Deelnemers internationale wedstrijden 26 maart 2018 t/m 2 april 2018

Geplaatst op 28 maart 2018

Dit weekend komen er weer heel veel Nederlandse paardensporters in actie op internationale wedstrijden. Springruiters komen in actie in Nederland in het prachtige Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg en verder in België, Frankrijk, Spanje, Italië. Eventingruiters reizen af naar Frankrijk en Engeland. In de dressuur alleen een start op het jeugdconcours van Wiener Neustadt. IJsbrand en Bram Chardon voeren een hele delegatie menners aan die op de internationale wedstrijd in Exloo aan de start komen. Een grote groep voltigeurs komt in actie op het Franse CVI in Saumur en ook een aantal endurance ruiters verschijnt aan de start in Frankrijk.

Wiener Neustadt CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDI1*/ CDICh-A/ CDIU25/ C Oostenrijk - 26 maart 2018 t/m 2 april 2018 dressuur
Tel: 0043-225473991
E-mail: Monika.Beudel@gmx.at
Website: www.lake-arena.at/en/tournaments
CDIY
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli

Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 26 maart 2018 t/m 1 april 2018 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Be Mine, Comino, Donner IK, Evabellie W, Gran Canyon van HD, Grenob
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Elberta, Flyer S, Zellobee
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar, Cupidor, Zentos
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - New Orleans
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Anno Z, Cica Z, El Corrado, Flying-Sam, Jamaica van ‘t Heike
Jody van Gerwen (Limbricht) - Charlotte SR, Codette M, Tantalus
Nick van der Graaf (Rucphen) - First Lady
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Dutchblue, Game Point
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento, Enjoy, Estoril, Evita, Famous H, Marij van't Vliegenhof Z
Bas Knijff (Oude-Tonge) - CASSIUS CLAY VDV Z, Dosco Van De Postbaan
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha, VDL Groep Urane de Talma
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Bulavsco, Carinja, Expert, Ilyas Van De Mispelaere, Kartouche v/d Brouwershoeve,
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Caribi
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Undorado Z
Jody van Gerwen (Limbricht) - Bartabas de la Pomme
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Libanese B Z, Lukaku vd Bisschop
Nick van der Graaf (Rucphen) - Dream Weaver, Gibston, Hamlet
Bas Knijff (Oude-tonge) - Hangover van de postbaan
Lisa Nooren (Engis) - Positano
CSIYH1*
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan, Grand-dessert, Stoertebeker 20
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Gucci, Halla, Hummer K
Jody van Gerwen (Limbricht) - Zandro Z
Nick van der Graaf (Rucphen) - El Hordorado Z, Happiness, Inpetto, M-Santos
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Bas Knijff (Oude-tonge) - Irocca Van De Postbaan, IT S ME
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 27 maart 2018 t/m 1 april 2018 springen
Tel: 0034-62963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Can jump 2, Quint vh Maarlo Z
Remco Been (Hoge Hexel) - Allegro, Esminka, Firefly, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, It's easy
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Delvaux, Flock, Happy
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Evito
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, Zypria S
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Daro H, Dyantha V, Silverado
Yves Houtackers (Weert) - Brandy, Vinci de Beaufour
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Balzac, Vanda Hermes, Vanda Vuitton
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca, Happy Girl 42
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo, Girl Scout
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Audi ’s Contento, Excellent III
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Ester Blekkink (Aalten) - Electric
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips, Fiolita
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Imke Frankena (Utrecht) - Grand Canyon VL, Holeva
Willem Greve (Markelo) - Ficardi B
Yves Houtackers (Weert) - Zirano
Denise De Jongh (Asten) - Zolino
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Haresco, Trend Line H
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto
Kirsten Rikkert (Enter) - Entertainer, Gross R.A.G.
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Grace Kellygräfin
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Henri Stegeman (Daarle) - L'Espoir van Dorperheide
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Gasha
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Goya, Hotspot
Remco Been (Hoge Hexel) - Gouverneur
Ester Blekkink (Aalten) - Hollywood, Itos S
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Zeppelin du Sud Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke, Highway
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Daan van Geel (Gees) - Händel V.D.W.
Yves Houtackers (Weert) - Caraibes De Beaufour, Dirham FZ Z, Gracieuza h
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Moet
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Goldstar, Graziano, Hummer
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gerdinieke
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Galaxy, Guru, Halla
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Ilvis

Bonheiden CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 28 maart 2018 t/m 1 april 2018 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI3*
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Bugatty Go
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cranilli
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Guapa
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
CSI2*
Jarno van Erp (Oss) - Daddycool Go
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cassina LH Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Empire
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Eclips, Farao De La Pomme
CSIYH1*
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci
Albert Smit (Gilze) - Hilton

Cagnes-sur-Mer CSI2*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk - 27 maart 2018 t/m 1 april 2018 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: gpajumpfestival@gmail.com
Website: cagnes-equi-events.com
CSI2*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - All In One L, Capetown, D'Angelo, Mac Laren Z
CSI1*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Enzo DH
CSIYH1*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.As-Bombay


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 29 maart 2018 t/m 1 april 2018 springen
Tel: 0031-777630110
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Michiel Brusse (Havelte) - Chanel, Kom La Rondine
Iris Hakvoort (Tollebeek) - BML Florida Balia NL, Don't Tell Me What To Do
Rob Heyligers (Asten) - FFw88
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, Checker
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Ideaal
Bart van der Maat (Itzehoe) - Cassirano Del Rilate, Chacco Joy, Queen of Lightness
Mark Martens (Baexem) - Carrelo, VDL Another Pleasure
Pim Mulder (Dalfsen) - Djoost Again
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Coocanusa, Evivera
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Walter V
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Eligius
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Genua
Patrick Lemmen (Grashoek) - Alberto
Bart van der Maat (Itzehoe) - Oak Grove's Enkidu, Patronella van de Broy Z
Aniek Poels (Swolgen) - Can Do It
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Jazz Music
Maaike Schoormans (Hapert) - Edam, Gavanta
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Concia
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hermantico, Sildouch
Iris Zwijnenburg (Nijkerkerveen) - Valentino's Fakatosa z
CSIYH1*
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Harold B, Interesting B
Steven Daneels (Asten) - Hanna
Marielle Friesen (Ommel) - Goedhart
Rob Heyligers (Asten) - Go go, Hoe heet ie
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Hantano
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Niels Kersten (Egchel) - Cardoso, Fizzy Lissy
Patrick Lemmen (Grashoek) - Giruso H
Bart van der Maat (Itzehoe) - Quibery
Mark Martens (Baexem) - Centana
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Hangover

Lanaken CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 30 maart 2018 t/m 2 april 2018 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI2*
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Robbert Ehrens (Weert) - Aslan 69, Classe 2
Roel Holthuizen (Goch) - Munsterhuis Sportscars Enorm
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Baratino E, Jacoba Stud Fumosa
Thom de Koff (Renswoude) - Ferran V
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Glamour Betty
Joy Lammers (Achel) - Erka, Fellie, First Boy B.B.
Megan Laseur (Soest) - Firebridge TAG, Kastello
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Diabolo, Finesse van Sappenleen, Go for it
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D, Balea Forlani Z
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Dannuco, Escalade
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gracefull W, Sawyer L Enchante, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Double Bee, Van Sc
Maud Roosendaal (Doetinchem) - El Divo, Lord Sandro DDH, Waylotte DDH Z
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Assalitore, Blind Date 31, Chianti's Champion
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Cas 2, Don VHP Z, Empress EH Z, Jeff ten Halven, Monaco
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Tylientje Z, Zamora
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel, Zumatra Adelheid Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Jemaica Adam (Achtmaal) - Geneve P
Robbert Ehrens (Weert) - Elenoor
Cejay Joosten (Zevenaar) - Action Girl, American Pie
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - G. CT Ademrie
Lonneke Mulder (Sittard) - Fabulous Blue
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Kira van 't Nachtegalenhof
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Henry de Wulf (Doenrade) - Aida PS Z
CSIYH1*
Robbert Ehrens (Weert) - Classica
Roel Holthuizen (Goch) - Captain Morgan
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Hunter Fairy
Joy Lammers (Achel) - Hero
Megan Laseur (Soest) - Extasy, Hipica
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Hazelhorst I, Hazelhorst II
CSIU25-A
Roel Holthuizen (Goch) - Carpe Diem 81
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Emadermus PP
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Lonneke Mulder (Sittard) - Werra
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Universo
Frank Schuttert (Ommen) - La Fille Rouge
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Erachelle-S
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Faithless MVDL

Barbizon CSI2*/ CSIP/ CSIAm-B/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 31 maart 2018 t/m 2 april 2018 springen
Tel: 0033-681364208
E-mail: ecurie.bost@wanadoo.fr
Website: www.ecurie-bost.fr
CSI2*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Convention PKZ, Cynthia Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Ekimov, Esprit
CSI1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Fioletta
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Hilke

Lier CSIP/ CSIU25-A/ CSICh-A/ CSIJ-A België - 31 maart 2018 t/m 2 april 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof-horse-events.be
Website: www.azelhof.be
CSIP pony’s
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'Amour
Logan Fiechter (Merksplas) - Kailey Van De Beekerheide, Prestige van het Klavertje
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Panfu van de Bisschop, Troublemaker
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Venery Dew-Drop
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Kalypso Van Orchid
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Top Bella Vita, Ziolieta
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Breitling
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Thijmen Vos (Wierden) - Jacodis Aziel, Kantje's Boston, My Garrybrit Girl
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Raisa Cestanii, V.I.P.
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - flow girl, Jerry-lee
CSIU25-A
Skye Morssinkhof (Hierden) - Donna Perina
Ralph Slaats (Waalre) - K-Class Z
CSICh-A Children
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Sterre van Houte (Pannerden) - Crossing Za Za
CSIJ-A junioren
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Dalida van de Zuuthoeve
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo, Billy Dinero

Exloo CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Nederland - 29 maart 2018 t/m 1 april 2018 mennen
E-mail: exloo@head2tail.nl
Website: www.hoefnet.nl/caiexloo2018
CAI2*-H4 vierspan
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Floriano, Freddy, Generaal, Pandur
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Danbrozie, Eddy, Molenkonings Baldun, Zandor, Zion
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Vince, Vurst, Waldemar
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey Jw, Xander, Yk Arjan, Yk Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
CAI2*-H2 tweespan
Han Gankema (Annen) - Maestoso Brenta, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Enola, Zardonis
Hans Reitzema (Kropswolde) - YK Dark Valko, YK Twan
Rene Schuiling (Herveld) - Bo, Tess
Harrie Verstappen (Eersel) - Formando, Josephine, Tsambikos
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Dokito, Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels
CAI2*-H1 enkelspan
Marijke Meeuwissen - Cornelissen (Wittelte) - Falina TN
Arie Dibbits (Bergharen) - Elton John
Frank van der Doelen (Nuland) - Sterre
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Saskia van Heesch (Boxtel) - Unique K
Arjen Holties (Schoonebeek) - Beron
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Vygo
Claudia van den Bosch - Jansen (Someren) - Zaffraan
Gjalt Jan Jansma (Drachten) - Dandy Jane
Pieter Karelse (Kats) - Flynn, Woppy
Bas De Koning (Leerdam) - Atleet
Stefan van der Meijden (Herwijnen) - Ezra
Sabrina Melotti (Varsseveld) - Silver
Wilma Meulendijk (Heesch) - Sander
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D
Christiaan Provoost (Domburg) - Duran-H
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Anniek Schuiling (Herveld) - Aron
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Frank van der Vegt (Hoogeloon) - Cosmo
Wim Warmenhoven (Sassenheim) - Vito
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Enrico, Fabian, Golden Boy, Marcus, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, Ysselvliedt
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Huub, Jacko, Jody, Ysselvliedts Sven
Rene Limpens (Assendelft) - Crimond Elgan, Harm B, Kanjer, Rivaldo, Vechtzicht's Henessey
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Tornado
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Rotgers Xander, Sunstar's Calvados, Zwanehoef's Kabibe
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Geke Gijtenbeek (Hoevelaken) - DE WEYERDS HANNOVER, ROWOL'S DEXTER
Karel van Kekem (Hoogblokland) - Leyrun Highclass, Rozenhof's Jordan, Showboy
Heidi te Poele (Wolphaartsdijk) - Kelvin, Popeye, Twarres
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Gella, Templedruid Skopje
Robert Vloedgraven (Balkbrug) - Dakota, Dubai
CAI2*-P1 enkelspan pony's
Chantalle Boogaarts (Tilburg) - Melle Wiebert
Sietske Flobbe (Appelscha) - Havehoeve's Boy
Vivien Kribbe (De Lier) - Sharka
Henk Radstake (Heerde) - Brendo
Marissa Schuiling (Herveld) - Kyra
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel

Burnham Market CIC2*/ CIC3* Groot-Brittannië - 30 maart 2018 t/m 1 april 2018 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: alec@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk
CIC2*
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, ACSI Zamzam
CIC3*
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Janou Bleekman (Devon) - Caliari Kiko
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte

Tartas CCI1*/ CIC1*/ CCI2*/ CIC2* Frankrijk - 29 maart 2018 t/m 2 april 2018 eventing
Tel: 0033-558734465
E-mail: ouspins@ouspins.fr
Website: www.ouspins.com
CCI2*
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
CIC2*
Myrle Schoones (Neerpelt) - Ravallo van de Smeetshoeve

 

Fontainebleau CEI3* 160/ CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* Frankrijk - 30 t/m 31 maart 2018 endurance
Tel: 0033-628355308
E-mail: grandparquetendurance@orange.fr
Website: www.grandparquetendurance.fr
CEI1* 90
Melisa Huijsman (Voorschoten) - L I KRIZOS
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - QOHEYL

Saumur CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Frankrijk - 30 maart 2018 t/m 1 april 2018 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CVI2*
Feline Jurgens (Lisse) Voltigeurs - Doreth Chatwick (Hoogerheide) Longeur - Eros
Eva Rumke (Oudenbosch) Voltigeur - Doreth Chatwick (Hoogerheide) Longeur - Duke Miracle
Maaike Zelvelder (Ede Gld) Voltigeur - Barbara Van Essen - Neuhuys (Bennekom) Longeur -
Vidox Z.
CVI3*
Jesse van As (Bergen Op Zoom) Voltigeur - Doreth Chatwick (Hoogerheide) Longeur - Eros
Joske van Koelen (Hoogland) Voltigeur - Manon Swanenburg(Hoogland) Longeur - Kjeld
Claire de Ridder (Leidschendam) Voltigeur - Christina Tetteroo (Aerdenhout) Longeur - Pasca
CVIJ1*
Ashley de Haan (Veenendaal) Voltigeur - Sandra Jansen (Lunteren) Longeur - Desire
Lisanne de Rijke (Ede Gld) en Ashley de Haan (Veenendaal) Pas-de-deux voltigeurs- Sandra Jansen (Lunteren) Longeur - Desire
CVIJ2*
Lotte Geelhoed (Amersfoort) Voltigeur - Manon Swanenburg(Hoogland) Longeur - Kjeld

Ander Nieuws

  • Tweede Sportfit WK-selectie Jonge Dressuurpaarden
    Tweede Sportfit WK-selectie Jonge Dressuurpaarden
  • Verdeelsleutel Hippiade Voltige bekend
    Verdeelsleutel Hippiade Voltige bekend
  • #WoensdagWelzijnsWeetje Peesblessures
    #WoensdagWelzijnsWeetje Peesblessures