Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 augustus 2019

Geplaatst op 13 augustus 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Endurance , Mennen & para

Dit weekend staan drie Europese kampioenschappen op het programma voor de Nederlandse paardensporters. In het Duitse Donaueschingen gaan de vierspanmenners voor het mooiste eremetaal. De menners zijn als TeamNL met zeven aanspanningen vertegenwoordigd en de grote favorieten voor het team en individuele klassement. In het Poolse Strzegom is het EK dressuur, springen en eventing voor pony’s. Nederland heeft in alle drie de disciplines sterke teams. Ook de enduranceruiters hebben hun EK in Euston Park in Groot-Brittannië. In de wedstrijd over 160km komen Nant Baten, Esther Groen, Donna Oudshoorn, Leonie Schoonderwoert en Marijke Visser voor TeamNL in actie. Verder zijn TeamNL dressuur- en springruiters op het concours in Donaueschingen. Daarnaast zijn de springruiters actief in Lier, Wiener Neustadt en Harthill. Ook zijn voor TeamNL eventingruiters wedstrijden in Hambach en Somerford Park.

Strzegom CH-EU-P-D Polen - 13 t/m 18 augustus 2019 dressuur
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.Strzegom2019.pl
CH-EU-P-D EK pony’s dressuur
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Champ of Daily
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador


Donaueschingen CDI4*/ CDIU25/ CDIY Duitsland - 15 t/m 18 augustus 2019 dressuur
Tel: 0049-44739411250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CDI4*
Jill Huijbregts (Drunen) - EventZ Enzos-Armani
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Sander Marijnissen (Wijdewormer) - DSM Cool 2 Johnson


Strzegom CH-EU-P-S Polen - 13 t/m 18 augustus 2019 springen
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.Strzegom2019.pl
CH-EU-P-S EK pony’s springen
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De IJsseldijk


Donaueschingen CSI3*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSIYH1* Duitsland - 15 t/m 18 augustus 2019 springen
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerebosch
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
CSIYH1*
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 16 t/m 18 augustus 2019 springen
Tel: 0033-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips, Farah, Gikke
Lisa Everts (Enschede) - Hamdan
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, El Corrado, Kay Lee van de Meulenberg
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Footloose
Jody van Gerwen (Susteren) - Harissa Z, Inebelle van 't Welthof, Lucky’s Son van ‘t Welthof
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Guilietta, Silverado
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Trend Line H
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z, Ichikawa
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z
Lonneke Mulder (Sittard) - Bonanza, Cristallo II
Barbara Schreuder (Baexem) - Eye of the Tiger, G-star
William Schreuder (Baexem) - Quint
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Newport Grandia Z, Zamora
Freek Vestjens (Sevenum) - Don't Touch It M, Glück
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Lisa Everts (Enschede) - La Kido One
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Haresco
Iris Michels (Liessel) - Black Out, Flora
Lonneke Mulder (Sittard) - Hermes de Lux
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia Rk, Flecki
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Ienafanory
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Charlotte
Justin Zwartjens (Raalte) - Globertrotter Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Fritz
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - issun boshi
Amber Fijen (Bladel) - Halla
Vincent Geerink (Gelselaar) - Jacky boy
Jody van Gerwen (Susteren) - Handyman
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Lighteasy D'Urville Z, Nelleke van de Meilegem Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Nixon van HD
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Amira, HBR The Dude
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 13 t/m 18 augustus 2019 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at
CSI2*
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Con Quidam RB, Inventa D'Or, T-Gavoli Z, Valentino Z


Harthill CSI2*/ CSIAm-A Groot-Brittannië - 13 t/m 18 augustus 2019 springen
Tel: 0044-1829307676
E-mail: info@bolesworth.com
Website: www.bolesworthinternational.com
CSI2*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi


Strzegom CH-EU-P-CCI2-L Polen - 13 t/m 18 augustus 2019 eventing
Tel: 0048 748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.Strzegom2019.pl
CH-EU-P-CCI2-L EK pony’s eventing
Daniel Haver (Lelystad) - Zeb
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady
Lisa Joosse (Balkbrug) - Rathcline Dream
Michelle Swinkels (Moergestel) – Snow


Hambach CCI2*-L/ CCI3*-S Duitsland - 16 t/m 18 augustus 2019 eventing
Tel: 0049-97251688
E-mail: tschibie@a2online.de
Website: www.pferdefreund-lindenhof-hambach.de
CCI3*-S
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
CCI2*-L
Suzanne de Heus - van Thuyl (Nieuwegein) - Invincible HDH


Somerford Park CCI3*-S/ CCI2*-S Groot-Brittannië - 16 t/m 18 augustus 2019 eventing
Tel: 0044-1260299888
E-mail: debbie@somerfordpark.co.uk
Website: www.somerfordpark.co.uk
CCI2*-S
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) - Prospect Howzat

Donaueschingen CH-EU-A 4 DE - 15 t/m 18 augustus 2019
Tel: 0049-44739411250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de/ /www.CHI-Donaueschingen.de
CH-EU-A 4
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Dreef Kapitany, Favory XXXI-45-2-6 (Hector), Floriano, Freddy, Generaal, Pandur, R
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Donald, Eddy, Enrico, first edition, Hugo van Hapert, Kendi, Maestoso XLV-7, Molen
Edwin Van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vince, Vorst, Waldemar
Koos De Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) - Bico, Chiron, Dominand, Egeran, Hero, Zamoro Olt
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, El Chico, Ferdinand S, First One, MTT Don Juan, no

Euston Park CH-EU-E 160/ CEI1* 80/ CEIO2* 120/ CEIYJ1* 80/ CEI Groot-Brittannië - 15 t/m 18 augustus 2019 endurance
Tel: 0044-1753847900
E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk
Website: eustonparkendurance.co.uk
CH-EU-E 160 Europese kampioenschappen
Nant Baten (Teteringen) - Shv Silver Nahlu
Esther Groen (Bromsgrove) - Watt Du Colombier
Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) - Valkan
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Castlebar Gameboy
CEI1* 80
Mijke Albersen (Dubai) - Happy Hour
Melisa Huijsman (Voorschoten) - El W Dora
Angela Jonkman (Scharmer) - Yacari
Michelle Nooijen (Rotterdam) - Czartowczyk
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Rouchka de Luc
CEIO2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Vaillant NA
CEIYJ1* 80
Ijjou Mohamed (Leiden) - DR Bahirah
CEIYJ2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Venise Cabirat
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Carlee`s Feline

Ander Nieuws

  • 29 oktober: KNHS College Tour Mennen met Ad Aarts
    29 oktober: KNHS College Tour Mennen met Ad Aarts
  • Kort verslag dressuurforum 7 oktober 2019
    Kort verslag dressuurforum 7 oktober 2019
  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019