Deelnemers internationale wedstrijden 31 december 2018 t/m 6 januari 2019

Geplaatst op 02 januari 2019 in Springen , Endurance

In Zuidbroek wordt het nieuwe internationale springseizoen geopend met het IICH Groningen. Veel Nederlandse springruiters komen op het gezellige indoorconcours aan de start in de 2*- en 1*-rubrieken. Onder hen de gebroeders Schröder, stal Thijssen, Jur Vrieling en Willem Greve om er enkele te noemen. Twee Nederlandse springruiters rijden op het CSI3* in het Chinese Guangzhou. Vincent Vermeulen, die in China werkt, heeft al heel wat successen in dat land geboekt. Ook Kelly Jochems rijdt Guangzhou. Het derde internationale evenement dit weekend met Nederlandse deelname is de 3* endurancewedstrijd in Dubai. De race gaat over 160km.

Zuidbroek CSI1*/ CSI2* Nederland - 3 t/m 5 januari 2019 springen
Tel: 0031-650250188
E-mail: info@iichgroningen.nl
Website: www.iichgroningen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Calgary, Cartoon HL, Haraminka P
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Renate Beuving (Odoorn) - Foklahoma VDL
Bart Bles (Babberich) - Comino, Israel v/d Dennehoeve, Pandora 258
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton, Gigagrade, Gigolo S.I.H.
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Astakkato, Dento
Maureen Bonder (Schoonoord) - El Quando, Gogotender WP
Lynn Bulthuis (Uithuizermeeden) - Dollards Cracker Jack
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Enterprise LW, Freebird, Genereux Fortuna
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, ECW Blue Sky, Lacoste 145
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Calico Z
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips, Farah
Christoff Gangl (Scharmer) - Florencio, Gegannie
Thomas Gangl (Scharmer) - Aron's Hoeve Déjá-vu, Epic-Uma, Gyonneke
Daan van Geel (Gees) - Djam, Golden Boy VL, Guus
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Easter, Grenoble D.N.
Jody van Gerwen (Susteren) - Inebelle van 't Welthof, Zandro Z
Willem Greve (Markelo) - Faro, Grandorado TN
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Expo
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez, U-Bresco Z
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH, Zippit GH
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Evita, Kyamant van 't Spieveld
Hylke de Jong (Dokkum) - Cayenne DSC, Osseweide's Headline QSHS
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Forever, Guesssina
Michael Korompis (Malle) - Diamond Pleasure, Figaro de Kalvarie
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Great-Tikila J
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Gentle
Jorn van Kuijk (Langeweg) - Grandioso B, Logtenburgs Goldy Shot
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Codermie Z, Illinois van de Bucxtale
Astrid Lageveen (Groningen) - Gijs
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Oak Grove's Enkidu, Queen of Lightness
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Pim Mulder (Dalfsen) - B.C.O Furioso Z, BCO Milton Z, Ferano
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Enjoy, Quilando
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest -W, Lely vd Bisschop
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Barco van der Valckenborg, Flying Echo, Hurry Up G
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Ezra Van W, Grodino
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G., Piccolo R
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, I´m Special De Muze TN
Suzanne Tepper (Holwierde) - Fyloma
Leon Thijssen (Sevenum) - Donique, Illinois Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Celine M Z, Elvira
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Willem Verdonk (Echten Dr) - Frenky, Hirette
Rianne Visscher (Meeden) - Galerno, Hollerno
Annet Willems - Vos (Wierden) - Count Dooku, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Diabeau
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon
Rob Wiefferink (Denekamp) - Geronimo
Harrie Wiering (Overlangel) - Billy King, Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Chantal Windstra (Boerakker) - Helios vd Nosahoeve
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Haywies
Ellen Becker (Nieuwe Pekela) - Erycarla
Renate Beuving (Odoorn) - Hercules, Horsinaa
Bart Bles (Babberich) - Fair Play
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Gagarin
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Gucci Flamingo, Hilton
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC
Kirsten Duijvestijn ('s-Gravenhage) - Hocus Pocus
Nienke Eendhuizen (Garsthuizen) - Da Linda S
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fiolita
Cristina Friedrich (Bronneger) - Edinburgh
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Dorcan
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Germeta W
Demi Herder (Noordbroek) - Guppie
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Hanna Balia SMH
Beaudine Hollemans (Veendam) - Gracia
Elmar van Hoorn (Sappemeer) - Firework vd Kalevallei
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Fanatic
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H
Hylke de Jong (Dokkum) - I'mtorius van de Osseweide
Michael Korompis (Malle) - Indezz V
Judith Koudijs (IJhorst) - Heemgraaf
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Can Fly Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Fernando
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Duchesse De Pomme
Seliena Lakenvelt (Lageland Gn) - Woppany A.N.
Peter Maat (Balkbrug) - Hippograaf
Amber Meijer (Muntendam) - Gavarni
Marleen Meijer (Emmen) - Berlin Z, Gin-Tonic
Pim Mulder (Dalfsen) - Fabrice
Margot Norder (Stadskanaal) - Happyletha
Job Oldenziel (Gieten) - Good Luck
Celeste van der Poel (Den Horn) - Eolita K
Chantal Regter (Assen) - Haskal
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee
Marsha Schütte (Emmen) - Carrika
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, In the Mood HS
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga
Sanne Thijssen (Sevenum) - Tippy Z
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Ivan van der Voort (Maassluis) - Caro-Bella
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, Zelly
Jose Woldring (Loppersum) - Chella, Isar
Albert Zoer (Echten Dr) - High-top
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Hotze

Guangzhou CSI3* China - 4 t/m 6 januari 2019 springen
Tel: 0086-1087181877
E-mail: cea@sports.cn
Website: equestrian.sports.org.cn
CSI3*
Kelly Jochems (Achtmaal) – Ever So Clever Blue, French Kiss van de Nethe
Vincent Vermeulen (Tiel) - Dancing Blue


Dubai CEI3* 160 Verenigde Arabische Emiraten - 2 t/m 5 januari 2019 endurance
Tel: 0097-143270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae, endurance@equafed.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI3* 160
Angela Jonkman (Scharmer) - Sobek
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Princ Bernes
Tess de Wijs (Dubai) - HM Silencio

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019
  • Verslag springforum 24 juni 2019
    Verslag springforum 24 juni 2019
  • 15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event
    15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event