Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 april 2019

Geplaatst op 16 april 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Voltige

In het Paasweekend zijn er twee grote evenementen in ons land. Op de hippische terreinen van Grandorse en Equestrian Centre de Peelbergen vindt de tweede editie van Horse Driving Kronenberg Internationaal plaats. Naast wedstrijden voor enkel- en tweespannen paarden is er ook een etappe in de World Cup voor vierspannen met de voltallige Nederlandse mentop op de deelnemerslijst. Daarnaast in Oudkarspel de vijfde editie van de North Holland Horse Trials met meer dan 220 deelnemers uit maar liefst 12 landen. In de korte 3* komen onder meer de Team NL ruiters Tim Lips en Alice Naber-Lozeman in actie. Andere Nederlandse eventingruiters zijn te zien in Radolfzell en Bicton. Team NL springruiters Harrie Smolders, Gerco Schröder en Maikel van der Vleuten en Bart Bles en Eric van der Vleuten zijn op de Global Champions Tour. Afgelopen weekend waren ze in Mexico, nu zijn ze gearriveerd in Miami. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief in St Tropez, Lanaken, Eschweiler, Oliva, Opglabbeek, Valencia en Sancourt. De jeugd springt in Gorla Minore. De Oranje dressuurruiters, senioren en jeugd, hebben hun wedstrijden in Sint-Truiden in België. Een groot aantal Nederlandse voltigeurs reizen naar Saumur in Frankrijk voor hun internationale wedstrijden.

Sint-Truiden CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDI3* België - 18 t/m 22 april 2019 dressuur
Tel: 0032-495650927
E-mail: christajacques2@gmail.com
Website: www.stalgravenhof.com
CDI3*
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador
Joyce Heuitink (Groenlo) - Gaudi Vita
Jessica Leijser (Someren) - Djambalaya
Justine Mudde (Laren Nh) - Easy Rider
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me, Ghana
Rienke van de Ven - Veeneman (Goch) - Cristall`s Il Divo
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Wenda Welten (Haghorst) - Firefly
CDIU25
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
CDIY Young Riders
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi
CDIJ junioren
Brandy Bos (Naarden) - Vitellius Forêt
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Enouska, Zamora
Charlotte Wensing (Coevorden) - Flash
CDIP pony’s
Nina van Bakel (Liempde) - Mastro's Night And Day
Jill Bogers (Alem) - First Hummer
Carmen van Delden (Genderen) - Davida
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star


Miami FL CSI5*/ CSI2* USA - 18 t/m 20 april 2019 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: Barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Expert, Israel v/d Dennehoeve
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia


St Tropez - Cogolin CSI2*/ CSI4*/ CSIYH1* Frankrijk - 17 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0033-622321369
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.Harasdegrillions.fr
CSI4*
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
CSI2*
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Centora de Wallyro


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 18 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Joey Alberti (Einighausen) - Ekarla van de Horst, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Falco, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Maureen Bonder (Schoonoord) - Carriano, Chickaboo, Gogotender
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Quilon
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eavantus C, Eclips, Farah, Flock, Teavanta II C Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Flint T.S., Gillion ES, Rubio Monocoat's Wonderland
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Ediamo, Empire, Freestyle, Glasgow, Heineken VK VDL
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Fortuna, Pepperhill
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Comme Laude, Daisy, Dannuco, Kadafi van `t Hof van Pay Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Bugatty Go, Eagle Go, Gintura
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Blind Date 31, Guus HS, Queensland
Suzanne Tepper (Holwierde) - Balonic de Trebox Z, Davenport VDL, Firework vd Kalevallei
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, Celine M Z, elvira
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Cashman 2, Driandria, Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flirt
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Hirolka Blue Ryal K.
Robbert Ehrens (Weert) - C'est La Vie, Durette Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Babybell Z, Olaya Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S, Indian Gold
Joost Martens (Helmond) - Zeppe de Sabette z
Tom Martens (Ospel) - Milano
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
Tom Schellekens (Esbeek) - Incredible Night, Isabel
CSIU25-A
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) - Gottilia
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato, Cristallo II
Tom Schellekens (Esbeek) - El-Gore Go


Eschweiler CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIL1* Duitsland - 20 t/m 23 april 2019 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: andrea.mccartney89@gmail.com
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Edmond
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Lolita
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Enrico VA
CSIL1*
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 16 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Colina Pijnvenhof Z
CSI1*
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Trend Line H
CSIYH1*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, I Have No Name, Joselinde L.A.T., Orta de Reve
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Lighteasy D'Urville Z, Nelleke van de Meilegem Z


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 18 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Chacco's Cherry PS, Quint vh Maarlo Z
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15
Willem Greve (Markelo) - Faro, Grandorado TN, Zypria S
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Tinka's Hope
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gogolinus, Kimmel SCF
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof, Disco, Vinci de Beaufour
Kevin Jochems (Sevenum) - Flying Jackie, Go For It Especiale, Grandino H, Kyamant van 't Spieveld
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Oak Grove's Enkidu, Queen of Lightness
Lisa Nooren (Maastricht) - Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Balou Z, Excentriek
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita
Maurice Ruisbroek (Kelpen-Oler) - Gutascha
Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) - Earl Grey
Charlotte Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH, Grand Beau
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga, Inolette
Kim Couwenberg (De Steeg) - Costa Quanta, Havik's Uno
Michael Greeve (Veeningen) - Lukaku vd Bisschop
Willem Greve (Markelo) - Formidable
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Hendrick's HX
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut, Germette E
Johnny Pals (As) - Carlotta, Vignet BH
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Layton
Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) - Happy Karla, Hyper G
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna, Waylotte DDH Z
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Kim Couwenberg (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z, Québec
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier, It's Easy
Willem Greve (Markelo) - Indy MBF
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau, Itina, Zinedine Zidane Z
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo boss, Inostello M
Bart van der Maat (Itzehoe) - Zuccero
Maurice Ruisbroek (Kelpen-Oler) - Hamilton
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Beau van de Hagenhorst


Eschweiler CSI2*/ CSIYH1*/ CSIL1* Duitsland - 15 t/m 17 april 2019 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: andrea.mccartney89@gmail.com
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI2*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Enterprise LW, Genereux Fortuna, Quiero
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Lolita
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Fireboy CB
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, Ezra Van W
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Chapeau, Empire
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Quote Z
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iglesias D.V., Iniesta, Jack Daniel'S EB
Roel Holthuizen (Zulpich) - Ant Man, Can Can Z
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Hernandez TN, Highway TN


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 16 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Maxime Batselaere (Santa Eularia Del Riu) - Apache de Rouhet
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
CSIYH1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Ventje van de Tojopehoeve Z


Sancourt CSI1*/ CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 18 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0033-674905902
E-mail: mazy.pierre@wanadoo.fr
Website: www.centreequestresancourt.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter, Gambler Z
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Paul van Wylick (Velden) - Fameuze, Griffith VW
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Crime Story, Fostara
CSIYH1*
Paul van Wylick (Velden) - Harrie's Girl VW


Gorla Minore CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP Italië - 17 t/m 21 april 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSIOJ junioren
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z, Faltic
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake, Lovely Lady
CSIOCh children
Emma Bocken (Weert) - Dagma, Happy Hour
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Eddy The Eagle, Esprit De Pomme
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Nick Nanning (Dalfsen) - Belrose
Thijmen Vos (Wierden) - Don Juan Gasaya, Theo 149
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Carli Ferme Blanche Z
CSIOP pony’s
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Venery Dew-drop
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk


Kronenberg CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-H4 WCupQ Nederland - 18 t/m 21 april 2019 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: kronenberg@head2tail.nl
Website: www.horsedrivingkronenberg.nl
CAI3*-H4 WCupQ World Cup vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, Pandur, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst
Peter Ronde (Abbenbroek) - Chiron, Dominand, Egeran, Hero, Zamoro Olt
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Dexter, Emir Morocco, Zimon
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Donnah JW, Ra'Id JW, Xander, Yk Arjan, Yk Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Esprit, Geronimo, Mister, Silver
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H1 enkelspan
Arie Dibbits (Bergharen) - Hert
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Ayco
Claudia van den Bosch - Jansen (Someren) - Zaffraan
Gjalt Jan Jansma (Drachten) - Dandy Jane
Bas Koning (Asperen) - Atleet
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Jacques Poppen (Froombosch) - Horses2fly Anniek, PP
Christiaan Provoost (Domburg) - Duran-H
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
CAI3*-H2 tweespan
Erik Couwenberg (Veulen) - Cayenne, Tibor Z
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Cantos, Gigolo, Sidney
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Rep, Tristan, Zorac
Han Gankema (Annen) - Maestoso Brenta, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Enola, Zardonis
Saskia van Heesch (Boxtel) - Collonella I, Siglavy Linada, Sir Dartano
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) - Bravo, Carino, Fillip spudalshoej, Frodo
Hans Reitzema (Kropswolde) - YK Dark Valko, YK Twan
Rene Schuiling (Herveld) - Bo, Esperanza
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels
Ben Voets (Sint-Oedenrode) - Gilles, Zephyr, Zorro
Ton Vreugdenhil (De Lier) - Ivanhoe-T, Iwan H, Ziezo


Oudkarspel CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCIP2-L Nederland - 19 t/m 21 april 2019 eventing
Tel: 06-53476748
E-mail: info@nhht.nl
Website: www.nhht.nl
CCI3*-L
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof
Levi Driessen (Esch) - Giraldi
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI3*-S
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Tim Lips (Made) - Brent
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Curacao
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte, ACSI Piet
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
CCI2*-L
Splinter Bergsma (Hilversum) - Mondial Quantum Warrior
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Jillian Giessen (Velden) - Tamira
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Albert
Thomas-Willem van Heel (Oijen) - Udameir
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Zitodina S
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo Jumbo HVR
Okke Peemen (Meerle) - Happy lady
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Diesel, Millstream's Gaelic Lad
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
Jet van 't Zelfden (Heerjansdam) - Belizaar
CCIP2-L
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Lisa Joosse (Balkbrug) - Rathcline Dream
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow


Radolfzell CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L Duitsland - 18 t/m 21 april 2019 eventing
Tel: 0049-16090414021
E-mail: vogg@gmx.net
Website: www.weiherhof-eventing.com
CCI2*-S
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI3*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
CCI2*-L
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF


Bicton CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 19 t/m 21 april 2019 eventing
Tel: 0044-1392441162
E-mail: helen.west@clintondevon.com
Website: www.britisheventing.com
CCI3*-S
Althea Bleekman (Devon) - Dasj


Saumur CVI-W Final/ CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ Frankrijk - 18 t/m 21 april 2019 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CVI1*
Heleen Brans (Voorschoten)
Elle van Dijk (Odiliapeel)
Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Aleksandra Mazinska (Groningen)
Marielle van Dijk - Van Peters (Odiliapeel)
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel)
Nienke de Wolff (Groningen)
CVI2*
Rian Pierik - Bongers (Handel)
Doreth Chatwick (Hoogerheide)
Jetske Cleophas (Zetten
Lotte Geelhoed (Amersfoort)
Jinte Pierik (Boekel)
Feline Jurgens (Lisse)
Ingrid Lammers (Helmond)
Hannelore Lobel (Volkel)
Sander Pannekoek (Cuijk)
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel)
Eva Rumke (Leiden)
Sanne Theunissen (Reek)
Manon van Vegchel (Uden)
Iris van der Ven (Zeeland)
Maaike Zelvelder (Ede Gld)
Nicole Zelvelder (Ede Gld)
CVI3*
Jesse van As (Bergen Op Zoom)
Doreth Chatwick (Hoogerheide)
Joske van Koelen (Hoogland)
Lasse Kristensen (Wassenaar)
Claire de Ridder (Leidschendam)
Jeroen Rijpstra (Lisse)
Roxanne Ruigrok (Rijsenhout)
Manon Swanenburg (Hoogland)
Christina Tetteroo (Aerdenhout)
Amy Verhagen (Hoornaar)
Heleen van Wingerden (Hoornaar)
CVIJ1* junioren
Fionn Baetens (Elst Gld)
Ashley de Haan (Veenendaal)
Sandra Jansen (Lunteren)
Sandra Jansen (Lunteren)
Mirte van Mensvoort (Boekel)
Anouk Molanus (Bellingwolde)
Lisanne de Rijke (Ede Gld)
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel)
Nynke Veldman (Wijchen)
Elise Van de Ven (Heesch)
Nienke de Wolff (Groningen)
CVIJ2* junioren
Ilonka van Dam (Lunteren)
Dorien Luteijn (Swifterbant)
Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)
Lut Oltmans (Heesch)
Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)
Elise van de Ven (Heesch)
Quinn Wonneberg (Zevenaar)
CVICh1* children
Anouk Arachchige (Bunschoten-spakenburg)
Manon Swanenburg (Hoogland)
Ilona Toxopeus (Appingedam)
Nienke de Wolff (Groningen)
CVICh2* children
Diede Pierik (Handel)
Sam Dos Santos (Retie)

Ander Nieuws

  • Jeanine Nieuwenhuis prolongeert U-25 titel
    Jeanine Nieuwenhuis prolongeert U-25 titel
  • Thalia Rockx verrassend op herhaling bij de Young Riders
    Thalia Rockx verrassend op herhaling bij de Young Riders
  • Hattrick voor Sanne Voets en Demantur RS2 N.O.P.
    Hattrick voor Sanne Voets en Demantur RS2 N.O.P.