Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 april 2018

Geplaatst op 03 april 2018

Dit weekend komen veel Nederlandse paardensporters in actie. De meesten zijn op twee grote evenementen in eigen land te vinden. De dressuurruiters, zowel senioren als de jeugd, hebben op het CDI Zeeland Outdoor in Nieuw en Sint Joosland hun stallen betrokken. Op het hippisch centrum in Peelbergen zijn de springruiters te vinden op het 2* CSI. Ook is dit weekend de tweede etappe van Global Champions Tour, nu aan het strand in Miami. Leopold van Asten, Gerco Schröder en vader en zoon van der Vleuten gaan daar voor het grote geld. Verder wordt er gesprongen in Italië, België en Frankrijk. En er gaan ook Para-dressuurruiters naar Frankrijk. Een aantal combinaties uit de Nederlandse eventingtop reizen naar het Poolse Strzegom voor een 3* en een 1* wedstrijd. In Frankrijk is een endurance-wedstrijd over 80 en 120 km met Nederlandse deelname.

Nieuw en Sint Joosland CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Nederland - 3 t/m 8 april 2018 dressuur
Tel: 0031-118603380
E-mail: martin@dekroo.nl
Website: www.cdizeelandoutdoor.nl
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore, Vip
Ashley van Megen - Brons (Werkendam) - San Diego
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy, Calrieta H
Mariska van Groningen (Sommelsdijk) - Dutch Dandy D.J.
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari, Damirez, Daula
Jeffrey Heijstek (Nispen) - Bucks
Astrid Langeberg (Noordbeemster) - Downtown
Robin van Lierop (Groesbeek) - Cupido, Finja
Lucie Louws (Veere) - Evito
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Presidents Chagall D&R, President's First Apple
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy, Zanardi
Chantal Nijpjes (Middelburg) - Checavara
Philip van Ommen (Leidschendam) - Denver I.P.S
Suzanne Albers - Peinemann (Oudenhoorn) - Anderson P
Marieke van der Putten (Apeldoorn) - Zingaro-Apple
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Expression
Frank Trommelen (Breda) - Elton
Rienke van de Ven - Veeneman (Goch) - Cristall`s Il Divo
Tommie van Puijenbroek - Visser (Retie) - Chuppy Checker Cl
Mara de Vries (Poederoijen) - Cuvanck PP
Thamar Zweistra (Schore) - Erina, Hexagons Conquest, Hexagons Double Dutch
CDIY Young Riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Velazquez
Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) - Evita Ronia
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - GG Desperado
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Da Vinci Sollenburg DC
Laura Quint (Heerde) - Edison
Sem Stiemer ('s-graveland) - Waldemar
Mercedes Verweij (Hem) - Vian Sandro
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star, Zilverstar
CDIJ junioren
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Bond's Painting, Fernando
Felice Blaauw (Oud-beijerland) - Take It Easy
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Annelotte Felix (Ijsselmuiden) - Amos
Amber de Groot (Harmelen) - R Banderas
Bo van den Heuvel (Alphen Aan Den Rijn) - Bella Johnson
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Aimée Meddens (Haarlem) - Equitop Torricelli Ls
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Daphne Van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Maybrett Schreur (Oldenzaal) - Florijn H
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
Merel van Wallenburg (Ritthem) - Zip
CDICh-A children
Lynn Corts (Nieuwkoop) - Femme Fatale of Wild Rose Stables
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
CDIP pony’s
Liz Bouman (Holwierde) - Ruby
Senna Evers (Grootebroek) - HMS Mitchell, Majos Cannon
Britt van Gelder (Pijnacker) - Dornier
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Golden Delight, Turfhorst Pachino
Isabelle Harbers (Kootwijk) - Mystery Dancer
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Golden Power Boy
Isabelle Jochems (Goor) - Waddenhoek's Merlin
Tatum Knoop (Stokkum) - Noordhof's Surprise
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Ise Kreuger (Woerden) - Salai
Lara van Nek (Wijdewormer) - Haasendonk's Sultan
Bo van Nimwegen (De Meern) - Balotelli
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Fleur Prinsen (Achterveld) - Next Black Magic
Noa van Rijbroek (Sint-Michielsgestel) - Bugatti
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - Den Östrik's Macho, King Stayerhof's Jango
Janice Timmermans (Wehl) - G G Hotshot
Rianne Ashley Ubels (Barsingerhorn) - KMK's First Hummer
Pem Verbeek (Waalre) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Tess Verkade (Alphen Aan Den Rijn) - Denver
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Desperado
CDIU25
Yoeki Bos (De Hoef) - Vivaldi
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Maxime Van der Vlist (Baarle-nassau) - Bailey
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
CDICh-A (E-pony)
Sanne Buijs (Heusden Gem Heusden) - Happy Feet
Koosje Visser (Zeist) - Duck


Deauville CPEDI3* Frankrijk - 5 t/m 8 april 2018 dressuur
Tel: 0033-6-80622537
E-mail: contact@handiequicompet.fr
Website: www.handiequicompet.fr
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Demi Haerkens (Helmond) - Dude
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Demi Vermeulen (Zevenaar) - Ciska II


Miami FL CSI5*/ CSI2* USA - 4 t/m 7 april 2018 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: Barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, IDI Utopia


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI4*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 2 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI4*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Comino, Donner IK, Evabellie W, Gran Canyon van HD, Grenoble D.N.,
Maureen Bonder (Schoonoord) - Caribi, Cumbela, Estoril NH, Zellobee
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar, Cupidor, Zentos
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - New Orleans
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Cica Z, El Corrado, Flying-Sam, Jamaica van ‘t Heike
Jody van Gerwen (Limbricht) - Charlotte SR, Dendola-B, Inebelle van 't Welthof, Tantalus
Nick van der Graaf (Rucphen) - Dream Weaver
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, edgarrento, Enjoy, Estoril, Evita, Famous H, Marij van't Vliegenhof Z
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Cassius Clay VDV Z, Dosco Van De Postbaan
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha, VDL Groep Urane de Talma
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Bulavsco, Carinja, Expert, Ilyas Van De Mispelaere, Kartouche v/d Brouwershoeve,
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Be Mine
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Anno Z
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Libanese B Z
Nick van der Graaf (Rucphen) - Hamlet, Hanelore
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Hangover van de Postbaan
Lisa Nooren (Engis) - Positano
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Indigo Bleu
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan, Grand-Dessert, Stoertebeker 20
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Gucci, Halla, Hummer K
Jody van Gerwen (Limbricht) - Bartabas de la Pomme, Zandro Z
Nick van der Graaf (Rucphen) - El Hordorado Z, Happiness, M-Santos
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Irocca Van De Postbaan, IT S ME
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIU25-A/ CSIYH1* België - 5 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Roel Holthuizen (Goch) - Diddo van Sint Maarten
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton, Donatella L'Espoir, Rubio Monocoat's Wonderland
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Checker
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Cash and Go 2
Joy Lammers (Achel) - Erka, Fellie, Taura van de Broekkant, Winny
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Dena-Sienne, Kastello
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Ealba R53, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Double Bee, Van Schijndel's Amberlina,
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Assalitore, Chianti's Champion, La Fille Rouge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Corrada
CSI1*
Roel Holthuizen (Goch) - Cosmo CM
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion es, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Niels Kersten (Egchel) - Freixenet
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - G. CT Ademrie
CSIU25-A
Roel Holthuizen (Goch) - Carpe Diem 81, Van Schijndel 's Balderdas
Lars Kersten (Egchel) - Genua, Kaddee van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Ariba
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Emadermus PP, Glamour Betty
Megan Laseur (Soest) - Firebridge TAG
Frank Schuttert (Ommen) - Silbermond
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
CSIYH1*
Roel Holthuizen (Goch) - Captain Morgan
Niels Kersten (Egchel) - Conquality
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Hunter Fairy
Megan Laseur (Soest) - Humbertha


Cagnes-sur-Mer CSI3*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk - 3 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: gpajumpfestival@gmail.com
Website: www.dm-timing.com/2018-cagnes-sur-mer-2/
CSI3*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - All In One L, Capetown, D'Angelo, Mac Laren Z
CSI1*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Enzo DH
CSIYH1*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.as-Bombay


Moorsele CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 5 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI3*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Coralie, Europa, Zizi Donaldson BH
Robert Vos (Wierden) - Darius, Dempseys
CSIYH1*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Geronimo DDH, Gold Digger
Robert Vos (Wierden) - Gino


