Deelnemers internationale wedstrijden 27 augustus 2018 t/m 2 september 2018

Geplaatst op 28 augustus 2018

In het Limburgse Kronenberg wordt dit weekend het WK Paramennen en WK Enkelspannen verreden. Nederland komt met een sterke delegatie aan de start. Bondscoach Ad Aarts: “We hebben twee sterke teams, waarbij we zowel met het team als individueel zeker medaille kansen hebben." Voor de springruiters staan er twee 5*-CSI's op het programma. In Gijon waar ook een landenwedstrijd is en de Stephex Masters in Brussel. Daarnaast in België het CSI2* in Opglabbeek waar een groot deel van de Oranje springruiters aan de start verschijnt. Verder reizen Nederlandse springruiters naar de 3* in Humlikom en Sommersted en een 2* in Duitsland. Ook komen Nederlandse paardensporters in actie op een endurance wedstrijd in Frankrijk en een eventingwedstrijd in Amerika.

Kronenberg CH-M-A 1 Nederland - 28 augustus 2018 t/m 2 september 2018 mennen
Tel: 0031-654700796
E-mail: horst@head2tail.nl
Website: www.worldhorsedriving.nl
CH-M-A 1 wereldkampioenschap enkelspan
Frank van der Doelen (Nuland) - Sterre
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Eline Houterman (Meterik) - Vygo
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Ans van de Velden - Rijkers (Uden) - Ceasar
Anniek Schuiling (Herveld) - Aron
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Frank van der Vegt (Hoogeloon) - Cosmo


Kronenberg CH-M-PEA/ CH-M-PEA Pony Nederland - 28 augustus 2018 t/m 2 september 2018 mennen
Tel: 0031-654700796
E-mail: horst@head2tail.nl
Website: www.worldhorsedriving.nl
CH-M-PEA wereldkampioenschap para-mennen paarden
Francisca den Elzen - Douwes (Drouwenerveen) - Albrecht's Hoeve's Lars
Ingmar Veneman - Fleurke (2e Exloermond) - Umpire
Aad vn Marwijk (Hoenderloo) - Kyra
Jacques Poppen (Froombosch) - Horses2fly Anniek
CH-M-PEA Pony wereldkampioenschap para-mennen pony’s
Dinja Steenkamp (Bussum) - Balou
Martje Witvoet (Appelscha) - Havehoeve's Boy


Gijon CSIO5*/ CSIYH1* Spanje - 29 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0034-985181731
E-mail: chipico@gijon.es
Website: hipico.gijon.es
CSIO5*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Freestyle
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Stippel
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, Expert
Vincent Voorn (Weert) - Dante
CSIYH1*
Leon Thijssen (Sevenum) - Tylientje Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Dior P Z


Brussels CSI5*/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 28 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@stephexmasters.com
Website: www.stephexmasters.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Calimero
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Une de L'Othain
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia
CSI3*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Happy
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z
Aniek Poels (Swolgen) - Evivera, Quick Hamlet
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Ghicka-Molga
Marc Houtzager (Rouveen) - Claire
Aniek Poels (Swolgen) - Sir Charlie Chaplin
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Empress EH Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z


Sommersted CSIYH1*/ CSI3* Denemarken - 29 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0045-53367891
E-mail: event@absolutehorses.dk
Website: www.absoluteevents.dk
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cibeau du Cache Pot Z, Flierefluiter, Flyer S, Friki
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Evarado
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Fernando, Golden Boy VL
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Double Bee, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Daan van Geel (Gees) - Händel V.D.W.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hello B.


Humlikon CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-B Zwitserland - 29 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0041-794212327
E-mail: info@csi-humlikon.ch
Website: www.csi-humlikon.ch
CSI3*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado, Jamaica van ‘t Heike, Jovita de Haquet
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Ruben Romp (Goirle) - Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk, Vincente
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Delgado
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky, Glock’s London
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre V., Davino O, Marco V
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
CSI1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Lantaro von Hof
CSIAm-B
Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) - Cliff


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0032 89 20 18 01
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - E- Touch M
Bart Bles (Babberich) - Eggcelent
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona BB, Eminence
Jessica Bruin (Middenmeer) - Fynata
Senna Diks (Overpelt) - Chardonnay
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Jacoba Stud Gannie
Vincent Geerink (Gelselaar) - Grappa
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H
Kristian Houwen (Wanssum) - Taloubest VM Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Borneo Du Lesme, International Popcorn
Tom Martens (Ospel) - Gambler
Nicole Mestrom (Swalmen) - Anaelle de Lojou
Rob Schipper (Enschede) - Sangris Boy
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Winchester
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Can Jump 2, Yagudin
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci
Ivo Biessen (Budel) - Vivald'Ick
Bart Bles (Babberich) - Comino, Grenoble D.N., Israel v/d Dennehoeve
Monique van den Broek (Sevenum) - Chellano II, Corsari van de Helle, Dantos HBC
Henk Frederiks (Wapserveen) - Carel Van Donderen
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Dacaro, Flambeau
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra, Fair Field, Fjury V
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Joy Lammers (Achel) - Erka, First boy B.B., Taura van de Broekkant
Patrick Lemmen (Koningslust) - Dadullah, Eline-Maria M, Jolie Fleur
Tom Martens (Ospel) - Chardonnay, Diablesse, Fleetwood
Nicole Mestrom (Swalmen) - Clever, Lombardi 24
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky, Cynthia Z, Hupen’s Quidam
Rob Schipper (Enschede) - Carollo
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Blind Date 31, Check Out, Chianti's Champion
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Bloom du Plessis
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Bart Bles (Babberich) - Hero Vigo
Monique van den Broek (Sevenum) - Gullit HBC
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Impian D, Jägerbomb
Kristian Houwen (Wanssum) - Il Magnifico VM
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano, Ilon
Joy Lammers (Achel) - Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Contharinia
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Spring key sr z
Kimberley Winsingh (Raalte) – Herakles


Ising am Chiemsee CSI2*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 30 augustus 2018 t/m 2 september 2018 springen
Tel: 0049-15114939316
E-mail: mmo.beilmaier@t-online.de,sgugler@dietmar-gugler.com
Website: www.chiemseepferdefestival.de
CSI2*
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS


Fairburn GA CIC2*/ CIC1* USA - 1 t/m 2 september 2018 eventing
Tel: 001-7708922117
E-mail: info@chatthillseventing.com
Website: www.chatthillseventing.com
CIC2*
Werner Geven (Deurne) - L'Avventurra


Wimmenau CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEI3* 90+(2)/ C Frankrijk - 1 t/m 2 september 2018 endurance
Tel: 0049-610111609
E-mail: shadowarabians@free.fr /
CEI2* 70+(2)
Marly van Ditzhuyzen (Zutphen) - Eenhoorn's Dahman

 

Ander Nieuws

  • Marc Houtzager individueel achtste in springfinale Europees Kampioenschap
    Marc Houtzager individueel achtste in springfinale Europees Kampioenschap
  • Tamara Pijl, Melanie van de Bunt en Marijke Hammink menkampioenen
    Tamara Pijl, Melanie van de Bunt en Marijke Hammink menkampioenen
  • EK Rotterdam 2019: Europees goud voor Frank Hosmar en Sanne Voets *Update*
    EK Rotterdam 2019: Europees goud voor Frank Hosmar en Sanne Voets *Update*