Overzicht actuele kaders per 1 december 2018

Geplaatst op 30 november 2018 in Dressuur & para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren. De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony's, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl.

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Aqiedo

Gal, Edward

Oosterbeek

GLOCK's Zonik N.O.P.

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

GLOCK’s Dream Boy N.O.P.

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

Zanardi

Scholtens, Emmelie

Gorinchem

Apache

Witte-Vrees, Madeleine

Schijndel

Cennin


Dressuur senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baalen, Marlies van

Brakel

Ben Johnson

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Zephyr

Meulendijks, Anne

Heeze

MDH Avanti N.O.P.

Silfhout, Diederik van

Lunteren

Expression N.O.P.

Visser-van der Meulen, Tosca

Gorssel

Asther de Jeu

Zweistra, Thamar

Schore

Hexagon's Double Dutch

Meer, Patrick van der

Naaldwijk

Zippo


Dressuur U25, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nekeman, Denise 

Hasselt

Boston STH

Nieuwenhuis, Jeanine 

Serooskerke

TC Athene


Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Donkers, Esmée 

Venhorst

Chaina

Rockx, Thalia

Roosendaal

Verdi de la Fazenda


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bovenkamp, Diana van de

Voorthuizen

Evita Ronia

Jongen, Fabienne

Gemert-Bakel

Boticelli

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Kostendrukkers Ringo Star

Zoutendijk, Lisanne

St. Willebrord

Zilverstar

Zwambagt, Febe van

Bergharen

FS Las Vegas


Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Luiten, Marten

Winschoten

Fynona


Dressuur Junioren B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pols, Sanne van der

Abbenbroek

Excellentie


Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Evers, Senna

Grootebroek

Majos Cannon

Heiden, Robin

Alphen

Colourfull Cannonball

Schelstraete, Micky 

Gemonde

Elin's Noncisdador


Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hoogen, Lilly van den

De Meern

Martinez Candyman

Nek, Lara van

Wijdewormer

Haasendonks Sultan

Nek, Lara van

Wijdewormer

Brouwershaven Nairobi

Nek, Lara van

Wijdewormer

Baumann’s Despino

Rooij, Evi van

Sint Michielsgestel

Den Ostriks Macho

Rooij, Evi van

Sint Michielsgestel

King Stayerhof’s Jango

Schelstraete, Micky

Gemonde

Jonker’s Pieter

Walraven, Morgan

S’ Gravendeel

Devil's Kiss Naoni


Dressuur children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nek, Lara van

Wijdewormer

Fariska


Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dulk, Nicole den

Elen, België

Wallace N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Alphaville N.O.P.

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Findsley

Vermeulen, Demi

Zevenaar

Ciska II

Voets, Sanne

Berghem

Demantur N.O.P.


Para- dressuur, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Haerkens, Demi

Helmond

Dude

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Uniek

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Guetta

 

Springen

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hendrix, Michel 

Kessel

Baileys

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof's Calimero

Schuttert, Frank 

Ommen

Chianti's Champion

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Don VHP Z N.O.P.

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Emerald

Vrieling, Jur  

Holwierde

VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.


Springen senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Asten, Leopold van

Duizel

VDL Groep Beauty

Vleuten, Maikel van der

Someren

Dana Blue


Springen Young Riders,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nooren, Lisa

Engis, België

VDL Groep Sabech d'Ha


Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bonhof, Kars

Epe

Zentos

Klopper, Delphine

Badhoevedorp

W-Gladdys vd Lindehoeve Z

Marchal, Tristan

Someren-Heide

Sambucca

Morsink, Veronique

De Lutte

Faithfull

Thijssen, Sanne

Baarlo

Expert

Thijssen, Sanne

Baarlo

Celine M Z


Springen Junioren,  A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hakvoort, Iris

Stegeren

Don’t Tell Me What to Do           

Schuttelaar, Beau

Tegelen

Caretino

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Vendorlux


Springen Junioren,  B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kersten, Lars

