­ Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 januari 2018 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 januari 2018

Geplaatst op 09 januari 2018

In Nederland blijven de springruiters in het Noorden actief. Na IICH Groningen trekken de ruiters naar Drachten voor Indoor Drachten. Daarnaast is in Basel een CSI5* met Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten, Sanne Thijssen en Ruben Romp. Op 4*-niveau wordt er gesprongen in Abu Dhabi met Henk van de Pol. Verder zijn er 2*-wedstrijden in Neustadt Dosse en Opglabbeek. Harmke Westervelt is in de Arabische Emiraten en rijdt een 2* endurancewedstrijd in Abu Dhabi.

Basel, St. Jakobshalle CSI5*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Zwitserland - 11 t/m 14 januari 2018 springen
Tel: 0041-614037868
E-mail: info@csi-basel.ch
Website: www.csi-basel.ch
CSI5*
Ruben Romp (Goirle) - Calle Cool, Cupido van de Hoefslag Z, Vincente
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Cas 2, Corrada
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Celine M Z, Expert
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cupido V, Dana Blue, Salomon


Abu Dhabi CSI4*/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSIY-A/ CSICh-A Verenigde Arabische Emiraten - 10 t/m 13 januari 2018 springen
Tel: 0097-167433676
E-mail: karim@alshiraastables.com
Website: www.alshiraastables.com
CSI4*
Henk van de Pol (Eindhoven) - Dilithyia VLS, Looyman Z


Drachten CSI2*/ CSI1* Nederland - 11 t/m 14 januari 2018 springen
Tel: 0031-622451991
E-mail: info@indoordrachten.nl
Website: www.indoordrachten.com
CSI2*
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Remco Been (Wierden) - Dymendy, Esminka, Mine That Bird!
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando
Lucille Billet (Rijsbergen) - Ciolga
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Falanita
Maureen Bonder (Schoonoord) - Come Together, Cumbela, Easy Again
Nicole Botma (Zuidbroek) - Let It Be VDV Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Doreusa
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC, Dubai HBC
Bas van den Burg (Wilp Gld) - Eldora, Farena EBH
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Quilon
Berber Dijkman (Wesepe) - Elzgravin
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Horses2fly Falcao, Sanchez
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, Romeo
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Delvaux, Evita
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Red Bull
Henk Frederiks (Tollebeek) - Jeronimo-Hilton
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson, Something Special
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Eranta, Fifty-Fifty
Michael Greeve (Veeningen) - D. Amelusina R 54, Easy
Iris Hakvoort (Tollebeek) - BML Florida Balia NL, Don''t Tell Me What To Do
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Jelmer Hoekstra (Raalte) - Alonso, Capri Rubertha R
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Empire N., U-Bresco Z
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example, Fairy Tail
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Contessa, Donatella L'Espoir
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cleveland
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou
Hylke de Jong (Dokkum) - Sh' Bam DSC
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Aldeboarn Furioso, Heechhiems Erasina VDM
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Dominent
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Joey Lansink (Haaksbergen) - Fitou Eurocool's Apple
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM
Amber Meijer (Muntendam) - KM Carrera, KM Fajah
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Ecanto J, Expo
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne, Eusebio Ricci
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Enjoy, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Maud Roosendaal (Doetinchem) - El Divo, Lord Sandro DDH, Waylotte DDH Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - All In One L, Eloma's Blue SFN, Enzo DH
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock’s London, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W, Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Espéranto
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Astakkato, Dento, Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Pilothago TN
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour
Emile Tacken (Meterik) - Bruminka, Cas, Waterstone
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Audi ’s Contento
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Horses2fly Beverly
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Faithless MVDL
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Scotch
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Curcuma IL Palazzetto, Dakar VDL
Roy Weel (Rouveen) - Gangster, Sterrehof´s Eddie Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Oberon, Unicstar de Courcy
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Joke Bakker (Harkema) - Ella's Choice
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Sonja van der Berg (Emmeloord) - Helena Velvet
Ivo Biessen (Budel) - Goldwin, Lorenta
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hyacinth MG
Lucille Billet (Rijsbergen) - Giant Hood BS
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Goldenstar
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hollywood-V
Marloes Bos (Peperga) - El Va Vité
Sigrid Bos (Peperga) - Coradina PB
Nicole Botma (Zuidbroek) - Ginula-N, Helsinki
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Golddigger
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Hilandra De La Vie
Nikky Dekker (Opende) - Highlander P, Lost Fairytales
Berber Dijkman (Wesepe) - Gorbatsjov OMHG, I'm Special
Jessica Dozeman (Staphorst) - Danibanta, Duim
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Olimpo LS
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fiolita
Henk Frederiks (Tollebeek) - Harm-B, Jacoba Stud Gannie
Sander Geerink (Gelselaar) - Granblue-F
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR
Michael Greeve (Veeningen) - Mighty Max
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone
Robert Havinga (Eelderwolde) - Ghianula-N, Grace R
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Hurricane Vika
Jelmer Hoekstra (Raalte) - Canto Bruno, Good One SRR
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez, Wadro's Gerina
Marcelle Hokse (Staphorst) - Grand HZ
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Rubio Monocoat's Wonderland
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Alfons, Cabauw Du Vlist
Elina de Jong (Franeker) - Ektor, Ester
Hylke de Jong (Dokkum) - Gamilia
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Haresco, Trend Line H
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Fred Flintstone
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Get the Picture
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Gillenia, Golottie
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar
Kimberly Loos (Beek en Donk) - Katinka L, Minerva AEG
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Tybe Z
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Guus B
Pim Mulder (Dalfsen) - Djoost Again
Marije Nijhof (Gelselaar) - Amaretto
Chantal Regter (Assen) - Haskal, Hemerald -Balia
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Costa Quanta, Zelano DDH
Marijke Rosier (Marsum) - Gucci Ella
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquamarine Mail, G.AS-Bombay
Wil Schellekens (Esbeek) - Flyer
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS, Good Farming HS
Amanda Slagter (Groningen) - GoGo
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ferrero
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Hero
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Marijn Soetekouw (Heeten) - Hayabanta VGK, Mylady Go Go SF
Laura Spekenbrink (Wekerom) - Glossy
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - El Chapo, Zamora
Tabitha Verburg (Wanneperveen) - Herre
Robert Vos (Wierden) - Gino
Jur Vrieling (Holwierde) - Brantzau VDL, Freeman VDL
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye, Numero's Diamond
Anna-froukje de Vries (Jubbega) - Fleedwood Mac
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina
Roy Weel (Rouveen) - Cheyenne
Harrie Wiering (Overlangel) - Folinda
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, Zelly
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella


Neustadt Dosse CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 10 t/m 14 januari 2018 springen
Tel: 0049-41262701
E-mail: solbau@stallhell.de
Website: www.csi-neustadt.de
CSI2*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Sawyer L Enchante, Van Schijndel's Double Bee
Paul van Wylick (Velden) - Cantate
CSIYH1* incl. 8yo
Paul van Wylick (Velden) - DSP Cedric


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 11 t/m 14 januari 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Donner IK, Gran Canyon van HD
Lisa Bongers (Wijchen) - Chester, Donbalian, Elixer
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - New Orleans
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, VDL Fortaleza
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf, Tinka's Hope
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Corvall, Qentino Donth-M, Qstar
Kevin Jochems (Sevenum) - Edgarrento, Estoril, Famous H
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Elvis
Ruben Lamers (Budel) - Enya
Mark Martens (Baexem) - Famariloma, VDL Another Pleasure
Tom Martens (Ospel) - Diablesse, Fleetwood, Incaro LS
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Karina R
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Fadoretto, Happy Girl 42
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Positano, VDL Groep Urane de Talma
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand, Filemon
Johnny Pals (As) - Abache HL, Captain Cooper, Vignet BH
Rob Schipper (Enschede) - Eminence
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Blind Date 31, KT Chief Inspector
John Steeghs (Meterik) - Favoriet, Herman Hof Ter Zeedycke, J&B van de Rollebeek
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Fame DVL
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Be Mine
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Hessel Hoekstra (Lelystad) - For Gold
Mark Martens (Baexem) - Centana
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Johnny Pals (As) - Glamour Girl
Kimberley Winsingh (Raalte) - Herakles


Abu Dhabi, Al Wathba CEI2* 120 Verenigde Arabische Emiraten - 13 t/m 13 januari 2018 endurance
Tel: 0097-14455500
E-mail: adec@eim.ae, endurance@equafed.ae
CEI2* 120
Harmke Westervelt (Dubai) - Pal Partenon

Ander Nieuws

  • Enkelspanmenners onderweg naar WK
    Enkelspanmenners onderweg naar WK
  • Aanpassing Algemeen Reglement op artikel 4.9 a Drachtigheid/merries met veulens
    Aanpassing Algemeen Reglement op artikel 4.9 a Drachtigheid/merries met veulens
  • Finale KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 tijdens NK springruiters
    Finale KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 tijdens NK springruiters