Deelnemers internationale wedstrijden 25 juni 2018 t/m 1 juli 2018

Geplaatst op 26 juni 2018

In Nederland gaat dit weekend alle aandacht uit naar Outdoor Arnhem voor de springruiters en Maarsbergen Horse Trials voor de eventingruiters. Daarnaast heeft Ermelo een internationale voltige wedstrijd en is springen voor de jeugdruiters in Kronenberg. De Global Champions Tour doet dit weekend Monte Carlo aan met voor Nederland Leopold van Asten, Wout Jan van der Schans, Gerco Schröder, Harrie Smolders en Eric en Maikel van der Vleuten. Verder wordt er gesprongen in Knokke en Wiener Neustadt. De veteranen hebben hun springkampioenschap in Dagobertshausen. Verder is in Strzegom en Great Witchingham eventing met Nederlandse deelname en wordt er gemend in Chablis. Ook is er nog in het Britse Rugby voltige.

Monte Carlo, Port Hercule CSI5*/ CSI2* Monte Carlo - 28 t/m 30 juni 2018 springen
Tel: 00377-93508054
E-mail: jumpmc@mediaplus.mc
Website: www.jumping-monaco.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s London
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Corrada
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia
CSI2*
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Julyssi van Orti


Arnhem CSI1*/ CSI3* Nederland - 28 juni 2018 t/m 1 juli 2018 springen
Tel: 0031-6403963
E-mail: sport@outdoorgelderland.nl
Website: www.outdoorgelderland.nl
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can jump 2, Romane D Theil, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Allegro, Gouverneur, VDL Holland Vd Bisschop
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Grenoble D.N.
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Don Diego, Ivan R
Nicole Botma (Zuidbroek) - Let It Be VDV Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur
Niels Brussen (Elst Gld) - Chester II Z, Qrack.BD
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Olimpo LS, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbroek
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bugatty Go, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) - Easy does it, Turbo Z, Unicstar de Courcy
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Carewicz, Faro
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Game Point
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Daro H, Ewinita
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Oberon
Mitch Laseur (Soest) - Al Paccio
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Eline-Maria M, Jolie Fleur
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Pim Mulder (Dalfsen) - Djoost Again, Zo Special
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
Peter Olthof (Langeveen) - Diablo Blue HS, Dokyra Fortuna
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gracefull W, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Maud Roosendaal (Doetinchem) - El Divo, Lord Sandro Ddh, Universo
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre, Davino O, Eristoff Blue
Frank Schuttert (Ommen) - Calvino, Chianti's Champion, Claus Dieter
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Calanta, Ficardi B
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Eligius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, Kartouche v/d Brouwershoeve
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Curcuma il Palazzetto, Zypern III
Roy Weel (Rouveen) - Cosmic Love
Harrie Wiering (Overlangel) - Folinda
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Clinten
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - For flash
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Fostara
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Areba II
Bart Bles (Babberich) - Eggcelent
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Foudre F
Nicole Botma (Zuidbroek) - Hargita
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Niels Brussen (Elst Gld) - Aram Landro Z, Gacela-G, Ter Waele Dorette
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Harold B
Jarno van Erp (Oss) - Felix
Daan van Geel (Gees) - Golden boy VL
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Ghicka-Molga
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero Elvis
Gert van den Hof (Slagharen) - Eldorado VDL, Estelle
Fleur Holleman (Huissen) - Borlands Coraldino D, Dakota Du Buisson Z
Marc Houtzager (Rouveen) - Fortuna
Noa Jansen (Amsterdam) - Blue-Bayou, Esperance, Flint T.S.
Kevin Jochems (Sevenum) - Marij van't Vliegenhof Z
Naomi van de Klift (Veenendaal) - Zavino
Glenn Knoester (Assendelft) - Glamour Girl B, Hopefull
Thom de Koff (Renswoude) - Ferran V, Ghayano
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - G. CT Ademrie, Glamour Betty
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL
Megan Laseur (Soest) - Happy girl, Hipica, Humbertha
Mitch Laseur (Soest) - Highness
Patrick Lemmen (Grashoek) - Giruso H
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Good Morning B
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, Flower Power G, Mylady Carthago WM
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V, Vendorlux V
Peter Olthof (Langeveen) - Shakira Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Orchidee
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Herrieniek, Waylotte DDH Z
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Frank Schuttert (Ommen) - Blind Date 31
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guru
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero, Quatre Bras VDL
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal, Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Amaretto Van Ter Hilst, Farao De La Pomme
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Allegro, Famke
Emile Tacken (Meterik) - Armani
Leon Thijssen (Sevenum) - Drogba
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z
Jur Vrieling (Holwierde) - E'Diostra il Palazzetto, Kasper van het Hellehof
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof's Great Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Knokke CSI5*/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 27 juni 2018 t/m 1 juli 2018 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Delvaux, Farah
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Callida 2, VDL Groep Centora de Wallyro
CSI2*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Audi's Wizard
Yves Houtackers (Weert) - Dosja, Fant od Fare, Vinci de Beaufour
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gemini, Gikke, Highway
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 26 juni 2018 t/m 1 juli 2018 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at
CSI2*
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom z
CSIYH1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Cantunaro, Carlchen S


Kronenberg CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25YJ-A Nederland - 28 juni 2018 t/m 1 juli 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSIU25-A
Marco Jaspers (Swalmen) - Alonso
Willemijn de Mooij (Rotterdam) - FBI
Eliane Smittenberg (Kleve) - Esminka
CSIJ-A junioren
Cheyenne van Gog (Deurne) - El Salvador
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Couleur Queen
Floor Rouers (Selkant-havert) - Chicky Micky
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha, Zomodo P
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
CSICh-A children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg, Happy Hour
Finn Boerekamp (Someren) - Diamond Lady
Sofie van den Broek (Ospel) - Candlelight Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Jada Golsteijn (Roosteren) - London
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Essensial Toltien
CSIP pony’s
Finn Boerekamp (Someren) - Galaxy
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'amour
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Ramon
Anne Feenstra (Bontebok) - Jolly, Knud van Orchid's
Logan Fiechter (Merksplas) - Oscar, Prestige van het Klavertje
Emmy Hermsen (Elst Gld) - Bill Mc Killian
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Take It Easy
Quincy Karman (Nieuw-Vennep) - Tess
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Top Bella Vita
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Max Toebosch (Dilsen) - Cap Nord d'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Davino
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gossie Gossie
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Raisa Cestanii, Starbucks
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - flow girl, Jerry-lee
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's


Dagobertshausen CH-EU-V-S/ CSIV-B Duitsland - 27 juni 2018 t/m 1 juli 2018 springen
Tel: 0049-64211655953
E-mail: s.kugler@reitsportanlage-dagobertshausen.com
Website: www.reitsportanlage-dagobertshausen.com
CH-EU-V-S EK Veteranen
Paul Bavelaar (Putten) - Ecorado, Vesuvius
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - Edzard, General Darco
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - The Little White Guy


Maarsbergen CCI1*/ CCI2*/ CIC1*/ CIC2* Nederland - 28 t/m 30 juni 2018 eventing
Tel: 0031-653264052
E-mail: info@maarsbergenhorsetrails.nl
Website: www.maarsbergenhorsetrails.nl
CCI2*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban, Chase
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
CIC2*
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Lonneke Klein willink (Gelselaar) - The top notch
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
CCI1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Mister Big Ter Bunder
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - Ballyengland Judge
Colette Bruin (Wilp Gld) - Gelina
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Curacao
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Bonny
CIC1*
Jilke Baak (Andelst) - Gentleman
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Jan van Beek (Rijsbergen) - Houdini
Claudia Blans (Zeewolde) - Cirasja
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Halida
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Florus
Roos Fledderus (Voorburg) - Vicenza
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon G
Hanneke Held (Velp Gld) - Bachelor
Laura Hoogeveen (Weert) - Holy Moly
Nina Hut (Bruchterveld) - Connection D
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Famke Kooij (Ede Gld) - Walivia
Henk Jan Lozeman (Putten) - Calidor Z
Riny van den Oord (Sprang-capelle) - High Sociëty
Okke Peemen (Meerle) - Zulu HDH
Merel de Rooij (Laren Nh) - Amigo
Reggie de Rooij - Scherpenhuysen rom (Laren Nh) - Tippie Wan
Mauro Soeteman (Hoeven) - Golden world
Elise Talboom (Berghem) - Painted Twice
Max Trenning (Amsterdam) - Lord, Napolitana T
Henny van de Voorde ('s-gravenhage) - Dior Lagetta Spirit
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Valentino
Jet van 't Zelfden (Heerjansdam) - Same Stables Who´s That


Strzegom CCI3*/ CCI2*/ CICO3*-NC/ CIC2*/ CCI1*/ CIC1* Polen - 28 juni 2018 t/m 1 juli 2018 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl,office@StrzegomHorseTrials.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCI3*
Raf Kooremans (Turnhout) - Henri Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey
CICO3*-NC
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CIC2*
Jordy Wilken (Olst) - Chapeau Spirit
CIC1*
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Jordy Wilken (Olst) - Heavenly spirit


Great Witchingham CIC1* Groot-Brittannië - 29 juni 2018 t/m 1 juli 2018 eventing
Tel: 0044-1603 873187
E-mail: greatwitchingham@googlemail.com
Website: www.blackwaterfarm.co.uk
CIC1*
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) - Prospect Howzat


Ermelo CVIJ1*/ CVI1*/ CVI1* Nederland - 30 juni 2018 voltige
Tel: 0031-577408370
E-mail: Info@cviermelo.nl
Website: www.cviermelo.nl
CVIJ1* Solo
Voltigeur Ashley de Haan (Veenendaal)
Longeur Sandra Jansen (Lunteren) - Desire
Voltigeur Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)
Longeur Natasja Slappendel (Boskoop) - Helion II
CVIJ1* Pas –de Deux
Voltigeur Ashley de Haan (Veenendaal)
Voltigeur Lisanne de Rijke (Ede Gld)
Longeur Sandra Jansen (Lunteren) - Desire
CVI1*Solo
Voltigeur Feline Jurgens (Lisse)
Longeur Saskia Levering (Beinsdorp) - Torino
Voltigeur Patrick van der Craats (Bennekom)
Longeur Laila Boelsma (Lunteren) – Amazing
Longeur Sofie van der Laan (Den Dolder)
Voltigeur Eva Rumke (Oudenbosch
Longeur Doreth Chatwick (Hoogerheide) - Duke Miracle
Voltigeur Ilse van Dijk (Odiliapeel
Longeur Marielle van Dijk - Van Peters (Odiliapeel) – Cédric
Voltigeur Heleen Brans (Voorschoten)
Longeur Nienke de Wolff (Groningen) - Dutch Elliot Z
Voltigeur Aleksandra Mazinska (Groningen)
Longeur Nienke de Wolff (Groningen) - Dutch Elliot Z
CVI1* Pas-de-Deux
Voltigeur Amy Verhagen (Hoornaar)
Voltigeur Annelous de Graaf (Giessenburg)
Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse) - Canito
Voltigeur Heleen Brans (Voorschoten)
Voltigeur Aleksandra Mazinska (Groningen)
Longeur Nienke De Wolff (Groningen) - Dutch Better Z


Rugby CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Groot-Brittannië - 29 juni 2018 t/m 1 juli 2018 voltige
Tel: 0044-7976421789
E-mail: sarahvaulting@hotmail.co.uk
Website: julievaulting@gmail.com
CVI2*
Maaike Zelvelder (Ede Gld) - Last Changement
Longeur Julie Newel - Last Changement
CVIJ1*
Voltigeur Ilonka van Dam (Lunteren)
Longeur Julie Newel - Last Changement


Chablis CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P4/ CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ Frankrijk - 27 juni 2018 t/m 1 juli 2018 mennen
Tel: 0033-618097114
E-mail: att.yonne@wanadoo.fr
Website: www.attelages-yonne.fr
CAI3*-H2
Rob van den Heuvel (Oirschot) - Eros, Fanmail, Laurens
CAI3*-H1
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel, Fair Play D

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen