Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 juni 2018

Geplaatst op 20 juni 2018 in Dressuur & para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining en KNHS

Voor de Nederlandse dressuur- en springtop is de 70ste editie van het CHIO Rotterdam dit weekend het belangrijkste internationale evenement. In beide disciplines is de Nations Cup een belangrijk ijkpunt voor de bondscoaches. Het team dat voor Nederland in actie komt in Rotterdam bestaat uit Michel Hendrix, Marc Houtzager, Harrie Smolders en Jur Vrieling. Maikel van der Vleuten is door Rob Ehrens aangewezen als reserve. Rien van der Schaft heeft Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Emmelie Scholtens en Madeleine Witte-Vrees opgesteld voor de landenwedstrijd in Rotterdam. Naast Rotterdam is er een internationale springwedstrijd in Kronenberg en komen de oranje springruiters in actie in België, Groot Brittannië, Duitsland en Iran. Voor de Nederlandse dressuurjeugd is een wedstrijd in België. In Riesenbeck is een World Cup wedstrijd voor de menners. En verder zijn Nederlandse paardensporters actief op eventingwedstrijden in Duitsland, België en Italië; endurancewedstrijden in Groot Brittannië en Frankrijk; en voltige in Zweden.

Rotterdam CDI3*/ CDIO5*-NC/ CDIU25 Nederland - 21 t/m 24 juni 2018 dressuur
Tel: 0031-104528900
E-mail: sport@chio.nl
Website: www.chio.nl
CDIO5*-NC Nations Cup
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Stephanie De Frel (Koewacht) - Beach Boy
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari
Patrick Van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Expression
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Charmeur
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDIU25
Yoeki Bos (De Hoef) - Vivaldi
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey


Diepenbeek CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDICh-A (E-pony) België - 22 t/m 24 juni 2018 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.manegemm.be
CDICh-A Children
Milou Ekkel (Hellendoorn) - Uvonia
CDIJ junioren
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIY Young Riders
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
CDIP pony’s
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Martinez Candyman
Estelle Knook (Noordbeemster) - Waldemar H&C
Sterre Martens (Schijf) - Don't Forget Me
Lara van Nek (Wijdewormer) - Brouwershaven’s Nairobi, Haasendonk's Sultan
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Micky Schelstraete (Gemonde) - Jonkers' Pieter
Rianne Ashley Ubels (Barsingerhorn) - Beukenoord's Bizar, First Hummer


Rotterdam CSIO5*-NC EUD1/ CSIU25-A Nederland - 21 t/m 24 juni 2018 springen
Tel: 0031-104528900
E-mail: sport@chio.nl
Website: www.chio.nl
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Willem Greve (Markelo) - Formidable, Zypria S
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, edgarrento, Evita
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Europa
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock’s London, Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Emerald, Jeff ten Halven
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Beauville Z, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.
CSIU25-A
Kars Bonhof (Lochem) - Zentos
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Donatella L'espoir
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Zamora
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos


Hickstead CSI4* Groot-Brittannië - 21 t/m 24 juni 2018 springen
Tel: 0044-1273834315
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSI4*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Gucci, Vanda Hermes


Bonheiden CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 20 t/m 24 juni 2018 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Dalli Dalli
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Conthino
Michael Korompis (Malle) - Derona Van Beek, Indezz V
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H, Fortino TH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina
Sanne Thijssen (Sevenum) - Expert, It's Me, Kyamant van 't Spieveld
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Clinten
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flyer S
Bart de Bruijn (Driebergen-rijsenburg) - Air Max, Fario
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Canisha, Cascarinho
Michael Korompis (Malle) - Janina van het Goteringenveld
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Daladium, Galileo
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto, Happy Girl 42
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Double Bee
William Schreuder (Polsbroek) - Quint
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, No Fear Vd Tichelrij Z
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Indigo Blue
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Vasilios
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 21 t/m 24 juni 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Romane D Theil, Yagudin
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Belledorane, Doreusa
Jil Buijze (Oudelande) - Venus
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Henk Frederiks (Wapserveen) - Gweldorado SW
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Euro Star, K Zoom D'Heyboght
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Roel Holthuizen (Goch) - Peak Performance
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Flying Jackie, Qwina
Loewie Joppen (Maasbree) - Don Cello
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, Kaddee van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, checker
Pieter Keunen (Linne) - Fair Field, Fjury V, Quitero V Z
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z
Joost Martens (Helmond) - Dalihay, Flip
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Ediamo
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Eloma's Blue SFN, Enzo DH
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
John Steeghs (Meterik) - Herman Hof Ter Zeedycke
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella V.
CSI1*
Johan Bergs (Grubbenvorst) - Kahlua Ducaet, Sunflower
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ogano Girl Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Wise Stables Giganta
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut H, Flecki, Germette E
Roel Holthuizen (Goch) - Chino d´Enfer, Coldplay J&F Champblanc
Kristian Houwen (Wanssum) - Happy Hour VM
Paul Janssen (Well L) - Fontanarosso
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Niels Kersten (Egchel) - Cardoso
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite
Patrick Lemmen (Grashoek) - Freina Baïta
Fleur van Lier (Soerendonk) - Gusto van de Elzenhorst, Helrike
Joost Martens (Helmond) - Concetta
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gentleman SIH
Chiara Palmi (Blitterswijck) - Guus H, Henna-Gold
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Dior
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Zed
John Steeghs (Meterik) - Google
Whitney Stinges (Reuver) - Givina
Leon Thijssen (Sevenum) - Fast Forward
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Nadine Timmerman (Middelburg) - Excavator
Jil Verheij (Putten) - Hyperbolics
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel
CSIYH1*
Johan Bergs (Grubbenvorst) - Diamant Blue Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I AM
Jil Buijze (Oudelande) - Goodlady, Quattro Royal Z
Mandy Deurloo (Tholen) - Heureuse
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Jacoba Stud Gannie
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Hendrick's HX
Paul Janssen (Well L) - Ici Paris
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Lars Kersten (Egchel) - VDL Gisupardie
Niels Kersten (Egchel) - Freixenet
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI, Ice
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Going for gold van de Renger
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Sandra Schmücker (Putten) - Cadeauminka
John Steeghs (Meterik) - Monty vd Withoeve
Mel Thijssen (Sevenum) - Go go jumbo-m
Jil Verheij (Putten) - Nescio, Olympia Z
Henry de Wulf (Doenrade) - Aida PS Z, Zumatra Adelheid Z
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Habibi


