Tryon 2018: Wie en wanneer? Een overzicht van TeamNL

Geplaatst op 06 september 2018 in Dressuur & para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining en KNHS

Van 11 t/m 23 september komen de paardensporters van Team NL in actie op de FEI Wereldruiterspelen in Tryon: het allergrootste sportevenement van Amerika dit jaar. Voor de Olympische disciplines dressuur, springen en eventing en de Paralympische discipline para-dressuur staan niet alleen wereldtitels op het spel, de prestaties tellen ook als kwalificatie voor de Olympische en Paralympische Spelen in Tokyo in 2020! Wie komen er voor Team NL in actie?

Dressuur Team NL
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK’s Zonik N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Apache
Madeleine Witte-Vrees (Schijndel) – Cennin

Maarten van der Heijden – Chef d'Equipe ad interim
Edwin Enzerink (Asten-Heusden) – Teamveterinair

Springen Team NL
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof’s Calimero
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti’s Champion
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P./ Emerald
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Glasgow van het Merelsnest N.O.P.
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty (meereizende reserve)

Rob Ehrens (Weert) - Bondscoach
Arie Hoogendoorn (Haaksbergen) - Teamveterinair

Eventing Team NL
Merel Blom (Aalten) –Rumour Has It N.O.P.
Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Harry Belafonte
Raf Kooremans (Turnhout) – Henri Z
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Jane Z
Theo van de Vendel (Ederveen) – Zindane

Bettina Hoy (Rheine, Duitsland) – Bondscoach
Leendert Jan Hofland (Bodegraven) – Teamveterinair

Para-dressuur Team NL
Frank Hosmar (Haarle) - Alphaville N.O.P.
Sanne Voets (Berghem) - Demantur N.O.P.
Nicole den Dulk (Elen, België) - Wallace N.O.P.
Rixt van der Horst (Nistelrode) – Findsley

Joyce Heuitink (Groenlo) – Bondscoach
Brenda Hoogelander (Oirschot) - Teamveterinair

Mennen Team NL
IJsbrand Chardon (Den Hoorn, Zuid-Holland)
Bram Chardon (Den Hoorn, Zuid-Holland)
Koos de Ronde (Zwartewaal)

Harry de Ruijter (Kessel) – Bondscoach
Albert van Unen (Vinkega) - Teamveterinair

Endurance Team NL
Jeanette Wilhelm (Ede) - Chatar F
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince
Marijke Visser (Stavelot, België) - Rouchka de Luc
Carmen Römer (Landgraaf) -  MZ Maymoon (meereizende reserve)

Pieter Wiersinga (Vaassen) - Chef d'Equipe
Emile Docquier (Stavelot, België) - Teamtrainer
Waling Haytema (Oldeholtpade) – Teamveterinair
Bruno van Cauter (Braine-l’Alleud Bel.) – Osteopaat 

Reining Team NL
Hubert Heule (USA) - Lil Juice
Jurgen Pouls (Grathem) - Royal Jac
Michel Sandijck (Canada) - Wimpys Snow Gun
Rieky Young-van Osch (Vorstenbosch) - Hang Ten and Shine
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution (individueel)

Robert Overbeek (Rotstergaast) - Bondscoach
Waling Haytema (Oldeholtpade) - Teamveterinair

Voltige Team NL
Claire de Ridder (Leidschendam) - Solo voltigeur
Christina Tetteroo (Aerdenhout) – Solo longeur
Carola Sneekes (Callantsoog) - Solo- en teamvoltigeur
Marjo Sneekes (Callantsoog) – Solo longeur
Esther Sneekes (’t Zand) – Teamvoltigeur
Roxanne Ruigrok (Hillegom) – Teamvoltigeur
Dianne ter Meulen (Bilthoven) – Teamvoltigeur
Renske van Schaik (Boekel) – Teamvoltigeur
Sofie van der Laan (Den Dolder) - Teamvoltigeur
Cynthia Danvers (Bilthoven) – Teamlongeur

Diana van Klaveren (Lisse) – Bondscoach
Rijk Jan Pleijter (Kaatsheuvel) - Teamveterinair

Begeleidingsteam
Maarten van der Heijden – Technisch directeur KNHS
Ad Wagemakers - Chef de Mission / teammanager olympische disciplines
Adrianne van Waardenberg-Nooren - Teammanager paralympische/ niet-olympische disciplines
Kees Alblas - Hoefsmid
Tessa van Rooij - Fysiotherapeut
Charlotte Gunnink – Persvoorlichting / verslaggeving
Jantien van Zon - Verslaggeving

Programma FEI Wereldruiterspelen 2018

Let op, onderstaand zijn Nederlandse tijden, in North-Carolina is het zes uur vroeger dan in Nederland!

Dinsdag 11 september: 
Openingsceremonie

Woensdag 12 september: 
13:00 – 02:30 uur       Endurance – landen- en individuele wedstrijd
14:30 – 19:30 uur       Reining - landenwedstrijd (medailles)
14:45 – 00:00 uur       Dressuur – Grand Prix, landenwedstrijd en individuele kwalificatie 22:00 – 03:00 uur       Reining - individuele kwalificatie

Donderdag 13 september:
14:45 – 00:00 uur       Dressuur - Grand Prix, landenwedstrijd en individuele kwalificatie (medailles)
15:00 – 22:30 uur       Eventing – dressuur, landen- en individuele wedstrijd
20:00 – 22.15 uur       Reining – tweede individuele kwalificatie
20:00 uur                   Endurance - medaille uitreiking

Vrijdag 14 september:
15:00 – 22:30 uur       Eventing - dressuur, landen- en individuele wedstrijd
16:30 – 23:30 uur       Dressuur – Grand Prix Special, individuele medailles

Zaterdag 15 september:
17:00 – 23:00 uur       Eventing - cross country, landen- en individuele wedstrijd
00:00 – 02:15 uur       Reining - individuele wedstrijd (medailles)

Zondag 16 september:
14:30 – 17:40 uur       Dressuur – Kür op muziek, individuele medailles (geannuleerd)

Maandag 17 september: 
Aanvang 16:00 uur      Eventing – springen, landen- en individuele wedstrijd (medailles)

Dinsdag 18 september:
14:30 – 23:30 uur       Para-dressuur - individuele medailles
15:30 – 01:00 uur       Voltige – plicht, team- en solo

Woensdag 19 september:
16:30 – 23:30 uur       Para-dressuur - landenwedstrijd
15:30 – 02:00 uur       Voltige – freestyle, team- en solo, landenwedstrijd medailles
15:00 – 23:15 uur       Springen – landenwedstrijd en eerste individuele ronde

Donderdag 20 september:
15:00 – 22:00 uur       Para-dressuur – landenwedstrijd (medailles)
15:00 – 23:15 uur       Springen - landenwedstrijd en individuele kwalificatie
18:00 – 02:00 uur       Voltige – technische test solo

Vrijdag 21 september:
15:00 – 22:00 uur       Para-dressuur - landenwedstrijd (medailles)
17:00 – 22:45 uur       Mennen – dressuur, landen- en individuele wedstrijd
19:30 – 22:45 uur       Springen - landenwedstrijd (medailles)

Zaterdag 22 september:
15:30 – 23:45 uur       Para-dressuur – kür op muziek, individuele medailles
16:00 – 20:15 uur       Mennen – marathon, landen- en individuele wedstrijd (let op, gewijzigde begintijd!)
18:00 – 02:00 uur       Voltige - team en solo medailles

Zondag 23 september:
16:00 – 19:30 uur       Springen - individuele medailles
Na afloop springfinale: Mennen - vaardigheid, landen- en individuele wedstrijd (medailles)
Sluitingsceremonie

Programma FEI Wereldruiterspelen  (Engelstalig, PDF)
Nederlandse successenBekijk de Nederlandse successen op de Wereldruiterspelen Officiële website www.Tryon2018.com 

Wil je de Nederlands teams in Amerika volgen?
Dat kan via de livestream op www.feitv.org en verslaggeving op www.knhs.nl, en @ruitersinoranje op Instagram en Facebook!
#TeamNL

Foto: Hippofoto

 

Ander Nieuws

  • KNHS Talentenplan: Scoutingdag niet-olympische disciplines *foto's*
    KNHS Talentenplan: Scoutingdag niet-olympische disciplines *foto's*
  • Verslag vergadering enduranceforum  24 september 2018
    Verslag vergadering enduranceforum 24 september 2018
  • * UPDATE * Voormalig springbondscoach Bert Romp overleden
    * UPDATE * Voormalig springbondscoach Bert Romp overleden