Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 juni 2018

Geplaatst op 06 juni 2018

Twee belangrijke 5*-springwedstrijden staan dit weekend op het programma. De Nederlandse springtop heeft zich verdeeld over de Global Champions Tour in Cannes en de wedstrijd op de terreinen van Glock's Performance Center in het Oostenrijkse Villach, Treffen. Verder zijn er Oranje springruiters op concoursen in Canada, Luxemburg, Italië, Duitsland, Polen, België en Frankrijk. Ook de menners trekken naar Frankrijk waar in Saumur Bram Chardon en Koos de Ronde aan de 4* World Cup meedoen. Een 3* World Cup wedstrijd mennen is in Lähden waar drie Nederlandse vierspannen aan de start komen. Ook komen dit weekend weer de internationale eventingruiters in actie. Ditmaal staan de Bramham International Horse Trials op het programma met een korte en een lange 3* met Theo van de Vendel en Elaine Pen. Sanne de Jong en Laura Hoogeveen starten in de 3* voor U25 ruiters.

Villach, Treffen CSI5*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Oostenrijk - 8 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0043-4248295020
E-mail: csi2018@ghpc.at
Email: csi2018@ghpc.at
Website: www.ghpc.at
CSI5*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur
Willem Greve (Markelo) - Carewicz, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Wesselina BH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Frank Schuttert (Ommen) - All-in, Chianti's Champion
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Bulavsco, Celine M Z
CSI2*
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos
CSIYH1* incl. 8yo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Miss Felicia
Willem Greve (Markelo) - Faro
Marc Houtzager (Rouveen) - Flambeau
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z


Cannes CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 7 t/m 9 juni 2018 springen
Tel: 0033-142899877
E-mail: leslie.reverchon@gmail.com
Website: www.jumpingcannes.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald, Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.


Calgary, Spruce Meadows AB CSI5* Canada - 6 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 001-4039744200
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com,pat.mergen@lis-alberta.com,kate.metikosh@spruc
Website: www.sprucemeadows.com
CSI5*
Piet van Genugten (Heeswijk-Dinther) - Jelsy


Poznan Wola CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIP Polen - 7 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0048-792345080
E-mail: tarantevents@gmail.com
Website: www.csi4.pl
CSI4*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Entertainer, Fjury V


Roeser CSI1*/ CSI3* Luxemburg - 7 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0035-2621273965
E-mail: showoffice@jumping.lu
Website: www.jumping.lu
CSI3*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Flock, Happy
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Cica Z, El Corrado, Flying-Sam
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, For President
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Zamora
CSI1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fiolita
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Gucci
Emile Tacken (Meterik) - Garizona
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - El Chapo


Gorla Minore CSIYH1*/ CSI3* Italië - 6 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Ruben Romp (Goirle) - Challenger de l'Enclos, Vincente


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 8 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jjump 2, Quint vh Maarlo Z
Maaike Ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Areba II, Fernando
Vincent Geerink (Gelselaar) - Eranta, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Michael Greeve (Veeningen) - Easy does it, Turbo Z, Unicstar de Courcy
Demi Van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf
Yves Houtackers (Weert) - Dancing Queen VK, Dandy Blue B., PMH Pollyanna
Esther Manders (Haaren) - Emary-AS
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Dosja
Esther Manders (Haaren) - Gladiator
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Bloom du Plessis
Vincent Geerink (Gelselaar) - Guess what's my name, Iniesta
Dominique Greeve (Rucphen) - Gialotti, Maestro BB
Michael Greeve (Veeningen) - Habanero
Patricia Greeve (Rucphen) - Glenne, Guilietta
Demi Van Grunsven (Handel) - Hucinta
Yves Houtackers (Weert) - Ginger-ale, Goodbye, Gracieuza H
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique


San Remo CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 8 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: www.societaippicasanremo.it
CSI2*
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Gicero van het Lemmenshof, Icarus
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) - Hilton


Balve CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 7 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0049-2375929090
E-mail: info@balve-optimum.de
Website: www.balve-optimum.de
CSI2*
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou, Navajo 233
CSIYH1*
Arne van Heel (Hagen) - Donald


Le Mans CSI2*/ CSI1*/ CSIP/ CSIAm-B/ CSIJ-B Frankrijk - 8 t/m 10 juni 2018 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: angelique.boulerie@gmail.com
Website: pole-europeen-du-cheval.com/csi-juin-2018/
CSIP pony’s
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Raisa Cestanii


Saumur CAI2*-H4/ CAIO4*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI Frankrijk - 6 t/m 10 juni 2018 mennen
Tel: 0033-241676545
E-mail: saumur.attelage@orange.fr
Website: www.saumurattelage.fr
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Floriano, Freddy, Generaal, Pandur
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Emir Morocco, Ulano, Zerino, Zimon
CAI3*-H2
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
CAI3*-H1
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper


Lähden CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2 Duitsland - 8 t/m 10 juni 2018 mennen
Tel: 0049-1703411277
E-mail: heinrich.winkeler@ewetel.net
Website: www.psg-laehden.de
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Vince, Vurst, Waldemar
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Esprit, Fydelio 2, Mister, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Gigolo, Sidney
Han Gankema (Annen) - Maestoso Brenta, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
CAI2*-P4
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Enrico, Fabian, Golden Boy, Marcus, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, ysselvliedt
Aart van de Kamp (Ermelo) - Bono, Loes, Maxh, Salto, Vechtzicht's Courtier
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Huub, Jacko, Jody, Ysselvliedts Sven
Rene Limpens (Assendelft) - Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Harm B, Kanjer, Rivaldo
CAI2*-P2
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Karel van Kekem (Hoogblokland) - Leyrun Highclass, Rozenhof's Jordan, Showboy
Heidi te Poele (Wolphaartsdijk) - Kelvin, Popeye, Twarres
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella, Templedruid Skopje


Bramham CIC3*/ CCI3*/ CCIU253* Groot-Brittannië - 7 t/m 10 juni 2018 eventing
Tel: 0044-1937846005
E-mail: horsetrials@bramhampark.co.uk
Website: www.bramham-horse.co.uk
CIC3*
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
CCI3*
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey
CCIU253*
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje Peesblessures
    #WoensdagWelzijnsWeetje Peesblessures
  • Eerste Nationale KNHS Young Leaders Dag in Maarsbergen
    Eerste Nationale KNHS Young Leaders Dag in Maarsbergen
  • Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 mei 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 mei 2019