Deelnemers internationale wedstrijden 26 november 2018 t/m 2 december 2018

Geplaatst op 27 november 2018 in Dressuur & para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Een select gezelschap van de Nederlandse dressuur-, spring- en mentop reist naar de Sweden International Horse Show in Stockholm. Edward Gal en Madeleine Witte rijden mee in de Saab Top 10, Harrie Smolders vertegenwoordigt ons land bij het springen. Voor Koos de Ronde zijn in Stockholm wereldbekerpunten te vergaren bij het mennen. Vierspanrijders vader en zoon Chardon rijden voor de wereldbekerpunten in Budapest. Voor de springruiters is er het lucratieve Longines Masters in Parijs met Maikel van der Vleuten in de 5*-rubrieken. Daarnaast is er nog een wereldbekerkwalificatie springen op 4*-niveau in Poznan met Nederlandse deelname. Maar de meeste Oranje springruiters zijn te vinden op Jumping de Achterhoek in Vragender die de tweede week in gaat. 1 december 2018 wordt er bij Equestrian Centre de Peelbergen de CIX Arena - Internationaal Indoor Eventing verreden. Tijdens deze avond zullen een 30 tal top ruiters uit verschillende landen deelnemen aan deze rubriek. Verder is er nog Nederlandse deelname bij het springen in China en endurance in de Arabische Emiraten.

Stockholm CDI5* Zweden - 30 november 2018 t/m 2 december 2018 dressuur
Tel: 0046-22045620
E-mail: ulf.rosengren@swedenhorseshow.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CDI5*
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin


Paris CSI2*/ CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 29 november 2018 t/m 2 december 2018 springen
Tel: 0032-67485184
E-mail: mcfeigenspan@eemworld.com
Website: www.longinesmasters.com
CSI5*
Maikel van der Vleuten (Someren) - Idi Utopia, Verdi TN
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi


Stockholm CSI4* Zweden - 30 november 2018 t/m 2 december 2018 springen
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Corrada, Hocus Pocus de Muze


Poznan, MTP CSI4*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 28 november 2018 t/m 2 december 2018 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@mtp.pl
Website: www.cavaliada.pl
CSI4*-W wereldbeker
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Ideaal, Jolie Fleur
Suzanne Tepper (Holwierde) - Fyloma
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Davall, Zypern III
CSI1*
Suzanne Tepper (Holwierde) - Graceland
CSIYH1*
Suzanne Tepper (Holwierde) - VDL Latina van 't Merelsnest
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei


Lichtenvoorde CSI2*/ CSI1* Nederland - 28 november 2018 t/m 2 december 2018 springen
Tel: 0031-268488265
E-mail: info@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl
CSI2*
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Why Not
Remco Been (Winterswijk Miste) - Eurocool's Apple, Gouverneur, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, Electric
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Grenoble D.N., Pandora 258
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Ferrero
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Enorm M
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jillz Z
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Floris, Vampire
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Calico Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Audi's Wizard, Eavantus C, Farah
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Alaska
Jarno van Erp (Oss) - Bon Giorno Go, Daddycool Go, Eye-Catcher Go
Peter Geerink (Diepenheim) - Florijn W
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Extase
Vincent Geerink (Gelselaar) - Dutch Design, Easter, Fireboy CB
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, GoGo
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Cascarinho, Conthino, Fadoretto
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, La Calido
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Aldhers
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famke, Fido Dido HDH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Evita, Famous H
Lars Kuster (Loo Gld) - Cash and Go 2, Glamour Betty
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Megan Laseur (Soest) - Crazy Girl
Mitch Laseur (Soest) - Calydor
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Happy Girl 42
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Pim Mulder (Dalfsen) - B.C.O Furioso Z, BCO Milton Z, Ferano
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand, Freya
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Mine That Bird!, Universo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Frank Schuttert (Ommen) - Blind Date 31, Chianti's Champion, Kynai van den Hengstenpoel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Eldorado VDL, Euro EHS, Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Pilothago TN
Henri Stegeman (Daarle) - Ficardi B
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Cicero's Boy
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Celine M Z, It's Me
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - El Clarimo, Elba-Montanja
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Roy Weel (Rouveen) - Mr. Europe
Harrie Wiering (Overlangel) - Billy King, Fantasy Colada
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple, Las Vegas
Alwin Berendsen (Huissen) - Hardousch, Herluc
Ester Blekkink (Aalten) - Enzo SL
Bart Bles (Babberich) - Fair play
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Gagarin
Kars Bonhof (Lochem) - Stoertebeker 20
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona, Eminence
Monica Borger (IJsselmuiden) - Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel, Hercules
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Erwin de Bruin (Lunteren) - Bon Ami, Fox
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Harold B
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Calimero Lico Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Dayenne Diks (Isselburg) - Durano E.
Kim Emmen (Raamsdonk) - Geavanta-C
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Molly Mallone Z
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou, Hannajottie VDM, Holeva
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont
Anna Geldermans (Heemskerk) - Seatle
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Canisha
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue, Greatlight
Rik Haves (Haelen) - Tiens Key
Hessel Hoekstra (Lelystad) - For Gold, Hunter Fairy
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES
Reeza van der Horst (Soest) - Hashtag
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H
Tani Joosten (Zevenaar) - Carioca de Riverland, Elégance de Pessel
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Elara G, Get the Picture
Valerie van Kesteren (Stroe) - Koko
Lars Kuster (Loo Gld) - G. CT Ademrie
Suus Kuyten (Laren Nh) - Fernando
Joey Lansink (Haaksbergen) - Guinevère B
Megan Laseur (Soest) - Ginellie, Lavida
Mitch Laseur (Soest) - Forsyth
Daphne Leeuwen (Arum) - Floyd, Mr. Bojangles
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) - Gottilia
Kimberly Loos (Beek En Donk) - Katinka L, Minerva AEG
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Goldstar
Pim Mulder (Dalfsen) - Gondola B
Marije Nijhof (Gelselaar) - Gangster
Adriaan Okkema (Vrouwenparochie) - James
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Houdini
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Gerco Schröder (Tubbergen) - Alfa Nero
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guru
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Calgary
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Quatre Bras VDL
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal, Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Corradino, My Lady van 't Achterhof
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Hernandez TN, I´m Special De Muze TN
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Matcho van't Nederhof
Mel Thijssen (Sevenum) - Galisha
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There, Kartouche v/d Brouwershoeve
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Haines, Hummer
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gorgeous Vera WS, High Society WS
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, L'Espoir van Dorperheide
Iris Zwienenberg (Markelo) - Gravin B.Z.


Guangdong-Dongguan CSI2* China - 30 november 2018 t/m 2 december 2018 springen
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Bonaventura
Vincent Vermeulen (Tiel) - Dancing Blue


Stockholm CAI-W Zweden - 30 november 2018 t/m 2 december 2018 mennen
Tel: 0046-709795620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CAI-W wereldbeker
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory, Favory Allegra Futar, Maestoso Mano, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Budapest CAI-W Hongarije - 1 t/m 2 december 2018 mennen
Tel: 0036-309953482
E-mail: iroda@lovasshow.hu
Website: www.lovasshow.hu
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Dreef Rezgo, Pandur, Siglavy Capriola Kapitany
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Feles, Kendi, Maestoso X-30 Magus


Kronenberg CIX-Arena Nederland - 1 t/m 1 december 2018 eventing
Tel: 0031-626776976
E-mail: brabanthorsetrials@gmail.com
Website: www.brabanthorsetrials.eu
CIX-Arena indoor cross
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Raf Kooremans (Turnhout) - Cavalor Chai Chai
Tim Lips (Made) - Vakarlos
Elaine Pen (Voorschoten) - Dostowjeski
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane


Dubai CEI1* 80 Verenigde Arabische Emiraten - 28 t/m 28 november 2018 endurance
Tel: 0097-143270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 80
Sofie van Aggelen (Diever) - Fahrenheit
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Prince Nakhul Spa

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 december 2018
    Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 december 2018
  • Vierde regioselectie KNHS FNRS Springcompetitie 2018/2019 Maassluis
    Vierde regioselectie KNHS FNRS Springcompetitie 2018/2019 Maassluis
  • Bram Chardon tweede in Wereldbeker vierspannen Genève
    Bram Chardon tweede in Wereldbeker vierspannen Genève