Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 juli 2019

Geplaatst op 02 juli 2019 in Dressuur , Springen , Endurance

Vanaf woensdag 3 juli tot en met zondag 7 juli is op Papendal Outdoor Gelderland. Veel van de TeamNL springruiters komen in Arnhem aan de start. Ze leveren strijd tot op 3*-niveau. De Global Champions Tour is voor dit weekend neergestreken in Parijs bij de Eifeltoren. Voor Team NL komen Bart Bles, Kim Emmen, Marc Houtzager, Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling aan de start. TeamNL ruiter Harrie Smolders is voor de tweede week in Calgary op de 5*-wedstrijd op Spruce Meadows. Daarnaast zijn er nog 3*-wedstrijden in Knokke en Mons Ghlin en 2*-wedstrijden in Wilków, Jakubowice in Polen en Wiener Neustadt. Voor de TeamNL dressuurruiters is het mooie concours in het Luxemburgse Leudelange met rubrieken voor senioren en de jeugd. Andere jeugdruiters rijden nog in St. Margarethen en Radzionkow. Twee endurance-amazones komen voor TeamNL in actie in Chantilly. Carmen Römer en Michelle Nooijen hebben daar een race over 120 km.

Leudelange CDI4*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDIAm Luxemburg - 2 t/m 7 juli 2019 dressuur
Tel: 0352-621351892
E-mail: info@dressage-grand-ducal.com
Website: www.dressage-grand-ducal.com
CDI4*
Saskia van Es (Voerendaal) - Elastico
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing, Flybusters Cash
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, TOP's Go for it
Lotje Schoots (Abcoude) - Equitop Favorit, Grace of Rose
Fleur Verbeek (Herfelingen) - DJ
CDIY Young Riders
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi
CDIJ Junioren
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Zamora
CDIP pony’s
Sam Cuppen (Lierop) - Dilara
Carmen Van Delden (Genderen) - Davida
Raiza Hendrix (Ospel) - Crommentyuns Fuego
Joanne Neidhofer (Den Oever) - Pearcy's Popeye
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
CDIYH jonge paarden
Krista Kolijn (Weert) - Ivy
Karen Nijvelt (Hoeven) - Jango RND
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Hero-K
Marieke Ponzo Dieu - De Pundert (Goes) - Haliëgo
Jacqueline Tonnaer (Kinrooi) - Heaven Sent TCS
Dirk- Jan v.d. Water (Hellouw) - Jack Black WW


St. Margarethen CDI1*/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDIYH Oostenrijk - 4 t/m 7 juli 2019 dressuur
Tel: 043-69917393569
E-mail: reiterhofstueckler@a1.net
Website: www.reiterhof-stueckler.at
CDIY Young Riders
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIP pony’s
Sterre Martens (Schijf) - Don't Forget Me
CDIYH jonge paarden
Coco Soffers (Nispen) - John Schufro Rnd


Radzionkow CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIYH Polen - 5 t/m 7 juli 2019 dressuur
E-mail: biuro@cichondressage.pl
CDIY Young Riders
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don


Paris CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 4 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 0033-612204071
E-mail: anne@globalchampionstour.com
Website: www.pariseiffeljumping.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Expert, Israel v/d Dennehoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall


Calgary, Spruce Meadows AB CSI5*/ CSIYH1* incl. 8yo Canada - 3 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 001-4039744200
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com,pat.mergen@lis-alberta.com,kate.metikosh@spruc
Website: www.sprucemeadows.com
CSI5*
Piet van Genugten (Heeswijk-dinther) - Jelsy
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Celena VDL, Dolinn


