­ Deelnemers internationale wedstrijden 28 mei 2018 t/m 3 juni 2018 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 28 mei 2018 t/m 3 juni 2018

Geplaatst op 29 mei 2018

De meeste Nederlandse paardensporters hoeven niet ver weg voor hun internationale wedstrijden dit weekend. Op de terreinen van de gebroeders Schröder in Tubbergen springen de senioren tot op 3*-niveau. De Oranje jeugd heeft het Dutch Youngster Festival in Wierden met landenwedstrijden voor de junioren, Young Riders, Children en ponycombinaties. Voor de eventingruiters is de Renswoude Horse Trials een belangrijk evenement met de korte 3*, met onder meer de Olympiërs Merel Blom, Alice Naber en Elaine Pen, de lange en korte 2* en een korte 1*-wedstrijd. In het buitenland zijn er voor de springruiters 3* en 2* wedstrijden in Polen, Frankrijk en België en het prestigieuze 5* toernooi de Global Champions Tour in St. Tropez. Maandag begon in Aken al de internationale dressuurwedstrijd met Nederlandse deelname. In het Ierse Tattersalls komen nog Nederlandse eventingruiters aan de start.

Aachen CDI3*/ CDI2*/ CDIJ/ CDIY Duitsland - 28 t/m 31 mei 2018 dressuur
Tel: 0049-1713191810
E-mail: info@yvonnevanbergen.nl
Website: online.equipe.com
CDI3*
Remy Bastings (Liessel) - Dior S
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Presidents Chagall D&R
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Tommie van Puijenbroek - Visser (Retie) - Chuppy Checker Cl, VarioHippique's Vingino
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
CDI2*
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing, Elegance N
Philip van Ommen (Leidschendam) - Denver I.P.S
CDIJ junioren
Felice Blaauw (Oud-Beijerland) - Take It Easy
Maud de Bruijn (Linde Dr) - Don-Tango B
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Ismay van der Steen ('s-Hertogenbosch) - Calido B
CDIY Young Riders
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi


St Tropez CSI2*/ CSI5* Frankrijk - 31 mei 2018 t/m 2 juni 2018 springen
Tel: 040-2068899
E-mail: info@athinaonassis-horseshow.com
Website: www.athinaonassis-horseshow.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald, Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Davall


Tubbergen CSI1*/ CSI3* Nederland - 31 mei 2018 t/m 3 juni 2018 springen
Tel: 0031-650280617
E-mail: Jumpingschroder@outlook.com
Website: www.jumpingschrodertubbergen.nl
CSI3*
Bas van der Aa (Albergen) - Calgary, Cassilia, Eros W
Remco Been (Winterswijk Miste) - Allegro, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando
Bart Bles (Babberich) - Comino, Grenoble D.N., Pandora 258
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Don Diego, Ivan R
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre, Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Doreusa, Frasiér
Tom Brinkman (Tubbergen) - Ela K
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charmeur, Colocinni, Quincy
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné, Golddigger
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Olimpo LS, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Romeo 88
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Easy Does It
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Formidable, Zypria S
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Game Point
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Daro H
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Fido Dido HDH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Donatella L'Espoir
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny, Captain Cooper, Famous H
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Oberon
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Taura van de Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Dadullah, Ideaal
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Felisa OH
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca, Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) - Djoost Again
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Filemon
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Cosmo H, Fortino TH
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Coocanusa, Sir Charlie Chaplin
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Sawyer L Enchante, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Winde R.A.G.
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso
Ruben Romp (Goirle) - Chapeau, Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk
Maud Roosendaal (Doetinchem) - El Divo, Lord Sandro DDH, Universo
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Chianti's Champion, Denver de Liebri Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Calanta
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Fred van Straaten (Den Ham Ov) - Baretta S
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Erachelle-S
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Eligius
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Kartouche v/d Brouwershoeve, Stippel
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Scotch
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Great Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Folinda
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Areba II
Bart Bles (Babberich) - Eggcelent
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Glamour
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Gigant
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Carastar KZ, Donna Karla
Robin Bril (Westendorp) - Dera B
Tom Brinkman (Tubbergen) - First Lady, Grande Chic
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Eternal Flame
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dutsboy
Lisa Everts (Enschede) - Halifax, Kruimel
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Fyolieta
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Hucinta
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Gentle
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Fernando ES
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cabauw Du Vlist, Cleveland
Kevin Jochems (Sevenum) - Marij van't Vliegenhof Z
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL
Patrick Lemmen (Grashoek) - Alberto
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Holy Moley
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Pim Mulder (Dalfsen) - Zo Special
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, Exxeption
Niels Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Orchidee
Kirsten Rikkert (Enter) - Entertainer, Sorrento
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Castello
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Waylotte DDH Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Rob Schipper (Enschede) - Sangris Boy
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Frank Schuttert (Ommen) - Lord Al Bahar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guru, Halla
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Quatre Bras VDL
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Hazelhorst I, Hazelhorst II
Leon Thijssen (Sevenum) - Punjab
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z
Robert Vos (Wierden) - Gino
Roy Weel (Rouveen) - Cosmic Love
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Esminka
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, My lady
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Ciekocinko CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 29 mei 2018 t/m 3 juni 2018 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Dalli Dalli, Flyer S, Zellobee
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes, Vanda Moet
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Cantunaro


Hardelot CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 31 mei 2018 t/m 3 juni 2018 springen
Tel: 0033-321918377
E-mail: csh.sarl@orange.fr
Website: www.jumping-hardelot.com
CSI2*
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman


Moorsele CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 31 mei 2018 t/m 3 juni 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI2*
Sander Geerink (Gelselaar) - Cassidy, Eligius
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Adinus, Elton John TN, Pilothago TN
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) - H.Eldorado B., Hallo Cerina
Vincent Geerink (Gelselaar) - Guess What's My Name
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Malibu Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 1 t/m 3 juni 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Cherokee, VDL Groep Elexia, VDL Groep Urane de Talma
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Quint vh Maarlo Z, Yagudin
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fadde, Fenia
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur
Peter Bulthuis (Echt) - Gicero van het Lemmenshof, Icarus
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra, Entertainer
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda, Kappa De Quijas
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Fenise
Peter Bulthuis (Echt) - Genesis
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Grand Beau
Freek Vestjens (Sevenum) - Girona, Glück
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Zygimante Ausraite (Sevenum) - Naturella
Peter Bulthuis (Echt) - Lolita
Johnny Pals (As) - Carlotta
Freek Vestjens (Sevenum) - Declaration Du Golfe, Iroko
Teun Vestjens (Sevenum) - Diamox du Plant


Wierden CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP Nederland - 30 mei 2018 t/m 2 juni 2018 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSIOY landenwedstrijd Young Riders
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar, Zentos
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, H-Cassino
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Claudia Morsink (De Lutte) - Carthino Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur, Faithfull
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, K-Class Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Expert
CSIOJ landenwedstrijd junioren
Julia Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do
Roos Hansman (Darp) - Easter Boy
Alice Jakobs (Emmer-compascuum) - Florida
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Unfinity Bois Margot
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Wishkarla
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z, Casander
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino, Fugon
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
CSIOCh landenwedstrijd children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini, Gucci
Femke Braat (Etten-leur) - Culia
Sofie van den Broek (Ospel) - Candlelight Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Apple, Ferrand
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski, Whipped Cream
Mila Everse (Waddinxveen) - Deejay, Matsuru Tuidam De Tivoli
Senna Everse (Waddinxveen) - Bouly V/h Heerenhuys, Everto
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme
CSIOP landenwedstrijd pony’s
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces, Troublemaker
Irene van den Hof (Slagharen) - Anemone Orchid's Sarine
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Flame
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Thijmen Vos (Wierden) - Jacodis Aziel
Liesje Vrolijk (Almen) - Starbucks
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Flow Girl, Jerry-Lee


Renswoude CCI1*/ CIC2*/ CCI2*/ CIC3* Nederland - 30 mei 2018 t/m 3 juni 2018 eventing
Tel: 0031-617879869
E-mail: secretariaat@renswoudehorsetrials.nl
Website: www.renswoudehorsetrials.nl
CIC3*
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS, Champ De Tailleur
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Raf Kooremans (Turnhout) - Henri Z
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elaine Pen (Voorschoten) - Undercover
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI2*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban, Chase
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer, Lord Ricello
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Tim Lips (Made) - Eclips
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Claire van Riel (Loon op Zand) - Voulez-Vous
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri, Ravallo van de Smeetshoeve
CIC2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Larissa Hartkamp (Lunteren) - G-Ladymeyer
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
CCI1*
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Colette Bruin (Wilp Gld) - Gelina
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon G
Harte Hasselbach (Gendt) - Experience Cs
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Alessio
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Zitodina S
Bas Kamps (Wijchen) - Heumstede`s Every
Lonneke Klein Willink (Gelselaar) - The Top Notch
Sandra van der Linde (Amersfoort) - Borsato
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Henk Jan Lozeman (Putten) - Calidor Z
Laura van der Lans - Mastenbroek (Maasland) - Belizaar
Riny van den Oord (Sprang-capelle) - High Sociëty
Okke Peemen (Meerle) - Zulu HDH
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Maartje Van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Nienke vn Roekel (Ede Gld) - Geluk
Fleur de Roij (Rhenen) - Amarrillo
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Malou Stroomberg (Otterlo) - Cruise Control
Max Trenning (Amsterdam) - Etamoro Van De Zelm, Lord
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof, Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Lord Mayor
Jasja Veurink (Achterveld) - Cadillac
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
Jordy Wilken (Olst) - Heavenly Spirit
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Valentino


Tattersalls CCI1*/ CCI2*/ CCI3*/ CCI1* Po/ CCIJ1*/ CCIYH1*/ CC Ierland - 30 mei 2018 t/m 3 juni 2018 eventing
Tel: 0044-2892 689641
E-mail: jeanscottmitchell@gmail.com
Website: www.tatts.ie
CCI3*
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
CCI1*
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay
CCI1* for Ponies
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny

Ander Nieuws

  • WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
    WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
  • WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
    WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
  • WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*
    WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*