Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 november 2018

Geplaatst op 06 november 2018

Wierden opent dit weekend de poorten voor het internationale 2* concours Indoor Wierden. Een groot deel van de Nederlandse springruiters komt hier aan de start. Daarnaast is in Doha de voorlaatste wedstrijd in de Global Champions Tour met voor Nederland Leopold van Asten, Marc Houtzager, Gerco Schröder, Harrie Smolders en Eric en Maikel van der Vleuten. Verder wordt er door Oranje ruiters gesprongen in Slovakije, Mexico, België, Spanje, Portugal en China. Enkele Nederlandse dressuurruiters reizen naar wedstrijden in Randbøl en Sopot. En Oranje enduranceruiters rijden hun kilometers in Frankrijk en de Verenigde Arabische Emiraten.

Randbøl CDI3* Denemarken - 9 t/m 11 november 2018 dressuur
E-mail: christian.struck@bluehors.dk
Website: www.bluehors.dk
CDI3*
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me, Ghana


Sopot CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A Polen - 9 t/m 11 november 2018 dressuur
Tel: 0048-585517896
E-mail: hipodrom@sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopo.pl
CDIJ
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIP
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Noa van Rijbroek (Sint-michielsgestel) - Cezanne de Luxe


Doha, Al Shaqab CSI5* Qatar - 8 t/m 10 november 2018 springen
E-mail: bedwiamed@yahoo.fr
Website: www.gcglobalchampions.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock's Debalia
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Emerald
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Verdi TN


Samorin CSI4*/ CSI2* Slovakije - 9 t/m 11 november 2018 springen
Tel: 0042-1313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Miss Felicia, Vampire
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, SFN Zenith
Kevin Jochems (Sevenum) - Edgarrento, Evita
Ben Schröder (Tubbergen) - Coup de Foudre V., Davino O
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, It's Me
CSI2*
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi


Monterrey, La Silla CSI3* Mexico - 8 t/m 11 november 2018 springen
Tel: 0052-8181550100
E-mail: lasilla@hipicolasilla.com
Website: www.hipicolasilla.com
CSI3*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) - Cool Running


Opglabbeek CSI3*/ CSI1* België - 8 t/m 11 november 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI3*
Maaike ten Berg - Bijlsma (Rogat) - Fernando
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Grenoble D.N., Israel v/d Dennehoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips, Flock
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Eurohill's Fyolieta, Turbo Z
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Flambeau, Silverado
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fjury V
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B.
Megan Laseur (Soest) - Crazy Girl
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro
Aniek Poels (Swolgen) - Can Do It, Quick Hamlet, Sir Charlie Chaplin
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Blind Date 31, Claus Dieter
CSI1*
Maaike ten Berg - Bijlsma (Rogat) - Hermelien GJB
Bart Bles (Babberich) - Fair Play
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Guilietta
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire, Hero
Megan Laseur (Soest) - Lavida
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White
Frank Schuttert (Ommen) - Guus HS


Mijas CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Spanje - 6 t/m 11 november 2018 springen
Tel: 0034-609000219
E-mail: showoffice@sevillahorsetour.es
Website: sevillahorsetour.es
CSI3*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cukuta, F. Termie R 12, Freestyle, Homer de Muze
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello, Quantas 15
CSI1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Girl Next Door PR
CSIYH1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Glasgow, Nero S vd Hagen Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Inus


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 6 t/m 11 november 2018 springen
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Rob Eras (Helvoirt) - James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Yves Houtackers (Weert) - Kannastique de Walyro, Orso del Terriccio, Vinci de Beaufour
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue, Grissom Z
CSIYH1*
Rob Eras (Helvoirt) - Naperla Z
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Van Walkees Z


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 7 t/m 10 november 2018 springen
Tel: 0546-672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.indoorwierden.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Calgary, Davinci, Eros W
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Remco Been (Winterswijk Miste) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, WBS Horsetelex Carmen Maria
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento, Ferrero
Christian Bol (Den Ham Ov) - Feinschnitt
Kars Bonhof (Lochem) - Enorm M, Stoertebeker 20
Tom Brinkman (Tubbergen) - Ela K
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - AutoBas Dairone TC, ECW Blue Sky, Lacoste
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, Gorbatsjov OMHG
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Fiarabo
Henk Frederiks (Wapserveen) - Carel Van Donderen
Peter Geerink (Diepenheim) - Florijn W
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Gran Canyon van HD, Primeval Extase
Vincent Geerink (Gelselaar) - Dutch Design, Eranta, Grappa
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Conthino, Fadoretto
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Expo
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famke, Fido Dido HDH
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH, Zippit GH
Gert van den Hof (Slagharen) - Eldorado VDL
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Space Girl 4
Edwin Klokman (Barchem) - Elia, Fairytale
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Evermeta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Bart van der Maat (Itzehoe) - Oak Grove's Enkidu
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Celiné, Felisa
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Elike Morsink (De Lutte) - Dakina II
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Ferano
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Peter Olthof (Langeveen) - Diablo Blue HS, Dokyra Fortuna, Shakira Z
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euro EHS, Ivan R
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Dior, Erachelle-S
Mel Thijssen (Sevenum) - Fhilavska, Gladstone
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - El Clarimo, Elba-Montanja
Annet Willems - Vos (Wierden) - Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Roy Weel (Rouveen) - Mr. Europe
Koen Westendorp (Wierden) - For the best
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Rob Wiefferink (Denekamp) - Chrysler B
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Remco Been (Winterswijk Miste) - Las Vegas
Kevin Beerse (Wergea) - Gilona AO
Inge Biemolt (Nijverdal) - Fabian B
Christian Bol (Den Ham Ov) - Grandia's Elima
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona, Eminence
Tom Brinkman (Tubbergen) - Baraka's Eto'O
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W
Nick van Delft (Ouderkerk aan de Amstel) - Balouca Du Rouet Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Hawai Balia NL
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Hortensia-H
Emma van Esveld (Zeewolde) - Carasko
Peter Geerink (Diepenheim) - Galdal Mé
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont
Willem Greve (Markelo) - GoGo
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Cascarinho
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Dorcan
Hessel Hoekstra (Lelystad) - For Gold, Hunter Fairy
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES
Valerie van Kesteren (Stroe) - Henson VK, Koko
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Forever
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - My Way
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Goldstar
Adriaan Okkema (Vrouwenparochie) - James
Job Oldenziel (Gieten) - Good Luck
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Celeste van der Poel (Den Horn) - Eolita K
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Viva La Vi
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS, Hacific VDL
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer Van T&L Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma
Koen Westendorp (Wierden) - Comme Prévu, Helsinki
Britt Wiefferink (Wierden) - Esminka
Jessie Wiefferink (Wierden) - My Lady 179
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Hotze
Iris Zwienenberg (Markelo) - Gravin B.Z.


Vilamoura CSI2*/ CSIYH1* Portugal - 5 t/m 8 november 2018 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamoura.com
CSI2*
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Empire, Fernando BH
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, A'Lee Springpower BH
CSIYH1*
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Ehop di Villagana


Cheng Du - Hao Wei CSI2* China - 9 t/m 11 november 2018 springen
Tel: 0086-02881482188
E-mail: horsyminnie@qq.com
CSI2*
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Ceylon, Dancing Blue


Pontchâteau CEI1* 90/ CEI2* 120 Frankrijk - 10 t/m 10 november 2018 endurance
Tel: 0033-680187992
E-mail: president@loee-endurance.fr
Website: www.loee-endurance.fr
CEI1* 90
Alison van Gilst (Tholen) - Valesco
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Shv Silver Nahlu
Joyce van den Berg (Leiden) - Nib Iksha Star
Angela Jonkman (Scharmer) - Yacari
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - L I Krizos
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Habischa Badia


Bou Thib CEIYJ2* 120 Verenigde Arabische Emiraten - 9 t/m 9 november 2018 endurance
Tel: 0097-12 6661800
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
Website: www.emiratesequestrian.com
CEIYJ2* 120
Tess de Wijs (Dubai) - HM Kaiser Patrio

 

Ander Nieuws

  • Verzorging: Vastzetten van het paard
    Verzorging: Vastzetten van het paard
  • Bijzonder ledenverhaal: RENÉE BOEREMA
    Bijzonder ledenverhaal: RENÉE BOEREMA
  • Allard Kalff: 'Als ik met paarden ben, geniet ik van ultieme rust'
    Allard Kalff: 'Als ik met paarden ben, geniet ik van ultieme rust'