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 21 t/m 24 juni 2018 springen
Tel: 0049-545490589
E-mail: showoffice@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSI2*
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Entertainer, Winde R.A.G.
Rob Schipper (Enschede) - Carollo
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo, Quirinal
CSIYH1* incl. 8yo
Kimberley Winsingh (Raalte) - Herakles


Tehran CSI2*-W Iran - 20 t/m 22 juni 2018 springen
Tel: 0098-2122639720
E-mail: info@feiri.ir
Website: www.feiri.ir
CSI2*-W
Freek Vestjens (Sevenum) - Atlanta B, Cizzi Chanel, Dabrina S
Teun Vestjens (Sevenum) - Fame, Gaja


Riesenbeck CAI3*-H4 WCupQ Duitsland - 21 t/m 24 juni 2018 mennen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: showoffice@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Zion
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Equito van de Duinen, Freedom
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn


Arville CIC1*/ CIC2*/ CIC3*/ CIC3* België - 22 t/m 24 juni 2018 eventing
Tel: 0032-81746414
E-mail: m.fontaine@live.be
Website: www.arville.be
CIC3*
Janou Bleekman (Devon) - Caliari Kiko
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon
CIC1*
Thomas-Willem van Heel (Oijen) - Udameir


Luhmühlen CIC1*/ CIC2* Duitsland - 21 t/m 24 juni 2018 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CIC1*
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald


Pallare, Savona CIC1*/ CIC2*/ CCIP2*/ CCIP1*/ CCI Introductory Italië - 21 t/m 24 juni 2018 eventing
Tel: 0039-360221510
E-mail: info@sportinglepoiane.it
Website: www.sportinglepoiane.com
CCIP2* pony’s
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Lois Laros (Langeweg) - Sunshine Of Toys
CCI Introductory
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven


Flyinge CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIO4*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh Zweden - 21 t/m 24 juni 2018 voltige
Tel: 0046-708640605
E-mail: cviflyinge@gmail.com
Website: www.sveavoltige.se
CVIJ2*
Voltigeur Annebeth Kubbe (Jelling) – Klintholms Ramstein
Longeur Lasse Kristensen

Voltigeur Arthur Seidel (Nieuweroord) – Smaragd
Longeur Lasse Kristensen
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord) – Smaragd
Longeur Lasse Kristensen


Euston Park CEI1* 80/ CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ2* Groot-Brittannië - 23 t/m 24 juni 2018 endurance
Tel: 044-1753847900
E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk
Website: www.eustonparkendurance.co.uk
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Vaillant NA


Lignières CEI1* 80/ CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ2* Frankrijk - 23 t/m 24 juni 2018 endurance
Tel: 0033-630938191
E-mail: ecurie.deminuit@orange.fr
Website: www.lignieres-endurance.e-monsite.com
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Wickwood Park Domino

Categorie: ruitersinoranje, teamNL

Ander nieuws

  • Donderdagavond 19 juli: WhatsApp vragenavond Hippiade 2018
    Donderdagavond 19 juli: WhatsApp vragenavond Hippiade 2018
  • Verslag springforum op 25 juni 2018
    Verslag springforum op 25 juni 2018
  • Impressie voorselectie KNHS Talentendag
    Impressie voorselectie KNHS Talentendag
Wij maken gebruik van cookies Ok