Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 januari 2019

Geplaatst op 15 januari 2019 in Springen , Mennen & para , Endurance

Het belangrijkste evenement dit weekend is de wereldbekerwedstrijd voor de springruiters en de menners op Partner Pferd in Leipzig. De springruiters die voor TeamNL aan de start komen zijn Leopold van Asten en Maikel van der Vleuten. De TeamNL menners die in Duitsland voor de punten gaan, zijn IJsbrand en Bram Chardon en Koos de Ronde. Op het Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg begint deze week de New Year Tour met twee weken springen op 1* en 2*-niveau. Verder zijn TeamNL-ruiters in het Spaanse Oliva waar deze week de Spring Tour begint. Verder is er Nederlandse deelname op de 1* en 2* endurancewedstrijd in Rättvik in Zweden.

Leipzig CSI5*-W/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 17 t/m 20 januari 2019 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*-W wereldbeker
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Elexia
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z


Leipzig CAI-W Duitsland - 17 t/m 20 januari 2019 mennen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Pandur, Siglavy Capriola Kapitany
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Favory Farao, Feles, Kendi, Maestoso XLV-7
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory, Favory Allegra Futar, Maestoso Mano, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 15 t/m 20 januari 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metshowoffice.com
CSI2*
Kevin Jochems (Sevenum) - Evita, Faithless MVDL, Famous H, Flying Jackie, Go For It Especiale
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Beluga, Vanda Hermes
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Balou Z, Captain Cooper
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carado 3, Elvira, It's Me, Valentino Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, A'Lee Springpower BH, Grand Beau
Vincent Voorn (Weert) - Dante, De Vleut, Explosion
CSI1*
Tom Martens (Ospel) - Fenomeen
Johnny Pals (As) - Carlotta
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Beau van de Hagenhorst, Ehop di Villagana
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda McLaren, Vanda Medaillon
Tom Martens (Ospel) - Milano
Johnny Pals (As) - Tao D'Ouilly
Vincent Voorn (Weert) - Hind


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 17 t/m 20 januari 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Gran Canyon van HD, Israel v/d Dennehoeve
Willem Greve (Markelo) - Carambole, GoGo, Grandorado TN
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Entertainer
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gogolinus, Kimmel SCF
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B, Space Girl 4
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Idagio van het Nerenhof
Bart van der Maat (Itzehoe) - Oak Grove's Enkidu, Queen of Lightness
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Callida 2, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Bugatty Go
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Cargo, Elixer Blue, For the Moment
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Leon Thijssen (Sevenum) - Donique, Edgarrento, Illinois Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Fhilavska
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Snoes, Wunschkind
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple
Bart Bles (Babberich) - Conthino
Paul Janssen (Well L) - Fontanarosso
Loewie Joppen (Maasbree) - International Popcorn
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago
Lisa Nooren (Maastricht) - Jarolus van de Bergdalhoeve
Ruben Romp (Goirle) - Bordeaux Z, Cantaire-O, Gintura
Gerco Schröder (Tubbergen) - Alfa Nero
Leon Thijssen (Sevenum) - Granito Noordenhoek, Hello, Tylientje Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo
Jil Verheij (Putten) - De Lichtmis Dywis HH, Hyperbolics
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Djakarta Du Reve
Willem Greve (Markelo) - United Touch S
Paul Janssen (Well L) - Ici paris
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
Bart Van der Maat (Itzehoe) - Zuccero
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Hermès Z
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Houdini
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Habrina
Jil Verheij (Putten) - Cadeauminka, Nescio


Herlufmagle CSIP/ CSIJ-A/ CSICh-A Denemarken - 17 t/m 20 januari 2019 springen
Tel: 0045-40852147
E-mail: info@riderscup.dk
Website: www.riderscup.dk
CSIJ-A junioren
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme, Twister De La Pomme


Rättvik CEI1* 80/ CEI2* 120 Zweden - 19 t/m 19 januari 2019 endurence
Tel: 0046-705836560
E-mail: jan.eriksson@siljan.com
Website: www.ddrf.net
CEI1* 80
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
CEI2* 120
Bo van Aart (Bavel) - TD Nawarra

Ander Nieuws

  • EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
    EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
  • Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!
    Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!
  • Donna Oudshoorn beste Nederlandse op EK Endurance
    Donna Oudshoorn beste Nederlandse op EK Endurance