Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 november 2018

Geplaatst op 20 november 2018

De komende dagen kunnen we genieten van internationale paardensport in Nederland. Van 23 tot en met 25 november staat congrescentrum MECC in Maastricht in het teken van Jumping Indoor Maastricht. Naast het springen met nationale en internationale toppers, nemen ook de vierspan menners een belangrijke plaats in. Voor het eerst in jaren wordt er weer een wereldbekerkwalificatie in deze spectaculaire discipline in ons land verreden. IJsbrand Chardon en Koos de Ronde zijn de deelnemers voor ons land. In Kronenberg wordt er gesprongen op 2*-niveau en in Vragender begint de eerste week van Jumping de Achterhoek met springen voor de jeugd. In Madrid wordt er voor wereldbekerpunten gestreden in de dressuur met Hans Peter Minderhoud en in het springen met Eric en Maikel van der Vleuten, Marc Houtzager en Bart Bles. Verder komen Nederlandse ruiters in actie op het CDI4* in München, CSI2*-W in Leszno, CSI2* in Lier en in Parijs voor de indoor cross.

Madrid CDI-W Spanje - 23 t/m 25 november 2018 dressuur
Tel: 0034-913533393
E-mail: melanieal@oxersport.com
Website: www.madridhorseweek.com
CDI-W wereldbeker
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi


München CDI4* Duitsland - 22 t/m 25 november 2018 dressuur
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CDI4*
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley


Madrid CSI2*/ CSI5*-W Spanje - 23 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0034-913533393
E-mail: info@madridhorseweek.com
Website: www.madridhorseweek.com
CSI5*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Israel v/d Dennehoeve
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Eric van der Vleuten (Someren) - Snoes, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue


Maastricht CSI4*/ CSI1* Nederland - 23 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0031-43 3560376
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.com
CSI4*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Van Schijndel’s Belle, Vvaramog de Breve
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Miss Felicia, Vampire
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips, Flock
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Faro, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) - Cika
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fjury V
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Free Willy
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Edgarrento, Kyamant van 't Spieveld
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Homer de Muze, Kerswin van 't Roosakker
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Ideaal, Jolie Fleur
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Captain Cooper, Fernando BH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, G.AS-Bombay
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre V., Davino O, Marco V
Frank Schuttert (Ommen) - Blind Date 31, Chianti's Champion, Claus Dieter
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Emerald, Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, It's Me
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall, Fiumicino van de Kalevallei
CSI1*
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Zen
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Gucci Flamingo, Lolita
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Enterprise LW, Genereux Fortuna
Imke Gradussen (Echt) - Feberlina
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Daro H
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Celinda Z, Grieg S
Philippe Houtackers (Weert) - Concano, Limoncello
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra, Twin Twin RV
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Fugon
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, Pres d'Ici
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy, White Socks
Mel Thijssen (Sevenum) - Figaro M, Go Go Jumbo-M
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Carlotta, Grand Beau
Natasja Winninghoff (Breukeleveen) - Cartina W


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 22 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can jump 2, Yagudin
Daan van Geel (Gees) - Djam
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Rob Heyligers (Asten) - FFw88
Loewie Joppen (Maasbree) - Daimond
Lars Kersten (Egchel) - Zambuca Z
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Froukittaire
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Quantas 15
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Celiné
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow up, London AJM
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Kadafi van `t Hof van Pay Z, Kriskras DV
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Eyad D 10, Finn NH
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest -W, Lely vd Bisschop
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, K-Ego
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Flying Echo
John Steeghs (Meterik) - Google
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Selva 4
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cicer
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda, Kappa De Quijas
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH, Kizzi van het Molenhof
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Bloom du Plessis
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Flecki, Warandasj R.
Loewie Joppen (Maasbree) - Greace H
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Great-Tikila J
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
Peggy Nillesen (Sevenum) - CSF Olympic You Too
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Kira van 't Nachtegalenhof
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - FireFee
Ruben Romp (Goirle) - Cantaire-O
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Zed
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Girl Scout
Freek Vestjens (Sevenum) - Glück, HBR Charlotte
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Goya
Daan van Geel (Gees) - Golden Boy VL, Guus, Hulde G
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Rob Heyligers (Asten) - Go Go, Hoe heet ie
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, International Popcorn
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Can Fly Z, I'm Gold
Joy Lammers (Achel) - Hero
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Holy Moley
Ruben Romp (Goirle) - Bordeaux Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gigi-Carmen, Hurry Up G
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Amira, HBR The Dude
Teun Vestjens (Sevenum) - Diamox du Plant
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Gam Sara, Hugo Boss, Investment, Izzy


Lier CSI2*/ CSIYH1* België - 22 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Fifa, Vivald'Ick
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flyer S, Herre
Jody van Gerwen (Susteren) - Contento, Dendola-B, Inebelle van 't Welthof
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Colina Pijnvenhof Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Zizi Donaldson BH
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda, Indigo Blue
Jody van Gerwen (Susteren) - Zandro Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger


Leszno CSI2*-W/ CSI1* Polen - 22 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0048-655263200
E-mail: admin@jksprzybyszewo.com
Website: www.jksprzybyszewo.com
CSI2*-W wereldbeker
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Expert, Grenoble D.N.


Lichtenvoorde CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-B/ CSIU25-A Nederland - 22 t/m 25 november 2018 springen
Tel: 0031-268488265
E-mail: info@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl
CSIJ-A junioren
Chiem Bosboom (Schiedam) - Eylin, Go Nuts
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Senna Everse (Waddinxveen) - Dropshot, Everto
Charlotte Fokker (Kalmthout) - Chippendale Ill Z
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Aldhers
Laura Hoefsloot (Amersfoort) - Equity van de Suydersee
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Dalida van de Zuuthoeve
Floor van der Hulst (Balkbrug) - Zucces
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi, Goldy R
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Erunella D, Gentle
Enrico van Manen (Stroe) - Farina
Jens van der Meer (Tilburg) - Eclips, Hercules-R
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z, Danique, Eggcelent
Skye Morssinkhof (Hierden) - Donna Perina, G-Vingino-Blue
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V, Vendorlux V
Ymke Ribbels (Geesteren Gld) - Gaby Warina
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Reraldo, Vert Bois De l'Is
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin Van De Dreef
Zoë Schipper (Tilburg) - Halla vd Wellington, Hillery
Francien Smulders ('s-Hertogenbosch) - Twitter Z
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna, Waylotte DDH Z
Stijn Testers (Kruisland) - Wiske
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z, Loridon van T&L
Sam van der Venne (Ossendrecht) - Contador Z
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Diamond of Minka
Sepp van Wessel (Haarlem) - Picobello
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top, Kentucky's Picobello, My Lady 179
Lotte van der Wielen (Den Dolder) - Dakar, Valentine 19
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Dream Boy, Farambole, Foline
Femke te Woerd (Rekken) - Princess Z
Julia te Woerd (Rekken) - Chauvin des Fontaines, Explosief
CSIP pony’s
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Appalonia's Kelsey, Denver
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'Amour
Bo Dictus (Achtmaal) - Charming Z
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
Anne Feenstra (Bontebok) - Knud van Orchid's
Logan Fiechter (Merksplas) - Kailey Van De Beekerheide, Voyou De Pleville
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Kodiak van Orchid S
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Sudden
Maud Hanse (Biddinghuizen) - Countrys Boy
Britt ter Harmsel (Enter) - FC Twente E.B., Gieltje E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces, Panfu van de Bisschop
Julia van der Heijden (Bavel) - Rossena Queen Bee
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Kobra Dee, Venery Dew-Drop
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Kalypso Van Orchid
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Flame
Quinty Keur (Heemstede) - Zeus
Lisa Klopman (Ugchelen) - Prodise`s Varro
Lily van der Knaap (Putten) - Fire Fox, Tiësto
Jordi Koopmans (De Wijk) - De Boer-Horsetrucks Quicksilver
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Orchid's Adventure, Orchid's Lonette
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Everest Albert
Georgina Maas (Sint-Oedenrode) - Quinto's OBI DMC
Tamara van Manen (Stroe) - Elegance
Amber van Marle (Ambt Delden) - Zebrano
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Hickstead Castanoo
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gossie Gossie
Thijmen Vos (Wierden) - Invisible "E" van het Juxschot, Jacodis Aziel
Pietrix de Vries (Koarnjum) - Orchid's Exel, Surprise
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Starbucks
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Flow Girl, Jerry-Lee
Evi Wiefferink (Wierden) - Kalypso R van het Juxschot
Tara Wiemers (Bunschoten-Spakenburg) - Energy
CSICh-B Children
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Femke Braat (Etten-leur) - Culia, First-Choice
Sofie van den Broek (Ospel) - Candlelight Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Gangster
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC
Mila Everse (Waddinxveen) - Matsuru Tuidam De Tivoli
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Alpina
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Julia van der Heijden (Bavel) - Baileys
Sterre van Houte (Pannerden) - G Star van het Moerven
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale, Moonraker
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Bikker K
Thijmen Vos (Wierden) - E-Blue
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Carli De La Ferme Blanche Z, Lovely Lady
CSIU25-A
Kessy van Berlo (Veghel) - Crime Story, Elegant, Fostara
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Enorm M, Zentos
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Anitaire Z, Elegaal, Eternity
Erwin de Bruin (Lunteren) - Bon Ami, Fox
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Eiaralda, Quilon
Amber Elst (Achtmaal) - Betje
Vincent Geerink (Gelselaar) - Dutch Design, Easter, Grappa
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Diábolo, Gaia, Go Dence
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z, Duarte
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Fido Dido HDH, Fixcie-Blue TN
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Gigolo, Gillion ES
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Trend Line H
Lola van der Knaap (Putten) - Senso Stricto
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V, Ghayano
Stacey van der Kolk (Zuna) - Doricia
Mouna Lammers van Toorenburg (Hagestein) - Eclair
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Bart van der Maat (Itzehoe) - Oak Grove's Enkidu
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Good Morning B
Iris Michels (Liessel) - Wishkarla
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Goldstar, Happy Girl 42
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, First Lady, Gallardo CSI
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo, Fiësta
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Faithless MVDL, Q en Q Z
Lieke Walvoort (Geesteren Gld) - Forever
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W


Maastricht CAI-W Nederland - 23 t/m 25 november 2018 mennen
Tel: 0031-433560376
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.com
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Feles, Kendi, Maestoso X-30 Magus
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory, Favory Allegra Futar, Maestoso Mano, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Paris CIX-Arena Frankrijk - 24 t/m 24 november 2018 eventing
Tel: 0033-6200070
E-mail: louise.hemery@comexposium.com
Website: www.salon-cheval.com
CIX-Arena indoor cross
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Tim Lips (Made) - Vakarlos

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen