Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019

Geplaatst op 16 juli 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Het CHIO Aken staat bij de ruiters van TeamNL rood omcirkeld in de agenda, van 16 juli tot en met 21 juli is de prestigieuze wedstrijd. Het concours in het immense stadion van de Soers is wellicht de belangrijkste buitenlandse internationale wedstrijd van het jaar. De Landenwedstrijd van het CHIO Aken staat zo hoog aangeschreven dat bondscoach Rob Ehrens met een heel sterk team naar de Duitse stad afreist. Marc Houtzager, Willem Greve, Maikel van der Vleuten en Doron Kuipers komen voor TeamNL in actie. Bondscoach Alex van Silfhout kreeg met tegenslag te kampen. Door het wegvallen van Diederik van Silfhout komt TeamNL niet met een dressuurteam aan de start in de Nations Cup. Marlies van Baalen en Adelinde Cornelissen starten individueel in de 5*. TeamNL mennen heeft wel een team in Aken met Bram en IJsbrand Chardon en Koos de Ronde. Tim Lips vertegenwoordigt TeamNL in het eventing. Verder komen dressuurruiters van TeamNL in actie in Deauville. De overige springruiters van TeamNL zijn op de Nederlandse wedstrijden in Valkenswaard en Zuidwolde en verder in Spanje, Slovakije, Frankrijk, België en Zwitserland. In het Duitse Rheurdt is een korte 2* wedstrijd eventing met Nederlandse deelname.

Aachen CDI4*/ CDIO5*-NC Duitsland - 16 t/m 21 juli 2019 dressuur
Tel: 0049-2419171101
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CDIO5*-NC
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
CDI4*
Marlies van Baalen (Brakel) - Go Legend
Joyce Heuitink (Harskamp) - Gaudi Vita
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.


Deauville CDI2*/ CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIAm Frankrijk - 18 t/m 21 juli 2019 dressuur
Tel: 0033-609550330
E-mail: e.chausson@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com
CDI3*
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin
CDI2*
Dominique Filion (Roosendaal) - Dastan
Engie Kwakkel - Wallace (Heerde) - Eyecatcher
Jessica Leijser (Someren) - Djambalaya
Joyce Lenaerts (Leende) - CoffeeBay, Euro
Karen Nijvelt (Hoeven) - Caramba, TOP's Go for it
Fleur Verbeek (Herfelingen) - DJ
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve, TOP's Gentle
CDIY
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIP
Robin Heiden (Alphen Gld) - Oosterbroek Fenix
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Sterre Martens (Schijf) - Don't Forget Me
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Nina Woerts (Franeker) - Madam's Menno


Aachen CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 16 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0049-2419171109/-164
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CSIO5* Nations Cup
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Faro, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Empire
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha, Dana Blue, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Baltic VDL, Dallas VDL, Davall
CSIYH1* incl. 8yo
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei


La Coruña CSI4*/ CSI2* Spanje- 19 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0034-981606499
E-mail: info@csicasasnovas.com
Website: www.csicasasnovas.com
CSI4*
Lisa Nooren (Maastricht) - Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Sabech D'Ha
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
CSI2*
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - APG Golden Cassini, APG-Faldo


Samorin CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Slovakije - 16 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 00421-313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello, Quantas 15
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, Valentino Z
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Huepens Conquestador
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There, It's Me
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Beluga, Vanda Daytona


Megeve CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 17 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0450212539
E-mail: frederic@jumping-megeve.fr
Website: www.jumping-megeve.com
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Baretta S


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 18 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 00621705553
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Falco, VDL Groep Gold Lady
Anne Bakker (Wapserveen) - Adinus
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hermelien GJB
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Gogotender
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel, Jillz Z
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Esmée
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér, Ogano Girl Z
Tom Brinkman (Tubbergen) - Eto'O, Grande Chic
Jeroen Broek (Veeningen) - Gringo, Vahinee Semilly
Monique van den Broek (Sevenum) - Carlow van de Helle, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Nick van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Highway HBC
Frank Buitenhuis (Holten) - Freedom
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda
Thijs Derks (Zeeland) - Cash Casper
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neere
Henk Frederiks (Wapserveen) - Gogo Bodeno, Harm-B
Daan van Geel (Gees) - Djam, Guus, Hulde G
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Lizzy de Gooijer (Zaandam) - Gilotte
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Lukaku vd Bisschop, Turbo Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Guilietta, Silverado
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Cool Boy, Midney
Gert van den Hof (Slagharen) - Eldorado
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES, Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Kevin Jochems (Sevenum) - Carado 3, Famous H, Granito Noordenhoek
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Carkoretto
Valerie van Kesteren (Ede Gld) - Eye Catcher VVK
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Gentle, Guesssina
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V, Vasilios
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold digger, Zizi Donaldson BH
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D
Megan Laseur (Soest) - Cornelia, Gullit HBC
Mitch Laseur (Soest) - Calydor
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Go for it
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow up, Gycara, Hummertime
Pim Mulder (Dalfsen) - B.C.O Furioso Z, BCO Milton Z, Fabrice
Sander Naber (Holsloot) - Giozetto S, Goldina V
Katinka van Nieuwenhuyzen (Steenbergen Nb) - Gigolo
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Peter Olthof (Langeveen) - Fairytale, Hugo
Celeste Poel (Den Horn) - Romina
Max van de Poll (Hierden) - Cola de Lis, Diábolo
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Winde R.A.G.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Gintura, Teqilla Top
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo, Gorbatsjov OMHG, Hurry Up G
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, Marco V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Caretino, Falou
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Gamira, Guru, Halla
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Quatre Bras VDL
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Empire
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour, Fivanta
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Everest -W, For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH, Indigo Blue VM
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Gammon R.A.G., Hoselinde
Jil Verheij (Putten) - Nescio
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline
Don Willemsen (Nijverdal) - Hercules
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V, Habibi
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Urane de Talma
Anne Bakker (Wapserveen) - High Five
Kirsten van den Berg (Wezep) - Een Bolletje
Kessy van Berlo (Veghel) - Fostara
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Clarina-R
Monica Borger (Ijsselmuiden) - Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Halifax
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Frenchymodo LV
Marjolein ter Braake (Meppel) - Hibra’s Solier HB
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Rubio Monocoat's Finishing Touch
Juliette Broadwith (Zandvoort) - Don - Dali, Folavsca Fortuna
Jeroen Broek (Veeningen) - Charlie S 15
Frank Buitenhuis (Holten) - Guardian
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Grey River, Quilon
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Iron Man 15
Djura Eringa (De Veenhoop) - Czarina-RH
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hasta la Vista VDP, Inus B
Daan van Geel (Gees) - Fernando
Martijn van Geel (Gasselte) - Grand Prix, It'S A Star VG
Ruben Gerritsen (Dalen) - Harmony For Ever, Idorette For Ever
Lizzy de Gooijer (Zaandam) - Dynamic, Haibatuallah
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H
Demi Herder (Noordbroek) - Blitz, Guppie
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Hunter Fairy
Gert van den Hof (Slagharen) - Dalco van het Bevrijdthof Z, Guus B
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Galanthos
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Guus
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Zucces
Ruby de Kok ('s-Hertogenbosch) - Gebalia
Alies Kruidhof (Rouveen) - Happiness
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Flips21, Zenyatta
Megan Laseur (Soest) - Ironman
Mitch Laseur (Soest) - Lavida
Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) - Farambole, Gottilia
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Hello Lucky Retto
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - General Darco, Highvally
Anouk Mulder (Langezwaag) - Fabian
Nick Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Job Oldenziel (Gieten) - Good luck
Peter Olthof (Langeveen) - Holygold Fortuna
Bart van Ooyen (Groessen) - Florence
Max van de Poll (Hierden) - Flogg
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - So It Be
Kirsten Rikkert (Enter) - Gross R.A.G.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Layton, Quidaro
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Hiek`n
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Hero
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Holly
Jan Schuttert (Ommen) - Gestelle M
Eline Slager (Staphorst) - Bengel
Laura Slager (Staphorst) - Volbeat
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Monarch van 't Roosakker
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Highway TN
Lammie Teunissen (De Wijk) - Houlon Pina
Leon Thijssen (Sevenum) - Tippy Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Grandia's Elima
Jil Verheij (Putten) - Hyperbolics
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Sonja Vlaar (Westdorp) - Heathrow
Annet Willems - Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch
Annet de Vries (Hattem) - Hiarma
Nina Wallquist (Oosterbeek) - Arie, Eldorado
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - My Lady 179
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Farambole
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Don Willemsen (Nijverdal) - Corazon
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gorgeous Vera WS, High Society WS
Hilde Woudstra (Daarle) - Glenn
Albert Zoer (Echten Dr) - High-top
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Henderson
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Ikusasa SMH
Kessy van Berlo (Veghel) - Intygo Blue Vitanova
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Innovator
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I Am, Ivar
Tom Brinkman (Tubbergen) - Casallini, Idara, Issey
Jeroen Broek (Veeningen) - Iachimo
Monique van den Broek (Sevenum) - Natsu de Carmel
Frank Buitenhuis (Holten) - Idrigill, Indicator
Thijs Derks (Zeeland) - Iscolavsco Fortuna, Jonoire
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Just Chesnut
Henk Frederiks (Wapserveen) - Impian D, Istabraq TCS
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta
Lizzy de Gooijer (Zaandam) - Black Star Z, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier, It's Easy
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Iron Maiden
Gert van den Hof (Slagharen) - It's A Pracht VDL
Kristian Houwen (Wanssum) - Isa
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Jack Daniels
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Ruby de Kok ('s-Hertogenbosch) - Je T`Aime
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Interest
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park, Just One
Mitch Laseur (Soest) - Incitty C
Regina Leeuwen (Arum) - Iroyca D, Jaspis P
Welmoed Lyklema (Harich) - Idilia de La Nancy
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Messalia Blue PS, Messi P.S.
Jens van der Meer (Tilburg) - Jillz
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S, I have it all-S
Niels Nanning (Dalfsen) - Ike, Jack
Peter Olthof (Langeveen) - Invulflits
Bart van Ooyen (Groessen) - Izomaris
Max van de Poll (Hierden) - Big Heart Z
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Ivy
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Condor Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - I'm Happylina
Jan Schuttert (Ommen) - In the Mood HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Iceman B SFN
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Jamboree S, Jappeloup
Henri Stegeman (Daarle) - Icarius Eickenrode
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Ido W, Installera Balia RS
Jil Verheij (Putten) - Cadeauminka
Annet de Vries (Hattem) - Indy Loma
Hilde Woudstra (Daarle) - Isabella S
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) - Caressa Z


Valkenswaard CSIYH2* incl. 8yo/ CSIV-B/ CSI2* Nederland - 15 t/m 17 juli 2019 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Thom van Dijck (Sint-oedenrode) - Don Diablo
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eavantus C, Eclips
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Cancara E
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem, Gaudi vd Molendreef Z
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B.
Thijs Meulemeesters (Boekel) - Falentina
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - Peu Blanche B
Vincent Voorn (Weert) - Je suis van de bien
CSIYH2* incl. 8yo
Peter Bulthuis (Echt) - Hilton, Lolita
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) - Chica du Buisson Z, Fee, Ilyon Es
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Harm, Zensational
Journey van Eerd (Veldhoven) - Icelos Eickenrode
Kim Emmen (Raamsdonk) - Geavanta-C, Gikke, Indian Gold, Issun Boshi
Dominique Greeve (Rucphen) - Heartbeat BB, Jetplane
Rosanne Janssen (Lierop) - Janeiro VHL
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) - Jersey, Katarina van 't Huka
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Evian Z, Go-go
Leon Kuypers (Breda) - Houdini, Isodermus Pp, Jill, Jododinus PP, Unique Promesse Z
Joy Lammers (Achel) - Hero, Ibeau SMH, Ocolino van de Grote Haart
Mark Martens (Ell) - Iwan
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - New Star
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado, Iriz, J Ádore Faya B
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Olaya Z, Van Schijndel's Gladstone
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Gucci, Happyfee, Opium vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Jeekels-K, Jolion K
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Gigant, Habrina, Investment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay, Graniet ES, Haretto
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Ike, I-Star, Mr. President
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, Girocco-D, Latina van het Avenhof
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - J.Triovador
Carlijn Sturme (Bakel) - Inadja
Vincent Voorn (Weert) - I'm the next be gentle
Kimberley Winsingh (Raalte) - Eliante Z
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm very special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Kaktus Z, Paragon's Diable
Mark Snoeijing (Neede) - Gracia
Ben Spreuwenberg (Altenberge) - Fairplay de Fremis


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 19 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Nicole Caris (Maria Hoop) - Woodfield Supreme
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eavantus C, Eclips, Flock
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor, Tinka's Hope
Rob Heyligers (Asten) - Cassius Clay VDV Z
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof, Disco
Niels Kersten (Egchel) - Billy Manjaro, Dabelle, MHS High Hopes
Pieter Keunen (Linne) - Eigenwijs V, Gaspahr
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Casall, Floris
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Excentriek, Vignet BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Celena VDL, Une de L'Othain
Charlotte Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH
Freek Vestjens (Sevenum) - Don't Touch It M, Glück
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
CSI1*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) - Van Der Wiel's Vulcan
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Bella Balou, Fangio du Grand Champ
Nicole Caris (Maria Hoop) - Inolette
Kim Emmen (Raamsdonk) - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Niels Kersten (Egchel) - Daify, Semilly F
Pieter Keunen (Linne) - Miss Washington
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Nyjere
Johnny Pals (As) - Glamour Girl
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin Van De Dreef, Herlin
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Ehop di villagana
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Charlotte
Teun Vestjens (Sevenum) - Girona
CSIYH1*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) - It's Jones
Robbert Ehrens (Weert) - Durette Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Issun Boshi
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau
Niels Kersten (Egchel) - Amaretto, Chester, I'm Special LVS Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, My Lady Carthago WM
Johnny Pals (As) - Tao D'Ouilly
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Beau van de Hagenhorst
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Amira, HBR The Dude


Valkenswaard CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland - 19 t/m 21 juli 2019
Tel: 040-2068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Rosanne Janssen (Lierop) - Doriena V
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Sven Peters (Enschede) - Don Diablo
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
CSIY-A Young Riders
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Daylight
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z, Eggcelent
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
CSIJ-A Junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Rosalie Beekmans (Nuenen) - Moncler van Stal Cipa
Femke Braat (Etten-leur) - First-Choice
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Vincent Dings (Heeze) - Gibeon HDH
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro, Kerswin van 't Roosakker
Julia van der Heijden (Bavel) - Zigor
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Couleur Queen, Ibesi Cooper
Sas Louter ('s-Gravenzande) - Cantinero
Enrico van Manen (Stroe) - C'est La Donna-y, It's Uno Star
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O., Vert Bois De l'Is
Dominique Van Rouwendaal (Putten) - Erroco Blue
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Hillery
Stijn Testers (Kruisland) - Wiske
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Higgs
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake
Meike Zwartjens (Raalte) - Fritz, Twister De La Pomme
CSICh-A Children
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg, Happy Hour
Mila Everse (Waddinxveen) - Goldine
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Whipped Cream
Jersey Kuijpers (Helmond) - Doctor Dolittle, Jk Horsetrucks Commanchi
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
CSIP Pony’s
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Kaspar van Orchid's
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Batman
Myla van Andel (Leeuwarden) - Uriel
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonsoir le noir, Pjotr van de Groenheuvel
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Yvonne van Dis (Middelharnis) - Emilinda
Pascalle Donders (Mander) - Di Monaco
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) - Kensington
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot, Ratina
Jaydee Janssens (Roermond) - Kyrian van Orchids
Lily van der Knaap (Putten) - Tiësto
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean
Jersey Kuijpers (Helmond) - Black Line JK Horsetrucks
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Fred
Lars Maathuis (Geesteren Ov) - Jolly
Tamara van Manen (Stroe) - Elegance, Holstuds Olijfje
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Candice van Motman (Soest) - Hennessey
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De Ijsseldijk
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Stan Schillemans (Wekerom) - Jody
Anthony Schreinemachers (Velden) - Fairlight van de Vlierbeek
Britt Schuttelaar (Tegelen) - Oatfield Rosie
Julia Titulaer (Venlo) - Django
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Hickstead Castanoo
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gossie Gossie
Liesje Vrolijk (Almen) - Raisa Cestanii
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Kilbeggan
Evi Wiefferink (Wierden) - Kalypso R van het Juxschot, Oosterbroek Francois
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's


Ascona CSI5*/ CSI2*/ CSIAm-A Zwitserland - 18 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0041-917910480
E-mail: segretariato@csi-ascona.ch
Website: www.csi-ascona.ch
CSIAm-A
Ben Agterberg (Utrecht) - Big Ben, Bikkel


Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland - 16 t/m 21 juli 2019 mennen
Tel: 0049-24191710
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Roderick CK, Zandor, Zion
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Koos De Ronde (Zwartewaal) - Aladin, Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon


Aachen CCIO4*-S Duitsland - 16 t/m 21 juli 2019 eventing
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CCIO4*-S
Tim Lips (Made) - Bayro


Rheurdt CCI2*-S Duitsland - 20 t/m 21 juli 2019 eventing
Tel: 0049-1736282441
E-mail: andreaswetzels@aol.com
Website: www.igvkleve.de
CCI2*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Apple Bandit, Di Sorency
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Nina Hut (Bruchterveld) - Carthageno
Nienke Jonge Poerink (Enschede) - Basic Instinct, Coconut Queen
Thierry Van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker

Ander Nieuws

  • EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
    EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
  • Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
    Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
  • Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!
    Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!