­ Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 november 2019 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 november 2019

Geplaatst op 12 november 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Endurance

Dit weekend zijn er weer wereldbekerpunten te halen, nu in Stuttgart op de German Masters. Namens TeamNL komen in de wereldbeker dressuur Lucie Louws en Denise Nekeman aan de start, Hans Peter Minderhoud rijdt mee in 4* dressuurrubrieken. In de wereldbeker springen is de vorm zijnde Willem Greve namens de TeamNL van de partij. TeamNL ruiter Harrie Smolders probeert wereldbekerpunten te verdienen in Las Vegas waar volgend jaar ook de finale gereden wordt. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief in eigen land op de Peelbergen in Kronenberg en op de najaarstour in Oliva. De springende jeugd heeft in Opglabbeek wedstrijden. De eventingruiters naderen het einde van het seizoen. TeamNL is vertegenwoordigd in Pratoni del Vivaro, met onder meer Merel Blom, en in Le Pouguet met onder andere Thierry van Reine in de korte 4*. Verder is in Amerika een endurancewedstrijd met voor Nederland Bo van Aart.

Stuttgart CDI-W/ CDI4* Duitsland - 13 t/m 17 november 2019 dressuur
Tel: 0049-71195543
E-mail: claus.lederer@in.stuttgart.de
Website: www.stuttgart-german-masters.de
CDI-W wereldbeker
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
CDI4*
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Casper


Stuttgart CSI5*-W/ CSIP Duitsland - 13 t/m 17 november 2019 springen
Tel: 0049-7119554314
E-mail: claus.lederer@in.stuttgart.de
Website: www.stuttgart-german-masters.de
CSI5*-W wereldbeker
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Zypria S


Las Vegas NV CSI3*-W USA - 12 t/m 17 november 2019 springen
Tel: 001-9494431841
E-mail: office@showpark.com
Website: www.showpark.com
CSI3*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hocus Pocus de Muze


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 12 t/m 17 november 2019 springen
Tel: 0034-962-963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: online.equipe.com
CSI3*
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof, Disco
Niels Kersten (Egchel) - Biela D'Auzay LA
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Gigant, Graniet ES
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Caretoo
Niels Kersten (Egchel) - Cornetara
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Dutchy, Nixon van D'Abelendreef
Niels Kersten (Egchel) – Mullaghdrin Limber
Liesje Vrolijk (Almen) - Hunter Fairy


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 14 t/m 17 november 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Narina BE-ST Z, Stoertebeker 20
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Firkov Du Rouet, Kennedy Z, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gisca, Go Go-Nevada, Heylo, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Euro EHS, Fabulous
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal, Jilbert van 'T Ruytershof
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Zuccero
Joost Martens (Helmond) - Cascarinho, Conthino, J-Donna Bella
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Socks, VDL Groep Gistique
Ruben Romp (Goirle) - Elise, Pirate Andalou, Teqilla Top
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Caretino, Celine M Z
Frank Schuttert (Ommen) - Claus Dieter, Guus HS, Latina van het Avenhof
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Estoril, Faithless MVDL
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Gaudi
Eric van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike, Snoes
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Edinburgh
CSI1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Hestia
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi, Knegt's Glenn R
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri
Bart van der Maat (Itzehoe) - Mylord Marley
Joost Martens (Helmond) - Larcone
Ruben Romp (Goirle) - Gloria, Hanouk V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
Maaike Theunis (Moerstraten) - Guinot di Nocciola, Haricot Verts, Incroyable O
Leon Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Go Go Jumbo-M
Maikel van der Vleuten (Someren) - Verenice
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Icelos Eickenrode
Ellenore Kluin (Schijndel) - Intimo HL
Lisa Nooren (Engis) - Dame de Leurven
Ruben Romp (Goirle) - Junction FP
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke


Opglabbeek CSIP/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIU25-A België - 14 t/m 17 november 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIP pony’s
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'Amour, Pjotr van de Groenheuvel
Pien Doppenberg (Slootdorp) - Twister
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop, Wischin Chin M
Lotte Hermans (Kessel Lb) - Apache des Bruyeres, Orchid's Atilla
Emmy Hermsen (Elst Gld) - Bill Mc Killian
Mart IJland (Hengelo Ov) - Ratina
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Lois Laros (Langeweg) - Hello It's me!
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De IJsseldijk
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
Julia Titulaer (Venlo) - Django
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSICh-A Children
Alicia Bocken (Weert) - Insomnia Z
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady, White Socks
CSIJ-A junioren
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Faltic
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Governor DK Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Iris Michels (Liessel) - Black out, Eggcelent
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Diábolo, Higgs
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake
CSIU25-A
Lars Kuster (Oudsbergen) - Denver de Liebri Z, Hamilton de LHeribus
Lonneke Mulder (Sittard) - Cristallo II
Teddy Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof


Pratoni del Vivaro CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-L/ CCI4*-S Italië - 14 t/m 17 november 2019 eventing
E-mail: ranieridicampello@gmail.com
Website: www.pratonieventing.weebly.com
CCI4*-L
Merel Blom (Aalten) - Ceda
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition, Lykkegaard's La'Maria, The Quizmaster
CCI3*-S
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB, Lucky You 7
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen
CCI1*-Intro
Max Trenning (Amsterdam) - Vamp Du Monselet


Le Pouget CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S Frankrijk - 13 t/m 17 november 2019 eventing
E-mail: trois.fontaines8@orange.fr
Website: www.troisfontaines-eventing.com
CCI4*-S
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
CCI2*-L
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Timeless 17
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
CCI2*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur


Ehrhardt SC CEI1* 80/ CEIYJ1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 USA - 13 t/m 17 november 2019 endurance
Tel: 001-3865664820
E-mail: usaseendurance@gmail.com
Website: www.usaseendurance.rocks
CEIYJ1* 80
Bo van Aart (Bavel) - Questafir

Ander Nieuws

  • Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
    Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
  • Andrew Heffernan volgt Bettina Hoy op als bondscoach Eventing TeamNL
    Andrew Heffernan volgt Bettina Hoy op als bondscoach Eventing TeamNL
  • Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend
    Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend