Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 juli 2018

Geplaatst op 24 juli 2018

Dit weekend staat er weer een kampioenschap op het programma. In Pisa, San Rossore, is het Europees kampioenschap voor de endurance-jeugd. Bondscoach Jarmila Lakeman reist met een voltallig team van vijf combinaties af. Op het vorige EK werd het team vijfde. In eigen land gaat de tweede week van CSI De Wolden in met veel Oranje springruiters. In Berlijn is een etappe van de Global Champions Tour en in Hickstead het traditionele CHIO met de Nations Cup. Verder springen Nederlandse ruiters in Samorin, Lier en Donaueschingen. Ook is er Nederlandse deelname op de internationale menwedstrijden in Le Pin au Haras en op de eventingwedstrijd in het Ierse Cappoquin.

Hickstead CDIO3*-NC/ CDI2*/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDIY/ CDI3* Groot Brittannië - 26 t/m 29 juli 2018 dressuur
Tel: 0044-1444882150
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CDI3*
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron


Hickstead CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* incl. 8yo Groot Brittannië - 26 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0044-1273834315
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Willem Greve (Markelo) - Formidable, Zypria S
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Wesselina BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Faro
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H


Berlin CSI5*/ CSI2* Duitsland - 27 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald


Samorin CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI4* Slovakije - 24 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0042-1313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Grenoble D.N.
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Ekimov
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Donner IK, Evabellie W
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Hermes
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Tootsie Brimbelles Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 26 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0032- 33349802
E-mail: info@azelhof.be
Email: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado, Flying-Sam, Jamaica van ‘t Heike
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Sabech D'Ha, VDL Groep Urane de Talma
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
CSI1*
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Ernest
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Harm
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Gucci
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Happy Meta
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 26 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Anne Bakker (Wapserveen) - First Lady VDP
Remco Been (Winterswijk Miste) - Allegro, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Areba II, Fernando
Ester Blekkink (Aalten) - Electric, Enzo SL, It's Easy
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Gigolo S.I.H., Gilvano
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Don Diego, Ferrero, Foudre F
Christian Bol (Den Ham Ov) - Feinschnitt
Anne-Marie Hammers - Bouwman (Zwartsluis) - HVR's Earth Wind And Fire
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Esmée, Frenchymodo LV
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre, Evarado
Jeroen Broek (Veeningen) - Donate, Higher Heights
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris, Quincy, Vampire
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Arjen van Diepen (De Weere) - Very Well Semilly
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Chichester 3, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Bjorn Egberink (Holten) - Easy
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips
Henk Frederiks (Wapserveen) - Gweldorado SW
Christoff Gangl (Uithuizen) - Florencio
Thomas Gangl (Uithuizen) - Aron's Hoeve Déjá-vu
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Evito
Peter Geerink (Diepenheim) - Extreme, Florijn W
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Diábolo, Go Dence
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Eurohill's Fyolieta, Unicstar de Courcy
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou, Donald
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Flambeau
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Calyso
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Faunus, Grieg S
Noa Jansen (Amsterdam) - Blue-Bayou, Escape
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Trend Line H
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Forever
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Gwendolyn Krabbe (Zwartsluis) - Forlando
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Daegen Lalan, Freestyle, Jarisca van het Hagenhof
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Oberon
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Codermie Z, Esprit De Longchamps, Inachos v.d. Papendijk
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Extasy
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM, Heechhiems Gabylanda VDM
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Katinka van Nieuwenhuyzen (Steenbergen Nb) - Gigolo
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Anoek van der Pluijm (Made) - Elcapone M, Ennebel van het Posthuijs
Max van de Poll (Hierden) - Flash S, Gilotte
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, So It Be
Michel Priemis (Witharen) - Eames
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Elixer Blue, For the Moment
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z, Casander, El-Gore Go
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Suzan Schurer (Dronten) - Daan
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G., Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Exception HS, Expensive
Laura Slager (Staphorst) - La Serena
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Calanta, Euro EHS, Ficardi B
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Anouk Vos (Dalerveen) - Donalineke, Zevenster
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Scotch
Jur Vrieling (Holwierde) - Curcuma il Palazzetto, Freeman VDL, Zypern III
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye, Numero's Diamond
Roy Weel (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof's Great Blue
Jessie Wiefferink (Wierden) - My Lady 179
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Folinda
Danny Willems (Oosteind) - Denzel
Corne van Zanten (Lelystad) - Extra Vaillant
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella V., Floris
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Boncetto, Etcetera
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur
Ester Blekkink (Aalten) - Hollywood
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Hertog van de Kouberg
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Gagarin
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Arjen van Diepen (De Weere) - Guan GJB, Pompidou
Bjorn Egberink (Holten) - Confetti, Doutzen van Klaverborch
Nicole Eggens (Mantinge) - Bigtalu G Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gemini
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Jacoba Stud Gannie
Christoff Gangl (Uithuizen) - Gegannie
Thomas Gangl (Uithuizen) - Gyonneke
Peter Geerink (Diepenheim) - Galdal mé
Vincent Geerink (Gelselaar) - Guess what's my name
Belinda De Graaf (Eemdijk) - Gaia, Harina Touch W
Dominique Greeve (Rucphen) - Gialotti, Heartbeat BB
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Ghicka-Molga, Garinus
Patricia Greeve (Rucphen) - Glenne, Guilietta
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Germeta w
Arne van Heel (Hagen) - Perfect Blue Z
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Marcelle Hokse (Staphorst) - Hatouscha
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES, Havanna
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Gravin ES
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Galidos, Haïro
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL
Megan Laseur (Soest) - Happy Girl, Lavida
Regina Leeuwen (Arum) - Highway HBC
Sander Naber (Holsloot) - Goldina V, Hasall
Job Oldenziel (Gieten) - Good luck
Anoek van der Pluijm (Made) - Google, Heldorado
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Hoberlina
Michel Priemis (Witharen) - Hamanta B
Chantal Regter (Assen) - Haskal
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee, Lely vd Bisschop
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Layton
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Grey Breitling
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Hurry Up G
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Galaxy, Halla
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Hamora O
Maurice Stevens (Zeijen) - Gypsy d' Usance
Jil Verheij (Putten) - Hyperbolics, Nescio
Robert Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Roy Weel (Rouveen) - Habitat BP, Hunter
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Bert Wierts (Veendam) - Gamillus
Willem Wierts (Veendam) - Grand Prix BB
Danny Willems (Oosteind) - Heavenley Blue van d'Hoeve
Don Willemsen (Nijverdal) - Hercules, Tinkerbell Z
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Habibi
CSI1*
Kirsten van den Berg (Wezep) - Een bolletje
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Greatlight VDL
Robin Bril (Westendorp) - Dera B
Jeroen Broek (Veeningen) - Henri d' Usance
Jessica Bruin (Middenmeer) - Fynata
Michelle Dijkerman (Emmeloord) - Guetta D, High Flyer JB
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous
Senna Everse (Waddinxveen) - Dropshot, Everto
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Estella W
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Camelot DB
Laura Hoefsloot (Amersfoort) - Equity van de Suydersee
Marit Hoekstra (Lelystad) - Ice Cream De La Place
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Andokilly, Stakkato Blue
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Fanatic
Noa Jansen (Amsterdam) - Flint T.S.
Monique Jespers (Oosteind) - Tip Top's Celinde
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Quiluna T
Anne Klein (Hattemerbroek) - Ginger
Alies Kruidhof (Rouveen) - Happiness
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Duchesse De Pomme
Tonny Leeuwen (Arum) - Farambole
Jaimy Leusink (Hulshorst) - Ginger
Marleen Meijer (Emmen) - Gin-Tonic
Mariol Middel (Veendam) - Tribbiani
Lucinda Okkerman (Bleiswijk) - FireFee
Celeste van der Poel (Den Horn) - Eolita K
Max van de Poll (Hierden) - Galanka
Chantal Regter (Assen) - Conchacco
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Reraldo
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Hoxynula-N
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Gwerina van de Groote Kamps
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin Van De Dreef
Sandra Schmücker (Putten) - Cylana
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Girl Scout
Marsha Schütte (Emmen) - Carrika
Laura Slager (Staphorst) - Opulence
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Anouk Vos (Dalerveen) - Del La Viega
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina
Roy Weel (Rouveen) - Geniki WB
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti
Danny Willems (Oosteind) - Glavia
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, Helios vd Nosahoeve
Albert Zoer (Echten Dr) - Ezakendy
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Gaesbekers Firefly, Gaesbekers Gabbertje
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Hotze
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Faban van Beek


Donaueschingen-Immenhöfe CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIU25-A Duitsland - 25 t/m 29 juli 2018 springen
Tel: 0049-7717675
E-mail: info@rz-frese.de
Website: www.rz-frese.de
CSI2*
Ruben Romp (Goirle) - Cardole, Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk


Pisa, San Rossore CH-EU-YJ-E 120/ CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 Italië - 25 t/m 29 juli 2018 endurance
Tel: 0039-755011858
E-mail: info@enduranceitalia.com
Website: www.enduranceitalia.com
CH-EU-YJ-E 120 Europees kampioenschap Young Riders en Junioren
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - El W Dora
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Brookleigh Faith
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Kabila
Puck van der Lugt (Doorn) - Egua Express
Ijjou Mohamed (Leiden) - L.I. Obama
CEI1* 90
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Princ Bernes
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Onenightstand
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Gordon D.A.
CEI2* 120
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Sjacour
CEIYJ2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Volcan D´Azur


Cappoquin CCI1*/ CCI2*/ CCI3*/ CIC3*/ CIC2*/ CIC1*/ CICYH1* Ierland - 25 t/m 29 juli 2018 eventing
Tel: 0035-3862528694
E-mail: info@camphirehorsetrials.com
Website: www.camphirehorsetrials.com
CCI2*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry


Le Pin au Haras CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ CAI2*-H2/ Frankrijk - 25 t/m 29 juli 2018 mennen
Tel: 0033-233366868
E-mail: info@haras-national-du-pin.fr
Website: www.haras-national-du-pin.fr
CAI3*-H2
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Carrero-Star, BurgtBeheer Fiella, BurgtBeheer Zazou
Jos Corsten (Mariahout) - Friso, Frits C
CAI3*-P1
Chantalle Boogaarts (Tilburg) - Melle Wiebert
CAI2*-H2
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Fritsie
CAI2*-P1
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke, Zorba

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen