­ Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 april 2018 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 april 2018

Geplaatst op 10 april 2018

Dit weekend staat in het teken van de wereldbekerfinales dressuur en springen in Parijs. Harrie Smolders komt voor Nederland aan de start bij de springruiters. Hij heeft onder meer zijn topper Emerald bij zich. Bij de dressuurruiters hadden Edward Gal met GLOCK's Zonik N.O.P. en Madeleine Witte-Vrees met de KWPN-hengst Cennin een startbewijs veroverd. Op het laatste moment kreeg ook Patrick van der Meer nog een startplaats toegewezen van de FEI, hij neemt Zippo mee naar Parijs. Verder is er dressuur voor de jeugd in Sint Truiden en reist een pony-equipe springen naar Fontainebleau. Verder werd er gesprongen in Kronenberg, Lanaken, Vittel, Oliva, Opglabbeek en Bejing. Voor de eventingruiters staat de internationale wedstrijd in Oudkarspel op het programma en een 1* in Kreuth. In het Engelse Kings Forest en het Franse Lignières zijn endurancewedstrijden met Nederlandse deelname.

Paris CDI-W Final Frankrijk - 10 t/m 15 april 2018 dressuur
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.feiworldcupfinals-paris.com/fr
CDI-W Final wereldbekerfinale dressuur
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin


Paris CSI-W Final/ CSI2* Frankrijk - 10 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.feiworldcupfinals-paris.com/fr
CSI-W Final wereldbekerfinale springen
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald, Zinius
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Daegen Lalan


Sint-Truiden CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25 België - 13 t/m 15 april 2018 dressuur
Tel: 0032-49565092
E-mail: christajacques2@gmail.com
CDIY Young Riders
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Laura Quint (Heerde) - Edison
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
CDIJ Junioren
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
CDICh-A Children
Donna van Eden (Rhenen) - Fanou
Milou Ekkel (Hellendoorn) - Uvonia
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
CDIP Pony’s
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - Don Camillo Du Bois
Jill Bogers (Alem) - Zip
Liz Bouman (Holwierde) - Ruby
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Golden Delight, Turfhorst Pachino
Raiza Hendrix (Ospel) - Crommentyuns Fuego
Aypril Hoogstrate (Lekkerkerk) - Royal
Michelle Kramer (Westerhoven) - Campsterhoven's Baldato
Ava Krause (Een) - Golden Legend
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Rianne Ashley Ubels (Barsingerhorn) - Beukenoord's Bizar, First Hummer
Nina Woerts (Franeker) - Bodethal's Kosima
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Desperado
CDIU25
Jill Huijbregts (Drunen) - EventZ Enzos-Armani


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 12 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chabala, Charmeur, Quincy
Robbert Ehrens (Weert) - Aslan 69, Classe 2
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Delvaux, Farah, Fiolita
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Game Point
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Dalton, Donatella L'Espoir
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Guapa
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Baratino E, Jacoba Stud Fumosa
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Baccarat
Michael Korompis (Malle) - Derona Van Beek, Hunzehoeve Doha, Indezz V, Janina van het Goteringenveld
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Coralie, Donnafugata, Zizi Donaldson BH
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Taura van de Broekkant, Winny
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra, Firebridge TAG
Bart van der Maat (Itzehoe) - Cassirano Del Rilate, Oak Grove's Enkidu, Queen of Lightness, Quibery
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Diabolo, Finesse van Sappenleen, Go for it
Mark Martens (Baexem) - Carrelo, Centana, VDL Another Pleasure
Gerben Morsink (Enschede) - Alliante Z, Navarone Z, Rapidash
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Ealba R53, Gracefull W, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel'
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Grodino, Lu Lu 11
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore, Blind Date 31, Chianti's Champion, Lord Al Bahar
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Corporal VDL, Curcuma il Palazzetto, Davall, Zypern III
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Robbert Ehrens (Weert) - Elenoor
Kim Emmen (Raamsdonk) - Highway
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Fernando ES, Rubio Monocoat's Wonderland
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Gijs
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN, Hertog van de Zeshoek
Bart van der Maat (Itzehoe) - Patronella van de Broy Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei
CSIYH1*
Robbert Ehrens (Weert) - Classica
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat BP
Michael Korompis (Malle) - Vasilios
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Happy Meta
Joy Lammers (Achel) - Nicolo
Megan Laseur (Soest) - Hipica, Humbertha
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips
Jarno van Erp (Oss) - Bugatty Go
Megan Laseur (Soest) - Dena-Sienne
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z


Vittel CSI1*/ CSI3*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 12 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0033-760133131
E-mail: jacques-couderc@hotmail.fr
Website: vittelhc.ffe.com
CSI3*
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 12 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0031-777630110
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Fadde, Fenise, Luimstra's Fenia
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Belledorane, Doreusa, Freestyler
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle, Dantos HBC
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Freebird, Gicero van het Lemmenshof, Quiero
Peter Bulthuis (Echt) - Cicero's Boy, Icarus
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Thom van Dijck (Sint-oedenrode) - Don Diablo
Berber Dijkman (Wesepe) - Elzgravin, Jarisca van het Hagenhof
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Hylke de Jong (Dokkum) - Cayenne DSC
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z, Quitero V Z
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Niels Knape (Maasbree) - Dirginia, Le Concorde
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Codermie Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet
Amber Meijer (Muntendam) - KM Carrera, KM Fajah
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Wishkarla
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH
Boy Peels (Eindhoven) - Amando
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Ediamo
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Lander Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig, Glock's Lausejunge
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Diablo Z, Valentino Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Fhilavska
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Dior P Z, Kyamant van 't Spieveld
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen, Faran
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Lightning
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X, Fame DVL
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Farezzo du Lys
Fleur Caris (Vught) - Cassinha
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - Gonlix Anukiya
Berber Dijkman (Wesepe) - Fifth Avenue
Kristian Houwen (Wanssum) - Happy Hour VM
Paul Janssen (Well L) - Bandito, Famelus, Fontanarosso
Pieter Keunen (Linne) - Footlose HX
Clementine Kleintjes (Sinderen) - Gemmé Moi
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Flora Dudith, Gentle
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Duchesse De Pomme
Fleur van Lier (Soerendonk) - Gusto van de Elzenhorst
Nicole Mestrom (Swalmen) - Delight, Iris v Hoeve 't Schawijke
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera
Iris Michels (Liessel) - Black out, Cristal Utopia Z
Johnny Pals (As) - Gaius van de Hagenhorst, Wesselina BH
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Quatre Bras VDL
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Sanne Thijssen (Sevenum) - Stippel
Liza Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH, Spring Key SR Z
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Gottilia
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Concia
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Gucci Flamingo
Richelle Coppelmans (Deurne) - Galaxy Girl
Berber Dijkman (Wesepe) - I'm Special
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero Elvis
Hylke de Jong (Dokkum) - Gamilia, I'mtorius van de Osseweide, Osseweide's Headline QSHS
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Carioca de Riverland
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr, Godyno
Niels Knape (Maasbree) - Garibaldi
Nicole Mestrom (Swalmen) - Hippy, Idagonda
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Good morning b
Janneke van Noord (Nagele) - Gladius Eickenrode, Goldwin
Johnny Pals (As) - Gilana Maria
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Going For Gold van de Renger, Navarino
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Charissa Z
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Grey Breitling
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 12 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant, Fostara
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Daegen Lalan, F. Termie R 12
Ruben Lamers (Budel) - Billy on Ice, Enya, L.B. Caillou
Sven Roze (Nieuwleusen) - Lamaz SRK
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Walter V
Ralph Slaats (Waalre) - K-Class Z
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel
CSI1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Freestyle
Sven Roze (Nieuwleusen) - Cayenne
Ralph Slaats (Waalre) - Pres d'Ici
CSIYH1*
Ruben Lamers (Budel) - Cassini de Triaval, Connora O.H.
Henry de Wulf (Doenrade) - Aida PS Z, Zumatra Adelheid Z


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 10 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cassina LH Z, Cranilli, Gucci, Tendresse Du Fort
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Enris
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Ekimov, Esprit
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Hilke
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Beijing – Equuleus CSI2* China - 13 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0086-1084590236
E-mail: equuleus@equriding.com
Website: www.equriding.com
CSI2*
Tom Martens (Ospel) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Dancing Blue


Fontainebleau CSIOP/ CSIP/ CSIYP Frankrijk - 12 t/m 15 april 2018 springen
Tel: 0033-60527164
E-mail: andrebonneau91@orange.fr
Website: www.csiop-france.fr
CSIOP pony’s landenwedstrijd
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Flame
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
CSIP pony’s
Bo Dictus (Achtmaal) - Kelvin
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bits N Pieces, Panfu van de Bisschop
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Thijmen Vos (Wierden) - Jacodis Aziel, My Garrybrit Girl


Oudkarspel CCI1*/ CCI2*/ CIC2*/ CCIP2* Nederland - 13 t/m 15 april 2018 eventing
Tel: 0031-653476748
E-mail: info@nhht.nl
Website: www.nhht.nl
CCI2*
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello
Larissa Hartkamp (Lunteren) - D'Artagnan
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) - Coconut Girl
CIC2*
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Jane Z
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Valcor
Tim Lips (Made) - Bayro
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
CCI1*
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Larissa Hartkamp (Lunteren) - G-Ladymeyer
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Zitodina S
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Bauke Lauwen (Breda) - Gigi
Tim Lips (Made) - Eclips
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Okke Peemen (Meerle) - Grandezza Pigoletta
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-Vous
Mauro Soeteman (Hoeven) - Golden World
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
CCIP2* pony’s
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Rathcline Dream, Robin Hood
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Cindy


Kreuth CIC1*/ CIC2* Duitsland - 12 t/m 15 april 2018 eventing
Tel: 0049-96249196160
E-mail: admin@gut-matheshof.de
Website: www.reitverein-kreuth.de
CIC1*
Fleur de Roij (Rhenen) - Amarrillo
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit


Kings Forest CEI1* 80/ CEIYJ1* 80/ CEI2* 120 Groot-Brittannië - 13 t/m 15 april 2018 endurance
Tel: 0044-1284729654
E-mail: dianneluke@hotmail.com
Website: www.kingsforestegb.uk
CEI1* 80
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire
CEI2* 120
Esther Groen (Heelsum) - Watt Du Colombier


Lignières CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 80 Frankrijk - 14 t/m 15 april 2018 endurance
Tel: 0033-630938191
E-mail: ecurie.deminuit@orange.fr
Website: lignieres-endurance.e-monsite.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Wickwood Park Domino
CEI1* 80
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Vega De La Fichade

Ander Nieuws

  • Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
    Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
  • Verslag dressuurforum 14 september 2021
    Verslag dressuurforum 14 september 2021
  • Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start
    Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start