­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 december 2018 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 december 2018

Geplaatst op 18 december 2018 in Dressuur & Para , Springen , Mennen & para

Maandagavond begon het traditionele en vermaarde kersttoernooi de London Olympia Horseshow. Hans Peter Minderhoud tekende voor het eerste Nederlandse succes door met GLOCK’s Dream Boy N.O.P. de Grand Prix te winnen. Dinsdag, 18 december, gaat het verder met de kür op muziek. Woensdag starten de springruiters die op zaterdag hun wereldbekerwedstrijd hebben. Doron Kuipers en Maikel van der Vleuten gaan voor de punten in Londen. Koos de Ronde is de enige Nederlandse menner die in de Britse hoofdstad meedoet in de World Cup voor vierspanrijders. In ons land is in Kronenberg het CSI de Peelbergen Christmas Show. Veel Oranje springruiters komen hier aan de start.

London Olympia CDI-W Groot-Brittannië - 17 t/m 23 december 2018 dressuur
Tel: 0044-1753847900
E-mail: zoev@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CDI-W
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy N.O.P.


London Olympia CSI5*-W Groot-Brittannië - 17 t/m 23 december 2018 springen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CSI5*-W
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Freestyle, Homer de Muze
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue, IDI Utopia


London Olympia CAI-W Groot-Brittannië - 17 t/m 23 december 2018 mennen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: sarahmw@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CAI-W
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory, Favory Allegra Futar, Indian, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 19 t/m 22 december 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco, VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Esther-II Des Brumes
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci, Dibria
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Fenise, Heechhiems Eastpoint VDM
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Ferrero
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jillz Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Air Max, Gaudi
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Cad Bane, Enterprise LW, Freebird
Kim Emmen (Raamsdonk) - Audi's Wizard, Eavantus C, Teavanta II C Z
Jarno van Erp (Oss) - Bon Giorno Go, Daddycool Go
Elke Geraedts (Baexem) - JK Horsetrucks Curlida
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Kimmel SCF
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Edgarrento, Kyamant van 't Spieveld
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto’s, Trend Line H
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, H-Cassino, Zambuca Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Evermeta, Zizi Donaldson BH
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Quantas 15
Joost Martens (Helmond) - Chakova, El-Rapide
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Edelmanfee, Follow up
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, Jennifer, VDL Groep Callida 2
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Mine That Bird!, Universo
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, El-Gore Go
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Marco V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia nl, Fugon
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Check Out, Silbermond
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Pilothago TN
John Steeghs (Meterik) - Google
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Donique, For President, Illinois Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Galisha, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Celine M Z, Elvira, Valentino Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - El Clarimo, Elba-Montanja, Famariloma
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Snoes
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH, Kizzi van het Molenhof
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Rob Wiefferink (Denekamp) - Chrysler B
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Zidane
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Astakkato, Holland v.d. Valckenborg
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Hercules
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Galileo
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Little Firebird
Robbert Ehrens (Weert) - Elenoor
Jarno van Erp (Oss) - Felix
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra
Marcelle Hokse (Staphorst) - Fair Play
Paul Janssen (Well L) - Fontanarosso
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Quiluna T
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - My Way
Patrick Lemmen (Koningslust) - Fascinating Fortuna, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Fioletta, Howdi
Peggy Nillesen (Sevenum) - CSF Olympic You Too
Lisa Nooren (Maastricht) - Excellent vd Zuuthoeve
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Laura Scheepers (Sevenum) - Jamaica W
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Zoï Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN
John Steeghs (Meterik) - Monty vd Withoeve
Marleen Stoker (Borne) - TKS Capri 92
Leon Thijssen (Sevenum) - Tylientje Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo
Rob Wiefferink (Denekamp) - Geronimo
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Goya
Kevin Beerse (Wergea) - Gilona ao
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Monique van den Broek (Sevenum) - Gullit HBC, Quintera
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2
Kim Emmen (Raamsdonk) - Caleandro D'Hotot Z, Geavanta-C
Elke Geraedts (Baexem) - Dutch Fellow Z
Paul Janssen (Well L) - Ici Paris
Kevin Jochems (Sevenum) - Go For It Especiale
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss, Inostello M
Joost Martens (Helmond) - Maybel 'E'
Pim Mulder (Dalfsen) - Gondola B
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Spock Z
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel
Frank Schuttert (Ommen) - Guus HS
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Hernandez TN, Highway TN
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Haines, Redmill Installera

Ander Nieuws

  • Selectie WK enkelspannen krijgt vorm na observatie Kronenberg
    Selectie WK enkelspannen krijgt vorm na observatie Kronenberg
  • Elfde nationale titel voor dressuurruiter Edward Gal
    Elfde nationale titel voor dressuurruiter Edward Gal
  • Rowen van de Mheen doet goede zaken in Grote Prijs
    Rowen van de Mheen doet goede zaken in Grote Prijs