (Wierden) - Jacodis Aziel, Kantje's Boston
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Starbucks
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Kilbeggan
Evi Wiefferink (Wierden) - Kalypso R van het Juxschot
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIU25-A
Anne van der Eijk (Zevenhuizen Zh) - Chloe Z, Utopia
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Cica Z, El Corrado
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel
Iris Looymans (Vught) - Evogue
Sven Peters (Enschede) - Don Diablo, Durano E.
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Faithless MVDL, Zamora
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant


Emmeloord CIC2*/ CIC1* Nederland - 20 t/m 21 juli 2018 eventing
Tel: 0031-53231248
E-mail: info@eventingemmeloord.nl
Website: www.eventingemmeloord.nl
CIC2*
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Lonneke Klein willink (Gelselaar) - The Top Notch
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Mauro Soeteman (Hoeven) - Golden world
CIC1*
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Merel Blom (Aalten) - Lucky You 7, Lykkegaard's La'Maria
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof, Luna
Colette Bruin (Wilp Gld) - Gelina
Hanneke Held (Velp Gld) - Bachelor
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Zitodina S
Fleur Kluinhaar (Aalsmeer) - Bundy
Famke Kooij (Ede Gld) - Walivia
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Curacao
Karin Lunsche (Meppel) - Capitol
Riny van den Oord (Sprang-Capelle) - High Sociëty
Fleur de Roij (Rhenen) - Amarrillo
Joanne Spliethof (Borculo) - Dansa
Pien Ullings (Bavel) - Evano
Henny van de Voorde ('s-Gravenhage) - Dior Lagetta Spirit
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry, Valentino
Jet van 't Zelfden (Heerjansdam) - Same Stables Who´s That

Ander nieuws

  • Europees zilver voor U25 dressuurteam
    Europees zilver voor U25 dressuurteam
  • #WoensdagWelzijnsWeetje Eikels
    #WoensdagWelzijnsWeetje Eikels
  • EK Dressuur U25 van start
    EK Dressuur U25 van start
Wij maken gebruik van cookies Ok