Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019

Geplaatst op 15 oktober 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Endurance

Dit weekend hebben Herning (dressuur) en Oslo (springen) de eerste wereldbekerwedstrijden van het nieuwe seizoen in de West Europese liga. In Herning rijden voor TeamNL Adelinde Cornelissen, Nars Gottmer, Patrick van der Meer, Hans Peter Minderhoud en Denise Nekeman. De springruiters die voor TeamNL aan de start komen in de WB-wedstrijd in Oslo zijn Doron Kuipers en Maikel van der Vleuten. Voor de eventingruiters is dit weekend hun laatste kampioenschap van dit jaar. In Le Lion d’Angers is het WK voor 6- en 7-jarige eventingpaarden. Nederlandse kampioene Merel Blom is van de partij en verder voor TeamNL Adriaan Smeulders, Nina de Haas, Sanne de Jong en Tim Lips met hun jonge paarden. In Nederland is het mooie 3* indoorconcours in Zwolle met veel TeamNL ruiters. En verder wordt er gesprongen in Frankrijk, België, op de touren in Vilamoura en Oliva, Denemarken, Polen en Spanje. Daarnaast zijn TeamNL dressuurruiters actief op het CDI in Le Mans en enduranceruiters in Fontainebleau.

Herning CDI3*/ CDI-W/ CDIAm Denemarken - 16 t/m 20 oktober 2019 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@worldcupherning.dk
Website: www.worldcupherning.dk
CDI-W wereldbeker
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Nars Gottmer (De Wijk) - Flybusters Cash
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Zanardi
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Jill Huijbregts (Drunen) - Enzos-Armani
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Lisanne Veenje (Garyp) - Wirdmer Fan'e Boppelannen


Le Mans CDI2*/ CDI3*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIP/ CDIY/ CDIU25 Frankrijk - 17 t/m 20 oktober 2019 dressuur
Tel: 0033-243896693
E-mail: p.rossi@pec-lemans.com
Website: pole-europeen-du-cheval
CDI3*

Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI2*
Janneke van Riet (Riethoven) - Freelance
Thamar Zweistra (Schore) - Erina, Hexagon’s Filamanda
CDIU25
Marijke van Giesen (Schore) - Esther SVN, Hexagon's Furious
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons
CDIY Young Riders
Floor de Bie (Schaijk) - Rose 65
Felice Blaauw (Oud-Beijerland) - TC Take it Easy
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Esmee van Veen (Huizen) - Featherlight D.E.
CDIJ junioren
Estelle Knook (Noordbeemster) - Zecchino
Lara van Nek (Wijdewormer) - Amazing Comeback
CDIP pony’s
Nina van Bakel (Boxtel) - Mastro's Night And Day
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Elise de Loos (Roosendaal) - Sandokan's Pardo
Lara van Nek (Wijdewormer) - Baumann's Despino, Brouwershaven’s Nairobi
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide, Orchid's Erno

Oslo CSI5*-W/ CSI2*/ CSIAm-B Noorwegen - 16 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0047-41204486
E-mail: kris@oslohorseshow.com
Website: oslohorseshow.com
CSI5*-W wereldbeker
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Empire
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Dana Blue, Verdi TN
CSI2*
Henk van de Pol (Eindhoven) - Don Diablo, Looyman Z


St Tropez CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 17 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White
CSI2*
Aniek Poels (Swolgen) - Calina


