Deelnemers internationale wedstrijden 30 april 2018 t/m 6 mei 2018

Geplaatst op 01 mei 2018

Waar reizen de Nederlandse ruiters de komende dagen naar toe voor hun internationale evenementen? Een grote groep sporters hoeft niet ver. De voltigeurs hebben hun wedstrijd in op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo. En de eventingliefhebbers kunnen hun hart ophalen in Limburg waar de Grandorse Horse Trials plaatsvinden. Verder weg zijn eventingwedstrijden in Polen en Frankrijk met Oranje-ruiters. Voor de springruiters is er de 5*wedstrijd in Madrid en daarnaast zijn er wedstrijden in Duitsland, Frankrijk, België, Oostenrijk en Noorwegen. De Nederlandse springjeugd gaat naar Fontainebleau waar de verschillende teams hun eerste landenwedstrijden hebben. Op het Maimarkt Tunier in Mannheim komen ook Nederlandse springruiters ook para-dressuurruiters in actie.

Mannheim CPEDI3* Duitsland - 4 t/m 8 mei 2018 dressuur
Tel: 0049-6218786116
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CPEDI3*
Demi Haerkens (Helmond) - Dude
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley
Glasten Krapels (Ingen) - Windhook
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Roling - Nobel (Westerbork) - Doo Schufro
Sanne Voets (Berghem) - Demantur N.O.P.


Madrid CSI5*/ CSI2* Spanje - 4 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0034-943636049
E-mail: info@oxersport.com
Website: www.oxersport.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia


Redefin CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 4 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0049-5492808251
E-mail: pst@schockemoehle.de,show@reitturnier.de
Website: www.reitturnier-redefin.de
CSI3*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Fair Field, Fjury V
Bart van der Maat (Itzehoe) - Cassirano Del Rilate, Oak Grove's Enkidu
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Quality FZ, Zypern III
CSIYH1* incl. 8yo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van hof ter Naillen
Bart van der Maat (Itzehoe) - Quibery
Jur Vrieling (Holwierde) - Curcuma il Palazzetto


Mannheim CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 4 t/m 8 mei 2018 springen
Tel: 0049-62176215212
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Fame DVL
CSIYH1* incl. 8yo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Miss Felicia, Quincy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS, Galaxy
Vincent Voorn (Weert) - Ginger-ale


Le Touquet CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 3 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0033-644387687
E-mail: competitionsletouquet@outlook.fr
Website: www.jumping-letouquet.fr
CSI3*
Remco Been (Hoge Hexel) - Allegro, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Jochems (Sevenum) - Edgarrento, Enjoy, Famous H
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Chianti's Champion, Denver de Liebri Z
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Remco Been (Hoge Hexel) - Gouverneur


Moorsele CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 3 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0032-56922903
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI3*
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Why Not
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Evarado
Ruben Lamers (Budel) - Billy on Ice, Froukjecara
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Dadullah, Eline-Maria M
Lisa Nooren (Engis) - Artist vh Marienshof, Calorie vh Marienshof, Ghost Z
CSI1*
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Happy Time
Patrick Lemmen (Grashoek) - Ludwig Z
CSIYH1*
Ruben Lamers (Budel) - Cassini de Triaval, Connora O.H.
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique


Linz-Ebelsberg CSIO3*/ CSIU25-A/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Oostenrijk - 3 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0043-732307051
E-mail: office@csio.at
Website: www.linzerpferdefestival.com
CSIO3*
Ruben Romp (Goirle) - Challenger de l'Enclos, Veldstar's Dundalk, Vincente


Drammen CSI2*/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP Noorwegen - 3 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0047-47240481
E-mail: eirik@walber.no - siri@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com
CSI2*
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - ERP van www.olland.biz, Finn NH
Henk van de Pol (Eindhoven) - Compromis, Dimitrie, Looyman Z, Zoe Z


Fontainebleau CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIP/ CSIU25-A/ CSIOYJ Frankrijk - 3 t/m 6 mei 2018 springen
Tel: 0033-613917867
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSIOCh children landenwedstrijd
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg, Happy Hour
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Lilly Engelsman (Berkhout) - Dopharma's Rusedski, Whipped Cream
Laurene Groot (Aalsmeer) - VDL Groep Italia
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
Serena Van Werkhoven (Neerglabbeek) - Hanna van ´t Boekweit, Lovely Lady
CSIOJ junioren landenwedstrijd
Julia Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Rowen Van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Tom Schellekens (Esbeek) - Camilly Z, Casander
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Fhilavska
CSIOY Young Riders landenwedstrijd
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
CSIP pony’s
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Ramon
Julia Titulaer (Venlo) - Django, Kanjer
Liesje Vrolijk (Almen) - Starbucks
CSIU25-A
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Good morning B
Sanne Thijssen (Sevenum) - Kyamant van 't Spieveld
CSIOYJ
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero


Kronenberg CIC2*/ CIC1*/ CCIP1* Nederland - 4 t/m 6 mei 2018 eventing
Tel: 0031-637651720
E-mail: info@grandorsehorsetrials.nl.nl
Website: www.grandorsehorsetrials.nl
CIC2*
Meggy van den Akker (Etten-Leur) - Troy
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS, Champ De Tailleur
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Mullentine High Society
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) - Funny Face
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Raf Kooremans (Turnhout) - Henri Z
Tim Lips (Made) - Eclips
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CIC1*
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Claudia Blans (Zeewolde) - Cirasja
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Halida
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Firocco, Florus
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Escudo Velvet
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Alessio
Laura Hoogeveen (Weert) - Holy Moly
Marinka Karhof (Exloo) - Akk Estapourti
Mara Klaver (Grijpskerke) - Bonbon
Lonneke Klein willink (Gelselaar) - The top notch
Sandra van der Linde (Amersfoort) - Borsato
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Henk Jan Lozeman (Putten) - Calidor Z
Laura van der Lans - Mastenbroek (Maasland) - Belizaar
Riny van den Oord (Sprang-Capelle) - High Sociëty
Fleur de Roij (Rhenen) - Amarrillo
Merel de Rooij (Laren Nh) - Amigo
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Mauro Soeteman (Hoeven) - Golden World
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Henny van de Voorde ('s-Gravenhage) - Dior Lagetta Spirit
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
Jordy Wilken (Olst) - Chapeau Spirit
Maika Willemsen (Mierlo) - Anders
CCIP1* pony’s
Daniël Haver (Lelystad) - Zeb
Emma Huizer (Schijndel) - Xam
Maxime Van Tatenhove (Gapinge) - Cindy


Sopot CCI1*/ CCI2*/ CCI3*/ CIC1*/ CIC2* Polen - 4 t/m 6 mei 2018 eventing
Tel: 0048-585517896
E-mail: hipodrom@sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl
CCI3*
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Jane Z
CCI2*
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB, Limited Edition
CCI1*
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria


Jardy CCI1*/ CIC1*/ CIC2* Frankrijk - 4 t/m 6 mei 2018 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: cnexon@jardy.fr
Website: www.jardy.fr
CIC2*
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer, Lord Ricello
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri, Ravallo van de Smeetshoeve
CCI1*
Colette Bruin (Wilp Gld) - Gelina
Bauke Lauwen (Breda) - Gigi
Okke Peemen (Meerle) - Zulu HDH
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Zig Zag
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof, Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor
CIC1*
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Max Trenning (Amsterdam) - Gentleman's Agreement v Chie, Napolitana T
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Ermelo CVI2*/ CVI3*/ CVIJ2* Nederland - 4 t/m 6 mei 2018 voltige
Tel: 0031-646581254
E-mail: info@cviermelo.nl
Website: www.cviermelo.nl
CVI2* Solo
Voltigeur Feline Jurgens (Lisse) – Longeur Saskia Levering (Beinsdorp) - Torino
Voltigeur Eva Rumke (Oudenbosch) – Longeur Doreth Chatwick (Hoogerheide) - Duke Miracle
Voltigeur Amy Verhagen (Hoornaar) – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse) - HTS Canito
Voltigeur Jinte Pierik – van der Heijden (Boekel) – Longeur Rian Pierik - Bongers (Handel) - Charmeur
Voltigeur Sofie van der Laan (Den Dolder) Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – Game Boy
CVI2* Team
Voltigeur Jinte van der Burgt (Odiliapeel)
Voltigeur Guus van de Coer (Zeeland)
Voltigeur Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Voltigeur Lisa Herwig (Veghel)
Voltigeur Wessel Kuypers (Zeeland)
Voltigeur Pleun van de Laar (Zeeland)
Voltigeur Dana Portman (Molenhoek Lb)
Voltigeur Nynke Veldman (Wijchen)
Longeur Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Wim, Zidane B
CVI3*Solo
Voltigeur Joske van Koelen (Hoogland) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) - Kjeld
Voltigeur Roxanne Ruigrok (Hillegom) – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse) - Jazz Time Son
Voltigeur Celine Kaag (Schagerbrug) – Longeur Maurits de Vries (Callantsoog) - Dwight
Voltigeur Claire de Ridder (Leidschendam) Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout) - Pasca
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog) – Longeur Marjo Sneekes (Callantsoog) Safari H
Voltigeur Dianne ter Meulen (Bilthoven) – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – CSI
Voltigeur Jesse van As (Bergen Op Zoom) - Longeur Doreth Chatwick (Hoogerheide) - Eros
CVI3*Team
Voltigeur Jetske Cleophas (Zetten)
Voltigeur Elise van de Ven (Heesch)
Voltigeur Fionn Baetens (Elst Gld)
Voltigeur Jinte Pierik (Boekel)
Voltigeur Arthur Seidel (Nieuweroord)
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord)
Voltigeur Quincy Felicia (Handel)
Longeur Rian Pierik - Bongers (Handel) – Chameur
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog)
Voltigeur Esther Sneekes(Callantsoog)
Voltigeur Sofie van der Laan (Den Dolder)
Voltigeur Roxanne Ruigrok (Hillegom)
Voltigeur Renske van Schaik (Schalkwijk)
Voltigeur Dianne ter Meulen (Bilthoven)
Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – Rubin Royal 20
CVIJ2* Solo dames
Voltigeur Lotte Geelhoed (Amersfoort) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) - Kjeld
Voltigeur Annebeth Kubbe (Jelling) – Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) - Guinness
Voltigeur Elise van de Ven (Heesch) – Longeur Diede Pierik (Handel) - Barracuda
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterbant) – Longeur Albert van der Hem (Lelystad) – Buick Hill
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord) – Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) - Rossi, Smaragd
Voltigeur Renske van Schaik (Schalkwijk) – Longeur Sofie van der Laan (Den Dolder) - CSI
CVIJ2* Solo heren
Voltigeur Arthur Seidel (Nieuweroord) - Longeur Lasse Kristensen (Wassenaar) - Smaragd
Voltigeur Rik Bierling (Hollandscheveld) – Longeur Marielle van Dijk - Van Peters (Odiliapeel) - Cédric
CVIJ2* Team
Voltigeur Anouk Arachchige (Bunschoten-Spakenburg)
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterbant)
Voltigeur Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)
Voltigeur Lut Oltmans (Heesch)
Voltigeur Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)
Voltigeur Manon van der Veer (Dronten)
Voltigeur Emma Veggelers (Driel)
Voltigeur Quinn Wonneberg (Zevenaar)
Longeur Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Lolet

Ander Nieuws

  • Opleiding Instructeur Basis- of Wedstrijdsport Eventing: iets voor jou?
    Opleiding Instructeur Basis- of Wedstrijdsport Eventing: iets voor jou?
  • Maatregelen voor KNHS-Wedstrijdorganisaties tijdens hittegolf
    Maatregelen voor KNHS-Wedstrijdorganisaties tijdens hittegolf
  • Fijne pony’s in KNHS Divoza Kampioenschap Ermelo en Sevenum
    Fijne pony’s in KNHS Divoza Kampioenschap Ermelo en Sevenum