Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 mei 2018

Geplaatst op 08 mei 2018

De meeste Nederlandse deelnemers aan internationale wedstrijden blijven in eigen land. Op Hemelvaartsdag begint traditioneel het CSI Eindhoven waar een groot deel van de oranje springruiters aan de start komen voor onder meer de spectaculaire derby. Ook is dit weekend het eerste Dutch Endurance Festival in Ermelo met daarnaast de Nederlandse kampioenschappen voor senioren en de jeugd. Verder is dit weekend de Global Champions Tour in Hamburg waar onder meer de nieuwe nummer één van de wereld, Harrie Smolders, aan de start komt. Daarnaast zijn er 3* wedstrijden met Oranje ruiters in München en Drammen en 2* wedstrijden in België en Frankrijk. Op de Royal Windsor Horse Show is de internationale mentop aanwezig en daar zijn ook Nederlandse dressuur- en enduranceruiters actief. Verder reizen Nederlandse ruiters naar de eventingwedstrijden in Chatsworth en Marbach. In Moorsele is een groot voltige toernooi en zijn er reiningwedstrijden in Frankrijk.

Windsor CDI4* Groot-Brittannië - 9 t/m 13 mei 2018 dressuur
Tel: 0044-1753860633
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CDI4*
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


Hamburg CSI5*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI4*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 9 t/m 13 mei 2018 springen
Tel: 0049-1724523226
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Baccarat
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.
CSI4*
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL
CSIYH1* incl. 8yo
Bart van der Maat (Itzehoe) - Quibery
Jur Vrieling (Holwierde) - Kasper van het Hellehof


Eindhoven CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* NL - 10 t/m 13 mei 2018
Tel: 0031-653349020
E-mail: info@csi-eindhoven.nl
Website: www.csi-eindhoven.nl
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elexia, VDL Groep Zidane
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can jump 2, Romane D Theil
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Evarado
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Fiolita, Happy
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z, Unicstar de Courcy
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, Zypria S
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Frank van Helmond (Ommel) - Doerak
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Donna Corra
Rob Heyligers (Asten) - Fire
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Donatella L'espoir
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Evita, Famous H
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, H-Cassino
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Daegen Lalan, F. Termie R 12, Freestyle
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First boy B.B., Taura van de Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Eline-Maria M, Ideaal
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Ernest, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH
Boy Peels (Eindhoven) - Amando
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - ERP van www.olland.biz
Henk van de Pol (Eindhoven) - Dilithyia VLS, Dimitrie, Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gracefull W, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Amberlina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Dha Dha
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Blind Date 31, Chianti's Champion
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Expensive
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Eligius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Celine M Z, Stippel
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Noa van der Aa (De Mortel) - Hesmee
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Fiorie, Freebird
Peter Bulthuis (Echt) - Icarus
Richelle Coppelmans (Deurne) - Galaxy Girl
Senna Diks (Overpelt) - Floreth, Lowenherz
Vincent Dings (Heeze) - Anastasia HDH, Dirk HDH
Harry van Dooren (Heeze) - Gippit V
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cranilli, Dynamite TN
Rob Heyligers (Asten) - FFw88
Philippe Houtackers (Weert) - Concano
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Dylano
Kimberly Loos (Beek en Donk) - Katinka L, Minerva AEG
Daniel Melis (Tegelen) - Pepperhill
Kim Otten (Helmond) - Darling Bleu
Boy Peels (Eindhoven) - Loksly vd Broekkant
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Charlton, Finn NH
Robbin Robijn (Ermelo) - Galiandra, Twin Twin RV
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Canto Bruno
Sander Sauve (Asten) - Goldika
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, Pres d'Ici
Britt Snoeks (Valkenswaard) - Ganymedes
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos
Frans Wijlaars (Waalre) - Kamilo van de Broekkant, Kitana ter Damme
Natasja Winninghoff (Breukeleveen) - Cartina W
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Geoffrey
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Goya
Roelof Bril (Westendorp) - Hutchinson
Gert jan Bruggink (De Lutte) - Cassidy
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Galaxy Girl HTR
Michael Greeve (Veeningen) - Garinus
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Frank van Helmond (Ommel) - Gemike
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES
Yves Houtackers (Weert) - Gracieuza H
Kevin Jochems (Sevenum) - Hi There
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W
Joy Lammers (Achel) - Nicolo
Patrick Lemmen (Grashoek) - Giruso H
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Gistique
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Orchidee
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Cream Couleur Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guru
Emile Tacken (Meterik) - Alcapulco Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Diabello


Drammen CSIO3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIP Noorwegen - 10 t/m 13 mei 2018 springen
Tel: 0047-47240481
E-mail: eirik@walber.no / siri@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com
CSIO3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Havinga's Barco van der Valckenborg, Zellobee
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flyer S


München-Riem CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSI1* Duitsland - 10 t/m 13 mei 2018 springen
Tel: 0049-89926967456
E-mail: l.breymann@hippo-gmbh.de
Website: www.pferdinternational-muenchen.de
CSI3*
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou, Navajo 233
Ruben Romp (Goirle) - Challenger de l'Enclos, Veldstar's Dundalk
CSIYH1* incl. 8yo
Arne Van Heel (Hagen) - Donald
CSI1*
Ruben Romp (Goirle) - Valentino, Vincente


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 10 t/m 13 mei 2018 springen
Tel: 0032-472902091
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fadde, Luimstra's Fenia
Ivo Biessen (Budel) - Vivald'ick
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Available Florence, Conthino, Expectation of Romance
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Mitch Laseur (Soest) - Al Paccio
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Coocanusa, Sir Charlie Chaplin
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Lord Sandro DDH, Universo, Zelano DDH
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Fenise
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Canisha
Mitch Laseur (Soest) - Highness
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Costa Quanta, Waboeschka DDH Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Edam, Gavanta
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Mitch Laseur (Soest) - Humbertha
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Aniek Poels (Swolgen) - Diserta


Fontainebleau CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-B/ CSIL1* Frankrijk - 10 t/m 13 mei 2018 springen
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
CSI2*
Paul van Wylick (Velden) - Clintender, Slytherin
CSIYH1*
Paul van Wylick (Velden) - DSP Cedric
CSIAm-B
Rik Haves (Haelen) - Tiens Key


Windsor CAIO4*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-P4 Groot-Brittannië - 9 t/m 13 mei 2018 mennen
Tel: 0044-1753860633
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CAIO4*-H4 WCupQ wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Floriano, Freddy, Generaal, Pandur
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Danbrozie, Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Zandor
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Aladin, Alino, Cupido, Emir Morocco, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Esprit, Fydelio 2, Mister, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2 tweespan
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
CAI3*-P4 pony vierspan
Jan de Boer (Terwolde) - Alezan, Matador, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Smirnoff


Marbach CIC3*/ CIC1*/ CCIP2*/ CCI1*/ CCIOJ1* Duitsland - 10 t/m 13 mei 2018 eventing
Tel: 0049-1735444497
E-mail: haiber@trend-gardinen.de
Website: www.eventing-marbach.de
CIC3*
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey
CIC1*
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
CCIP2*
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Lois Laros (Langeweg) - Sunshine Of Toys
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel, Rathcline Dream
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow


Chatsworth CIC1*/ CIC3*/ CIC3* Groot-Brittannië - 11 t/m 13 mei 2018 eventing
Tel: 0044-7970776355
E-mail: patricia@chatsworthhorsetrials.co.uk
Website: www.chatsworth.org/horsetrials
CIC3*
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Janou Bleekman (Devon) - Granntevka Prince
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla
CIC1*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon, Gloriette TN, Rafiki
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Oki Doki BH


Ermelo CEI3* 160/ CEI2* 70+(2)/ CEI2* 120/ CEI1* 90/ CEIY Nederland - 10 t/m 13 mei 2018 endurance
Tel: 0031-51267582
E-mail: info@endurancesport.nl
Website: www.endurancesport.nl
CEI3* 160
Sofie van Aggelen (Diever) - Whispered Hope QA
Jeroen Flipse (Beekbergen) - Jolie Coeur
Iris van der Horst (Smilde) - Benthe
Melisa Huijsman (Voorschoten) - L I KRIZOS
Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) - Valkan
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - El W Dora
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Tarzan d'Isa
Jannet van Wijk (Kootwijkerbroek) - Venushka Khan
Georgette Zeijen (Neerkant) - D-prodigy
CEI2* 70+(2)
Nanette ter Steege (Elspeet) - A.F. Aljuscha
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Princ Bernes
Alison van Gilst (Tholen) - Valesco
Dominque Kolling (Nieuw Heeten) - Edahjes La Basil
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Michelle Nooijen (Rotterdam) - Ghadir V
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince
Helen de Vries (Loenen Gld) - Tanimara
Jeanette Wilhelm (Ede Gld) - Chatar F
CEI1* 90
Jacqueline Bier (Papekop) - Amigo
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - MZ Walidah Moajiza
Fenne Koppenol (Grathem) - Angel Nashan
Niki Kruijsen (Nijmegen) - Joy's Obius
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Kabila
Kim Wiskerke (Zevenbergen) - Deatasja
Monique de Boer - Van Zomeren (Daarle) - Korona
CEIYJ2* 120
Bo van Aart (Bavel) - Soliman Florival
Eva van Arem (Hulshorst) - Anougytine
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Da Fuica da Marinela
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Ginobili d'Havenne
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Sjabeka
Ijjou Mohamed (Leiden) - Kain
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Egua Express
CEI1* 90
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Sammy Hatzmann (Hoogersmilde) - Cerwinka
Carla Ooms (Ameide) - Antoine Le Blanc
Daphne Sloots (Helvoirt) - Phara-Diba
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Gazel T
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Wickwood Park Domino


Windsor CEI1* 80/ CEI2* 120 Groot-Brittannië - 9 t/m 13 mei 2018 endurance
Tel: 0044-1753860633
E-mail: sophiea@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CEI2* 120
Esther Groen (Worcester) - Moragh Akhdhar
Angela Jonkman (Scharmer) - Khamon


Mooslargue CRI1*/ CRI2*/ CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3* Frankrijk - 9 t/m 9 mei 2018 reining
Tel: 0041-794243233
E-mail: sven@friesecke.ch
Website: www.afqh.org
CRI3*
Petra van Ede (Barneveld) - Royal Einstein
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution


Mooslargue CRI1*/ CRI2*/ CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3* Frankrijk - 10 t/m 10 mei 2018 reining
Tel: 0041-794243233
E-mail: sven@friesecke.ch
Website: www.afqh.org
CRI3*
Petra van Ede (Barneveld) - Royal Einstein
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution


Moorsele CVI3*/ CVI2*/ CVI1*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC België - 10 t/m 13 mei 2018 voltige
Tel: 0032-494665059
E-mail: dries@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CVI3* Solo
Voltigeur Roxanne Ruigrok – Longeur Jeroen Rijpstra - Jazz Time Son
Voltigeur Celine Kaag - Longeur Maurits de Vries - Dwight
Voltigeur Jesse van As – Longeur Doreth Chatwick - Eros
Voltigeur Claire de Ridder – Longeur Christina Tetteroo – Pasca
Voltigeur Dianne ter Meulen - Longeur Cynthia Danvers - CSI
Voltigeur Joske van Koelen - Manon Swanenburg – Kjeld
CVI3* Team
Team Roy Rogers
Voltigeur Carola Sneekes
Voltigeur Esther Sneekes
Voltigeur Sofie van der Laan
Voltigeur Roxanne Ruigrok
Voltigeur Renske van Schaik
Voltigeur Dianne ter Meulen
Reserve:
Claire de Ridder
Longeur Cynthia Danvers - Rubin Royal 20
CVI2* Solo
Voltigeur Eva Rumke – Longeur Doreth Chatwick – Duke Miracle
Voltigeur Amy Verhagen – Longeur Jeroen Rijpstra - Hts Canito
Voltigeur Jinte Pierik - Van der Heijden – Longeur Rian Pierik Bongers - Charmeur
Voltigeur Sofie van der Laan - Longeur Cynthia Danvers – Game Boy
Voltigeur Laila Boelsma – Longeur Dustin Wilschut - Amazing
CVI2* Team
De Wittegheit 2
Voltigeur Mirte van Mensvoort
Voltigeur Nynke Veldman
Voltigeur Manon van Vegchel
Voltigeur S. Theunissen
Voltigeur Sander Pannekoek
Voltigeur Hannelore Lobel
Reserve:
Iris van der Ven
Longeur Ingrid Lammers - Zidane
CVI1* Pas-de-deux
Voltigeurs Amy Verhagen en Annelous de Graaf - Longeur Jeroen Rijpstra - Hts Canito
CVI1* Solo (Female)
Voltigeur Feline Jurgens - Longeur Lieneke Jongenburger - Buick Hill
CVI1* Solo (Male)
Voltigeur Patrick van der Craats – Longeur Dustin Wilschut - Amazing
CVIJ1* Solo
Voltigeur Geertje van der Meer – Longeur Natasja Slappendel – Helion 2
Voltigeur Naomi Ruitenbeek – Longeur Cynthia Danvers - Cuvola
CVIJ2* Solo
Voltigeur Elise van de Ven – Longeur Diede Pierik - Chameur

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen