Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 april 2019

Geplaatst op 02 april 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Endurance

Team NL-ruiters Hans Peter Minderhoud en Emmelie Scholtens nemen dit weekend deel aan de LONGINES FEI World Cup™ Finals in het Zweedse Gothenburg, waar ook de springruiters de apotheose van het Indoorseizoen 2018/2019 beleven. Er hebben zich dit jaar echter geen TeamNL-springruiters voor de finale weten te plaatsen. De Nederlandse springruiters zijn de komende dagen op verschillende andere CSI's te zien. De meesten blijven in het land om deel te nemen aan de wedstrijden in Kronenberg. Daarnaast zijn de Oranje ruiters in Arezzo, Gorla Minore, Cagnes sur Mer, Bonheiden en Lanaken. De springjeugd komt ook in actie in België op de internationale wedstrijd voor de jeugd in Opglabbeek. Voor de veteranen is er een wedstrijd in Riesenbeck. Nederlandse eventingruiters zijn afgereisd naar Strzegom in Polen voor de korte 2*, 3* en 4*-wedstrijden. Daarnaast is er Nederlandse deelname op de para-dressuurwedstrijd in Deauville en de endurancewedstrijd in Kings Forest.

Göteborg CDI-W Final Zweden - 3 t/m 7 april 2019 dressuur
Tel: 0046-313684341
E-mail: wiveka.lundh@ridsport.se- tomas.torgersen@ellberga.com
Website: longinestiming.com
CDI-W Final Wereldbekerfinale
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache


Deauville CPEDI3* Frankrijk - 4 t/m 7 april 2019 para dressuur
Tel: 0033-607454435
E-mail: contact@handiequicompet.fr
Website: www.handiequicompet.fr
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P.
Anni Meijer (Stokkum) - Countrymill Clarc
Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn


Gorla Minore CSI4*/ CSIYH1* Italië - 3 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@gmail.com
Website: www.equieffe.it
CSI4*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond, Enrico VA
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado, Flying-Sam, Grandesa B, Gucci, Halla
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Dutchblue, Greatlight
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, Cassirano Del Rilate, D'Angelo, Graniet ES
CSIYH1*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto


Arezzo CSIYH1*/ CSICh-B/ CSI3*/ CSI1*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 1 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0039-057599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: wwww.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eavantus C, Eclips, Flock, Geavanta-C, Gikke
Sander Geerink (Gelselaar) - Caia Z, Comino, Donner IK, Easter, pandora 258
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Fernando, Folinda, Gacarla VDL
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero, Quatre Bras VDL
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z, Homemade Danga SW, Oberon
CSI1*
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z, Faltic
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Monarch van ’t Roosakker
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S, Indian Gold
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jack
Harrie Wiering (Overlangel) - Coeur de Papillon, Izzy P
CSIP pony’s
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Venery Dew-Drop


Cagnes-sur-Mer CSI3*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk - 2 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: mmcf@se-organization.com
Website: www.se-organization.com
CSI3*
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Grand-Dessert, Stoertebeker 20, Zentos
CSI1*
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan, Narina BE-ST Z
Melissa van Pelt (Stramproy) - Winding CH
CSIYH1*
Kars Bonhof (Lochem) - Carnehl CR


Bonheiden CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 3 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0032-475422188
E-mail: cobel.nv@telenet.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI3*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday
Kevin Jochems (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, Go for it Especiale
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Gaius van de Hagenhorst
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger, Zizi Donaldson BH
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest -W, Luigi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Celine M Z, It's Me
CSI2*
Kevin Jochems (Sevenum) - Flying Jackie
Glenn Knoester (Assendelft) - Clint Easter, Glamour Girl B
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Lely vd Bisschop
Sanne Thijssen (Sevenum) - Elvira
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm


Lanaken CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 4 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Ekarla van de Horst, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Gold Lady, VDL Groep Zidane
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star, Malibu De Wiqui
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Roel Holthuizen (Zulpich) - Embassy, Munsterhuis Sportscars Enorm
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V, Vasilios
Lars Kuster (Loo Gld) - Chieba, Hamilton de LHeribus
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Babybell Z, Gomez Imprezz, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d'Amas Z, Desmond R., Royal Blue
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Erachelle-S, Hazelhorst I
Annette Wolf (Polsbroek) - Hatzidee PR
Henry de Wulf (Doenrade) - Zumatra Adelheid Z
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Denise Bakker (Bree) - Happy Man
Robbert Ehrens (Weert) - C'est La Vie, Durette Z
Lars Kuster (Loo Gld) - Golden Eye
Amanda Slagter (Slochteren) - Happy Action Breaker AD
Annette Wolf (Polsbroek) - Gold Rush PR
Henry de Wulf (Doenrade) - Cool Pleasure Hero Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Fritz
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
Amanda Slagter (Slochteren) - Nothing To Lose Van ‘T Meulenhof AD
Annette Wolf (Polsbroek) - Irish Coffee PR
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm Very Special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z
CSIU25-A
Roel Holthuizen (Zulpich) - Van Schijndel 's Balderdas
Lars Kuster (Loo Gld) - Glamour Betty, Huwaya
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Dior, Hazelhorst II
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme, Twister De La Pomme


Opglabbeek CSIOP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIYJ-A België - 4 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOP pony’s met landenwedstrijd
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S, Quickstar
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Bits N Pieces, Invisible "E" van het Juxschot
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Liesje Vrolijk (Almen) - Raisa Cestanii, Starbucks
CSIOCh Children met landenwedstrijd
Emma Bocken (Weert) - Dagma, Estera van de Vosberg
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Esprit De Pomme
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini, Gucci
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo
Nick Nanning (Dalfsen) - Belrose
Thijmen Vos (Wierden) - Don Juan Gasaya, Theo 149
CSIOJ Junioren met landenwedstrijd
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Philippe Houtackers (Weert) - Concano
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Elike Morsink (De Lutte) - Dakina II
Marie Sandell (Anthy Sur Leman) - Naughty
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Wetric Van Beek
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z, Loridon van T&L
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
CSIOY Young Riders met landenwedstrijd
Kessy van Berlo (Veghel) - Cambridge, Elegant
Marilot Dinklo (Breda) - Denzel HN
Veronique Morsink (De Lutte) - Faithfull
Sven Peters (Enschede) - Channel
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, El-Gore Go
CSIYJ-A Junioren en Young Riders
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Dalida van de Zuuthoeve
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Couleur Queen
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
Sven Peters (Enschede) - Chrysler B, Fiësta
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin Van De Dreef
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, My Lady van 't Achterhof
Stef Vanaert (Schijf) - Evertina, Gup


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 4 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Felisimo
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Lukaku vd Bisschop
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field, That's Me
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gogolinus, Kimmel SCF
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Condavel, Cool Boy, Floris
Loewie Joppen (Maasbree) - Idagio van het Nerenhof, International Popcorn
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Dinoire, Fatouch S, Gina
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Froukittaire
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Giruso H, Jolie Fleur
Joost Martens (Helmond) - Cascarinho
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur, Zakina Z
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Gondola B
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, Ezra Van W
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Bugatty Go, Just on Time Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig, Glock's Lausejunge
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Cabernet do Itinga, Fuij, Illinois Z
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Girocco-D, Latina van het Avenhof, Queensland
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Estoril
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Galisha
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Sildouch Z
CSI1*
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero Elvis
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Hendrick's HX
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Buenos De Riverland, Duchesse De Pomme
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie
Joost Martens (Helmond) - Larinha
Peggy Nillesen (Sevenum) - Fury
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Gwerina van de Groote Kamps, Layton
Ruben Romp (Goirle) - Gintura
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Gavanta, Iron Man J.P.
Gerco Schröder (Tubbergen) - Alfa Nero
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Falou
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Mujallin VD Maltahoeve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, In the Mood HS
Leon Thijssen (Sevenum) - Granito Noordenhoek
Mel Thijssen (Sevenum) - Go Go Jumbo-M
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hangover
CSIYH1*
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hermelien GJB
Fien van de Goor (Sevenum) - Hanfielou G
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano, Important Style VK
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Herma, Hokyra Fortuna
Joy Lammers (Achel) - Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Inostello M
Joost Martens (Helmond) - Zeppe de Sabette Z
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Viktor Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z


Strzegom CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI1*-Intro/ CCIP2-L/ C PL - 5 t/m 7 april 2019
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCI4*-S
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus N.O.P.
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Jane Z
Tim Lips (Made) - Bayro, Lacoste Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition, Lykkegaard's La'Maria
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Bonmahon Silver Vixen, Crossborder Radar Love
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Nienke Jonge Poerink (Enschede) - Basic Instinct
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Myrle Schoones (Pelt) - Dimitri, Ravallo van de Smeetshoeve
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Vesuve d'Aveyron
Jordy Wilken (Olst) - Amarrillo


Riesenbeck CSIV-B Duitsland - 5 t/m 7 april 2019 springen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: showoffice@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSIV-B veteranen
Patricia van Motman (Soest) - Jefferson Cruising
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Kaktus Z
Ben Spreuwenberg (Altenberge) - Fairplay de Fremis


Kings Forest CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ1* 80 Groot-Brittannië - 5 t/m 7 april 2019 endurance
Tel: 0044-1284728862
E-mail: dianneluke@hotmail.com
Website: www.endurancegb.co.uk
CEI2* 120
Francisca Bakker (North Berwick Scotland) - Aratahnes Phoebe

Ander Nieuws

  • Dressuurploeg TeamNL EK Rotterdam bekend
    Dressuurploeg TeamNL EK Rotterdam bekend
  • Opleiding Instructeur Basis- of Wedstrijdsport Eventing: iets voor jou?
    Opleiding Instructeur Basis- of Wedstrijdsport Eventing: iets voor jou?
  • Fijne pony’s in KNHS Divoza Kampioenschap Ermelo en Sevenum
    Fijne pony’s in KNHS Divoza Kampioenschap Ermelo en Sevenum