Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 maart 2019

Geplaatst op 12 maart 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Reining

Van 14 tot en met 17 maart staan de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch geheel in het teken van The Dutch Masters, het internationale paardensportevenement dat ook bekend is als Indoor Brabant. De top van het internationale dressuur- en springruiter gilde zal vier dagen lang te bewonderen zijn. De dressuurruiters hebben hun laatste wereldbekerwedstrijd om punten te vergaren voor de finale in Gotenburg. TeamNL ruiter Hans Peter Minderhoud is zeker van een startplaats voor de finale, maar zal in ’s-Hertogenbosch zeker voor een topklassering gaan. In de 5* springrubrieken staan TeamNL ruiters als Harrie Smolders, Leopold van Asten, Gerco Schröder, Maikel van der Vleuten, Jeroen Dubbeldam en nog meer toppers op de deelnemerslijst. In Nederland is ook het eerste internationale reiningevenment van dit seizoen. In Grathem is de Nederlandse reining top present en er zijn ook wedstrijden voor Young Riders en junioren. Verder wordt er dit weekend gesprongen op de verschillende voorjaarswedstrijden in Spanje, Portugal en Italië. En er is Nederlandse deelname op de 2* wedstrijd in Lier. Ook zijn er Oranje ruiters op de dressuurwedstrijden in Wellington en eventingwedstrijd in Italië.

's-Hertogenbosch CDI3*/ CDI-W/ CDIU25 Nederland - 14 t/m 17 maart 2019 dressuur
Tel: 0031-622927895
E-mail: info@indoorbrabant.nl
Website: www.thedutchmasters.com
CDI-W
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy N.O.P.
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Expression N.O.P.
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin
CDIU25
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Thalia Rockx (Roosendaal) - Verdi de La Fazenda
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau


Wellington FL CDIO3*-NC/ CDIOU25/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIC USA - 12 t/m 17 maart 2019 dressuur
E-mail: mon1206@aol.com
CDI3*
Leida Collins - Strijk (Riethoven) - Fellini
CDI1*
Leida Collins - Strijk (Riethoven) - Romy


's-Hertogenbosch CSI5* Nederland - 14 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0031-433521500
E-mail: info@thedutchmasters.com
Website: www.thedutchmasters.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Falco, VDL Groep Miss Untouchable
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Gran Canyon van HD
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eavantus C, Teavanta II C Z
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Freestyle, Kerswin van 't Roosakker
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Charlie, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc, Glock's Debalia
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Chianti's Champion
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Kentucky van't Ruytershof, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Dana Blue, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Driandria, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.


Vejer de la Frontera CSI4*/ CSIYH1* Spanje - 12 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI4*
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood, Jiamante Van Essene, Milano
Henk van de Pol (Eindhoven) - Bitcoin, Copy Cat, Flinstoon van de Wolfsakker, Looyman Z, Spock Z
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
Vincent Voorn (Weert) - Dante, De Vleut, Explosion, Jessica van de Padenborre
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Oliver River
Yves Houtackers (Weert) - Itina, Zinedine Zidane Z
Nick Rademaker (Herwen) - Come on Semilly
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O.


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 11 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Je Suis S et Castanoo, Othello, Quantas 15
CSIYH1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Howdi, Huepens Conquestador, Thuur Z


Carmona CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 12 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0034-609000219
E-mail: showoffice@sevillahorsetour.com
Website: www.sevillahorsetour.com
CSI3*
Arne van Heel (Hagen) - Clarinette, Donald, Navajo 233, Perfect Blue Z
CSI1*
Sanne van Hooff (Dronten) - Fanatiker
CSIYH1*
Arne van Heel (Hagen) - Cointreau VH Bergerhof Z, Costa Gavras, Inchidee, Lauro Kinney, My Monneypenny


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 11 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0039-057599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: wwww.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado, Flying-Sam, Grandesa B, Gucci, Jamaica van ‘t Heike
Lisa Nooren (Maastricht) - Socks, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Félice Vive, Insanity Allegro
Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) - Alcantara II, Cliff
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Hummer K
Lisa Nooren (Maastricht) - Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Callida 2
CSIYH1*
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Jet Vive
CSICh-B
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
CSIP
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Raisa Cestanii


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 14 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Henk Frederiks (Wapserveen) - Carel Van Donderen, Jacoba Stud Gannie, Wise Stables Giganta
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Chabala, Condavel, Cool Boy, Floris
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example, Fair Play
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Go for it Especiale, Grandino H, Kyamant van 't Spieveld
Anouk Kort (Lewedorp) - Ichikawa, Kolya, Leonidas van de Broy, Verena DH Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM, La Tendresse van 't Krekenhof
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z, Patronella van de Broy Z
CSIYH1*
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Impian D
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Mylady Carthago WM


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* ES - 12 t/m 17 maart 2019
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z, Chacco's Cherry PS, Goya, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple, Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Budel) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality, Vivald'Ick
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, El Greco, Frasiér, Harina Touch W
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Vvaramog de Breve
Daan van Geel (Gees) - Djam, Fernando, Girl Scout
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano, Happy Girl 42
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo, Gigi-Carmen
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Abunola, Hisa
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Van Schijndel’s Belle
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman, Niagara de Muze
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou, Hannajottie VDM, Holeva
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins, Gambo HR
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, Golisa
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Haminka, Hurry Up G
Melissa van Utrecht (Guardamar Del Segura) - Sun2safe Cassara 2
Hilde Woudstra (Daarle) - Glenn, Grand Canyon VL
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Ikusasa Smh
Ivo Biessen (Budel) - Scenndrinne
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I AM, Ileanne SFN, Ivar, Ogano Girl Z
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Harley D
Imke Frankena (Utrecht) - J.Umonia, O'Jee
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Itos S, Jack Sparow, Noukie
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Esteban CEN, I Have No Name, Tiara CEN
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Beluga, Vanda Daytona, Vanda McLaren
Mark Martens (Baexem) - Study's Money Penny
Emmelie Melssen (Blokker) - Jadebridge, Jolita
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Idol K, Italie
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery, Janieta P., Jupiler DC
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Isabella S


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 12 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Gillion ES, G-Star ES, Hosanne ES
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro, Egwel
Denize van der Poel (Wouwse Plantage) - Hiske VDP
CSI1*
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Flint T.S., Rubio Monocoat's Wonderland
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A, Hind V
Denize van der Poel (Wouwse Plantage) - Wiske
CSIYH1*
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier


Gorla Minore CSI2*/ CSIYH1* Italië - 13 t/m 17 maart 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle, Edelmanfee, Quintera
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Cape Coral Rbf Z, Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Hero Elvis, That's Me
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie, Eline-Maria M, Giruso H, Ideaal
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Formatera, Geanette B, Good morning B, Q-Verdi
CSIYH1*
Monique Van den Broek (Sevenum) - Cita van de Helle, Ha-Cantos
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hello B.


Casorate Sempione CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCIP1-L Italië - 14 t/m 17 maart 2019 eventing
Tel: 0039-3496171740
E-mail: info@marinacima.com
Website: www.eventing.it
CCI2*-L
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
CCIP1-L pony’s
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H, Edition Limitee Dew-Drop


Grathem CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3* Nederland - 13 t/m 17 maart 2019 reining
Tel: 0031-610966681
E-mail: info@drha.nl
Website: www.drha.eu
CRI3*
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution
Aniek Hagelaars (Eersel) - Itsa Walla Walla
Rieky Young - Van Osch (Vorstenbosch) - Hang Ten And Shine
CRIY3* Young Riders
Deley van Aalderen (Purmerend) - Just BH Great Einstein
Fabiënne Cosijnse (Baarn) - Walla Be Good
Sam Zweegers (Best) - Skip N Wimp BB
CRIJ3* junioren
Sterre Albrecht (Malden) - Bonita's Whiz Girl
Pia Boonstoppel (Afferden Gld) - Time To Shine Big
Talitha Cosijnse (Baarn) - Big Gun to Trash
Roel van Creij (Hamont - Achel) - HV Gunnabe Smart
Amber Rommelse (Dongen) - Vintage GQ

Ander Nieuws

  • KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
    KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
  • Leren paardrijden: Vaktermen springen 2
    Leren paardrijden: Vaktermen springen 2
  • Mariska Witte wint KNHS Eventing Cup 2019
    Mariska Witte wint KNHS Eventing Cup 2019