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 5 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0031-777630110
E-mail: csiI@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Vivald'ick
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chabala, Charmeur, Miss Felicia
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Fashion
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z, Unicstar de Courcy
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Donna Corra, Fair Field, Fjury V
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Foklahoma VDL, Luimstra's Excel, U-Bresco Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Hylke de Jong (Dokkum) - Cayenne DSC
Ruben Lamers (Budel) - Billy on Ice, Enya, L.B. Caillou
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Eline-Maria M
Dave Maarse (Wellerlooi) - Eagle Go, Engelien, Falco
Joost Martens (Helmond) - Fortuna
Marwin Van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton, Fuji
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Filemon
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH
Aniek Poels (Swolgen) - Cosma Go R, Quick Hamlet, Zippit
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Marco V
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Astakkato, Complemento, Enjoy
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Fhilavska
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Grandeur WP
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris, Quincy
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Gaia
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Fyolieta
Patrick Lemmen (Grashoek) - Freina Baïta, Ludwig Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Fornarina Z
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Gilana Maria
Aniek Poels (Swolgen) - Fuata
Maaike Schoormans (Hapert) - Edam, Gavanta
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ferrero
Leon Thijssen (Sevenum) - Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hyacinth MG
Nikky Dekker (Opende) - Highlander P
Marielle Friesen (Ommel) - Goedhart
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR, Harleyville, Iniesta
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez, Hamlet Cooper, Ice Cream, Iiro S, Wadro's Gerina
Hylke de Jong (Dokkum) - Gamilia, I'mtorius van de Osseweide, Osseweide's Headline QSHS
Ruben Lamers (Budel) - Cassini de Triaval, Connora O.H., Patron Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Gigi-Carmen
Johnny Pals (As) - Carlotta, Grand beau


Gorla Minore CSIYH1*/ CSI2*/ CSIU25-A/ CSI1* Italië - 4 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Ruben Romp (Goirle) - Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk, Vincente
CSI1*
Ruben Romp (Goirle) - Valentino


Mâcon Chaintré CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 5 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0033-680453879
E-mail: Straglio@orange.fr
CSI2*
Rudie Wallerbosch (Crans-montana) - Hermes du Perchet, Nuna du Perchet
CSI1*
Rudie Wallerbosch (Crans-montana) - Vacourvole de Fleyres


Opglabbeek CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIOYJ België - 5 t/m 8 april 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOY Young Riders
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
CSIOJ junioren
Nina van Enckevort (Sint-oedenrode) - Conchita S, Darc du Rona Z
Julia Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Babs Kerkhoffs (Kelpen-oler) - Evita van Spieringen
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Black out, Wishkarla
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Eclips
CSIOCh children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg, Happy Hour
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski, Whipped Cream
Senna Everse (Waddinxveen) - Areba II, Bouly V/h Heerenhuys
Jada Golsteijn (Roosteren) - London
Cejay Joosten (Zevenaar) - Action Girl, American Pie
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Anarchiste du Blanquot, Lovely Lady
CSIOP pony’s
Bo Dictus (Achtmaal) - Charming Z, Kelvin
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-drop
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Anouk, Flame
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady


Strzegom CIC1*/ CIC2*/ CIC3* Polen - 6 t/m 8 april 2018 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CIC3*
Merel Blom (Aalten) - Ceda, Rumour Has It N.O.P., The Quizmaster
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey
CIC1*
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB, Limited Edition, Lucky You 7
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baroness 374
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof, Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor


Fairburn GA CIC3*/ CIC2*/ CIC1* USA - 6 t/m 8 april 2018 eventing
Tel: 001-11 770 892 2117
E-mail: info@chatthillseventing.com
Website: www.chatthillseventing.com
CIC3*
Werner Geven (Deurne) - Vilas County


Avilly St Leonard CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI1* 80 Frankrijk - 7 t/m 8 april 2018 endurance
Tel: 0033-661181175
E-mail: lawalendurance@gmail.com
Website: www.lawal-endurance.com
CEI1* 80
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Savanja Frissen (Leiden) - Paradis Du Braisios
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - El W Dora
Helen De Vries (Loenen Gld) - Tanimara
CEI2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - MZ Walidah Moajiza
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - L.I. Wallonia
CEI1* 80
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Uciana de Jalima

 

Ander Nieuws

  • Schrijf je in voor de KNHS Talentendag
    Schrijf je in voor de KNHS Talentendag
  • Maatregelen voor KNHS-Wedstrijdorganisaties tijdens hittegolf
    Maatregelen voor KNHS-Wedstrijdorganisaties tijdens hittegolf
  • Tips (wedstrijd) rijden met warm weer
    Tips (wedstrijd) rijden met warm weer