Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 juli 2018

Geplaatst op 11 juli 2018

De Europese kampioenschappen voor de jeugd zijn maandag begonnen. In de dressuur, het springen en eventing is Nederland met goede teams vertegenwoordigd. De eerste medailles worden vanmiddag verdeeld bij de landenwedstrijd springen voor de Children. De individuele finales zijn op zondag. De senioren dressuur en springen hebben hun Nations Cup wedstrijden dit weekend in Falsterbo. Rob Ehrens heeft Michel Hendrix, Kevin Jochems, Johnny Pals, Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling in het springteam opgesteld. Rien van de Schaft neemt voor het dressuurteam Adelinde Cornelissen, Katja Gevers, Patrick van der Meer en Thamar Zweistra mee. Verder wordt er gesprongen op de Global Champions Tour in Chantilly en is er een 4* in Crans Montana. En er zijn twee 3*-wedstrijden met Nederlandse deelname in Knokke en Wilków, Jakubowice. Nederlandse eventingruiters komen aan de start in Jardy. De korte 3* is een belangrijk ijkpunt in aanloop naar de Wereldruiterspelen. De voltigeurs openen traditioneel het CHIO Aken. In Groot-Brittannië en Frankrijk zijn wedstrijden voor de enduranceruiters.

Fontainebleau CH-EU-Y-D/ CH-EU-J-D/ CH-EU-Ch-D Frankrijk - 8 t/m 15 juli 2018 dressuur
Tel: 0033-157676868
E-mail: jumping.fontainebleau2018@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CH-EU-Y-D EK Young Riders
Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) - Evita Ronia
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina
Laura Quint (Heerde) - Edison
Febe van Zwambagt (Bergharen) - FS Las Vegas
CH-EU-J-D EK Junioren
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Roosendaal) - Golden Dancer de La Fazenda
CH-EU-Ch-D EK Children
Sanne Buijs (Heusden Gem Heusden) - Happy Feet
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Woodstock
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie


Fontainebleau CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S Frankrijk - 8 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0033-157676868
E-mail: Emilie.Robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CH-EU-Y-S EK Young Riders
Kars Bonhof (Epe) - Zentos
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Tristan Marchal (Someren-Heide) - Sambucca
Veronique Morsink (De Lutte) - Faithfull
Sanne Thijssen (Sevenum) - Expert
CH-EU-J-S EK Junioren
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don’t Tell Me What To Do
Lars Kersten (Egchel) – Dobbey
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Caretino
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
CH-EU-Ch-S EK Children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Finn Boerekamp (Someren-Heide) – Gradini
Senna Everse (waddinxveen) - Evert (Everto)
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo (Aldhers)
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol


Fontainebleau CH-EU-Y-CCI2*/ CH-EU-J-CCI1* Frankrijk - 8 t/m 15 juli 2018 eventing
Tel: 0033-157676868
E-mail: Emilie.Robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CH-EU-Y-CCI2* EK Young Riders
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
CH-EU-J-CCI1* EK Junioren
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Lord Mayor


Falsterbo CDI3*/ CDIU25/ CDIO5*-NC Zweden - 12 t/m 15 juli 2018 dressuur
Tel: 0046-40473001
E-mail: dressage@falsterbohorseshow.com,wannius@falsterbohorseshow.com,elisabeth@falster
Website: www.falsterbohorseshow.com
CDIO5*-NC
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Conquest
CDIU25
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar
Charlotte Kruiniger (Oostvoorne) - President’s Majestic Uzzo


Falsterbo CSIO5*-NC EUD1 Zweden - 12 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0046-40473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.com
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Edgarrento, Evita
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue, IDI Utopia, Sildouch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, Fiumicino van de Kalevallei, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P., Zypern III


Chantilly CSI5*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Frankrijk - 12 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0033-645884386
E-mail: contact@jumping-chantilly.com
Website: www.jumping-chantilly.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Baccarat
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s London
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Cas 2
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
CSI2*
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Dior, Ediamo
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Daisy, Kruella DV
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Faithless MVDL, Zamora
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos
CSIYH1*
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Going for Gold van de Renger
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Tylientje Z