Arnhem CSI3*/ CSI1* Nederland - 3 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: sport@outdoorgelderland.nl
Website: www.outdoorgelderland.nl
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Gouverneur, VDL Holland Vd Bisschop
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Grand-Dessert
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér
Niels Brussen (Elst Gld) - Qrack.BD
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go
Sander Geerink (Gelselaar) - Easter, Unfinity Bois Margot
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Faro, Formidable
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Fair Field
Stefan Holvast (Elst Gld) - Colombo
Kevin Jochems (Sevenum) - Carado 3, Enjoy, Famous H
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Zizi Donaldson BH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Empire
Lars Kuster (Loo Gld) - Alanix Hero Z, Viva Vulkano
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Gacarla VDL
Tom Martens (Nederweert) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Ferdinand
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Excentriek, Vignet BH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Cassirano Del Rilate, D'Angelo
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Latina van het Avenhof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Farmers Proud HS, Guru
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas, Selva 4
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Bulavsco, Carinja
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple
Lisa Bongers (Wijchen) - Fleur
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W
Willem Broekman (Soest) - Gammon
Niels Brussen (Elst Gld) - G. Elliot G, Ter Waele Dorette, Wunderbar
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Igor B
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Grey River, Quilon
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Freestyle, Greenday
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy, Gringo-Go
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou, Holeva
Michael Greeve (Veeningen) - Lukaku vd Bisschop
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Gert van den Hof (Slagharen) - Dalco van het Bevrijdthof Z, Eldorado, Guus B
Stefan Holvast (Elst Gld) - Erilanda, Vicelich DH Z
Noa Jansen (Amsterdam) - Blue-Bayou, Escape, Esperance
Kevin Jochems (Sevenum) - Horafina
Tani Joosten (Zevenaar) - Evakarla
Naomi van de Klift (Veenendaal) - Zavino
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Fabulous
Lars Kuster (Loo Gld) - Glamour Betty, Golden Eye
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Enrico van Manen (Stroe) - C'est La Donna-Y, It's Uno Star
Tom Martens (Nederweert) - Milano
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins, Gambo HR
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Houdini
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Olaya Z
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Gigant, Investment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg
Rob Schipper (Enschede) - Famke
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock's Novellist, Indy
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Frank Schuttert (Ommen) - Girocco-D, Hemerald, Mujallin VD Maltahoeve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla
Jan Schuttert (Ommen) - Gestelle M, Good Farming HS, In the Mood HS
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal, Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Hillery, My Lady van 't Achterhof
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna, Waylotte DDH Z
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z, Exclusive
Niki Stroomberg (Otterlo) - Hermes Venhof
Mans Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d’Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
Anna Venema (Drempt) - Hidette Dadero
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Albert Zoer (Echten Dr) - High-top


Knokke CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 3 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Gintura
CSI2*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Ruben Romp (Goirle) - Elise
CSI1*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V
Marlie van de Wetering (Heesch) - Dondersteen, Gigante
CSIYH1*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Ruben Romp (Goirle) - Hiek`n
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Ice Zoetendaele Z


Mons Ghlin CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 3 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: mcf@se-organization.com
Website: www.se-organization.com
CSI3*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie, Ideaal, Jolie Fleur
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Dubai, Follow Up, Gycara
CSI1*
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Hummertime
CSIYH1*
Patrick Lemmen (Koningslust) - Inostello M


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 2 t/m 7 juli 2019 springen
E-mail: contact@lake-arena.at
Website: www.lake-arena.at
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Fiancé
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic, Diatello
Nuri Dijks (Gronau) - Jerverda


Wilków, Jakubowice CSI2*/ CSI1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIYH1* Polen - 3 t/m 7 juli 2019 springen
Tel: 0048697203122
E-mail: Zawody@kj-osadkowski.pl
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI2*
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Galanthos B, Gomez, Hischmiran
CSI1*
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gelzarina, Gracia


Chantilly CEI2* 120 Frankrijk - 6 t/m 7 juli 2019 endurance
Tel: 0033-60947023
E-mail: jump-60@wanadoo.fr
Website: www.jump-60.com
CEI2* 120
Michelle Nooijen (Rotterdam) - Czartowczyk
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Princ Bernes

Ander Nieuws

  • 15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event
    15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event
  • Leren paardrijden: Rijkunstig gevoel
    Leren paardrijden: Rijkunstig gevoel
  • Elin Brander blinkt uit met Coelenhage Parco bij Divoza Kampioenschap in Tolbert
    Elin Brander blinkt uit met Coelenhage Parco bij Divoza Kampioenschap in Tolbert