Egchel

Dobbey

Kersten, Niels 

Egchel

Can Win

Mheen, Rowen van de 

Hoevelaken

Q Verdi

Morssinkhof, Paris  

Hierden

Bayamo

Thijssen, Mel 

Baarlo

Cartolana 2


Springen Children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bocken, Emma

Weert

Estera van de Vosberg

Engelsman, Lily

Berkhout

Whipped Cream

Haar, Sanne ter

Hierden

Wubbo


Springen Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Boerekamp, Finn

Someren-Heide

Gradini

Everse, Senna

Waddinxveen

Evert

Joosten, Cejay  

Zevenaar

Sagnol

Zwartjens, Meike

Raalte

Gaillard de la Pomme


Springen pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Nieuwenhuis, Pam

Groessen

Zeppe van de IJsseldijk

IJland, Mart

Hengelo Ov.

Fantasia


Springen pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Engelsman, Lily

Berkhout

Blackwoodland Rock

Huijbregts, Liv

Rijsbergen

Enzovoort Dew-Drop

Manen, Enrico van

Stroe

Elegance

IJland, Mart

Hengelo Ov.

Flame


Eventing

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Lips, Tim

Made

Bayro

Naber-Lozeman, Alice

Biddinghuizen

ACSI Peter Parker N.O.P.

Blom, Merel

Aalten

Rumour Has It N.O.P.


Eventing senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hoogenveen, Laura

Weert

Massage Hippique Quibus

Kooremans, Raf

Turnhout

Henri Z

Kroeze, Renske

Prinsenbeek

Jane Z

Pen, Elaine

Voorschoten

Undercover


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pleysier, Olivia

Bilthoven

Spirit Excalibur

Schoones, Myrle

Neerpelt (BEL)

Dimitri

Haas, Nina de

Hengstdijk

Divine


Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Levi

Esch

Lancero Dancer

Haas, Nina de

Hengstdijk

Cocu

Schoones, Myrle

Neerpelt (BEL)

Ravallo van de Smeetshoeve

Venderbosch, Bjinse

Harreveld

Lord Mayor


Eventing Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Posthumus, Beau

Terschuur

Smokie


Eventing pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rijsewijk, Britt van  

Oisterwijk

Orchid's Tigersun


Eventing pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rudolphy, Maybritt

Meppel

Urban

Someren, Claire van

Almere

Brummerhoeve's Levi H

Swinkels, Michelle

Moergestel

Snow

Haver, Daniel

Lelystad

Zeb

 

Endurance 

Endurance senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Horst, Iris van der

Smilde

 

Huijsman, Melisa

Voorschoten

 

Lakeman, Jarmila

Warnsveld

 

Schoonderwoert, Leonie

Hoogeveen

 

Schuijt, Michelle  

Driehuis

 

Theunissen-Römer, Carmen

Landgraaf

 

Visser, Marijke

Stavelot (Bel.)

 

Wilhelm, Jeanette

Ede

 


Endurance senioren, B-kader
 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Berg, Joyce van den

Leiden

 

Jonkman, Angela

Scharmer

 

Koppenol, Fenne

Grathem

 

Woord, Kirsten van der 

IJmuiden

 


Endurance Junioren, A-kader
 

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kok, Anne Marijn

Hendrik Ido Ambacht

 

Lamsma, Imke

Vriezenveen

 

Mohamed, Ijjou

Leiden

 


Endurance Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Aart, Bo van

Bavel

 

Arem, Eva van

Hulshorst

 

Kramer, Nanke

De Veenhoop

 

 

Reining

Reining senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Berg, Olivier van den  

Etables (Frankrijk)

 

Dijk, Roel van

Beets (NH)

 

Ede, Petra van 

Barneveld

 

Freriks, Lia  

Zaandam

 

Geurts, Minou  

Nistelrode

 

Grether, Anne  

Boekel

 

Hagelaars, Aniek

Eersel

 

Heule, Hubert

Aubrey, Texas (USA)

 

Hoeven, Roy van der  

Wijdewormer

 

Pouls, Jurgen  

Grathem

 

Sandijck, Michel

Saint-Basile-le-Grand, Quebec (Can)

 

Scharroo, Suzanne 

Woudenberg

 

Young-van Osch, Rieky  

Vorstenbosch

 


Reining Young rider, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rijn, Faye van

Dronten

 

Tsin, Casper  

Espel

 

Valent, Donna 

Beverwijk

 

Verboom, Liselotte  

Hummelo

 


Reining Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Boonstoppel, Pia 

Afferden

 

Verweij, Roos  

Hem

 

Wielsma, Erin Danni  

Buitenpost

 


Voltige


Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Roy Rogers, voltigeteam

Bilthoven

 


Voltige teams, B-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Nationaal Junioren Team Voltige

Ermelo

 


Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ridder, Claire de

Leidschendam

 

Sneekes, Carola

Callantsoog

 


Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Kubbe, Annebeth

Jelling, Denemarken

 

 

Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Seidel, Arthur  

Nieuweroord

 


Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Geelhoed, Lotte

Amersfoort

 

Schaik, Renske van

Boekel

 

Seidel, Charlotte

Nieuweroord

 

 

Mennen

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, Bram  

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Chardon, IJsbrand

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ronde, Koos de

Zwartewaal

 

Timmerman, Theo

Varsseveld

 


Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Ronde, Peter de

Zwartewaal

 

Weusthof, Mark  

Rossum (Ov.)

 

Graaf, Edwin van der

Ouddorp

 


Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Boer, Jan de

Terwolde

 

Chardon, Edith

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Hammink, Marijke

Bornerbroek

 


Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Ham, Joey van der

Noordwijk

 

Kinds, Jannes

Balloo

 


Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Eijk, Stan van

Schinveld

 

Harmsel, Antonie ter

Rijssen

 


Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Couwenberg, Erik

Veulen

 

Dijkhof, Geert 

Klarenbeek

 

Hagen-Dijkhuis, Sanny

Schinveld

 

Letteboer, Raymond

Oud-Ootmarsum

 

Verheijen, Tristan

Weert

 


Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Hendriks, Cas

Zeeland

 


Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Bunt, Melanie van de

Lunteren

 

Kekem, Karel van

Hoogblokland

 

Poele, Heidi te

Wolphaartsdijk

 

Rutjens, Rodinde

Weert

 

Verhofstad, Daan

Moergestel

 


Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Pestman, Rudolf

Eext

Diesel

Siebers, Saskia

Maarheeze

Axel


Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Gommers, Joop

Dreumel

Bandit

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Vygo

Schuiling, Anniek

Herveld

Aron (Zazou)

Velden-Rijkers, Ans van der

Uden

Ceasar


Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Schuiling, Marissa

Herveld

Kyra


Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Janssen, Brent

Swolgen

Regina’s Hielke

Pijl, Tamara

Loosdrecht

Dex

Vissers, Arion

Helvoirt

Quinty

Zaayer, Annegreet

Wadenoijen

Ravel


Para-equestrian mennen, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Bart Blom

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Albrecht’s Hoeve’s Lars

Poppen, Jacques

Froombosch

Horses2fly Anniek

Poppen, Jacques

Froombosch

P.P.


Para-equestrian mennen, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Marwijk, Aad van

Hoenderloo

Kyra

Steenkamp, Dinja

Bussum

Balou

Veneman-Fleurke, Ingmar

Tweede Exloërmond

Umpire

Witvoet, Martje

Appelscha

Havehoeve’s Boy

 

Kijk voor actuele informatie en de mediaguides op www.knhs.nl/kaders.  

Foto: Maikel van der Vleuten en Dana Blue door Hippofoto.be

Categorie: nationale kaders

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 december 2018
    Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 december 2018
  • Vierde regioselectie KNHS FNRS Springcompetitie 2018/2019 Maassluis
    Vierde regioselectie KNHS FNRS Springcompetitie 2018/2019 Maassluis
  • Bram Chardon tweede in Wereldbeker vierspannen Genève
    Bram Chardon tweede in Wereldbeker vierspannen Genève