Zwolle CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland - 17 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0031-646189454
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.jumpingzwolle.nl
CSI3*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gran Canyon van HD, Kriskras DV
Lennard de Boer (De Wijk) - Florencio
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér, Ogano Girl Z
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Quilon
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Diesel, Oak Grove’s Carlyle, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Farah, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Henk Frederiks (Wapserveen) - Wise Stables Giganta
Daan van Geel (Gees) - Djam, Fernando, Guus
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Guan GJB, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Formidable, Grandorado TN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Greatlight
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Silverado
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Chabala, Quincy
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Faithless MVDL, Famous H
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, Kaddee van de Knuffel
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Elia, Gacarla VDL
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Hero
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Holy Moley
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Pim Mulder (Dalfsen) - Fabrice, Furioso Z
Lisa Nooren (Engis) - Balthazar VP Wisbeco, Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Cassirano Del Rilate, D'Angelo, Forlan van de Sprengenberg
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky, Kirby de Muze
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, Marco V
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Latina van het Avenhof, Queensland
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Gamira
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Fiumicino van de Kalevallei, VDL Latina van 't Merelsnest
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine, High Five
Kirsten van den Berg (Wezep) - Een Bolletje
Naomy Bonvanie (Enschede) - Eminence
Monica Borger (IJsselmuiden) - Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Ice Cool Niki WS, Jillz Z
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Grey River
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney, Frodo
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hasta la Vista VDP, Inus B
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Fadoretto
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Hamilton
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Comme Prévu
Niels Jonkers (Lunteren) - Gold Digger-H
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Pandora 258
Esther Manders (Haaren) - Assembly's Andiamo Z, Quidannette AS Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya, Irsina Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Corlino, De Lichtmis Dywis HH
Nick Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Kirsten Rikkert (Enter) - Queen 175
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Dolce Vita
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton A
Britt Schaper (Ommen) - Heerdestar
Danny Schaper (Ommen) - Cillow
Rob Schipper (Enschede) - Famke
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Gypsy d' Usance
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Monarch van 't Roosakker
Alec Stigter (Lemele) - Hermèscara
Merle Tasche (Tubbergen) - Shanroe Barney
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Is-Minka
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch, Theo 149
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top, My Lady 179
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Grace WS
CSIYH1*
Elisah Aarts (Rutten) - Imposant
Remco Been (Winterswijk Miste) - Isa-Fayen
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Innovator
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ivar
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hirolka Blue Ryal K.
Laura Eilander (Ijsselmuiden) - Creme de la Creme Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Indian Gold
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Michael Greeve (Veeningen) - It's Easy
Willem Greve (Markelo) - Hyperbolics
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Inea
Marc Houtzager (Rouveen) - Zazou
Tani Joosten (Zevenaar) - Carioca de Riverland
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Nathalie van der Mei (Makkinga) - H-Lucky Retto
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop
Frank Schuttert (Ommen) - Hemerald
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Iron Man
Jur Vrieling (Holwierde) - Garrincha van de Kalevallei
Harrie Wiering (Overlangel) - Izzy P
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - High Society WS
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 14 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: alubox@outlook.pt
Website: online.equipe.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado, The Gentleman
Niels Kersten (Egchel) - Biela D'Auzay LA, Cornetara, Dabelle, Mullaghdrin Limber
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Caretino, Celine M Z, Falou, Fhilavska, Fuij
Leon Thijssen (Sevenum) - American, Edgarrento, Estoril, Everest -W, For President, Grand Blanc de Villa d'Arto, Val
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga, Cartolana 2, Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Iberico
Niels Kersten (Egchel) - I'm Special LVS Z
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 15 t/m 20 oktober 2019 springen
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: online.equipe.com
CSI3*
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Hi There, Huppeldepup, Stippel
CSI1*
Joris van Helmond (Asten) - Julius van de Kapelleboshoeve
CSIYH1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z


Herning CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-A/ CSIP/ CSIP Denemarken - 16 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@worldcupherning.com
Website: www.worldcupherning.dk
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edmond
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Olaya Z, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
CSI1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M
Bart van der Maat (Itzehoe) - Quibery
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
CSIJ-A junioren
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN
CSIP pony’s
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
CSIP pony’s
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's


Lier CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 17 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0033-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, Grace Emine W, Lacoste 145
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, El Corrado, Gucci
Jody van Gerwen (Susteren) - Dilithyia VLS, Inebelle van 't Welthof, Lucky’s Son van ‘t Welthof
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Ichikawa
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Zamora
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z
Imke Kort (Lewedorp) - Krakow van het Genelaar
CSIYH1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Intygo Blue Vitanova
Rob Eras (Helvoirt) - Mademoiselle du Zoute 8811
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Anouk Kort (Lewedorp) - Nixon van HD
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Newport Grandia Z


Michalowice CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 17 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.pl
Website: zawodykonne.com
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Narina BE-ST Z, Stoertebeker 20
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Geanette B, Good Morning B
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic, Gogotender
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Olympic, Jersey Boy
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ilot-Blue van Wegen, Ipsylon, Jacky Boy
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Luigi U.B.


Barcelona CSIV-B Spanje - 18 t/m 20 oktober 2019 springen
Tel: 0034-934480400
E-mail: dgiro@rcpolo.com
Website: www.rcpolo.com
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Diable
Ben Spreuwenberg (Altenberge) - Fortuna


Le Lion d'Angers CH-M-YH-CCI2*-L/ CH-M-YH-CCI3*-L Frankrijk - 16 t/m 20 oktober 2019 eventing
Tel: 0033-241603622
E-mail: contact@mondialdulion.com
Website: www.mondialdulion.com
CH-M-YH-CCI2*-L wereldkampioenschap voor 6-jarigen
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
CH-M-YH-CCI3*-L wereldkampioenschap voor 7-jarigen
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Tim Lips (Made) - Herby


Fontainebleau CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2) Frankrijk - 18 t/m 19 oktober 2019 endurance
Tel: 0033-628355308
E-mail: grandparquetendurance@orange.fr
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire
CEI1* 80
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Suzanne van Rijswijk - Van 't Zand (Epe) - Ourki de Ducor
Georgette Zeijen (Neerkant) - Cleo
CEI2* 70+(2)
Willem Koet (Stompetoren) - Veliki Khan

Ander Nieuws

  • Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
    Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
  • WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
    WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
  • Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 november 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 november 2019