Crans-Montana CSI4*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Zwitserland - 12 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0041-274803381
E-mail: info@jumpinglonginescransmontana.ch
Website: www.jumpinglonginescransmontana.ch
CSI4*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Edmond, Eiger B
Ruben Romp (Goirle) - Challenger de l'Enclos, Cupido van de Hoefslag Z, Veldstar's Dundalk
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Explosion
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Hermes du Perchet, Lupin Du Perchet CH
CSIYH1*
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Cullinan du Perchet


Wilków, Jakubowice CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-B Polen - 11 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0048-697203122
E-mail: zawody@kj-osadkowski.pl
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Flyer S
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre, Evarado
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Empire N., Gomez, U-Bresco Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Double Bee, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
CSI1*
Robin Bril (Westendorp) - Dera B, Hazelton
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Geniaal
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Indigo Blue


Knokke CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 11 t/m 15 juli 2018 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can jump 2, Quint vh Maarlo Z, Romane D Theil
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur, Vampire
Jody van Gerwen (Limbricht) - Erdouch, Felix, Inebelle van 't Welthof
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Zypria S
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Yves Houtackers (Weert) - Chiara Blue Diamond, Vinci de Beaufour
Aniek Poels (Swolgen) - Can Do It, Fuata, Quick Hamlet
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Une de L'Othain
CSI2*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Quincy
Willem Greve (Markelo) - Formidable
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Philippe Houtackers (Weert) - Concano
Yves Houtackers (Weert) - Dancing Queen VK, PMH Pollyanna
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Flying Jackie
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Oberon
Aniek Poels (Swolgen) - Edwina, Sir Charlie Chaplin
Danny Schaper (Ommen) - Fritz
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
CSI1*
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Philippe Houtackers (Weert) - Limoncello, One Man
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Danny Schaper (Ommen) - Labyrinth van Dorperheide
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, George z.g.
Britt Wiefferink (Wierden) - Esminka
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, My Lady 179
CSIYH1*
Edwin Breukink (Hall) - H.Quick - Frieda O, Helysee SW, Imagine
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Yves Houtackers (Weert) - Ginger-ale, Goodbye
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z, Gacarla VDL
Danny Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow, In The Air


Jardy CCI1*/ CIC1*/ CIC2*/ CIC3*/ CICYH1*/ CIC3* Frankrijk - 12 t/m 16 juli 2018 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.jardy.fr
CIC3*
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P., The Quizmaster
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Jane Z
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Tim Lips (Made) - Eclips, Lacoste Z
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte, ACSI Peter Parker
Elaine Pen (Voorschoten) - Undercover
Aliene Ruyter (Opheusden) – Bomba
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
CCI1*
Nienke Van Roekel (Ede Gld) - Geluk
CIC1*
Deborah Gerrets (Maasland) - Corvette
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
CICYH1*
Merel Blom (Aalten) - Lucky You 7
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF


Euston Park CEI1* 80/ CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI3* Groot-Brittannië - 13 t/m 15 juli 2018 endurance
Tel: 0044-1753847900
E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk
Website: www.eustonparkendurance.co.uk
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Rouchka de Luc
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Vaillant NA
CEI1* 80
Nant Baten (Teteringen) - Gordon D.A.
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Gazel T
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Castlebar Gameboy
CEI1* 80
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - MK DARIUSZ


Argentan CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Frankrijk - 14 t/m 14 juli 2018 endurance
Tel: 0033-233291992
E-mail: acor.orne@wanadoo.fr
Website: www.acor-orne.fr
CEI1* 90
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Habischa Badia
Suzanne Pen (Feuerscheid) - Angel Kiss al Arabi


Aachen CVIO4* Duitsland - 13 t/m 15 juli 2018 voltige
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CVIO4*
Voltigeur Claire de Ridder (Leidschendam)
Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout) - Pasca

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL zesde in Landenwedstrijd Aken
    Springruiters TeamNL zesde in Landenwedstrijd Aken
  • Aken 2019: Team NL menners op goudkoers
    Aken 2019: Team NL menners op goudkoers
  • Instructiefilm voor hinderniscontroleurs (*video)
    Instructiefilm voor hinderniscontroleurs (*video)