­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 september 2018 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 september 2018

Geplaatst op 25 september 2018

De wereldruiterspelen Tryon zijn voorbij, maar voor de paardensporters gaat het leven gewoon verder. In ons eigen land hebben we twee grote internationale evenementen. Het Achterhoeks Hippisch Festijn in Varsseveld waar naast de korte en lange 1* en 2* wedstrijden, ook het KNHS eventing kampioenschap op CIC2* niveau wordt gehouden. In Dwingelo is het Drents Endurance Event met wedstrijden over 120 km en 90 km. Er wordt tot en met 5*-niveau gesprongen in het Belgische Waregem en daarnaast is er in Bonheiden een CSI2* met Nederlandse deelname. Dan zijn er CSI3* wedstrijden in Canteleu en Vilamoura. In Frankrijk is ook een CSI2* in Barbizon. Voor de dressuurruiters is er de wereldbekerwedstrijd in Boedapest waar voor Nederland Tosca Visser en Thamar Zweistra aan de start komen. Ook reizen twee Oranje dressuurruiters naar Flyinge in Zweden.

Budapest-Fót CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDI-W Hongarije - 28 t/m 30 september 2018 dressuur
Tel: 0036-27539375
E-mail: gbozori@lovasterapia.hu
Website: cdi-fot.lovasterapia.hu
CDI-W
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Thamar Zweistra (Schore) - Erina


Flyinge CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25 Zweden - 27 t/m 30 september 2018 dressuur
Tel: 0046-4664900
E-mail: info@flyinge.se
Website: www.flyinge.se
CDIY Young Riders
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
CDIJ Junioren
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable


Waregem CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI2* België - 26 t/m 30 september 2018 springen
Tel: 0032-499355426
E-mail: pieter@waregemhorseweek.be
Website: www.waregemhorseweek.be
CSI5*
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Evita
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Corrada, Une de L'Othain
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Dana Blue
CSI2*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Hunter van Berimar
Yves Houtackers (Weert) - Kannastique de Walyro, Vinci de Beaufour
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Comme Laude, Kruella DV
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSI2*
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Arie Z
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Ginger-ale
Kevin Jochems (Sevenum) - Dior P Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hermantico, Sildouch Z
Annette Wolf (Polsbroek) - Hatzidee PR


Vilamoura CSI3*/ CSI1* Portugal - 26 t/m 30 september 2018 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamoura.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Evarado
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chaclou, Colocinni, Floris, Quincy
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL


Canteleu CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Frankrijk - 27 t/m 30 september 2018 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: elisegsa@yahoo.fr
Website: www.happyjump.fr
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Jennifer, VDL Groep Sabech D'Ha
CSI1*
Chiem Bosboom (Schiedam) - Eylin
CSIYH1*
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight
Glenn Knoester (Assendelft) - Gaius van de Hagenhorst


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 27 t/m 30 september 2018 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) - Van Der Wiel's Vulcan
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando, Sterrehof's Felisimo
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max, Gaudi
Thijs Derks (Zeeland) - Gina
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Fiarabo
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) - Eduard
Michael Greeve (Veeningen) - Dolce M, Easy does it
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Chaperon, Famke, Fido Dido HDH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton, Gillion ES
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Cash Casper, Dinoire, Fatouch S
Michael Korompis (Malle) - Carvagio Z, Diamond Pleasure
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Daladium
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest -W, Lely vd Bisschop
Rob Schipper (Enschede) - Carollo
Marcel Willems (Koningsbosch) - Fleuri L
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Elco VM, Fleurabella-V
CSI1*
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona, Eminence
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee
CSIYH1*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) - It's Jones
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Imagine
Thijs Derks (Zeeland) - Gimondi CKV, Iniesta
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Harm
Hessel Hoekstra (Lelystad) - For Gold
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, G-Star ES
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Herma
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Galileo
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Marcel Willems (Koningsbosch) - Apollo Z, Chapeau M


Barbizon CSIP/ CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1*/ CSI1* Frankrijk - 28 t/m 30 september 2018 springen
Tel: 0033-681364208
E-mail: ecurie.bost@wanadoo.fr
Website: www.ecurie-bost.fr
CSI2*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
CSI1*
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Gangster
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Fleur Holleman (Huissen) - Borlands Coraldino D, Dakota Du Buisson Z
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
CSIP pony’s
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Kantje's Britta, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) - Venery Dew-Drop
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Top Bella Vita
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Flow Girl, Jerry-Lee


Varsseveld CIC1*/ CIC2*/ CCI1*/ CCIP1*/ CCI2* Nederland - 28 t/m 30 september 2018 eventing
Tel: 0031-630693796
E-mail: achterhoekshippischfestijn@hotmail.com
Website: www.achterhoekshippischfestijn.nl
CCI2*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban, Chase
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Mauro Soeteman (Hoeven) - Golden World
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Lord Mayor
CIC2*
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Lonneke Klein Willink (Gelselaar) - The Top Notch
Tim Lips (Made) - Bayro, Eclips
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Ellemieke Wes (Ambt Delden) – Alexia
CCI1*
Levi Driessen (Esch) - Giraldi
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
CIC1*
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Merel Blom (Aalten) - Dancing Bobbie, Lykkegaard's La'Maria
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Di Sorency, Luna
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Halida
Remco Bouwens (Heerlen) - Verginius Van Kairos
Colette Bruin (Wilp Gld) - Gelina
Lianda Bult (Limmen) - Dutch Dream H
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon G
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Albert
Thomas-Willem van Heel (Oijen) - Udameir
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Nina Hut (Bruchterveld) - Connection D
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Marcelle de Kam (Domburg) - Cartouch
Kim Kleine (Vorden) - Eddie
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - No Matter What
Lotte Monhemius (Halfweg Nh) - Gogo Jumbo HVR
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) - Ottello Z
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Wendy Soeteman (Hoeven) - Ciara
Elise Talboom (Berghem) - Painted Twice
Max Trenning (Amsterdam) - Lord, Vamp Du Monselet
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Henny van de Voorde ('s-Gravenhage) - Dior Lagetta Spirit
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
Bianca Van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Jordy Wilken (Olst) - Amarrillo
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry
Jet van 't Zelfden (Heerjansdam) - Same Stables Who´s That
CCIP1* pony’s
Merle Bloem (Haaksbergen) - Mernie
Daniël Haver (Lelystad) - Zeb
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Emma Huizer (Schijndel) - Xam
Christel Schalk (Rijsbergen) - Tomtom
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Let's Dance


Dwingeloo CEI2* 120/ CEI1* 90 Nederland - 29 t/m 29 september 2018 endurance
Tel: 0031-651267582
E-mail: info@endurancewedstrijd.nl
CEI2* 120
Bo van Aart (Bavel) - Soliman Florival
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Nant Baten (Teteringen) - Shv Silver Nahlu
Jeroen Flipse (Beekbergen) - Jolie Coeur
Alison van Gilst (Tholen) - Valesco
Angela Jonkman (Scharmer) - Bayan Bin Bora
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Angel Kiss al Arabi
Nanette Ter Steege (Elspeet) - A.F. Aljuscha
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Princ Bernes
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Tassili du Florival
CEI1* 90
Yvonne Overes (Epe) - Eenhoorn's Yair
Yara de Boer (Blankenheim) - Frisia Mameluk
Natascha van Galen (Nijmegen) - Castlebar Gameboy
Sammy Hatzmann (Hoogersmilde) - Siurana
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Ynayha
Daphne Jonkers (Heenvliet) - Bemyguest
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Tintaya
Ijjou Mohamed (Leiden) - Nib Iksha Star
Yannick van Olst - Rademaker (Lieren) - Bint Shahhra
Sietske van Schijndel (Breda) - Santiago D'Havenne
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Wickwood Park Domino
Jannet van Wijk (Kootwijkerbroek) - Vistuplenia Khan
Kim Wiskerke (Etten-Leur) - Deatasja
Suzanne van Rijswijk - Van 't Zand (Epe) - Foosa
Marijn van der Velden (Oostvoorne) - Amigo


Walbrzych CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI1*-H1/ CAI1*-H2/ Polen - 27 t/m 30 september 2018 mennen
Tel: 0048-748405860
E-mail: monika.slowik@stadoksiaz.pl
Website: www.stadoksiaz.pl
CAI2*-H1
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 december 2022
    Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 december 2022
  • Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
    Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start