Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 september 2018

Geplaatst op 04 september 2018

Aan de vooravond van de FEI Wereldruiterspelen in Tryon zijn er nog een aantal grote evenementen. Zo zijn er voor de springruiters twee 5*-wedstrijden. De Global Champions Tour strijkt neer in Rome met de teamleden voor het WK: Harrie Smolders, Jur Vrieling en Marc Houtzager op de startlijst. In Calgary is het prestigieuze 5* concours op Spruce Meadows met de Oranje ruiters Maikel van der Vleuten en KNHS Talententeamleden Kevin Jochems. De meeste Nederlandse springruiters blijven in eigen land voor het CSI2* in Kronenberg. Verder zijn er springwedstrijden in Duitsland, België en Denemarken met Nederlandse deelname. Tevens is dit weekend het CDI3* in Saumur met Oranje ruiters. En er zijn twee eventingwedstrijden waar Nederlanders aan de start komen, in het Duitse Langenhangen en in Gatcombe in Groot Brittannië.

Saumur CDI2*/ CDI3* Frankrijk - 7 t/m 9 september 2018 dressuur
Tel: 0033-2416736
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CDI3*
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador, Dior S
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo, Zephyr
Katja Gevers (Berlicum Nb) – Thriller
CDI2*
Petri Bax (Zaltbommel) - Esteban
Vai Bruntink (Vledderveen Dr) - Chardonnay, Darabel
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Fimosa
Fleur Verbeek (Herfelingen) - DJ


Rome, Foro Italico CSI2*/ CSI5* Italië - 6 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 00310402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Baccarat
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, Zypern III


Calgary, Spruce Meadows AB CSIO5* Canada - 5 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 001-4039744200
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com/kate.metikosh@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com
CSIO5*
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Verdi TN


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 6 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve, VDL Groep Miss Untouchable
Annelies Boer (Wateringen) - Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Nico vd Bernsehoeve Z
Kars Bonhof (Lochem) - Zentos
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charmeur, Quincy, Vampire
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Air Max, Gaudi
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Fernando
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don't Tell Me What To Do, Expo
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Crazy Girl
Mitch Laseur (Soest) - Al Paccio
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand, Freya
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Captain Cooper, Fernando BH
Aniek Poels (Swolgen) - Can Do It, Evivera, Quick Hamlet
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Ekimov, Hupen’s Quidam
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Explosion
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Kars Bonhof (Lochem) - Enorm M
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chaclou
Mitch Laseur (Soest) - Calydor
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
Johnny Pals (As) - Vignet BH
Celeste van der Poel (Den Horn) - Eolita K
Chantal Regter (Assen) - Conchacco
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha, Homer de Muze
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z
Annelies Boer (Wateringen) - Go Go-Nevada
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan, Grand-Dessert, Stoertebeker 20
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Imagine
Daan van Geel (Gees) - Golden Boy VL
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z, Gacarla VDL
Megan Laseur (Soest) - Happy Girl, Lavida
Mitch Laseur (Soest) - Highness
Bas Moerings (Roosendaal) - Hervesther
Geert Moerings (Roosendaal) - Hastha
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique
Johnny Pals (As) - Carlotta
Celeste van der Poel (Den Horn) - Ika VL
Aniek Poels (Swolgen) - Diserta
Chantal Regter (Assen) - Haskal
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Grand Beau
Vincent Voorn (Weert) - Conandro 2, Heavenly W


Paderborn CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 6 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Zypria S
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre V., Davino O, Ezra Van W
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.as-bombay
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 6 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Dolce Vita WZ, Ekarla van de Horst, La Candida
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Can Jump 2, Yagudin
Robbert Ehrens (Weert) - Cloe GP Z, Don Doctro of Heritage, Gipsy of Heritage
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Donna Corra, Elco van hof ter Naillen, Fjury V
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Flying Jackie
Loewie Joppen (Maasbree) - International Popcorn, Jarolus van de Bergdalhoeve
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, H-Cassino, Zambuca Z
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z, Fair Field, Quitero V Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Taura van de Broekkant
Patrick Lemmen (Koningslust) - Dadullah, Eline-Maria M, Jolie Fleur
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Go Fast
Iris Michels (Liessel) - Wishkarla
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Caretino, Fugon
John Steeghs (Meterik) - Google, Herman Hof Ter Zeedycke
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Illinois Z, Stippel
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Cartolana 2, Enrique
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - El Clarimo, Elba-Montanja
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda, Kappa De Quijas
Marcel Willems (Koningsbosch) - Fleuri L, Incaro LS
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Goya
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga
Robbert Ehrens (Weert) - Dalet GP Z, Elenoor
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Paul Janssen (Well L) - Fontanarosso
Kelly Jochems (Achtmaal) - Gaudi de Vy
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Forever
Glenn Knoester (Assendelft) - Gaius van de Hagenhorst, Glamour Girl B
Joost Martens (Helmond) - Concetta, Molokai
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Fortuna
John Steeghs (Meterik) - Monty vd Withoeve
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K, What A Woopy KZ
Leon Thijssen (Sevenum) - Elvira
Mel Thijssen (Sevenum) - Go Go Jumbo-M
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Haines, Hummer
Teun Vestjens (Sevenum) - Count Down 3
Yves Winkelmolen (Son en Breugel) - Da Vinci Z
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gijsbrand
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2
Kristian Houwen (Wanssum) - Taloubest VM Z
Paul Janssen (Well L) - Ici Paris
Kelly Jochems (Achtmaal) - Moncler van Stal Cipa
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Joy Lammers (Achel) - Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde
Marcel Willems (Koningsbosch) - Apollo Z, Chapeau M
Yves Winkelmolen (Son en Breugel) - Gitte S, Helsinki Handyman
Henry de Wulf (Doenrade) - Aida PS Z, Zumatra Adelheid Z


Ising am Chiemsee CSI2*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 4 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0049-15114939316
E-mail: sylvia@gugler-sport-horses.com
Website: www.chiemseepferdefestival.de
CSI2*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me


Sommersted CSIYH1*/ CSI2* Denemarken - 5 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0045-53367891
E-mail: melanie@absolutehorses.dk
Website: www.absolutehorses.dk/GB.aspx
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Firework vd Kalevallei, Flyer S, Friki, H.Dubai
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Flying-Sam, Gucci, Hummer K, Jamaica van ‘t Heike
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Eton, Fabulous, Fuji
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai, Spock Z


Opglabbeek CSIOCh/ CSIOP/ CSIOY/ CSIOJ België - 6 t/m 9 september 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOCh children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini
Senna Everse (Waddinxveen) - Dropshot, Everto
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
CSIOP pony’s
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Mart IJland (Hengelo Ov) - Flame
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
CSIOY young riders
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - Cornelia, W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
CSIOJ junioren
Fleur Holleman (Huissen) - Borlands Coraldino D, Dakota Du Buisson Z
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z, Casander


Langenhagen CIC1*/ CIC2* Duitsland - 7 t/m 9 september 2018 eventing
Tel: 0049-1724002687
E-mail: marc.muenkel@web.de
Website: www.vfv-langenhagen.de
CIC1*
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald
CIC2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof


Gatcombe Park CIC1*/ CIC2* Groot-Brittannië - 7 t/m 9 september 2018 eventing
Tel: 0044-1453887730
E-mail: pattie-ann@madasafish.com
Website: www.gatcombe-events.co.uk
CIC1*
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Oki Doki BH

Ander Nieuws

  • Endurance jeugd zesde op WK
    Endurance jeugd zesde op WK
  • #Woensdagwelzijnsweetje Gebitsziekte EOTRH
    #Woensdagwelzijnsweetje Gebitsziekte EOTRH
  • Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 september 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 september 2019